Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
Lucy 6/10
موضوع جالبی داره و Plot سعی داشته علمی باشه ولی مشکل اینجاست که به شدت خسته کننده میشه و خیلی از اتفاقات اصلا Make sense نمی کنن

Dawn of the Planet Apes 5/10
با اینکه از Rise خیلی خوشم اومده بود از Dawn اصلا خوشم نیومد، اولا که یکم تبدیل به Cheap Sci-fi شده که خودش هم دقیقا نمیدونه چی قصد داره بگه، داستان فقط اونجا وجود داره که وجود داشته باشه، اصلا همچین Plot ضعیفی نباید براش فیلم ساخته بشه. کلا هم این Divide ی که میکنن Ape vs Human باعث میشه احساس کنم نویسنده های فیلم نامه یه مشت ابله هستن (که البته از هالیوود انظار بیشتری نمیره) چرا که انسان هم Ape هستش دست بیل نیست که!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
url

Guardians Of The Galaxy

خب پس از دانلود طاقت فرسا و نابود کننده کیفیت 1080 فیلم بالاخره همین الان دیدن فیلم رو تموم کردم :D به شخصه بصورت کلی علاقه زیادی به کمیک های GOTG نداشتم از همون ابتدا و شاید اگه پیگیری هم میکردم تو سری جدید و بخاطر حضور Iron Man بوده و ربطش به اون یونیورس . باید اعتراف کنم اطلاعات زیادی از فیلم نداشتم و از همون اول هم تصورش رو نمیکردم که ربطش به سری فیلم های Avengers انقدر زیاد باشه . نهایت اینکه فیلم واقعا لذت بخش و با کیفیت هست و شاید بعد از The Winter Soldier چنین جلوه های ویژه بسیار خوبی ندیده بودم . کاراکتر ها خیلی جذاب و شاید کمی غیر کلیشه نسبت به تمامی فیلم های این ژانر در اومدن ( هر چند پیشینه هاشون کاملا تکراری هست ولی خودشون نه ) و سریع گرفتار احساسات نمیشن و از اول فیلم تا اخر فیلم یهو دچار نوسانات احساسات و روحیات نمیشن و ثبات خودشون رو حفظ میکنند . داستان هم یه پل زیبا به تمامی فیلم های دیگه یونیورس سینمایی Marvel میزنه و خیلی قشنگ کاراکتر ها رو مرتبط میکنه . موسیقی خاصی هم برای فیلم ساخته نشده و اکثر ترک هایی که پخش میشه از موسیقی های کلاسیک هست که یه حس جالب تو طول فیلم میده . حدود 2 ساعت کامل جریانات فیلم هست ولی انقدر بری بیننده این 2 ساعت سریع تموم میشه که احساس میکنید فیلم یه سریال 20 دقیقه ای هست چون فیلم کلا جای خسته کننده و حتی کم هیجان هم نداره و از اول تا اخر شاهد سلسله هیجانات و اتفاق های مهم هستیم که هیچکدومشون جذابیتشون رو از دست نمیدن . یه کمدی جالب و محسوس هم در فیلم هست که به دلپذیر تر کردن فیلم کمک میکنه .
فکر نکنم نیازی به توصیه باشه و مطمئنا همه فیلم رو میگیرن و نگاه میکنند بخصوص اون دسته از افرادی که دنیای Marvel براشون مهمه و پیگیرش هستند . البته لازم به ذکر که بگم فیلم برای کسانی هم که کوچکترین اشنایی با یونیورس مارول ندارن کاملا قابل درک و بدون ابهام هست و از این لحاظ یکی از بزرگترین مزیت های فیلم حساب میشه .
نقطه ضعف خاصی هم تو فیلم وقعا نمیشه پیدا کرد که بخوای ایراد بزرگ حسابش کنی . درسته از همون اول فیلم میشه حدس زد چه اتفاق هایی میوفته و یجورای از A to B حساب میشه و حتی اخرش هم همون 30 دقیقه اول قابل پیش بینی هست ولی خب مثل همیشه روایت مهم هست که این فیلم هم تو روایت کردن یه داستان کلیشه هیچ مشکلی نداره .

8.5/10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
url

Guardians Of The Galaxy

خب پس از دانلود طاقت فرسا و نابود کننده کیفیت 1080 فیلم بالاخره همین الان دیدن فیلم رو تموم کردم :D به شخصه بصورت کلی علاقه زیادی به کمیک های GOTG نداشتم از همون ابتدا و شاید اگه پیگیری هم میکردم تو سری جدید و بخاطر حضور Iron Man بوده و ربطش به اون یونیورس . باید اعتراف کنم اطلاعات زیادی از فیلم نداشتم و از همون اول هم تصورش رو نمیکردم که ربطش به سری فیلم های Avengers انقدر زیاد باشه . نهایت اینکه فیلم واقعا لذت بخش و با کیفیت هست و شاید بعد از The Winter Soldier چنین جلوه های ویژه بسیار خوبی ندیده بودم . کاراکتر ها خیلی جذاب و شاید کمی غیر کلیشه نسبت به تمامی فیلم های این ژانر در اومدن ( هر چند پیشینه هاشون کاملا تکراری هست ولی خودشون نه ) و سریع گرفتار احساسات نمیشن و از اول فیلم تا اخر فیلم یهو دچار نوسانات احساسات و روحیات نمیشن و ثبات خودشون رو حفظ میکنند . داستان هم یه پل زیبا به تمامی فیلم های دیگه یونیورس سینمایی Marvel میزنه و خیلی قشنگ کاراکتر ها رو مرتبط میکنه . موسیقی خاصی هم برای فیلم ساخته نشده و اکثر ترک هایی که پخش میشه از موسیقی های کلاسیک هست که یه حس جالب تو طول فیلم میده . حدود 2 ساعت کامل جریانات فیلم هست ولی انقدر بری بیننده این 2 ساعت سریع تموم میشه که احساس میکنید فیلم یه سریال 20 دقیقه ای هست چون فیلم کلا جای خسته کننده و حتی کم هیجان هم نداره و از اول تا اخر شاهد سلسله هیجانات و اتفاق های مهم هستیم که هیچکدومشون جذابیتشون رو از دست نمیدن . یه کمدی جالب و محسوس هم در فیلم هست که به دلپذیر تر کردن فیلم کمک میکنه .
فکر نکنم نیازی به توصیه باشه و مطمئنا همه فیلم رو میگیرن و نگاه میکنند بخصوص اون دسته از افرادی که دنیای Marvel براشون مهمه و پیگیرش هستند . البته لازم به ذکر که بگم فیلم برای کسانی هم که کوچکترین اشنایی با یونیورس مارول ندارن کاملا قابل درک و بدون ابهام هست و از این لحاظ یکی از بزرگترین مزیت های فیلم حساب میشه .
نقطه ضعف خاصی هم تو فیلم وقعا نمیشه پیدا کرد که بخوای ایراد بزرگ حسابش کنی . درسته از همون اول فیلم میشه حدس زد چه اتفاق هایی میوفته و یجورای از A to B حساب میشه و حتی اخرش هم همون 30 دقیقه اول قابل پیش بینی هست ولی خب مثل همیشه روایت مهم هست که این فیلم هم تو روایت کردن یه داستان کلیشه هیچ مشکلی نداره .

8.5/10
ربطش به دنیای مارول و Avenger چیه دقیقا وحید ؟ اون طرف جواب بده ....

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,473
نام
Matthew
57074062537096431960.jpg

".Remember, hope is a good thing, maybe the best of things. And no good thing ever die "

فکر می کنم 90% دوستان این فیلم رو دیده باشند و اکثرا، با هر سلیقه ای، اینو شاهکار تلقی کنند که من هم موافقم. واقعا شاهکار!
این فیلم بعد از Forrest Gump، خیلی تحت تاثیر قرارم داد و موضوعش رو خیلی بیشتر پسندیدم و همینطوری بسیار زیبا بود.فیلم دارای دیالوگ هایی است که همیشه ماندگار خواهند بود.
جمله ی بالا که همیشه تو ذهن خودم میمونه.
پایان فیلم علاوه بر غیرقابل حدس زدن، زیبایی بسیاری از هر جهت داشت.
فردی نیستم که بخوام خیلی با دیگران راجب مسائل فلسفی و از این دست صحبت ها داشته باشم.
فقط می تونم بگم واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.

نقطه مشترکش با Forrest Gump، یکی داشتن راوی تو هر دوتاش و دیگری بازی عالی نقش های اول آن است. که خب مورگان فریمن بهترین بازیشو فکر می کنم توی این فیلم انجام داده باشه.
از همون اول بیننده جذب شخصیتش میشه.

خلاصه،
از دیدن این فیلم نهایت لذت رو بردم.

The Shawshank Redemption : 10

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,473
نام
Matthew
^^
حالا دوبلش یه چیز دیگست!
:x

آهان اتفاقا خواستم بپرسم تی وی جمهوری اسلامی چطوری الان اینو پخش کرده ؟ :d مثلا نشون میده چه اتهامی بهش زدن ؟? :d
تازه شنیدم شونصد بارم نشون داده فقط من ندیدم :|

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
آهان اتفاقا خواستم بپرسم تی وی جمهوری اسلامی چطوری الان اینو پخش کرده ؟ :d مثلا نشون میده چه اتهامی بهش زدن ؟? :d
تازه شنیدم شونصد بارم نشون داده فقط من ندیدم :|

میگه خیانت کرده :D کلا اون 1 دقیقه اولشو نشون نده چیز خاصی از دست ندادیم :D
دوبلش خیلی عالیه ! چون از سری دوبله های قدیم هست که واقعا دوبله هاش شاهکارن ! مثل دوبله راه سبز....
ولی در کل من زبان اصلی رو ترجیح میدم در هر صورتی :D

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
سلام

header.jpg

Lock, Stock and Two Smoking Barrels :9.5/10

من این فیلمو دیدم و واقعا حیفم اومد اینجا معرفی نکنم . واقعا فیلم خارق العاده ای بود .خیلی وفت بود اینجور فیلمی ندیدم.گای ریچی هم عالی رو فیلم کار کرده بود که با بودجه کم واقعا شاهکار ساخت.

داستان خیلی جذابی داره .دیالوگ های خیلی خوبی هم توی فیلم هست جیسون استیتهام که عالی :x

به نظر من حتما حتما در اولین فرصت فیلمو ببینین.که چیز بزرگیو از دست دادین

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Aviator
عالی عالی عالی :d یعنی بهترین بازی دیکاپریو به نظرم توی همین فیلم بوده. اسکورسیزی بقدری فیلم رو خوب کارگردانی کرده که اگه ندونید هوارد هیوز کی بوده براتون سخته دارید فیلمی در مورد زندگی واقعی یه نفر رو میبینید.
9.5/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
guardians of galaxy

واقعا حال داد بهم. شخصا شناختی از این کاراکتر ها نداشتم و به نظرم هم جذاب نمی اومدن .ولی شناخت درست سازنده ها از کاراکتر ها باعث شده با یک فیلم باحال طرف باشیم . جلوه های ویژه ی فیلم که مثل اکثر آثار مارول (جز آشغالی به نام گوست رایدر 2) عالیه . ولی چیزی که به نظرم خوب در اومد رابطه ی بین کاراکتر ها و جدی نگرفتن بیش از حد داستان بود .ولی خوب این به معنی این نیست که مثل تور کلا ویژگی های درام رو ریخته باشن دور و فقط کمدی بسازن. کل کل کاراکتر ها که آدم رو یاد آونجرز می انداخت خیلی بیشتر از آونجرز بوده و تو داستان تاثیر بسزایی گذاشته . موفق ترین اشون هم برادلی کوپر در نقش راکونه که واقعا گل سرسبد کاراکتر هاست. کریس پرات هم در نقشی قهرمانانه موفق بوده . البته خب بار طنز و کمیک قصه توی موفقیت این بازیگر کمدی (که اتفاقا تو دو تا فیلم کمدی که نقش مکمل رو در مقابل دو ستاره ی کمدی یعنی جیسون سیگل و وینس وان داشت خیلی بامزه تر از هم بازی های معروفش ظاهر شده بود ) در نقشش تاثیر زیادی داشته. زو سالدانا هم بار دیگر نشون میده استعدادش تو نقش های پرگریم و موجودات بیگانه بهتر از نقش های انسانی اش بوده. موفقیت فیلم در خلق کاراکتر هایی است که با وجود ظاهر عجیبشون قابل باورن. حتی انگیزه ی قهرمان شدن اشون هم الکی نیست و برای تبدیل شدن اون ها به محافظین کهکشان دلایل منطقی آورده شده . ولی خب مشکل این فیلم مثل آیرون من 3 و تور 2 نبود یک ویلین درجه یکه . مارول قدیما (تا تور 1 ) تو ویلین خوب عمل می کرد ولی چندسالیه ویلین هاش خیلی کلیشه ای اند. این رونان هم فقط یک غول تشنه که نعره میزنه . کولکتور با بازی عالی بنسیو دل تورو خیلی جذاب تر بود . فیلم پر از ارجاع های غیر رسمی به آثار سای فای دهه نودی به خصوص سری استار وارز و استار ترک و بلید رانره. موسیقی دهه نودی فیلم هم توی ایجاد این حال و هوا نقش بسزایی داره . نبرد پایانی واقعا عالی کار شده و دیدنش به شکل سه بعدی واقعا جذابه .

در کل دوستان اکثرا صد در صد می بیننش . ولی اونایی که نخواستن ببینن برن ببینن . شخصا به نظرم از خیلی نظر ها از وینتر سولجر هم موفق تر بوده امتیاز 9 از 10

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
The-Place-Beyond-The-Pines-720p.jpg

The Place Beyond the Pines 9/10

دو سال بود که این فیلم رو دانلود کرده بودم اما ندیده بودمش. چند روز پیش داشتم هاردم رو زیر و روو میکردم که چشم خورد بهش. دیشب هم موفق شدم ببینمش.
واقعاً حیف که این فیلم رو دیر دیدم. واقعاً عالی بود. همه چیش. بازی فوق العاده ی رایان، داستان قوی، پایان خوب... همه چی عالی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
guardian-of-the-galaxy-poster1.jpg

Guardian of Galaxy: 8.5/10

بسیار هم عالی :bighug:
همه چی تقریبا در سطح خیلی خوب قرار داشت! از اکشن بگیر تا داستان و روایت و ... و از همه مهمتر بخش فانش بود :D همیشه نباید فیلمای اینطوری سنگین و رسمی باشه و این فیلم خودشو به این وسیله متمایز میکرد از بقیه فیلمای مارول! مخصوصا شروع فیلم بشدت قشنگ بود :x
جلوه های ویژه هم خیلی خوب بود اما بنظرم چند جا ایراد داشت و غیر طبیعی بودن توش واضح بود!
شخصیت ها هم خیلی خوب بودن مخصوصا شخصیت راکت خیلی خوب در اومده بود و خیلی دوستش داشتم و اون گروت :D
فقط کاش Karen Gillan یک نقش دیگه بهش میدادن خیلی خشک بود شخصیتش! خیلی دوسش دارم :( :D

در کل خیلی خوب بود و پیشنهاد میشه :)

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
Dawn of the Planet of the Apes (2014)

e478808a64796f48d6295269de3439f7.jpg

نمره: 7/10
فضای فیلم به نظرم خیلی خوب طراحی شده بود جلوه های ویژه و صدا گزاری عالی بود
محتوا و داستان به نظرم کمی ضعیف بود که البته تو ژانر اکشن همیشه من این مشکل رو دارم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Annabelle 7/10
فیلم ترسناک هست و ترسش قابل قبول .. البته از کسی که قبلا conjuring ساخته انتظار بیشتری داشتم
داستانش هم یجوری تموم شد به دلم نچسبید
در کل پیشنهاد میشه که ببینید
....
من یک نمره هم به امتیاز جسیبل دادم ... نفرستادمش یا پاک شد ؟!

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,473
نام
Matthew
FW3T6.jpg

درود.
فیلم گلادیاتور از اون دست فیلماست که ارزش چند بار دیدن رو داره ( حتی بخاطر اسماشونم که شده باید دو بار حداقل دید :| :d که من برای اولین بار بود امروز میدیدم :d )
بنظرم یخورده شخصیت پردازی ضعیف بود، شاید باید مدت فیلم بیشتر میشد یا حالا هر چیزی. ولی در کل فیلم زیبایی بود،
نبرد های فیلم خیلی خوب و جذاب بود، بخصوص نبرد پایانی فیلم.
فکر می کنم بهترین بازی Russell Crowe باشه و 100 البته Joaquin Phoenix :x هم خیلی زیبا و قشنگ بازی کرد.

Gladiator : 8.25/10

-------------------------------------------------------------------
Wj3LQ.jpg

نسخه ی اول بی مصرف ها رو امروز دقیقا بعد از Gladiator دیدم، شاید اگر امروز بعد از یه همچون فیلم زیبایی، اینو نمیدیدم، نظرم بهتر بود. :|
نمی دونم از دیدن این همه ستاره اشک شوک بریزم :d یا از دیدن اون همه مشنگ بازی و خالی بندی روده بر شم :| :d
طرف یه کلت گرفته دستش، انگار ماشین گانه :| :d اون یکی که نایفو با سرعت نور ول میداد، و درست میخورد به هدف :d
یکی دیگشونم که حماسی ترین صحنه رو رقم زد و با یه شاتگان، فقط یه گردان رو نفله کرد اونم

ولی خب بخاطر سیلور استالونه و جیسون هم که شده :d باید یبار دیده شه و برای فان خوبه :d
تیکه هاشونم خوب بود. :d

ولی نمره که تو در و دیواره :d

The Expendables (2010): 5/10​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر