Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Noah 6.5/10

فیلم خوب و سرگرم کننده ای بود،بعضی از دوستان بیش از حد میکوبوننش :|
این جمله " به تاریخ وقادار نبود" هم خیلی جالبه :d که توی خیلی از سایت ها میزارنش......
داستان نوح کلا تاریخی نیست که این فیلم بخواد بهش وفادار باشه.

farid95

کاربر سایت
Jul 18, 2011
45
نام
فرید
آقا این نوح، نوحه مسلمونا نیست، نوحه یهودیاس، فرق می کنه داستانش، تو کتاب اونا اینجوری نوشته حتما:D
نوح پیامبر دین اولالعزم(!) ''صابـِءین مَندایی'' هستش که اقلیت دینی هستن که تو ایران(اکثرا اهواز) ، عراق(اکثرا بغداد) و دسته‌ای شون هم تو فلسطین زندگی میکنن
نوح پایه‌ی دین رو میاره و یَحیی کاملش میکنه
اتفاقا تو سوره بقره تو چند‌تا از آیات بشون اشاره شده و قرآن اهل دین و کتاب بودنشون رو تایید کرده . همچننین خ ا مَ نِ ای که اون هم اهل کتاب و ایمان بودنشون رو تایید کرده

navid35

کاربر سایت
Mar 16, 2014
62
نوح پیامبر دین اولالعزم(!) ''صابـِءین مَندایی'' هستش که اقلیت دینی هستن که تو ایران(اکثرا اهواز) ، عراق(اکثرا بغداد) و دسته‌ای شون هم تو فلسطین زندگی میکنن
اتفاقا تو سوره بقره تو چند‌تا از آیات بشون اشاره شده و قرآن اهل دین و کتاب بودنشون رو تایید کرده . همچننین خ ا مَ نِ ای که اون هم اهل کتاب و ایمان بودنشون رو تایید کرده
چرا خامنه ای رو سانسور کردی ؟ :|

SteveG

کاربر سایت
Mar 28, 2014
827
نام
احمدرضا
Noah
من خواستم نمره بدم و نقد و اين داستانا ، بعد كه پست بچه هارو خوندم ، تصميم گرفتم فقط دوتا جمله بگم :
١- خوشم مياد دوستانى كه كلا قران كه هيچ ، يه سرچكى (سرچ كوچك ) هم رو همين نت درباره نوح نزدن ( كتاب و تاريخ كه بماند ) چنان با اعتماد نفس كل قران و نوح و تاريخ و ... زير سوال ميبرن كه ادم دوست داره بره باهاشون بيعت كنه !
٢- يكى از دوستان فرمودن كه هيچ چيز مقدسى درباره فيلم نوح ارنوفسكى وجود نداره . جمله ناقص هستش ، هيچ چيز مقدسى درباره اين فيلم وجود نداشت ، به جز جناب راسل كرو :d
توضيحات خيلى بيشترى درباره كل قضيه ادم و حوا ، بچه دار شدنو ، افزايش نسلو و نوح داشتم كه با توجه به دو نكته ى قوانين سايت و بار علمى و منطقى كه در سه چهار صفحه گذشته حول اين مسائل ديدم ، صلاح ندونستم بگم . پاينده باشيد.

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
alGc7hDKHLQ2m7Ic41LSp5hbIpI.jpg

Leon: The Professional
9.5/10
یه فیلم فوقالعاده که تو سال 94 زیر سایه فیلم های بزرگی مثل رستگاری در شاوشنک،پالپ فیکشن و فورست گامپ قرار گرفت
یکی از زیبا ترین فیلم هایی بود که تا حالا دیدم بازی ناتالی پورتمن هم تو اون سن واقعا شگفت انگیزه!
jean reno هم واقعا زیبا نقش یه مرد بی روح و سرد رو بازی کرد ولی فراتر از همه اینا بازی گری اولدمن بود که واقعا زیبا بود واقعا تو نقش یه پلیس روانی فوقالعاده باور پذیر بود
موسیقی متن فیلم هم یه چیز فراتر از شاهکاره!
پایان فیلم هم واقعا عالی بود مخصوصا بااون اهنگ معرف استینگ(shape of my heart)
اگه خواستید pm بدید لینک دانلودش رو بتون بدم
(اهنگ پایانی فیل از خود فیلم معروف تره:d)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,410
نام
Matthew
22780254627583606994.jpg

Captain America : The First Avanger : 7.5/10

اولین باری بود که با این شخصیت و فیلمش اشنا شدم و دیدم. خود Chris Evans چندین نمره به فیلم اضافه کرد :x :d. شخصیت های مکمل هم خوب بودند. کارگردان به خوبی داستان رو جلو میبرد، توی بخش های احساسی هم سعی نکرد مثل بعضی فیلما کش بده و بنظرم کاملا به جا و مفید بود :d.

این فیلم به عنوان یه سرگرمی دو ساعته خوبه و اگر میخواید مثل من نسخه ی امسال رو ببینید، حتما پیشننهاد می کنم اینو ببینید.
پایان فیلم خیلی خوف بود :x

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من چی گفتم مگه؟ چند وقت پیش یه خبر اومده بود گفته بود آرنفسکی فیلم رو بر اساس داستان یهودی ها میسازه!

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
Unknown
4/10 سر تا پای فیلم تقلید و تکراریه بیشتر از همه بازیگر پیرمرد و خستگی ناپذیر فیلم نمیدونم بیشتر بخاطر بازیگرش از فیلم بدم میاد یا بخاطره اینکه پیرمرده :|

images

farid95

کاربر سایت
Jul 18, 2011
45
نام
فرید
من چی گفتم مگه؟ چند وقت پیش یه خبر اومده بود گفته بود آرنفسکی فیلم رو بر اساس داستان یهودی ها میسازه!
در کل خواستم روشنگرایی کنم وگرنه من که اصلا کل این قضیه(و حتی امثالهم) رو چیزی جز مشتی تخیلات سرگرم‌کننده نمیدونم

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
warrior 2011 : 7.5/10

دوستان ممنون میشم چند فیلم خوب و باکیفیت رو در سبک (نظامی / اکشن) مثل فیلم lone survivor معرفی کنید .

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نوح
خیلی خیلی داستان رو بد درآورده بود ... خیلی بهتر از اینا میشد درست کرد داستان رو ...
یکی از بدترین فیلمایی که دیدیم تو 2014

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
Transcendence
6/10

فیلم خوبی بود.یکم زیادی تخیلی بود ولی تکنولوژی و علمی که در فیلم نشون داده میشه چیزیه که همیشه بشر به دنبالش بود و در اینده هم تحقق این فیلم و ظهور هوش مصنوعی دور از انتظار نخواهد بود...
در کل به یه بار دیدن میارزه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر