Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
آی دلم درد گرفت :)) حتماْ lego movie رو ببینین واقعاْ عالی هم فیلمه هم اینمیشن از دستش ندین همه چی رو توش مسخره می کنه بهش ۱۰/۱۰ میدم :d
حالمم از این ۳۰۰ جدید بهم خورد هر کی ایرانی باشه مطمءنن میدونه اینا همش چرنده خیلی قربانی نشون دادن ایرانیا رو 10-/10 :d مسخره ترین امتیازی بود که تا حالا دادم :))

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
آی دلم درد گرفت :)) حتماْ lego movie رو ببینین واقعاْ عالی هم فیلمه هم اینمیشن از دستش ندین همه چی رو توش مسخره می کنه بهش ۱۰/۱۰ میدم :d
حالمم از این ۳۰۰ جدید بهم خورد هر کی ایرانی باشه مطمءنن میدونه اینا همش چرنده خیلی قربانی نشون دادن ایرانیا رو 10-/10 :d مسخره ترین امتیازی بود که تا حالا دادم :))

تا حالا آشغالترین فیلمی که تا حالا دیدم ٣٠٠ جدید بود!
در حد نهایت تا تونستن اغراق کردن
اون ایرانی که تو آرگو بازی کرده(مامورآخر فیلم ) بود چه آدم وطن فروشی بوده

هیچ جذابیتی نداشت

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
08597324803122974826.png

NEED FOR SPEED
از همه نظر عالی بود . اول میخواستم 9 بدم گفتم نه زیادشه . فوق العاده سرگرم کننده اصلا نفهمیدم 2 ساعت چطور گذشتش . بازی ارون پاول نسبتا خوب بود ولی به جسی نمیرسید
یادمه توی یه قسمت از تاپ گیر جرمی به ارون گفت این ماشینا که میترکونید فقط بدنه هستند که ارون گفت نه خود واقعیشون هستن !!!
8/10

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
نشستم بعد از سال ها سه گانه Alien رو دیدم
فوق العاده بود :d
شماره اولش با اینکه ساله 1979 ساخته شد ولی بازم شاهکار بود.
قسمت سومش متاسفانه اون قدرت دو شماره قبل رو نداشت.
ولی به هر حال یکی از بهترین سه گانه های زندگیم بود.

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
یکی از بهترین انمیشن هایی که دیدم از همه نظر قویه اصلاً هم کلیشه ای نیست شما باید تاریخ ساخت این انیمیشن رو ببینید تو زمان خودش که ترکوند الانم که الانه بازم یکی از بهتریناست

یکی از افتضاح ترین انیمیشن های ساخته شده با یه جو تاریک مضخرف و کلیشه ای
تاریخ ساختش هم ۵ سال پیش بوده دیگه !! همچینم قدیمی نیست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
نمیدونم چرا اسراریه یکی میاد یک نمره 8-9 میده میگه خیلی خوشم اومد باز یکی میاد میگه آشغال ترین فیلم و انیمیشن و ... بود و گیر میده به نظر اون!
بابا نظرشو گفته!
این انیمیشن 9 هم سال 2009 بوده که از IMDb هم 7.1 گرفته همچین بول شتی هم محسوب نمیشه که همچین قشنگ توهین میکنین بهش!

اصلا بول شت ترین چیز دنیا هم باشه توهین کردن و خراب کردن چیزی که طرفدار داره اصلا درست نیست!

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
این اما واتسون بیچاره چه هیزم تری بهتون فروخته که انقد بهش گیر میدید ؟! کجای فیلم افتضاح که هیچی ، ضعیف بازی کرد ؟! کاملا واضحه که بازیش به هیچ عنوان در حد بازیگرای Top Notch سینما نیست ولی به خاطر محبوبیت و شهرت بالاش و اینکه اکثر نوجوون ها براش ضعف میرن خیلی بهش بیش از حد گیر داده میشه ! حد اقل تو بازی هایی که من ازش دیدم کاملا بازیش قابل قبول بوده و از Celebrity های معروف تر از خودش مثل Angelina Jolie یا Sandra Bullock که بازی هاشون تهوع آوره خیلی بهتر بازی می کنه !

امیرحسین:-o هولی شت!!!! :xAngelina Jolie بازیگره بدیه؟؟؟؟ :-o
( دیگه تکرار نشه هاb-))

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نمیدونم چرا اسراریه یکی میاد یک نمره 8-9 میده میگه خیلی خوشم اومد باز یکی میاد میگه آشغال ترین فیلم و انیمیشن و ... بود و گیر میده به نظر اون!
بابا نظرشو گفته!
این انیمیشن 9 هم سال 2009 بوده که از IMDb هم 7.1 گرفته همچین بول شتی هم محسوب نمیشه که همچین قشنگ توهین میکنین بهش!

اصلا بول شت ترین چیز دنیا هم باشه توهین کردن و خراب کردن چیزی که طرفدار داره اصلا درست نیست!
IMDB هم مثه ویکیپدیاس، هرکی حال کرد می تونه نمره بده. فک کردی الان چرا Shawshank Redemption اوله؟ دعوای بتمن و گاد فادر:D

• Like
Reactions: yasu

SteveG

کاربر سایت
Mar 28, 2014
827
نام
احمدرضا
بابا نظرشو گفته!

دوست عزيزمون كه ميگه كليشه هستش ، واقعا يه مثال ديگه بزنه كه ٥ درصد شبيه اين انيميشن بوده باشه !

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
wolf of wallstreet

با این که این فیلم رو 2 روز دیدم :D ولی خیلی جالب بود ... ولی خیلی توش *** داشت :D دیگه ترکوندن این هالیوود :D خط قرمز حالیش نمیشه :D ( البته blue is warmest color هم هست :D )

9/10

( خیلی خلاصه گفتم :D )
Blue is The Warmest Color که فیلم مستقله ، کاری به هالیوود نداره ، بالاخره هالیوود هم یه سری خط قرمز هایی داره:D

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Blue is The Warmest Color که فیلم مستقله ، کاری به هالیوود نداره ، بالاخره هالیوود هم یه سری خط قرمز هایی داره:D

علنا آخر wolf of walstreet همه چی طرف معلوم بود :D لول !

اصلا پیشنهاد نمیشه حتی 1 دقیقه از این فیلم رو با خانواده دید :D !

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,411
نام
Matthew
55697359059421457252.jpg

درود.
خب من پس از اینکه هر 5 فیلم اجرا شده جز The Incredible Hulk رو دیدم، فیلمی که خیلی وقته گرفتم و منتظر بودم همه رو ببینم و بعد این را ببینم، دیدم.
The Avengers فیلمی هست که تونست تمامی این سوپرقهرمان ها رو کنار هم به شکلی فوق العاده زیبا قرار بده. مطمئنا اگر فیلم های قبل رو نمی دیدم، ممکن بود اون لذت لازم رو از فیلم نبرم.
2 ساعت و 20 دقیقه از روز من با هیجانی وصف نشدنی سر این فیلم گذشت، ظاهرا خیلی ها به اینکه نیمه ی اول فیلم خشک و کسل کننده بود اشاره داشتند اما به شخصه برای خودم این چنین نبود و
خیلی مشتاقانه جزئیات، گفتگو ها و طرز رفتار شخصیت ها با ماجرا رو بررسی می کردم.
بازی بازیگرانی چون کریس ایوانز و رابرت جونیور و کریس همسورث مثل همیشه عالی بود. تمامی شخصیت های Iron Man و Captain America و Thor
چون خیلی با خود کمیک ها آشنایی ندارم، و مطلب خاصی هم دیده نمیشد راجب شخصیت های Black Widow و بارتون نظری نمی دم، اما بازیگرایی که انتخاب شده بودند حال هوای 2 ساعته ی این شخصیت هارو خیلی خوب به نمایش در می آوردند.

کارگردانی فیلم هم خیلی خوب بود. از نبرد های تن به تن هم نهایت لذت رو بردیم. نقطه قوت فیلم فکر می کنم یکی کارکتر ها و بازیگراهاش و یکی هم جلوه های تماشایی ونبرد های زیبای فیلم باشند.
بهرحال، اگر احیانا احیانا هنوز ندیدید، حتما ببینید.
در کل اگر هنوز این فیلم رو ندیدید ( که بعیده )، ابتدا 5 فیلم متعلق به کارکتر ها رو ببینید، بعد این فیلم زیبا و هیجان انگیر رو ببینید.

The Avengers : 9.25/10

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Need For Speed

d1nwhh8gp0o23zlzg013.jpg

بالاخره بعد از مدتی انتظار نسخه BrRip این فیلم هم اومد و تماشاش کردم.من از وقتی مشخص شد فیلم قراره از روی سری بازیهای NFS ساخته بشه تا همین دیروز واقعا منتظرش بودم! و انتظار داشتم یه فیلم پر زد و خورد به همراه ماشین های مطرح و کلی پلیس به همراه یه داستان خوب داشته باشه که تا حدودی فیلم این ها رو برآورده میکنه! از ماشین های گرون قیمت مثل بوگاتی ویرون و مک لارن P1 تا Ford Mustang توی فیلم هست که به همراه جلوه های بصری خوب و حرکت جالب دوربین در کنار دخالت پلیس ها یک فیلم بسیار زیبا رو تحویل میده و در نهایت بازی Aaron Paul هم در کنار چند بازیگر خوب دیگه ، یه حس بسیار لذت بخش رو برای فن سری NFS فراهم میکنه! ولی در کنار همه این نکات مثبت و هیجان آور تقلیدهای واضح از سری F&F تو چشم میخوره و در کنار داستان نچندان قوی و شخصیت پردازی نسبتا ضعیف ، کمی از بعد داستانی ناامید می شید البته برای فیلمی که از روی NFS ساخته شده زیاد هم هست!!!! مهمترین نکته فیلم همون Race های هیجانی و بسیار عالی هست که تا پایان فیلم شما رو جذب میکنه و اصلا حس خستگی نداره و با کارگردانی خوب روی این صحنه ها ، یک اثر قابل قبول بوجود اومده.در نهایت دیدنش بخصوص برای طرفدارای سری NFS پیشنهاد میشه.

7.5/10

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
نوح، 9/10

نکته ی اصلی ای که در مورد این فیلم میتونم بگم اینه که نه تنها به عنوان یه فیلم مذهبی نبینینش، بلکه کلا به عنوان یه فیلم از خود نوح هم نبینینش. آرنوفسکی از نوح الهام هم نگرفته تا این فیلم رو بسازه، بلکه فقط از داستان نوح برای پر کردن و جذاب تر کردن فیلمش استفاده کرده. البته با دادن تغییراتی هم توی داستان نوح تونسته حرفاش رو بهتر بزنه. فیلم تقریبا اصلا در مورد نوح و اینجور چیزا نیست. در مورد داغون بودن اوضای ما آدماست. فیلم فقط به اون برهه در مورد تاریخ هم محدود نمیشه، بلکه مربوط به همه دورانی از زمین هست که ما آدما فاسدش کردیم، مخصوصا فیلم خیلی بیشتر از اینکه در مورد عصر باستان باشه در مورد همین عصریه که توش زندگی میکنیم. بقیه متنم ممکنه کمی اسپویل حساب بشه:

یکی از اصلی ترین جاهای فیلم اونجاس که نوح برای پیدا کردن زن واسه ی 2 تا پسراش به کمپ آدما میره، اوضای زندگی آدما رو میبینه، پدری که برای تیکه گوشتی دختراش رو میفروشه، از اون پدر ها خیلی بدترش همین الانش پرن توی دنیا، اگه اون پدر برای سیری شکمش دخترش رو فروخت پدر های زیادی توی همین کشورمون هستند که برای ذره ای مواد دختر و یا زنشون رو میفروشن. و این فقط یه مثال از چیزایی بود که از زندگی کثیف ما آدما توی فیلم نشون داده میشه، و نوح با دیدن اونا از بیخ داغون میشه، زن پیدا کردن رو بیخیال میشه، میگه آقا بزار بریم به درک، نجات پیدا کنیم که چی بشه؟ بیشتر فساد ترویج بدیم ؟ بیشتر زجر بکشیم و زجر بدیم؟ همون بهتر که سیل بیاد و با منقرض کردن ما زمین رو ازمون بشوره. اما خب فیلم بعدا به اینم اشاره میکنه که این طرز تفکر منفی گرا میتونه واسه آدم غیر قابل قبول باشه، درست همونطوری که اکثریت ادما و خوده شما ها ممکنه این حرفا رو قبول نکنن. و بشر هم به امید زندست به هر حال، نوح فیلم هم امید پیدا میکنه، شاید هم فقط نمیتونه کار رو تموم کنه، درست همونطوری که خیلی از ماها و حتی خوده من نمیتونیم همچین کاری کنیم، ذات کثیف بقا توی ما خیلی قوی تر از این حرفاست. صحبت از ذات بقا شد، نقش منفی اصلی داستان مثل بقیه نقش منفی ها نیست، فقط ادامه بقا براش مهمه، خودش هم 2 بار به اهمیت این موضوع برای خودش اشاره میکنه، و قشنگ نشون میده که ما آدما برای ادامه بقا چه عوضی هایی میتونیم باشیم، ما آدمای به ظاهر متمدن، که فقط کافیه توی یه جزیره برهوت ول بشیم، تا گوشت و خونمون غذا و نوشیدنیه همدیگه بشه.

• Like
Reactions: yasu

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر