Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوست عزیز میشه بدونم چی تو داستان این فیلم دیدید که جذاب بوده؟
هرکسی سلیقه ای داره ولی دوس دارم بدونم دقیقا چه چیز این فیلم میخکوب کننده بود؟داستان و ایده های مسخره و تکراریش؟یا .....
صفحه IMDb فیلمو چک کن! نمره مردمه! نمرشم 8 ـه! یعنی اندازه شاهکارای امسال! 222000 هم رای دادن حالا برو از تک تکشون بپرس چیه فیلم شمارو ترقیب کرد که بهش همچین نمره ای بدین :| :| :|

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
صفحه IMDb فیلمو چک کن! نمره مردمه! نمرشم 8 ـه! یعنی اندازه شاهکارای امسال! 222000 هم رای دادن حالا برو از تک تکشون بپرس چیه فیلم شمارو ترقیب کرد که بهش همچین نمره ای بدین :| :| :|

نه که Catching Fire فیلم بدی باشه، اما از این 222K حدود 200K تاشون دختر بچه های تینیجری هستند. نمره IMDb هیچ وقت قابل اطمینان توی هیچ موقعیتی نیستش.

Lucifer1992

کاربر سایت
Aug 4, 2012
49
نام
Mohammad
از این پست شما فهمیدم که بعضی از دوستان بازی سنتری فقط رو هوا از یه فیلم تعریف میکنند و بهش امتیاز میدن.
از هر زاویه ای که این فیلمو بررسی میکنم نمره ای بیشتر از عدد 4 نمیتونه بگیره.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اون IMDb رو فقط واسه مثال گفتم! بنظر خودمم اونقدر حقش نیست!
ولی دیگه 4 آخه؟ همون داستانی هم که شما میگی مضخرفه به سلیقه ربط داره! شاید شما از داستانش خوشتون نیومد! که مطمئنم با این حساب از قبلی هم خوشتون نیومده!
من که زیاد جلب داستانش نشدم اما همون ایده های تکراری که شما میگی منو ترقیب میکرد که ادامش بدم! :D

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوستان شماها که فیلم میبینید میشه چند تات زا این فیلم های زیبای سیاه پوستی رو نام ببرید.از این فیلم هایی که کمدی سیاه پوستی هستش رو میخوام.ممنون میشم

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
از این پست شما فهمیدم که بعضی از دوستان بازی سنتری فقط رو هوا از یه فیلم تعریف میکنند و بهش امتیاز میدن.
عزیزم ما دیگه نمره نمی دیم و منتظر نمرات کارشناسانه شما هستیم
اره اصلا ما هیچی از فیلم نمی فهمیم شما میفهمی
کسی که عینه من از ایده ی فیلم خوشش بیاد مطمئنن بهش 10 میده

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
دوست عزیز میشه بدونم چی تو داستان این فیلم دیدید که جذاب بوده؟
هرکسی سلیقه ای داره ولی دوس دارم بدونم دقیقا چه چیز این فیلم میخکوب کننده بود؟داستان و ایده های مسخره و تکراریش؟یا .....
البته هر کس سلیقه ای داره اما چون با سلیقت حال نکردم دوست دارم بهت گیر بدم...
برو بزار باد بیاد

- - -ویرایش - - -

نه فقط شما میتونی یه امتیاز در خور فیلم بدی. بیا برو منتقد فیلم تو Total Film و Empire شو. حیفی اینجا.
پست 12140
اگه منظورت از فیلم
@#$%^& هانگر گیمز و امتیاز بنده هست باید بگم که گراویتی حقش خیلی بیشتر از 10 و این حرف هاست. اگه هانگر 10 هست گراویتی 20 هست از 10. اما باید بین هانگر و فیلمهای ضعیف فرق باشه که وقتی بهشون میدیم 1 هانگر دیگه حقش نیست بشه 7 باید بهش داد 10 و چون گراویتی حقش نیست امتیازش با هانگر برابر باشه باید بهش داد 20 از 10. حالا نمیدونم چی بوده 10 دادن به هانگر یک صفحه کامل رو منحرف کردید از موضوع اصلی تاپیک.

- - -ویرایش - - -

نه که Catching Fire فیلم بدی باشه، اما از این 222K حدود 200K تاشون دختر بچه های تینیجری هستند. نمره IMDb هیچ وقت قابل اطمینان توی هیچ موقعیتی نیستش.
از کجا فهمیدی 200k دختر بچه تینیجری تو این رای گیری شرکت کردن؟
متای فیلم هم 75 هست که نشون دهنده اینه که منتقدین هم از این فیلم خوششون اومده. اگه اهل فیلم باشین میدونید که منتقدین سینما نمره بالا الکی به فیلمی نمیدن. مگر اینکه منتقدین و مردم و نظر خیلی های دیگه رو بخاطر نظر خودتون زیر سوال ببرید و از اعتبار بندازید.
تو روتن تومیتو هم میانگین امتیازات فیلم 89% هست.
به متن پنهان هم نگاهی بندازید. امپایر، رولینگ استون، توتال فیلم و وال استریت ژورنال به فیلم امتیازات بالایی دادن که جزو معتبرترین نشریات و رسانه های منتقد فیلم هستن.
Critic Reviews

75

Metascore

Based on 47 critic reviews provided by
metacritic_16x-3529960177._V379391527_.png
Metacritic.com

91The PlaylistCatching Fire is a monumental achievement, a massively entertaining crowd-pleaser that is thought-provoking and personally inspiring in all of the ways that it aspires to be.
90Wall Street Journal Joe MorgensternCatching Fire is exceptional entertainment, a spectacle with a good mind and a pounding heart.
88ReelViews James BerardinelliThe screen translation of Catching Fire, the second volume of the series, offers its audience many of the elements that made The Hunger Games compelling, but adds to that by deepening the themes and emotional currents and traveling to darker destinations.
88Chicago Sun-Times Richard RoeperCatching Fire makes only the occasional misstep.
88Boston Globe Ty BurrVery few people will take in this spectacle of a society amusing itself to death, of “reality games” and the vapid media hysteria that surrounds them, and not draw a parallel to our own televised bread and circuses. At its best, “Catching Fire” is a blockbuster that bites the culture that made it.
88Rolling Stone Peter TraversPop-culture escapism can be thrilling when dished out by experts. Katniss is a character worth a handful of sequels. And Lawrence lights up the screen. You'll follow her anywhere.
80Variety Peter Debruge[Francis] Lawrence and his team have calibrated the entire experience for maximum engagement. And while its pleasures can't touch the thrill of seeing the Death Star destroyed - not yet, at least - the film runs circles around George Lucas' ability to weave complex political ideas into the very fabric of B-movie excitement.
80Total Film Paul BradshawCatching Fire delivers on all the promise of Part 1 with a gutsier, tougher, better round of Games.
80Empire Ian NathanDefying rote heroics and sidestepping those solemn Frodoisms lurking in the role, Lawrence seeks out the complex, human and earthy in Katniss, still the beating heart and total triumph of these movies.
80Time Out London Cath ClarkeCatching Fire looks and feels epic. Hands down it's one of the most entertaining films of the year.
80The Telegraph Robbie CollinIt's a critic's instinct to auto-praise any blockbuster that tries to do something different, but Catching Fire is so committed to carrying on the fine work started by its predecessor that the applause flows utterly naturally.
80New York Magazine (Vulture) David EdelsteinRelatively speaking, Catching Fire is terrific. Even nonrelatively, it's pretty damn good.
80New York Daily News Joe NeumaierThe good news is it comes very close, and does it without sacrificing its soul. Despite its sense of been-here-slayed-that, director Francis Lawrence expertly delivers thrills, ideas and spectacle.
79Film.com William GossSteady-handed action is enough to elevate this film above its predecessor.
79NPR Ian BuckwalterEverything that felt clumsy in The Hunger Games has been improved upon here. That's most apparent in the clarity of the action, but it also extends to how efficiently the film establishes so many new ensemble members.
75Slant MagazineFrancis Lawrence imbues the source material with visceral pleasure in well-wrought scenes vacillating between elaborate spectacle, breathtaking terror, and--occasionally--surprising beauty.
75Philadelphia InquirerCatching Fire is bigger, better and broodier than the first film.
75New York Post Sara StewartYes, it's the middle chapter and feels like it, but it's never dull.
75Chicago Tribune Michael PhillipsCatching Fire has the bonus of a genuinely charismatic performer at its center. Jennifer Lawrence, now an Oscar winner thanks to "Silver Linings Playbook," emotes like crazy throughout "Catching Fire," but you never catch her acting.
75Miami Herald Rene RodriguezCatching Fire is a work of thoughtful, emotionally engaging sci-fi - everything that its predecessor The Hunger Games was not.
75Philadelphia Inquirer Steven ReaCatching Fire is bigger, better and broodier than the first film.
75San Francisco Chronicle Mick LaSalleBest in its first hour, when it concentrates on the politics and the specific horrors of Panem. It becomes more conventional in the second half and loses steam, but it's always heading somewhere.
70The Hollywood Reporter Todd McCarthyThis is a safe, serviceable, carefully crafted action drama in which the subversive seeds planted in the first story take welcome root.
63USA Today Claudia PuigCrowd-pleasing and compelling, most of all because of its fiery, charismatic heroine.
60The Guardian Paul MacInnesWhat lets the movie down is its heart, or lack thereof. The reprise of the Games introduces new adversaries (and some allies) but has exactly the same dynamic as in the first movie.
50New York Observer Rex ReedEnough is enough. One good thing: The jungle scenes were shot in Hawaii, so at least they all got a paid vacation.
http://www.metacritic.com/movie/the-hunger-games-catching-fire

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دوستان شماها که فیلم میبینید میشه چند تات زا این فیلم های زیبای سیاه پوستی رو نام ببرید.از این فیلم هایی که کمدی سیاه پوستی هستش رو میخوام.ممنون میشم
کمدی سیاه پوستی؟ :d:|
به طور خلاصه همه فیلمای کوین هارت.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
dlyakota.ru_uzhasy_hizhina-v-lesu-2012_1.jpeg

Cabin in the Woods: 4/10 :|

الان که دارین به کاور فیلم نگاه میکنین میگین این چرت میگه از کاور فیلم معلومه چه چیز خوفیه :| :| :|
بعد از دیدن این فیلم متوجه شدم که یک کاور چقدر توی جذب بیننده میتونه مهم باشه! :| اولش اینو دیدم گفتم واو حتما یک فیلم فوق العاده ترسناکه و یا داستان خوبی مثل Insidius ـو The Conjuring و ... داره!
حالا که دیدم واقعا چرت بود! تک تک لحظه هاش داشت خوابم میبرد از بس خسته کننده و الکی ساخته شده بود! :D

من هنوز درکی از کلمه Horror ندارم هر فیلم چرتی که توش زامبی و موجودات افسانه ای مثل ومپایر و گرگینه و... داره سبکش میشه Horror :| حالا مهمم نیست حس ترس تو فیلمش باشه یا نه!
الان این فیلمو بچه ی 5 ساله ی ترسو هم نگاه کنه کوچیکترین ترسی بهش دست نمیده :| حالا داستانم نداشت که بگی حداقل داستانش جوریه که آدمو تا آخر فیلم میخکوب کنه! :|

در کل اگه واقعا بیکارید و رسما هیچ کاری برای انجام دادن ندارید و فقط همین فیلم توی هاردتون هست که ندیدیدش بازم پیشنهاد میکنم نبینید :D حیف انرژی بدن که صرف دیدن این فیلم بشه :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Cashback

فيلم متوسط به پاييني هستش كه براي وقت پركني خوبه.كلا يك جوريه كه آدم نميدونه چي خوبه چي بد.

4/10

Forrest Gump

يكي از بهترين فيلمهايي كه ديدم.

9/10

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Warm_Bodies_Theatrical_Poster.jpg

به یه بار دیدنش میرزید و سرگرم کننده بود و ایده ی فیلم ایده ی بسیار جالبی بود که میتونست بهتر پرداخته بشه. ولی در کل خوب بود

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اینجا کسی منتقد و کارشناس نیست .
نظرات کاربراست .
شاید من از شاوشنک خوشم نیاد ، بهش 4 بدم و از یکی از کارای اووه بول خوشم بیاد و بهش 8 بدم .
بحث کارشناسی اینجا نداریم که به میزانسن و نورپردازی و نمای دوربین امتیاز بدیم .
بحث سلیقست فقط .
شما هم یاد بگیر به سلیقه دیگران احترام بذاری و مأدبانه صحبت کنی .

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
ادم جلوه های ویژه اُدیسه ؛ در کنار تاریخ ساخت فیلم رو که میبینه به هنر کوبریک پی میبره .
Gravity بهترین جلوه های ویژه امسال رو داره ولی بهترین در تاریخ نیست . حداقل نظر من این طوره .
====
Gravity
mv5bnje5mz.jpg

8/10
تنازع بقا در فضا .
فیلم شدیداً فرای انتظاراتِ من بود . به کلی نظرم راجب فیلم عوض شد .
صحنه های تاثر گذار زیادی داشت و دیالوگای تاثیر گذار بیشتری .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر