Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
Interstellar : 10

05384723822572242297.jpg

یکی‌ از بهترین فیلمهایی که تا به حال دیدم :x
فکر نمیکردم از این فیلم زیاد خوشم بیاد
اما بطور وحشتناکی ازش خوشم اومد
این فیلم بسیار بزرگتر از آنچیزی هستش که فکرش رو می‌کنید
داستان خیلی‌ خوبی داره، هیجان انگیز هست
حالت رمز آلود داره
غمناک و تکان دهنده هست
این فیلم بر خلاف Gravity یکجورای تخیلی‌ هست
بعضی‌ از اتفاقاتی که میفته اصلا با منطق یا علم جور در نمیاد
اما همین تخیلی‌ بودنش به نوعی باعث زیباتر شدن فیلم شده.
به نظر من این فیلم یک اثر فوق شاهکار در صنعت فیلم سازی هستش
این شاهکار سینمایی رو از دست ندید.

امتیاز برادرم به این فیلم : 9

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
ببخشید ماکان جان، ولی بهتر نیست نظر شخصیتونو با گفتن wtf , مزخرف محض و.... خراب نکنی؟ بالاخره کسایی مثل من با همین مزخرفات حال کردند! پس بهتره اینقدر توهین نکنید برای بالا کشیدن یه فیلم دیگه.

والا من نمیدونم چرا اینجا هرچی میگی به یکی برمیخوره؟:D محمد مهدی جان عزیز، من که حرف بدی نزدم!:D فقط گفتم این دو سه تا فیلمی که دیدم افتضاح و فاجعه بودن. مثلا من استالینگراد رو خیلی دوست داشتم اما شاید از نظر یکی چرت و پرت باشه و نظر ان یکی هرچی باشه توهین به شخص من یا سلیقم محسوب نمیشه. کلا بخوایم اینجوری حساب کنیم باید با دو سوم مردم دنیا دشمن باشیم چون احتما از نظر انها هرچیزی که ما دوست داریم خزعبل محضه! بنظرم سخت نگیر!;)

ولی بازم اگه کسی از ان بخش از کامنت من ناراحت شد معذرت خواهی من رو بپذیره!:D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
ZBx9A.jpg

Guardians of The Galaxy ::9/10

اگر به زیبایی پوست خود اهمییت میدهید:dحتما این فیلمو ببینید چون تا دلتون بخواد در این فیلم خواهید خندیدید.

آخرین ویرایش:

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
LUCY 9.5

به نظر من محتوای فیلم جالب و عالی بود اسکارلت هم خوب نقش رو در آورده بود و درکل فیلمی تغییر نوعی نگرش بشر رو هدف گیری کرده بوده و بنظر "من" تا حدودی موفق بوده

ب نظرم واقعا" فیلم" عالی بود و در مورد Seed of Life .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Guardians of The Galaxy
7.5/10

فیلم فان و جالبی بود. یه اشاراتی هم به Avengers و Thor داشت ولی نمی دونم آیا در آینده واقعا ارتباطی بین این فیلمها پیدا میشه یا نه. در کل خیلی تعریف شنیده بودم فکر می کردم خیلی جالبتر از این حرفا باشه اما من بیشتر از The Avengers و Thor:TDW خوشم اومد تا این یکی.

آخرین ویرایش:

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
220px-Teenage_Mutant_Ninja_Turtles_film_July_2014_poster.jpg

[h=1]Teenage Mutant Ninja Turtles:6/10[/h]به نظر من خیلی میتونست بهتر باشه.ولی خوب حد اقل ارزش یکبار دیدنو داره .فیلم پاپکورنی هست کاملا .

من که خودم فقط بخاطر بانو :x نگاه کردم

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
orphan یا یتیم
a021120e82e6ff74e7d49f21cbb5ddb0_pt_xl.jpg

امتیاز 7/10

فیلم در ژانر ترسناک هست اما اصلا ترسناک نیست ( از نظر من ) چون بیشترش کشتن هست
دساتان فیلم خوبه و شما را پای فیلم نگه میداره اما متاسفانه 5 دقیقه اخر فیلم دساتانش خراب میشه
با اینکه به پلیس زنگ زده پلیس دیر میاد مثل اکثر فیلم های معمولی ... بعد روی دریاچه درگیر هستند یک بچه 5 ساله اسلحه شلیک میکنه اونم تقریبا با چه دقتی ! بعد توی اب میوفته بیرون میاد انگار نه انگار در اب یخ زده افتاده بعد سریع هم خشک میشه !
نقش منفی فیلم که همین دختر بچه هست فوق العاده قشنگ بازی کرده
پیشنهاد میشه حتما ببینید البته نه به عنوان فیلم ترسناک !
as above so below
as_above_so_below_Poster.jpg

5/10
این فیلم هم در ژانر ترسناک هست و صحنه های ترسناکی هم داره که بیشتر قافلگیری هست و در این کار موفق ـه
داستان فیلم اصلا جالب نیست ولی غابل قبول هست که بشینید ببینید
ماجرا اولش در ایران هست و به دنبال یک کلیدی میگرده و پیداش می کنند و دیگه ربطی به ایران پیدا نمی کنه .. بعد اول فیلم متوجه میشید که در زیر شهر فرانسه دنبال یک گنج هستند پس با خودتون میگید درباره باستان شناسی هست اما یکدفعه متوجه میشید کلا در مورد ماورایی و شیطانی هست و این چند نفر که با هم به زیر شهر فرانسه رفتند الان قراره به خاطر اتفاق گذشته مجازات کارش ببیند .. البته نه همشون بعضی هاشون اندوهی در گذشته دارند مثلا یکیش پدرش خودش کشی کرده اونجا سراغش میاد .. کلی داستانش انچنان جالب نیست
سبک فیلم برداری واقعا جالب و قشنگ بود .. در کل فیلم مثل این می بود که دوربین فیلم برداری دستی دارند و ماجراهاشون دنبال میشه و ما می بنیم
و همچنین چیز هایی جدیدی و روش های جدیدی برای ترسوندن داشت و از این خوشم اومد

در کل این فیلم برای کسی که بخواد وقتش پر کنه یا علاقه به فیلم ترسناک داره گزینه خوبی نیست و بد هم نیست

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Interstellar

نقدايى كه برا فيلم نوشتن تا حد زياديش منصفانه نبود به نظرم. ولى حداقل باعث شد من از فيلم بيشتر لذت ببرم چون اصلا انتظارشو نداشتم.
فيلم يه معماى ديگه از مجموعه معماهاى نولانه! كه به نظرم سخت ترینشونم هست. برعكس مثلا اینسپشن ، به نظر مياد اين يكي فيلم فقط نميخواد ايده ها و نظريه هاى عجيب غريب نشون بيننده بده كه دهنش باز بمونه. به لطف بازى هاى خوب فيلم كه علاوه بر مک کاناهی شامل جسیکا چستین هم میشه، پيام فيلم خیلی انسانى و پراحساسه. شاید پخته ترين فيلم نولان باشه. از نظر جلوه های ویژه هم به عنوان یه فیلم علمی تخیلی و نه اکشن، کاملا راضی کننده و نفس گیربود. به نظرم فقط بازی هاتاوی نگرفته بود. هرچقدرم که زور میزد شخصیتش از کلیشه خارج نمیشد.
ميشه از فيلم ايرادهای بیشتری هم گرفت ولي فكر ميكنم مشكلي كه با نولان به وجود اومده اينه كه تقريبا مثل ام نايت شیامالان شده كه ديگه همه ميدوننن فيلماش توييست هاى ناگهانى داره, نولان هم به هركى بگى فيلم جديدش اومده، احتمالا اولين چيزى كه به ذهنش مياد " يه داستان كاملا نو و فراى تصور كه قراره مغزو منفجر كنه و همه رو انگشت به دهن بذاره البته تو فصل جوايز ناديده گرفته بشه با اينكه يكي از بهترين هاى سال بود" و این ذهنیت دیگه برا همه حوصله سربر شده و اگه یکم فیلم خوب نباشه همه نااميد ميشن. ولي برا من تا حد خیلی زیادی راضی کننده بود و فكر ميكنم نولان تنها كسيه كه داره فيلماي پرخرج استوديويى ميسازه، ولى نه قسمت شصت و هشتم فلان فيلم سوپرهيرويى كه استوديوها از ساختنش نمیترسن. اينكه برا يه ايده ى اورجينال بتونى نزديك 160 میليون بودجه بگيرى معجزه ايه كه فعلا فقط از دست نولان برمیاد و امیدوارم منتقد ها همين يه نفرم نابود نكنن.

9/10

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
220px-GOTG-poster.jpg

Guardians of the Galaxy

فیلم فانی بود، کلا تو تمام تایم فیلم، مخاطب رو خیلی خوب سرگرم میکنه و اصلا حوصلتون سر نمیره! مثل اکثر فیلم های دیگه مارول البته با چاشنی کمدی خیلی بیشتر.

10 / 8.5

220px-Dawn_of_the_Planet_of_the_Apes.jpg

Dawn of the Planet of the Apes

فوق العاده.
روابط ميمون ها با هم ديگه واقعا زيبا کار شده بود، نحوه حرکت، عملکرد و ارتباط برقرار کردن، طراحي ــيشون و .... همه و همه به بهترين شکل ممکن انجام شده بودند. خيلي راحت ميشد باهاشون ارتباط برقرار کرد.
شخصيت پرازي شخصيت هاي اصلي هم واقعا راضي کننده بود. داستان هم به نظرم بين فيلم هاي تخيلي اي که تا بحال ديدم جزء بهترين ها بود.
در کل پيشنهاد ميکنم حتما ببينيد، واقعا ارزشش رو داره.

10 / 9.5

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,474
نام
Matthew
teenage-mutant-ninja-turtles-9_1272868584.jpg

فیلم بسیار سرگرم کننده و قشنگی بود. در یه کلام فقط به درد یه جمع دوستانه، بشینی با دوستات و حتی خانواده یه فیلم شاد و باحال ببینی.
فیلم داستان درست و درمونی نداره، بیشترین ایراد نبود شخصیت پردازی درست و حسابی هست. البته خب روی داستان لاک پشت ها خوب مانور داده شده اما اگر اینم خوب نبود اونوقت چی ! میتونست خیلی بهتر باشه.
شخصیت مایکی مثل همیشه عالی و بر بار طنز فیلم می افزوید :d داناتلو و لئوناردو هم همون شخصیت هایی که تو ذهن ما ازشون حک شد رو دارا هستند اما رافائلش کمی مهربون بود :d رافائل خیلی خوف تر باید باشه :p
با طراحی استاد هم حال نکردم، نمی دونم چه طوری میشد که مثل شخصیت کارتون ( 2003) دوست داشتنی میشد ولی بهرحال زیاد جالب نبود. /:)

تا نصف بیشتر فیلم، شخصیت اصلی، خانم آپریل اونیل بازی بازی مگان جون ـه که خب فکر کنم نسبت به بازی های دیگش بهتر بازی کرد، تا آخر فیلم هم نقششو خوب اجرا کرد، هر چند تو بعضی از سکانس ها خیلی مسخره عکس العمل نشون میداد حالا یا ضعف خودش بود یا ضعف کارگردان و فیلنامه.

خلاصه، این فیلم فقط و فقط، صرفا و مطلقا :d یه سرگرمی هست، صحنه های فان و کمدی زیادی هم دارد. پس اگر یک بار ببینید یا شایدم بعد از 10 بار دیدن، این فیلم شما را سرگرم خواهد کرد.

6.5/10 : (Teenage Mutant Ninja Turtles (2014

==============================================

87188674136583511271.jpg

در یه کلام فوق العاده زیبا و پر احساس.
این فیلم در خیلی از صحنه ها خنده ی ملیحی بر روی لبانتان می اندازد و در برخی احساس ناامیدی بهتان دست میدهد.
"Her" شاید برای هر کس برداشت متفاوتی داشته باشد که هر کدام می تواند بر روی شخص تاثیر گذار باشد. موضوع فیلم حول پیشرفت سیستم عامل هاییست که
قابلیت احساس کردن، ارتباط برقرار کردن، هوش مصنوعی فوق العاده قوی و امکاناتی که دسترسی به آن ها با پیشرفت صنعت تکنولوژی واقعا دور از ذهن نیست.
ولی با پیشروی داستان، شاید نیمچه نگاه بییننده به قسمت پایان فیلم متمرکز بشه که هدف کارگردان چیه.
از بازیگر توانایی چون Joaquin Phoenix، چنین بازی زیبایی انتظار می رفت، بی نظیر تر از اون صدای زیبای Scharlett Johansen عزیز هست که واقعا یکی از زیباترین بازی هاشو انجام داد، بنظر من یکی از بازیگرای توانای سینما هستند این بانو :x :d. دیگر بازیگرها با اینکه نقش عمیقی ندارند اما در ادامه به هدف و موضوع فیلم کمک زیادی می کنند و بازی قابل قبولی رو دارند.

پیشنهاد می کنم اگر این فیلم رو ندیدید، در فرصتی مناسب، حتما آن را تجربه کنید.

Her : 8.75 / 10

===================================================

ممنون از دوستانی که زحمت خوندن کشیدن :d ببخشید زیاد شد. :">

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,474
نام
Matthew
دوستان اگه یکم عکسا رو کوچکنر بزارین. خیلی اتفاق خاصی نمیافته!
پویان جان شرمنده داداش، این عکس Her و TMNT بزرگ شد، قبلیا سعی می کردم کوچتر باشه ولی این دوتا ... بازم معذرت.
ولی حجمشون روی هم به 120 kb هم نمیرسه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر