Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
خب بذار شروع کنیم >:)

The Worlds End.2013
اگه دوست دارید یکمی بخندین این فیلم نگاه کنید یجوری شخصیت king برام جالب بود :d
9/10

Divergent.
کپی برابر اصل ! عین هانگر گیمز بود یه چیزی بهم میگه اصلا خودش بود بنظرم یکم داستانش از ریشه ناقصه ولی در کل سرگرم کنندس :bighug:
6/10
Noah 2014
داستانشو یکمی از داستان اصلی تغییر دادند ولی کلا فیلم قشنگی بود .
7/10
Oculus
اصلا من ایندینگشو دیدم پوکر فیس شدم :| واقعا هدف از ساخت فیلم چی بود :| یکی بهم توضیح بده بهش نمره هم نمی دم ! :|
بی خیال بابا بیا تو من خودم 16 سالمه >:)
The Wolf of Wall Street 2013
اگه این فیلم رو دیدی برو بیرون و اگه ندیدی حتما نگاش کن کلا اسم این فیلم بذار شارژر :d اصلا این فیلم نابودم کرد من در هنگام دیدن فیلم اینجوری بودم = :>
10/10

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
09770073876921524758.jpg

The Raid 2:Berandal:8.5/10

از نسخه 1 این فیلم اصلا خوشم نیومد.
ولی نسخه دومش خیلی خیلی بهتر بود.داستان منسجم تر و بهتر.صحنه های اکشن همچنان فوق العاده و بازی خوب بازیگرها.به من یکی که چسبید.
:x

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
captain-america-the-winter-soldier-15_966226992.jpg

Captain America : The Winter Soldier : 9/10
یکی از زیباترین سوپر هیرو های چند ساله اخیر بدون شک. صحنه های نفس گیر و جدید تو فیلم دیده میشه و واقعا مخاطب رو از زیبایی هر چه تمام تر میخکوب میکنه.
داستان و شخصیت پردازی فیلم خیلی خوب کار شده تا جایی که ادامه ای بسیار زیبا بر نسخه ی پیشین خود هست.

پیشنهاد می کنم حتما کیفیت عالی فیلم رو بگیرید. :d

پ.ن: اون ویدئوی آخر مربوط به Avengers 2 بود دیگه؟ :d چه هایپی میکند این فیلم :d

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
دوستان یک عکس کوچک هم بذارن کافیه. بعضی وقتا عکس های فیلم ها در حد بنر گذاشته میشه:d
اگه منظورت عکس بنده است.که 200 کیلوبایت حجم داره.خودم اینترنت حجمی دارم سعی میکنم همیشه مراعات کنم.
من منظورم فرد خاصی نبود بلکه بیشتر از جهت سریع تر لود شدن و سنگین نشدن صفحات گفتم.

آخرین ویرایش:

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان یک عکس کوچک هم بذارن کافیه. بعضی وقتا عکس های فیلم ها در حد بنر گذاشته میشه:d

احتمالا هر فیلمی که بیشتر بابِ میل باشه عکس بزرگتری ازش گذاشته میشه . :d

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad

اگه منظورت عکس بنده است.که 200 کیلوبایت حجم داره.خودم اینترنت حجمی دارم سعی میکنم همیشه مراعات کنم.

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
نه منظورش منم :d
عکس درست و درمون گیر نیاوردم، اینو توی وال پیپر هام داشتم دیگه کوچیک نکردم، حجمش 400 کیلوبایته، فکر می کردم حدود 100 150 باشه :| :d

پـــــــ . نـــــــــــ : ویرایش داده شد.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
این فیلم رو منم چند روز پیش دیدم
نسخه اولش هم بد نبود فقط محیطش یکمی ادمو دیوونه میکرد
ولی این خیلی خوب بود :D

- - -ویرایش - - -

the cabin in the woods
مسخره ترین فیلم تمام عمرم بود
نسبت به فیلمای هم سبکش امتیاز خوبی تو imdb داشت ولی تا یک ربع اخر فیلم اینجوری بودم :| چون کلا نفهمیدم داستان فیلم چیه :D
اخرشم که فهمیدم اینجوری بودم :-s به خاطر فضای دانلودی که واسه دانلودش مصرف کرده بودم
مثلا میخواستن فیلم ترسناک بسازن اومدن برنامه کودک ساختن :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
captain-america-the-winter-soldier-15_966226992.jpg

Captain America : The Winter Soldier : 9/10
یکی از زیباترین سوپر هیرو های چند ساله اخیر بدون شک. صحنه های نفس گیر و جدید تو فیلم دیده میشه و واقعا مخاطب رو از زیبایی هر چه تمام تر میخکوب میکنه.
داستان و شخصیت پردازی فیلم خیلی خوب کار شده تا جایی که ادامه ای بسیار زیبا بر نسخه ی پیشین خود هست.

پیشنهاد می کنم حتما کیفیت عالی فیلم رو بگیرید. :d

پ.ن: اون ویدئوی آخر مربوط به Avengers 2 بود دیگه؟ :d چه هایپی میکند این فیلم :d

یه صحنه ی mid credits داشت یه صحنه post credits
اولی که quicksilver و scarlet witch بودن که تو تیم Avengersـن تو Avengers :AoU و strucker هم که از super villain های مارول و از رهبرای Hydraـه.
اون دومی هم که داره نشون می ده باکی داره خودشو می شناسه و نقش خیلی مهمی هم داره تو فیلمای بعدی MCU و احتمال زیاد جای Steve Rogers رو می گیره.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Sabotage

DV3ifuWaZS1B6b_1_l.jpg

دیدن فیلمهای آرنولد برای طرفدارانش هیچوقت خالی از لطف نیست

امتیاز کلی : متوسط

خوب :
+ آرنولد
+ اکشن فیلم

بد :
- فیلم نامه از هم گسیخته

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
حقیقتا مدتی است از مارول بی زار شده بودم . شاید چون کار نولان در بتمن هایش را می ستایم و حس می کنم 2 سال پیش به ناحق بتمن نولان به آونجرز باخت. حس می کردم بتمن مرز داستان گویی را با وجود تلاش های موفق در اسپایدرمن 2 و چند قسمت از سری ایکس من به پیش برده بود ولی فیلم های جدید مارول بیشتر سرگرم کننده بودن تا داستان دار. حتی ایرون منی که در قسمت اول به خاطر روایت جدید و جذاب از یک فرد خودخواه و تبدیل شدنش به قهرمان در قسمت دوم و سوم در حد یک شو من شده بود . آونجرز رو اثری معمولی می دانم و از کاپیتان آمریکا 1 خوشم نیامد . ولی تور 1 را با وجود نقد های منفی به خاطر حضور کنت برانا به عنوان کارگردان و داستان جذابی که از یک نیمه خدا در دنیایی دیگر بود و این که چگونه یاد می گیرد قهرمان باشد دوست داشتم . آیرون من 3 رو اثری بهتر از قسمت دومش ولی باز فیلمی شلوغ و پر ادعا می دانستم که اسکی رفتن اش از رو شوالیه تاریکی مشخص بود . امسال هم با دید منفی به سراغ فیلم های مارول رفتم ولی حقیقتا نمی توانم اعتراف نکنم که کاپیتان آمریکا 2 علاقه ی من رو به مارول دوباره برگردوند. اثری که از اون سمبلیک و نیمه تبلیغاتی بودن قسمت اولش دور شده بود و داستانی نیمه جاسوسی نیمه تخیلی را به شکلی مناسب روایت کرده بود. کاراکترهارو به خوبی پرورش داده بود و با این که باز از نظر ضدقهرمان کمی ضعیف بود ولی آدم حس نمی کرد که به زور می خوان بهش بقبولونن این طرف قهرمانه . مردان ایکس که همین طوری اش برام جزو بهترین ها بود مدتی است به خاطر پیوستن مایکل فاسبندر و جنیفر لارنس به تیم بازیگری بدجور در دلم جا وا کرده مثل همیشه عالی بود ولی ... ولی چه کنم که حتی یاد اسپایدرمن شگفت انگیز هم می افتم حرصم می گیره . چرا ؟؟ نه به خاطر مارول بودن نه به خاطر این که خیلی ها میان میگن به کمیک هاش وفاداره به خاطر تکرار مکررات سری قبلی و گند زدن به خاطرات من . من در سنین کم (سال چهارم دبستان ) فیلم های اسپایدرمن رو دیدم و باهاش خاطره داشتم . روز ها از دیدن چندین باره اش خسته نمی شدم .یادم نرفته چه جوری برای پیدا کردن آدمک داک آک و گرین گابلین اسباب بازی فروشی های تهران رو می گشتم و پیدا نمی کردم . چه قدر با لگوی ازمایشگاه نورمن آزبرن بازی می کردم . یادم میاد کت بلند باباقدیمی بابام رو تنم می کردم و با زدن عینک آفتابی در بازی های کودکانه ام نقش داک آک رو بازی می کردم . یادم می آید عاشق کریستین دانست با موهای قرمز اش بودم به عنوان مری جین . یادم می آید غمخوار پیتر پارکر توبی مگوایر بودن . وقتی می بینم که میان همون داستان رو با از بین بردن بار دراماتیک صحنه های حساسش مثل یک پارودی بازسازی می کنن و این قدر چه از نظر پرداخت پیتر پارکر چه دشمنانش سرسری عمل می کنند می خواهم دیسک اسپایدرمن رو له کنم . مارول برای من با اسپایدرمن شروع شد ولی الان اسپایدرمن تموم شده و مارول داره به راهَش ادامه میده حیف.

قبلا امتیاز داده بودم ولی الان دوباره می دم

کاپیتان آمریکا 2 : 9 از 10

اسپایدرمن 6 از 10

ایکس من 9 از 10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
batman assault on arkham

مثل همیشه یک انیمیشن جذاب و دیدنی دیگه از دی سی .
داستان در این قسمت درباره اینه که آماندا والر جوخه ی سویساد رو که شامل کینگ شارک و هارلی کویین و ددشات و کاپیتان بومرنگ و چند نفر دیگه است رو به شکل مخفیانه به آرخام می فرسته تا ریدلر رو بکشن . ولی بر اثر اتفاقاتی بتمن متوجه میشه و وارد ماجرا میشه . گروه تصمیم می گیره ریدلر رو نکشه و جوکر هم فرار می کنه ...

خیلی باهاش حال کردم . مخصوصا به خاطر این که دوبلور های سری بازی ها مثل نولان نورت و ترو بیکر توش حرف زدن . داستان پردازی خوبه و هارلی کوئین هم این جا.... شده بود (که جیگری شده بود واسه خودش ) . کاستوم های انیمیشن ترکیبی از new 52 و سری آرکام بودن ولی کاستوم جوکر که از این جاستیس اومده رو دوست نداشتم . پایانش هم یادآور پایان world's finest بود (که نوستالژی کودکی من بود ) و باهاش خیلی حال کردم . در کل به نظرم از son of batman بهتره ولی خوب به پای dark knight returns نمی رسه (که اونم به خاطر غنای داستانی بود که فرانک میلر نوشته )

امتیاز 8

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
19-Forrest-Gump.jpg

Forrest Gump: 10/10

تاثیرگذار ترین فیلمی که تا الان دیدم. بازی فوق العاده از تام هنکس دوست داشتنی و فوق العاده. یعنی تو کل فیلم ارتباطی که میشد با بازیگر نقش فارست برقرار کرد فقط و فقط دیالوگ ها و بازی عالی آقای تام هنکس بود.
فوق العاده. قطعا اگر بخوام به کسی فیلم معرفی کنم، قطعا بین 3 تا فیلم اول، معرفی می کنمش.

حیف میدونم کسی این فیلم رو تو زندگیش حتی برای یبار هم که شده نبینه. خیلی حیفه.
ای کاش، اصلا خود من، قطره ای مثل این شخصیت دل پاک داشتم.

اواخر فیلم واقعا گریم گرفت.​

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
احتمالن منظورش منم :d اتفاقن اصلن هم ناراحت نمیشم. راستش من نمیدونم چجوری میشه یه عکس را با سایز کوچیک اینجا گذاشت. منظورم اینه که بعضی وقتا یه عکس را که خیلی خوشم میاد ولی سایز کوچیکش گیر نمیاد. راهی نداره اینجا با سایز کوچیک گذاشت :-/

19-Forrest-Gump.jpg

Forrest Gump: 10/10

تاثیرگذار ترین فیلمی که تا الان دیدم. بازی فوق العاده از تام هنکس دوست داشتنی و فوق العاده. یعنی تو کل فیلم ارتباطی که میشد با بازیگر نقش فارست برقرار کرد فقط و فقط دیالوگ ها و بازی عالی آقای تام هنکس بود.
فوق العاده. قطعا اگر بخوام به کسی فیلم معرفی کنم، قطعا بین 3 تا فیلم اول، معرفی می کنمش.

حیف میدونم کسی این فیلم رو تو زندگیش حتی برای یبار هم که شده نبینه. خیلی حیفه.
ای کاش، اصلا خود من، قطره ای مثل این شخصیت دل پاک داشتم.

اواخر فیلم واقعا گریم گرفت.
نتونستم کامنتی ندم در مورد این فیلم :d یکی از تاپ 10 های منه این فیلم. عاشقشم. هر کی گریه نکنه سر این فیلم احساس نداره. تام هنکس خارق العادست. این فیلم محشره، بی نظیره، معرکسسسسسسسسست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر