Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
mza_6145403544618250866.400x400-75.jpg

The Hunger Games: Mockingjay Part 1

به شدت با پلات و راهی که فیلم داره میره حال کردم دقیقا همون چیزی بود که انتظار میرفت :bighug: به نظر من اوج فیلم قسمت بعدی ـه راحت میتونه به یـ سه گانه خوب تبدیل بشه :bighug:

9/10

این قسمت قشنگ اون حس ستمگری و استبداد گری دو تا قسمت قبلی رو به خوبی القا میکنه همین باعث میشه آدم به راحتی هرچه تموم تر این انقلاب که داره شکل میگره رو باور کنه ...
با دیدن بعضی از صحنه های فیلم یاد سه گانه ماتریکس هم زنده شد برام :x

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
60e4e69e5d8121fa87ab2b314260e1e1d0466b56.jpg

Whiplash: 9/10
تاثیر گذار و خوش ساخت. پایان فیلم یکی از نقاط قوتش به حساب میاد. و البته فیلم برای بیننده‌ای که موسیقی کار بکنه یا اهل موسیقی باشه، لذت مضاعف و حرفهای بیشتری رو برای فراگیری به ارمغان میاره. جالب اینجاست که اکثر عوامل اصلی فیلم هم خودشون یا از اهالی موسیقی ان، یا زمانی موسیقی کار میکردن.
------
cb87cf4958acba467be9c406fe04982848ebf25c.jpg

Birdman: 9.5/10
most anticipatedـه فیلمهای 2014 برای من بود، و ناامیدم نکرد. فیلم، رُک و در عین حال پر از احساسه، جذاب و پرمغزه و نحوه ساختش و به ویژه فیلم برداریش، یک دیدگاه نسبتا بی طرف و قیاسی بهش داده. لذت بخش بود.
پ.ن: انتخاب مایکل کیتون برای نقش اصلی، واقعا تحسین برانگیز و به جا بود.
------
e686a41c6a5b54a22e11a778c6c1a02affe2d725.jpg

Nightcrawler: 10/10
Arguably بهترین فیلم امسال و یکی از ده فیلم برتر تقریبا ده سال اخیر برای من. قوی، بی رحم و به شدت زیبا و هیجان انگیز. راجع به صحبتهای فیلم درباره‌ی مدیا و سرمایه داری، بحثهای زیادی میشه کرد، از بازیگری بی نقص جیک گیلنهال هم همینطور!

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
34633643813616590250.jpg

Whiplash 2014
واقعاً فوق العاده بود ، تنش بین یک استاد که برای رسیدن به بهترین ، سخت گیرانه ترین رفتار رو اعمال می کنه و یک شاگرد مشتاق ولی نامطمئن از هدفش که برای تبدیل شدن به بهترین ، هدفش رو پیدا میکنه و دیوانه وار ترین تلاش ها رو انجام میده . J.K.Simmons خارق العاده بود؛با حرکت دست هاش ، ناخودآگاه ضربآهنگ می گرفتم و اجرای "اندرو" رو توی ذهنم مرور می کردم.حتی استرس و هیجان "اندرو" رو با تمام وجودم حس می کردم و بشدت مشتاق دیدن عکس العمل J.K.Simmons در حین اجرا بودم!
من نه نوازنده هستم و نه دوستدار موزیک ، منتها Whiplash یک فیلم فوق العادست با کلی حال خوب ، کلی امید و کلی دلیل برای این که در زندگیمون دیوانه وار تلاش کنیم و بهای هدف های بزرگمون رو بپردازیم!
9/10

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
220px-Nightcrawlerfilm.jpg

Nightcrawler - 2014

فیلم خیلی خوبیه. ایده جالبی بود به نظرم برای پرداختن، خوب هم بهش پرداخت. فقط کافی نیست. من ترجیح میدادم درگیری های بیشتری از پلیس رو توی این فیلم ببینیم با فیلم بردار.[چیزی رو اسپویل نکردم!:D] به نظر من فیلم در عین حال که نقدی هست به وضعیت خبرگزاری ها و پول محور بودن اون ها، ولی عمق کافی رو بعضی وقت ها نداره. البته در کل از فیلم خیلی لذت بردم نامردی نکنیم در حقش بازی جیلنهال خیلی عجیب غریب خوب بود:D
8/10.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر

Assualt on Wall Street
Assault_on_Wall_Street.jpg

واقعا اونطوری که منتقدان فیلم رو کوبیدند، نبود. یک فیلم جمع و جور از یک کارگردان ضعیف که علاقه ای به ساختن فیلم های اقتباسی از بازی های کامپیوتری داره اما هر کدومی که ساخته، از فیلم های ایرانی هم بدتر بوده! در این فیلم داستان یک شهروند معمولی به نام جیم ( Dominic Purcell) که با یک برشکستگی و از بین رفتن سرمایش در وال استریت، زندگیش به فنا میره. فیلم در اولیل خیلی خسته کننده است اما در نیمه دوم که جیم زندگی رو از دست داده و دنبال انتقام است، فیلم رو بهبودی است و صحنه های اکشن هم به اوج خودش میرسه. آخر فیلم هم کمی هندی است اما قابل قبول است. جیمی که در این فیلم میبینم، فرقی با لینکن در فرار از زندان نداره و دوبله ای که ایران دیدم، بیشتر منو یاد لینکن می انداخت، خونسردی هم تو وجود این بشر است و هیچ وقت هم از بین نمیره

6.5/10

This is The End
220px-This-is-the-End-Film-Poster.jpg

فیلمی که از سر تاپاییشون مسخره در آوردن است از اسم و رسم بازیگران تا روز آخرت، بدک نبود و ست روگن و جیمز فرانکو ( دو زوج جدا نشدنی) هم ایندفعه هم مثل قبل فیلم رو در دست داشتند. شخصیت دنی مک براید هم در طول فیلم فکر کنم 100 بار از دهنش ، کلمات رکیک در اومد و رکورد فیلم های تارانتینو و گرگ وال استریت از پشت بست. آخر شهم درماتیک با طعم کمدی خیلی خوب بود.

7/10

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651

American Sniper
خیلی قشنگ سختی ها و تاثیرات جنگ نشون داده شده و وطن پرستی و نژاد پرستی بسیار کمی نسبت به فیلمای این سبکی داره , بردلی کوپر یکی از زیباترین و قویترین نقش هاشُ اجرا کرده و بسیار واقعی گرایانه همینطور بازیگران فرعی , صحنه های اکشن و دلهره آور فیلم خیلی عالیه و هیجان خاصی داره همینطور موسیقی و طراحی صحنه و فیلمبرداری در سطح بالایی هست.
پ.ن :بنظرم اگه میخواین پیش زمینه ای از این فیلم برای مراسم اسکار داشته باشین همین کیفیت نسبتا پایینشُ ببینین کیفیتش آنچنان هم بد نیست خوبه.
9

لامپ ۱۰۰
داستان کلی فیلم تکراری و نخ نماست ولی بنظرم روایتش جالب بود و بخش توهمات و سبک فیلمبرداری حرفه ای بود.
محسن طنابنده خیلی خوب نقش آفرینی کرد کارکترش خیلی واقعی بود همینطور ساره بیات نقش خوبی داشت.
ولی در کل میتونست بهتر باشه.
7

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
Birdman

محتوا:
"درجا زدن".
برای گروه‌های فکریِ گسترده‌ای، نیاز به "مورد علاقه واقع شدن" یک حالت طبیعی از ماهیت انسان شمرده میشه. درواقع اما، بیماری‌ای بیش نبوده و نیست. بیماری‌ای متعلق به قشر بی‌همه‌چیز -فاقد غنای درونی- که خوشحالی، ناراحتی، رضایت، غم، آرزوها و قص علی هذه-شون، در گروی هرچیزی، غیر از "خود"شون هست. همون دردی که "هنر برای هنر." و "هنر، معرف من." رو به "هنر برای مردم." تبدیل میکنه.
پرداختن به این موضوع پیش نیازهای بسیاری رو میطلبه که در راس اونها، جرات قرار داره. جراتی که در پسِ اون، با پرداختن به ماهیت بی‌ارزش، گدا و توخالی انسان امروزی، برای مخاطب‌هاش جز توهین چیزی به ارمغان نمیاره، درحالی که جز حقیقت، چیزی رو به کلام و تصویر، درنیاورده. که در این فیلم موجود نیست.
"بیردمن" فیلمی برای ترسوهاس، ساخته‌ی ترسوها، با بازیِ ترسوهای سوخته.

فنی:
این نوع فیلمبرداری ایده ی چه کسی بوده؟ هیچکس دوست نداره با سرعت 50 کیلومتر در ساعت توی آزاد راهی که تا چشم کار میکنه جاده یک خط مستقیمه، حرکت کنه.
یکی از بدترین مدل‌های فیلمبرداری، با پتاسنیل بالا برای اینکه هرچیزی رو برای شما، ملال‌آور کنه.
موسیقی متن فیلم چندسالی هست که رو به افوله، موسیقیِ متنی که زمانی قسمتی از فیلم بود و هویت بخش اون، حال تبدیل شده به "یه آهنگی بذار پخش بشه".

ملال‌آور، ترسو، لقمه‌‌ی بزرگتر از دهن.

4/10

من متاسفم واقعا که با همچین دیدی چنین فیلم خوبی رو تا آخرش دیدین... توصیه ام به شما اینه یکبار دیگه با ذهن باز و کمی (فقط کمی) مطالعه ی بخشی از نوشته های ریموند کارور فیلم رو بازبینی کنید.
اول از همه دلیلتون برای ترسو خطاب کردن عوامل , نویسنده و کارگردان چیه؟! خیلی مشتاقم بدونم...کارگردانی که بخاطر گرفتن نماهای بلند و بدون کات کل تیم رو وادار میکنه که بخشهای 15 20 صفحه ای رو حفظ باشند که بتونه بدون قطع کار رو بگیره چطور میتونه ترسو باشه؟! کسی که ایده اش رو برده پیش چنتا از بزرگان سینما و بهش گفتن از پسش برنمیای , نه تو و نه تیم بازیگریت ولی با این حال انجامش داده و موفقم بوده چطور میتونه ترسو باشه؟
این نوع فیلمبرداری استایل هیچکس نیست ولی اگه میخواید بیشتر ببینید گاس ون سنت رو پیشنهاد میکنم که بعید میدونم خودتون نشنیده باشید و ندیده باشید ازش. بعلاوه ی اینکه ایناریتو با فیلمبرداری شناورش هر کسی رو مجبور به دنبال کردن تصویر میکنه , چند تا دوربین این شکلی دیده شده تاب حال!؟ که اینقدر بی نقص مجاب به دنبال کردن بکنه مخاطب رو؟
فیلم با اینکه از جنبه ی تدوین بهش بهایی داده نمیشه یکی از بهترین تدوین هایی رو داشته که دیدم , بازی با زمانش رو دقت کنید با اینکه خیلی جزئی و کم بود...جایی که اما استون و ادوارد نورتون بالای سن هستن بعد دوربین میره پایین روی سن و ادوارد نورتون داره نقشش رو بازی میکنه , یا جایی که دوربین مکث میکنه روی راهرو و صداهای آشنا و شاید نا آشنا از روی سن میاد و ما رو به شک میندازه که نکنه توی چرخه ی زمانی فیلم گیر کردیم
یا سکانسی که خود بردمن رو نشون میده و بازم ما رو به شک میندازه که واقعیت شاید چیز نیست که می بینیم , شاید واقعیت این هاست و ما تخیلش هستیم و فقط فکر میکنیم که اینا واقعیته و یا پایان بندی فوق العاده تامل برانگیزش و خنده اما استون و نگاهش به بالا و هزارتا چیز دیگه
موسیقی زنده ی روی فیلم که به بهترین نحو اجرا شده و به دلیلی به این شکل ضرب آهنگ و ریتم رو داره و اگه فکر میکنید محض خالی نبودنه عریضه است سخت در اشتباهید.
از منظر بازیگری هم من حرفی ندارم اگه فکر میکنید مایکل کیتون برای چنین نقشی بد بوده یا اصلا بد بازی کرده ...یا ادوارد نورتون و یا حتی اما استون و نائومی واتس که فکر میکنم ضعیف ترین بازیهاشون رو ارائه دادند.

کلا پیشنهادم اینه فیلم رو با دید مثبت یک بار دیگه ببینید ...

آخرین ویرایش:

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
The Hunger Games: Mockingjay Part 1

jennifer_lawrence_in_the_hunger_games_mockingjay_part_1-t2.jpg

نمره:7.5
مبارزات نسخه های قبلی در این Partوجود نداشت,اینPartجذابیت نسخه های قبلی رو نداشت به طوری که پاره وقت تماشا کردم

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
220px-21JumpStreetfilm.jpg

21 Jump Sreet
8/10

واقعا حال کردم خیلی خوب بود! هم تیکه ها طنزش عالی بود هم داستانش واسه طنز خوب بود در کل خیلی دوسش داشتم :x
بازی Tatum و جونا هیل ـم عالی بود :x در کل جز بهترین کمدیای این چند ساله بود بنظرم :)

220px-22_Jump_Street_Poster.jpg

22 Jump Street
7.5/10

اینم خوب بود ولی در کل من همیشه شروعو بیشتر دوس دارم تا ادامه :D
اینم تیکه های طنز خوبی داشت و در کل جالب بود ولی یک جورایی مثل همون نسخه اول بود یکم برعکس شده بود قضیش!

220px-Theory_of_Everything.jpg

Theory of Everything
8.5/10

واقعا عالی بود! زندگی استیون هاوکینگو به بهترین شکل ممکن نشون دادن با بازیه فوق العاده Eddie Redmayne که بنظرم لیاقت اسکار هم داره ولی با فلیسیتی جونز اصلا حال نکردم نمیدونم چرا :|
استیون هاوکینگشم که خیلی شبیه بود معلوم نیست چقد گشتن یکی مثل اینو پیدا کردن :D
در کل خیلی خوب بود!

220px-Birdman_poster.jpg

Birdman
8.8/10

اینم که حرف نداشت!
آدم میونه از چیش تعریف کنه! از کست فوق العادش یا از فیلمبرداری معرکش ( :> ) یا از داستان و روایت و دیالوگاش :x
همه چی عالی بود :) ولی در کل من فقط به فیلمی بالا 9 میدم که روم خیلی تاثیر بزاره!

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
how to train yor dragon 2
10/10
big hero 6
9/10
از این قهرمان بزرگ 6 یک نمره کم کردم چون بنظرم میتونست داستانش بهتر باشه

در کل هردوش عالی بودند

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
220px-22_Jump_Street_Poster.jpg

22 Jump Street
7.5/10

اینم خوب بود ولی در کل من همیشه شروعو بیشتر دوس دارم تا ادامه :D
اینم تیکه های طنز خوبی داشت و در کل جالب بود ولی یک جورایی مثل همون نسخه اول بود یکم برعکس شده بود قضیش!

اون پوستر هايي كه آخر فيلم نشون ميداد معني خاصي داشت ؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
Birdman_poster.jpg

BIRDMAN:8.5/10

بازی بازیگرها به کنار من کار فوق عالی کارگردان این فیلمو ستایش میکنم.کارگردانی این فیلم آدمو به وجد میاره.

Theory_of_Everything.jpg

the theory of everything:9.5/10
کسی شک داره که ممکنه Eddie Redmayne جایزه بهترین بازیگر نقش اول رو نبره؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر