Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
Mr Nobody
9/5-10
mr-nobody-poster-378x560.jpg

با بازی عالی جرد لتو و یه ایده ی جالب توی روایت داستان ...
یکی ازون فلاسفه ی یونانی یه نظریه ی معروف داره که ذهن انسان مثل یک لوح سفید هستش که خاطرات بر اون حک میشن اما یه نظریه ی دیگه هستش
که میگه وقتی انسان به دنیا میاد همه چیز رو یادشه از جمله آینده که هنگام تولد آینده یادش میره که تو فیلم اشاره میکنه که اون فرشته ی فراموشی که قبل از
تولد نوزاد ها رو می بوسه این آقای هیچکی رو یادش میره بوس کنه و این همه چیز یادش میمونه...(!)
یه اشاره ی دیگه هم که فیلم میکنه اثر پروانه ای یا Chaos theory هستش که مثلا یه جا یه برگ از درخت می افته و می چرخه و میچرخه می افته زیر پای
بابای نیمو (کاراکتر اصلی یا همین آقای هیچکی) و باعث آشنایی با مامانش میشه...(این بخش هاش رو که نشون میداد یه پروانه هی میومد رد میشد میرفت :D)
فیلم لایه زیاد داره که واسه درک بهترشون باید حداقل دو بار فیلم رو مورد بازبینی قرار داد و چنتا نقد درست و حسابی ازش بخونید...
جو و اتمسفر حاکم بر فیلم رو دوست دارم و نحوه ی روایتش هم واقعا واسم جالب بود ...
The Host
6/10
spotlight

همچین بد هم نبود ولی با اون طرح و ایده چیز خیلی خفن تری هم نیمشد ازش درآورد...
کیفیت بازیگراش هم ؛ غیر از نقش اولش ، بقیه تقریبا تو اوت بودن :D
فیلم گیر نیاوردید ببینیدش!

آخرین ویرایش:

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
کلا آثار میازاکی استثنایی هستند و اصلا قابل مقایسه با هیچ اثری نیستند. به جرات میتونم بگم کوروسوای انمیشن دنیا هست
من هر کارتونی ازش دیدم واقعا قشنگ بودن اصلا اثارش خیلی باحالن ( نمی ندونم چطوری ازش تعریف کنم اینقدر کاراش خوبن :x )

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
Noah
تناقض رفتارهای نوح در یعضی جا ها، غیر منطقی بودن رفتارهای نوح و ضعیف بودن نیمه دوم فیلم، پایانی که بشدت معمولی و بدون جذابیت خاصی بود.
البته نکات مثبتی هم درش دیده میشد. در کل پتانسیلی بود فیلم که از دست رفت. از آرونوفسکی انتظار بیشتری داشتم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
190308d0-f715-11e3-9495-4f695d56a164_forrest-gump.jpg

Forrest Gump 1994: 9/10

عالی بود این فیلم :D اینقدر شخصیت پردازی فارست گامپ و بازیه تام هنکس عالی بود که آدم همون دقیقه اول فیلم با شخصیت ارتباط برقرار میکنه :x
از داستان عالی فیلم گرفته تا دیالوگای فوق العاده ای که توش رد و بدل میشه و همینطور حرفایی که فارست از مامانش نقل قول میکنه :x
بهترین انتخاب هم برای این نقش خود شخص تام هنکس بود که شک ندارم اگه هرکسی جاش میبود اینقدر به فیلم جذابیت نمیداد! روایت داستان هم عالی بود!

در کل کاش زودتر میدیدم :D لذت بردم اساسی :D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
need for speed

2/10

1 امتیاز به خاطر فورد موستانگ و 1 امتیاز هم برای Michael Keaton :D و دیگر هیچ :| :D

یکی از lame ترین و بی مزه ترین و بی خود ترین فیلمهای ریسینگی بود که تا حالا دیده بودم. نمی دونم شایدم زیادی ازش انتظار داشتم چون همش با FF مقایسه اش می کردم. در کل داستان خیلی بیخود داشت مثلا می خواست شبیه به بازیِ nfs: the Run باشه! بقیه بازیگرا هم به هیچ وجه خوشم نیومد.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,366
نام
Matthew
حاجی یه سوال
نسخه اوّل رو باید ببینیم تا این نسخه رو بفهمیم یا نیازی نیست

من هنوز ندیدم، امروز 1080ـش دانلود شد. :d :p

ولی اره باید حتما ببین، شخصیت ها و داستان کلا سردرگم میشی نبینی و جریاناتو ندونی.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
حاجی یه سوال
نسخه اوّل رو باید ببینیم تا این نسخه رو بفهمیم یا نیازی نیست
آره! دیدن نسخه دوم بدون دیدن اولی به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه!
بیشتر فیلمای سوپر هیرویی چون موضوع متفاوتی دارن اگه از هر نسخه ای شروع کنی شاید زیاد مهم نباشه ولی این کارکترا و داستان های پیشینش خیلی مهمه که حتما باید ازش خبر داشته باشی!
منم گفتم بیخیال نسخه اول وقتی رفتم نسخه دومو دیدم خیلی چیزا واسم سوال شد و بالافاصله نسخه اول رو پشت سرش دیدم و بعد فهمیدم قضیه چی بوده :D

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
detachment 2011
1351517112-detachment.jpg

فیلم قشنگ بود، یه حرفایی میزد اما دیگه زیاد اغراق میکرد،جوری که فیلم میگفت وضعه مردم تو امریکا خیلی خرابه و کم کم باید امادگیه دادنه پناهندگی به امریکاییا باشیم :d
medium_Detachment_190256.jpeg

بازم ادریان برودی :x یه بار به این فرصت دادن تو 2002 اومد حقشو از بین اون همه گرگه سینما(دی لوییس و نیکلسون و...) اینا گرفت و رفت . دیگه بهش فرصت ندادن ! ولی خیلی خوبه .
دختره چقدر شبیه جاستین بیبر بود ! :| یکم زیادی الکی تلخ بود . دیگه اینجورم لازم نبود .اینکه طرف یه فیلم تلخ و اینا بسازه دلیل نمیشه یه دفعه ادم بیاد بهش 10 بده :d پس:
6/10
فیلم لایه زیاد داره که واسه درک بهترشون باید حداقل دو بار فیلم رو مورد بازبینی قرار داد و چنتا نقد درست و حسابی ازش بخونید...
اون فیلم چرت بود ، خوده کارگردانم نفهمیده بود چی میخواد بگه ، فقط میخواستن با فیلمنامه و پس و پیش کردنه زمان یه کاری کنن بیننده کف کنه و صداش در نیاد.فقط برو لیسته سوتیایه فیلمو بخون .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
^^
همین فیلم رو هفته پیش دیدم.
من بهش 7 میدم.
بازی ادریان برودی هم قشنگ بود. (تو The Pianist که شاهکار بود!)
اون دختره هم قیافه نمکین جالبی داشت.
یه نمه بیش از حد تلخ بود فیلم رو موافقم. ولی با خط اول پستت نه.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
The Frozen Ground
9/10
من زیاد اهل فیلم های رئال که بر اساس داستان های حقیقی ساخته شده باشن نیستم اما این فیلم خیلی جالب بود. یه داستان واقعی از یه قاتل سریالی که دست به کشتن b i t c h های خیابونی میزنه. صحبت های آخر فیلم که به صورت نوشته شده بود (یه جورایی سرنوشت شخصیت های داستان) خیلی تاثیرگذار بود. بازی هنرپیشه ها عالی بود و نیک کیج هم مثل همیشه فوق العاده و دوست داشتنی بود و مهم تر از همه
این که این داستان را خود اون b i t c h ی که اون اتفاقات براش افتاده بود تعریف کرده بود و vanessa hudgen خیلی زیبا نقشش را بازی کرده بود.
50 سنت هم آخر خنده بود =))

bfyui3a8hq5m3hdkfi41.jpg

Captain America: The Winter Soldir

9/10
این فیلم هم که اصلن نیاز به تعریف نداره. یکی از بهترین فیلم های سوپر هیرویی بود و خیلی باورپذیر

jv8mwe83yig43wfubcrd.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر