Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
AVENGERS
4.5/10
اصلا از ایده جمع کردن همه قهرمانا خوشم نیومد از قبل از دیدن فیلم هم باهاش موافق نبودم
اگه بهش 4.5 هم دادم بخاطر یکی هالک بود که خیلی دوستش دارم یکی هم جلوه های ویژه قشنگی دشت نمیشه ازش گذشت

آخرین ویرایش:

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
هممم،نمیدونم این سه خط نوشتی نظرمو عوض کنی یا بگی یه چند تا بازیگر بدتر از رادکلیف داریم.
:|چی کارش داری بیچاره رو:d نه جدا از این که بازیگر خوبی هست یا نیست،که به نظر من توی مجموعه هری پاتر بازیگر خوبی نیست،خواستم بگم که مجبور بودن از این ها استفاده کنن،نه که به نظرشون بازیگرای خوبی باشن...

AVENGERS
4.5/10
اصلا از ایده جمع کردن همه قهرمانا خوشم نیومد از قبل از دیدن فیلم هم باهاش موافق بودم
اگه بهش 4.5 هم دادم بخاطر یکی هالک بود که خیلی دوستش دارم یکی هم جلوه های ویژه قشنگی دشت نمیشه ازش گذشت
باید جایزه ی عجیب ترین فیلم رو بهش بدن:d تو همین تاپیک خودمون از 10 از 10 بهش دادن تا فکر کنم 1 از 10:d

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
220px-Side_by_side_2012.jpg

نقد کردن یه فیلم مستند فوق العاده کار بی معنی ای فقط تنها چیزی که می شه گفت اینه که با کدوم جنبه بحثی که تو فیلم مطرح شد موافقی
من نظرم با "ویتوریو استورارو" هست که گفت باید همه بیان تو پروسه و اگر فکر می کنن ایرادی هست درستش کنن
آدم هایی مثل نولان واقعا خنده دارن چون نشستن یه گوشه و هی چس ناله می کنن که وای که صنعت سینما داره به نابودی میره و ... در حالیکه پیشرفت سینمای دیجیتال تو 10 سال گذشته فوق العاده بوده (مگر اینکه مایکل مان بیاد فیلم بسازه و تر بزنه تو همه چی کیفیت افتضاح فیلمبرداری فیلماش بشن پیراهن عثمان)
وقتی که هیچ شرکتی دیگه دوربین فیلمبرداری غیر دیجیتال نمی سازه (بیشتر از یک ساله) و اینکه کوداک اعلام کرده که از 2014 دیگه فیلم تولید نمی کنه (فوجی هم همین رو گفته ولی هنوز تاریخ دقیقی اعلام نکرده) واقعا فایده مقاومت در برابر فیلمبرداری دیجیتال چیه؟ همین زمانی که بعضیا دارن صرف مخالفت باهاش می کنن رو اگه صرف تبدیل کردنش به اون چیزی که می خوان کرده بودن الان چند سال هم جلوتر بود این قضیه
مایکل چپمن حرف خوبی زد که گفت 20 سال دیگه کسی نمی گه داشتی فیلم می ساختی یا دیجیتال، می گن چیزی که ساختی خوب بوده یا نه ؟
من فیلمساز نیستم ولی دیجیتال رو پروسه خوبی می دونم چون هم تو هزینه و وقت صرفه جویی می کنه هم راه هایی جدیدی برای فیلمسازی بوجود میاره هم خیلی انعطاف پذیرتره

وقتی "لورنزو دی بوناونچورا" داشت می گفت تعداد فیلمای بد زیاد شد چون همه می تونن فیلم بسازنن و کسی نیست که رو کارشون نظارت می خواستم پاشم بزنمش چون خودش یکی از آدم هایی که داره تو سیستم هالیوود کار می کنه با بودجه بزرگ و پیش خودش فکر می کنه همه فیلماش حرفه ای هستن در حالیکه غیر از زباله چیزی نساخته تا الان (منهای Stardust البته)

در ضمن حضور لنا دانهام و گرتا گرویگ رو اصلا درک نمی کنم واقعا نامربوط بودن به کل فیلم
به همه کسایی که سینما رو به شکل حرفه ای دنبال می کنن پیشنهاد میشه

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
black swan
برای بار دوم دیدمش و هنوزم شاهکاره.
بازی بازیگرا عالی-موسیقی عالی(البته موسیقیش یکم از عالی بالاتره:d)-روایت و کارگردانی عالی- خلاصه همه چی عالی:x>:d< بازی ناتالی پورتمنم بسیار عالی بود.
9.5/10

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Dark Shadows و Men in Black 3

اصلا قصد ندارم به اینها امتیاز بدم فقط همین رو بدونید که هرکاری، هرکاری بجز نگاه کردن اینها بکنید به خودتون لطف کردید.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
10/The cabin in the wood:0
یک ساعت و نیم برفک تلویزیون ببینی شرف داره به این فیلم
10/Hunger games:2
اون دو نمره هم فقط به خاطر حضور : :x jennifer lawrence
9/10:memento
تنها فیلمی بود که دوست دارم یک بار دیگه هم ببینم

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
10/The cabin in the wood:0
یک ساعت و نیم برفک تلویزیون ببینی شرف داره به این فیلم
یعنی واقعا این فقط منم که از این فیلم خیلی خوشم اومد؟! :d
نمیدونم چرا وقتی یه فیلم سنت شکنی میکنه و خلاقیت به کار میبره باهاش اینطوری رفتار میشه؟!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نمیدونم چرا وقتی یه فیلم سنت شکنی میکنه و خلاقیت به کار میبره باهاش اینطوری رفتار میشه؟!

You are not alone dude ;)
منم این سنت شکنی رو دوس داشتم !!!
............
prometheus
7.5/10
فیلم قشنگ بود...فقط تا آخر فیلم آدم رو تو این سوال میزاره که فیلم باید دلگرم کننده باشه یا ترسناک...نقش های فیلم با اینکه میخواستن هرکدوم یه پیش زمینه ای داشته باشن ولی انقدر از هم پرت بودن که نمیشد به اونصورت به کسی توجه خاصی کرد و فقط میخواستی داستان این فیلم رو پیش بگیری نه شخصیت هارو !!
امیدوارم اگه قسمت دومی در کار باشه ترسناک باشه !!!!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
The Dictator
220px-The_Dictator_Poster.jpeg

سرفیلمش کلی خندیدم.سر همین خندیدن ازفیلمش راضی ام:d.آهنگ های اجرا شده توی فیلم خیلی عالین به خصوص اون آهنگ مال اسنوپ داگ که تبدیلش به عربی خودش هفت خان رستمه! فیلم به طور کلی یه کار معمولی هست ولی یه سری صحنه جالب توی فیلم هست که آدم سر همونا کلی میخنده. البته فیلمش قسمت های کلیشه ای هم زیاد داره.
8/10

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
منم خیلی باهاش حال کردم خیلی متفاوت بود

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
گشت ارشاد:7
خواستم 6 بدم ولی بخواطر پایان خلاقانش(جای دیگه ای همچین پایانی ندیده بودم راستش:D)7 میدم:D
بزوذی Avengers هم میاد تو این پست:D

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
MV5BMjAxOTMzMzE0Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwMTU2MTIyOA@@._V1._SX300_SY401_.jpg

Batman :Dark Knight Returns Prat 1
8/10
میتونم بگم یکی از خشن ترین Boss Fight های بتمن رو توی این فیلم میبینید....داستان پردازی خوب(گرچه با انیمیشن های جدید هنوز هم نمیتونم ارتباط خوبی برقرار کنم)
و همچنین کاراکتر های قدیمی و دوست داشتنی و حضور جالب جوکر
پارت 2 مسلما ورود جوکر هست....و امیدوارم مثل همین مبارزه ی بتمن با میوتانت اون هم یجورایی خشن باشه....
پ.ن: صحنه ی شکستن پای میوتانت توسط بتمن خیلی خشن بود نسبت به یه کمیک
پ.ن2:یخورده دلم گرفت بروس رو اینقدر پیر دیدم.....
پ.ن3:رابین.....دختر ؟؟!
............
شهاب آب دستته بزار زمین ببین(همینطور دوست داران بتمن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر