Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Heisenberg

کاربر سایت
Aug 9, 2013
63
نام
نیکی لائودا
کاپیتان فیلیپس بهش 9 از 10 میدم.
جالب بود. همیشه با خودم میگفتم دزدا دریایی چجوری میرن تو کشتی به این بزرگی که فهمیدیم. هم اینکه یه قسماییش رو دقیقا تو مدال اف آنر وارفایتر بازی کردیه بودیم جذابیتشو بیشتر هم میکرد. تام هنکس هم عالی بود. کارگدانی و دیالوگ های فیلم هم خوب بود.
The Lone Ranger بهش 7 از 10 میدم.
شاید فیلم قدرتمندی نباشه و پر ایراد باشه. اما درش حس سرگرم کنندگی بالایی داشت.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
American Hustle

overrated
7/10

The Wolf of Wall Street
قبل اینکه فیلم رو ببینیم کلی دنبال کتابش گشتم ولی پیدا نکردم . کلی مصاحبه از jordan belford دیدم و این بشر یه جورایی شد شخصیت مورد علاقم . واقعا کنجکاو بودم که ببینم تو فیلم چه طور این شخصیت رو پیاده میکنن .

درباره فیلم فقط میتونم بگم فوق العاده بود . 3 ساعت فقط محو فیلم شده بودم . بازی Dicaprio واقعا بیاد مودنی بود . ولی اسکار امسال حق mcConaughey هست .

00936200816848734133.jpg

خنده دارترین قسمت فیلم همین تیکه اخرش بود که خود jordan belfort رو یه اوردن دری وری بار خودش کرد .

my good friend mr. jordan belford is the single bad a$$ motherf*cker i have ever met

9/10

آره . اون تیکه ی بلفورت واقعی اش عالی بود . تو همین یک صحنه کوتاه میشه به راحتی دید چقدر دی کاپریو تونسته به بلفورت نزدیک بشه و شبیه خودش بازی کنه .

فیلمش شاهکار بود . یعنی مارتین با این فیلمش رسما زد تو دهن تارانتیو عزیزم که گفته بود دلم نمی خواد تو پیری یک مشت مزخرف بسازم مثل بقیه کارگردان ها که پیر میشن فیلم های کمدی و دری وری و شخصی بسازم . عملا توی فیلمش از هزار تا کارگردان جوون پر انرزی تر و نیشدار تر عمل کرده .
دوباره شد همون مارتی خودم . درستش همینه فیلم توهمی جنایی و کودکانه و زندگی نامه های های صمیمانه که احترام کاراکترشون روحفظ می کنند به مارتی نیومده .
فیلمش رو میشه کازینو و رفقای خوب نسل جدید دونست . بلفورت همون شور و شوق هنری هیل نسبت به کار خلاف و رفاقت هاش و همین طور قدرت طلبی سام راتستین رو داره .

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
من فقط نقل قول می‌کنم، تایید هم نمی‌کنم. نمی‌دونم چند درصدش حقیقت داره یا نه.

"جالب اينجاست تيم سازنده آرگو به ايران آمده بود و مديران سينمايي ايران در دولت گذشته بيشترين تعامل را براي ساخت فيلم آرگو داشتند. در عوض از تيم سازنده آرگو (که براي بازسازي لوکيشن‎‎ها آمده بودند) قول گرفتند که به فيلم «جدايي» در اسکار راي بدهند، خيلي احمقانه بود. تيمي که به ايران آمده بود آماده مي‎شد که فيلمي به‎زعم شما عليه ايران بسازد. آن وقت مديران شما در فکر گرفتن چند راي بيشتر براي اسکار بودند. ضمن اينکه در سال 2011 کمپاني سازنده آرگو قبل از برگزاري اسکار با حمايت کاخ سفيد، مهماني خاصي را ترتيب داده بود که در آکادمي فيلم جدايي برنده شود تا اين جايزه براي ايراني‎‎ها اشتياق‎برانگيز باشد و سال بعد جايزه گرفتن آرگو پيام‎‎هاي سياسي مرتبط را منتقل کند. اگر من جاي مديران شما بودم ديگر فيلمي به اسکار نمي‎دادم. من فيلم «گذشته» فرهادي را ديده‎ام. از جدايي بهتر است. اما چرا برگزيده نشد؟"

"اما فیلم‎‎های کیارستمی به یک شوخی روشنفکری شبیهند و نمی‎توانند علاقه‎مندان هنر سینما را راضی نگه دارند. شما وقتی قدرت متمرکز در حوزه تولید سینمایی ندارید و دلخوش به جشنواره‎‎هایی مثل کن و برلین هستید که به حقیر نشان دادن ملت خودتان می‎انجامد، عملا سینمای خود را به بیراهه برده‎اید."

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
گرگ وال استریت 9\10شاهکار بود بهترین فیلمی بود که امسال دیدم.بازی دیکاپریو مثل همیشه فوق العاده بودو حقش امسال اسکار روببره هرچند غیرممکنه بهش بدن.هیل هم عالی بود:D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من فقط نقل قول می‌کنم، تایید هم نمی‌کنم. نمی‌دونم چند درصدش حقیقت داره یا نه.

"جالب اينجاست تيم سازنده آرگو به ايران آمده بود و مديران سينمايي ايران در دولت گذشته بيشترين تعامل را براي ساخت فيلم آرگو داشتند. در عوض از تيم سازنده آرگو (که براي بازسازي لوکيشن‎‎ها آمده بودند) قول گرفتند که به فيلم «جدايي» در اسکار راي بدهند، خيلي احمقانه بود. تيمي که به ايران آمده بود آماده مي‎شد که فيلمي به‎زعم شما عليه ايران بسازد. آن وقت مديران شما در فکر گرفتن چند راي بيشتر براي اسکار بودند. ضمن اينکه در سال 2011 کمپاني سازنده آرگو قبل از برگزاري اسکار با حمايت کاخ سفيد، مهماني خاصي را ترتيب داده بود که در آکادمي فيلم جدايي برنده شود تا اين جايزه براي ايراني‎‎ها اشتياق‎برانگيز باشد و سال بعد جايزه گرفتن آرگو پيام‎‎هاي سياسي مرتبط را منتقل کند. اگر من جاي مديران شما بودم ديگر فيلمي به اسکار نمي‎دادم. من فيلم «گذشته» فرهادي را ديده‎ام. از جدايي بهتر است. اما چرا برگزيده نشد؟"

"اما فیلم‎‎های کیارستمی به یک شوخی روشنفکری شبیهند و نمی‎توانند علاقه‎مندان هنر سینما را راضی نگه دارند. شما وقتی قدرت متمرکز در حوزه تولید سینمایی ندارید و دلخوش به جشنواره‎‎هایی مثل کن و برلین هستید که به حقیر نشان دادن ملت خودتان می‎انجامد، عملا سینمای خود را به بیراهه برده‎اید."

با اون تیکه ی آخرش بدجور موافقم . ولی کو گوش شنوا جالبه یک عده هم ازش به عنوان تجلی هنر واقعی نام می برن

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
The wolf of Wall Street
261x417.jpg

متن زیر ممکن یه سری از جاهای فیلمو لؤ بده هرچند اصلا نکته مهم و بزرگی‌ نیستن و جوری نوشتم که اگه ندیدید،گیج بشین, اصلا نفهمید چی‌ میگم :D

فیلم خوبی بود،اما نمیدونم موضوع کشش کافی‌ نداشت یا فیلمنامه خوب نبود،به هر حال یکم موضوع فیلم گم بود.معلوم نبود سرگذشت این اقاس،فیلمی درباره ی سهامو دلالیو این داستانا،فیلمی درباره مواد،سkس...؟:D البته ایرادی به فیلمنامه نمی‌گیرم ها،این فیلم نامه هم مثل کتابی‌ که 12years a slave از روش نوشته شده احتمالا ظرفیتش همین بود.
از دیکاپریو فیلم کم ندیدم شاید این و What's Eating Gilbert Grape بهترین بازی‌هاش بودن!که قطعاً اون یکی‌ به دلیل سن پائین تره لئو،بهترین بازی‌ش حساب می‌شه اما حیف که همون سال تام لی جونز تصمیم میگیره فیلم بازی‌ کنه و معلومه برنده اسکار کیه :|:D
فیلم از تدوین رنج میبره:|یعنی‌ رنجی‌ میبره‌ها :|
اما سکرسیزی واقعا اگه اسکارو امسالو ببره من بهش حق میدم :D وقتی‌ بازی یه نفر خوب باشه تو فیلم،خوب تو میگی‌ طرف شاید خودش ذاتی خوبه،وقتی‌ بازی دو نفر خوب باشه میگی‌ خودشون ذاتی خوبن،اما وقتی‌ همهٔ افراد،اشیا،جانداران،بی‌ جانان(:d) که از جلوی دوربین رد شدن بازیشون خوب باشه،راهی‌ جز اینکه بگی‌ کارگردانش عالی‌ بود میمونه؟ نه میمونه؟:D

نکاته بدش جز تدوین زیاد نیست،اما خوب به هر حال فیلم کاملی نیست.

از سکانس‌های خوب فیلم :D :
leonardo-dicaprio-wolf-of-wall-street.jpg

بازی هیل خوب بود اینقدر اعصابم از دستش خرد شد که نگو :D

نمرات:
دی کپریو: نمی‌تونم ایرادی ازش بگیرم لا ایین :| با این که اصلا از رو جوگیری نمره نمیدم شاید فقط یکم رو اون صحنه که از تلفن ومومی می خواست بیاد خون‌ه خوب بازی‌ نکرد وگرنه یک کارایی کرد که ادم هر لحظه میگه اسکار مال خودش:D ۱۰/۱۰
کارگردانی: باید یه سری جاها رو بیشتر برسی‌ میکرد که حالا اگه کسی‌ براش سوال شد بپرسه میگم کجاهارو اما چون احتمالن حوصله ندارین منم نمیگم :D روی تدوینم بیشتر دقت میکرد بد نبود. کارگردانی:۸/۱۰ جزو شانس‌های oscar.
Jonah Hill: اینم خوب بود لا مصب اما هیچ شانسی نداره تو اسکار:D

فیلم:۷/۱۰

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
LAST VEGAS
:d:d:d:d
url

فیلم خوبی بود ولی یک جورایی ناراحتم کرد . این که چطوری ستاره هایی مثل رابرت دنیرو واقعا پیر شدن و کم کم باید از این صنعت برن حقیقت داره چون واقعا از تموم جهات دیگه پیر شدن
داستان فیلم زیبا بود و بر خلاف فیلم های این سبکی که همشون داستان کلیشه ای نشون میدن این یکی داستانش
متفاوت بود
بازی رابرت دنیرو به دلم ننشست . مورگان تو این فیلم خیلی خوب ظاهر شده بود
صحنه ای که 50cent میاد خیلی باحال بود باید خودتون ببینید :d

8/10

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Young Detective Dee : Rise of Sea Dragon

xYcLpLbwhQ7aetXveDBZ1NYH7iq.jpg

ماجراهای کارآگاه دی قبل از وقایع فیلم اول است و موقعی که تازه به استخدام وزارت دادگستری درآمده ...
بازی کرکترهای دی و یوچی و البته شاتو فوق العاده جذاب بود که اینم بخاطر پرداخت خیلی خوب شخصیت هاشون بوده.
در کل به اندازه فیلم اول جذابیت داره برای اینکه 134 دقیقه مدت فیلم اذیت تون نکنه. بشدت هم توصیه میشه برای یکبار دیدن .

10 / 8

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
Final Destination 5

:|/10

نمره بهش نمیدم چون تا اخرش ندیدم! واقعا دیگه حوصله نداشتم تا اخرش ببینم! نصف فیلمو دیدم از سرم زیاد بود :|
یکی آبکی ترین سری فیلم های تاریخ هست این سری!
با 1-2-3 ـش حال کردم مخصوصا از 1-2 ـش لذت بردم اما دیگه واقعا چرت شده!

از یک ایده جالب واسه پیاده کردن یک داستان ترسناک درمورد مرگ تبدیلش کردن به یک فیلم ت.تخیلی :| که مثلا وقتی یکی موقع مرگش فرا میرسه زمین و زمان دست به قتل طرف میزنن حالا اگه اتفاق سوپر نچرالی هم افتاد اصلا مهم نیست! :| نسخه های اولیش هم اتفاقات تخیلی زیاد داشت ولی بازم یک سری چیزاش قابل باور بود و من یکی رو تا آخر فیلم پای خودش میکشوند! اما این یکی خداییش خیلی مسخرس!
دختره داره ژیمناستیک میره میوفتاده رو زمین دو نصف میشه میمیره :| :| :| یعنی این صحنه رو که دیدم کلا نا امید شدم از فیلم!
یکی از ایرادایی هم که داره اینه که توی نسخه های اولیه فیلم قبل از اینکه اتفاقی واسه یکی از کارکترا بیوفته و باعث مرگش بشه یک نشونه هایی توی دور ور ازش مشاهده میشد که شخصیت اصلی متوجه میشد و میخواست طرفو نجات بده! اما این یکی فرتو فرت بدون هیچ دلیلی یک اتفاقی واسشون میوفته و میمیرن!

واقعا دیگه سریش بعد از همون قسمت 2-3 مرد! و تمام!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
Final Destination 5

:|/10

نمره بهش نمیدم چون تا اخرش ندیدم! واقعا دیگه حوصله نداشتم تا اخرش ببینم! نصف فیلمو دیدم از سرم زیاد بود :|
یکی آبکی ترین سری فیلم های تاریخ هست این سری!
با 1-2-3 ـش حال کردم مخصوصا از 1-2 ـش لذت بردم اما دیگه واقعا چرت شده!

از یک ایده جالب واسه پیاده کردن یک داستان ترسناک درمورد مرگ تبدیلش کردن به یک فیلم ت.تخیلی :| که مثلا وقتی یکی موقع مرگش فرا میرسه زمین و زمان دست به قتل طرف میزنن حالا اگه اتفاق سوپر نچرالی هم افتاد اصلا مهم نیست! :| نسخه های اولیش هم اتفاقات تخیلی زیاد داشت ولی بازم یک سری چیزاش قابل باور بود و من یکی رو تا آخر فیلم پای خودش میکشوند! اما این یکی خداییش خیلی مسخرس!
دختره داره ژیمناستیک میره میوفتاده رو زمین دو نصف میشه میمیره :| :| :| یعنی این صحنه رو که دیدم کلا نا امید شدم از فیلم!
یکی از ایرادایی هم که داره اینه که توی نسخه های اولیه فیلم قبل از اینکه اتفاقی واسه یکی از کارکترا بیوفته و باعث مرگش بشه یک نشونه هایی توی دور ور ازش مشاهده میشد که شخصیت اصلی متوجه میشد و میخواست طرفو نجات بده! اما این یکی فرتو فرت بدون هیچ دلیلی یک اتفاقی واسشون میوفته و میمیرن!

واقعا دیگه سریش بعد از همون قسمت 2-3 مرد! و تمام!

من این قسمت رو به شکل سه بعدی تو دبی دیدم . از نظر داستانی واقعا داغون بود ولی سه بعدی اش حال دیگه میداد .

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
The wolf of Wall Street

متن زیر ممکن یه سری از جاهای فیلمو لؤ بده هرچند اصلا نکته مهم و بزرگی‌ نیستن و جوری نوشتم که اگه ندیدید،گیج بشین, اصلا نفهمید چی‌ میگم :D

فیلم خوبی بود،اما نمیدونم موضوع کشش کافی‌ نداشت یا فیلمنامه خوب نبود،به هر حال یکم موضوع فیلم گم بود.معلوم نبود سرگذشت این اقاس،فیلمی درباره ی سهامو دلالیو این داستانا،فیلمی درباره مواد،سkس...؟:D البته ایرادی به فیلمنامه نمی‌گیرم ها،این فیلم نامه هم مثل کتابی‌ که 12years a slave از روش نوشته شده احتمالا ظرفیتش همین بود.
از دیکاپریو فیلم کم ندیدم شاید این و What's Eating Gilbert Grape بهترین بازی‌هاش بودن!که قطعاً اون یکی‌ به دلیل سن پائین تره لئو،بهترین بازی‌ش حساب می‌شه اما حیف که همون سال تام لی جونز تصمیم میگیره فیلم بازی‌ کنه و معلومه برنده اسکار کیه :|:D
فیلم از تدوین رنج میبره:|یعنی‌ رنجی‌ میبره‌ها :|
اما سکرسیزی واقعا اگه اسکارو امسالو ببره من بهش حق میدم :D وقتی‌ بازی یه نفر خوب باشه تو فیلم،خوب تو میگی‌ طرف شاید خودش ذاتی خوبه،وقتی‌ بازی دو نفر خوب باشه میگی‌ خودشون ذاتی خوبن،اما وقتی‌ همهٔ افراد،اشیا،جانداران،بی‌ جانان(:d) که از جلوی دوربین رد شدن بازیشون خوب باشه،راهی‌ جز اینکه بگی‌ کارگردانش عالی‌ بود میمونه؟ نه میمونه؟:D

نکاته بدش جز تدوین زیاد نیست،اما خوب به هر حال فیلم کاملی نیست.

از سکانس‌های خوب فیلم :D :

بازی هیل خوب بود اینقدر اعصابم از دستش خرد شد که نگو :D

نمرات:
دی کپریو: نمی‌تونم ایرادی ازش بگیرم لا ایین :| با این که اصلا از رو جوگیری نمره نمیدم شاید فقط یکم رو اون صحنه که از تلفن ومومی می خواست بیاد خون‌ه خوب بازی‌ نکرد وگرنه یک کارایی کرد که ادم هر لحظه میگه اسکار مال خودش:D ۱۰/۱۰
کارگردانی: باید یه سری جاها رو بیشتر برسی‌ میکرد که حالا اگه کسی‌ براش سوال شد بپرسه میگم کجاهارو اما چون احتمالن حوصله ندارین منم نمیگم :D روی تدوینم بیشتر دقت میکرد بد نبود. کارگردانی:۸/۱۰ جزو شانس‌های oscar.
Jonah Hill: اینم خوب بود لا مصب اما هیچ شانسی نداره تو اسکار:D

فیلم:۷/۱۰
معنای پارادوکس برا من زنده شد با این پست ! به دیکاپریو 10 دادی به کارگردانی 8 بعد چجوری به خود فیلم 7 دادی ؟
موضوع فیلم خداییش از این واضح تر ؟ بشین فیلم و دوباره ببین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر