Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid
27011014851276411562.png

prisoners - 9
فقط یک موضوضعی که منو به شکا واداشته اینه که اخر فیلم ، هیو جکمن مرد ؟ :-/
والا اون تیکه که چون یک بار برگشت و نگاه کرد و برای دومین بار برگشت و نگاه کرد میشه گفت زنده مونده! ولی پایانش واقعا عالی بود!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
monster inc
کارتون خیلی قشنگی هستش.فکر کنم تو زمان خودش انقلابی بوده :d
8/10
wolvorine
به عنوان یه فیلم اکشن بی معنی و سرگرم کننده خوب بود.
7/10

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
The Millennium Trilogy

The Girl With The Dragon Tattoo - Swedish
8/10

نسخه هالیوودیش رو قبلا دیده بودم، نسخه سوئدیش هم تقریبا در همون حد و اندازه هاست منهای بازیگران معروف.

The swedish chick looks like a dude

The Girl Who Played With Fire - Swedish
5/10

داستانش تعریفی نداشت. در مقابل نسخه اول خیلی ضعیف بود.

The Girl Who Kicked The Hornets Nest - Swedish
6/10

این باز یکم بهتر بود.

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
The Millennium Trilogy

The Girl With The Dragon Tattoo - Swedish
8/10

نسخه هالیوودیش رو قبلا دیده بودم، نسخه سوئدیش هم تقریبا در همون حد و اندازه هاست منهای بازیگران معروف.

The swedish chick looks like a dude

The Girl Who Played With Fire - Swedish
5/10

داستانش تعریفی نداشت. در مقابل نسخه اول خیلی ضعیف بود.

The Girl Who Kicked The Hornets Nest - Swedish
6/10

این باز یکم بهتر بود.

کیوان جان یه توضیحی میدی دربارش ؟ داستانش چیه
ارزش دیدن رو داره ؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کیوان جان یه توضیحی میدی دربارش ؟ داستانش چیه
ارزش دیدن رو داره ؟

ارزش دیدن که داره قطعا... یه سه گانه هست بر اساس کتاب هایی با همین نام. قسمت اول (که نسخه آمریکاییش هم سال 2011 ساخته شد) زیاد ربطی به دو قسمت بعدی نداره ولی به هرحال شخصیت ها و عواملشون یکی هستند. شخصیت های اصلیش هم یه ژورنالیست که بیشتر کارش تحقیقات و افشای مخفی کاری سازمان های کت کلفته و یه دختر goth که برای یه سازمان اطلاعاتی کار می کنه.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
zSuh8dGwqpsWR7ccvYbfxbSZ37o.jpg

10 / 8.8

فیلم با موضوع مسافر زمان زیاد هست ولی این یکی یه جورایی فرق داشت.
خوبی اش این بود که وجه علمی تخیلی و فانتزی گونه اش خیلی خوب کنترل شده بود با ایده اینکه پسر خانواده توانایی سفر در زمان رو داشت ولی نه هر موقعیتی بلکه موقعیت دقیق و مکان مشخص. ایده دراماتیکی هم که بعد از تولد هر فرزند پسر ، دیگه نمی شد به قبل تاریخ تولدش در زمان سفر کرد واقعاً دراماتیک بود. در مورد فیلم هم بازی بیل نایی ، دامنال گِلِسون و البته بازیگر نقش عمو دزموند فوق العاده بود ، ریچل مک آدامز هم خیلی خوب بود. کلاً بازی ها یکدست بود و کنترل شده ... از همه مهمتر ریتم فیلم بود که منهای یه جا که سکته زد - البته از نظر شخصی من - در سراسر زمان فیلم افت خاصی نداشت و بسیار دلنشین جلو می رفت.

بطور خلاصه از کمدی-رومانتیک های خیلی خوب چند سال اخیر بود که دیدم.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
You're Next

63860360576340076608.jpg

چیزی که خیلی تو فیلم جلب توجه میکنه اسکی رفتن های ضایع از فیلم Strangers محصول سال 2008 هست. فضا سازی و نور پردازی کلان به طور فجیعی از اون فیلم تقلید شده .
در کل واسه یه فیلم اخر شبی و نشتن در محول دوستان خوب هست ..

5.5/10

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
تو پست اول قانونی در رابطه با نمره دادن به فیلم‌های ایرانی ندیدم.

هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند.

8/10

شبیه documentary شده بود، کات‌ها بیمورد بود، تکون دوربین هم اذیت می‌کرد. غیر از این‌ها فیلم خوش‌ساختی بود و بعد از چند وقت دوری باعث شد یه فیلم ایرانی ببینم.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
Horrible Bosses:
فیلم شیکی بود!یعنی‌ یون سبک لود بازی‌ و اینا نبود و برای همین نمی‌شه فقط توی مقیاس کمدی خند داره بی‌ فکرو هدف نمره بهش داد و باید اجباراً با فیلم‌های خوب مقایسش کرد که به همین خاطر ۳/۱۰.

کمدی با کلاسی،چیزی ضایع کم داره.

the change up :

این دقیقا اون چیزی بود که می‌خواستم :)) یه کمدی مسخره لود بازی‌ و پره صحنه‌های شوخی جن۳۰=))

برای همین می‌شه توی مقیاس خودش نمره داد و من توی مقیاس خودش بهش ۸/۱۰ میدم :D تنها شدین, ببینین.(اگه dictator دوس ندارین نبینین )

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
American hustle

اگه این کاندید شده،پست و جدای و اخرجیا هم باید بشن :|
چی‌ بود این آخه؟:|
فقط دو جا نقطه قوتش بود:
یکی‌ اونجا که بردلی کوپر ادای اون یارو رو رو مبل در میاورد :))

یکیم نمیگم فیلم لوس می‌شه :D
عجب Bazi کرد کریستن bale!!اصلا فک نمیکردم اینقدر خوب باشه!رقابت سختی توی بهترین actor هم داریم.

کاندید شدن امی ادامس و بردلی کوپر تشریفاتی بود...

Christian Bale rate:8/10

American Hustle rate: 5/10

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
Rush
8/10
فیلم قشنگی بود و رقابت دو راننده فرمول وان در دهه 70 خیلی قشنگ و زیبا به صورت فیلم سینمایی دراورده بودن...مخصوصا من با اون صحنه برگشتن جیمز هانت به مسابقه و تلاش برای قهرمانی رو خیلی خوشم اومد خیلی زیبا همراه با موسیقی استاد زیمر دراورده بودن.

Ninja II:Shadow of a Tear
10/7
من کلا از Scott Adkins خیلی خوشم میاد و به خاطر اون فیلم رو دیدم و خوشم اومد از فیلم...فیلم رزمی باحال و زیبایی بود که با حرکات رزمی عالی اسکات همراه شده بود...در کل خوب بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر