Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
Enemy

7.5

فیلم خوبی بود و موضوع خوبی داشت، اما تو رسوندن پیام مشکل داشت. شاید به خاطر همین باشه که مردم زیاد باهاش ارتباط برقرار نکردن. اگه سکانس آخر رو درک کرده باشید به موضوعی که فیلم بهش اشاره داره پی میبرید.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
فیلمایی که تو این یکی دو ماه اخیر دیدمشون: ( Part II :biggrin1: )

The Shawshank Redemption
یکی از بهترین فیلمایی که دیدم. فیلم نه داستان چندان پیچیده ای داره و نه پر شده از صحنه های پر زرق و برق. داستان چند زندانی که سالهای محکومیتشونو در کنار هم میگذرونن. میشه گفت قدرت فیلم هم در همین سادگیشه. سادگی که آروم آروم بیننده رو با خودش همراه میکنه و با همین سادگیش حرفاشو میزنه. سناریو فیلم بسیار حساب شده نوشته شده و با اینکه فیلم بیشتر بر روی دیالوگ ها محوریت داره ولی هیچوقت حس خسته کننده ای به بیننده القا نمیکنه. فیلم برداری و کست فیلم ها واقعا خوب و در کل پیشنهاد میشه که هر که ندیده زودتر بره سراغش! :D
9.5

The Ghost Writer
فیلمی به شدت خوش ساخت و با کیفیت. فیلم در مورد یه نویسنده ایه که استخدام میشه تا خاطرات نخست وزیر سابق انگلستان رو بنویسه و در این مسیر رازهایی رو کشف میکنه. فیلم جریان رازآلودی داره و تا آخرین لحظه در جواب دادن به رازها و سوالهای مطرح شده به شدت هوشمندانه عمل میکنه. کیفیت بالای فیلم نامه به همراه اتمسفر تاریک و سرد فیلم جزو نکات مثال زدنیش هستن. بازیها هم بسیار خوب هستن و کلا میتونم بگم یکی از بهترین mystery هایی بود که دیده بودم.
9.0

One Flew Over The Cuckoo's Nest
بعضی وقتا بعضی فیلما خوبن ولی آدم در توصیفشون میمونه چی بگه. اینم یکی از اون فیلماست. فیلم از هر نظر در سطح بالایی قرار داره. از فیلم نامه و کارگردانی خوبش گرفته تا بازیهای فوق العاده کست. بخصوص نیکولسن که واقعا در این فیلم میدرخشه و به راحتی یکی از بهترین performence هایی که دیدم رو به اجرا درمیاره.
9.5

A.I. Artificial Intelligence
هوش مصنوعی رو چند سال پیش دیده بودم ولی چیزی ازش یادم نمیومد برای همین دوباره دیدمش. فیلم در مورد داستان یه پسر بچه (روبات) هستش که آرزو داره یه روزی به یه پسر بچه واقعی تبدیل بشه. داستان فیلم واقعا تامل برانگیزه و به شخصه خودم چندین بار سوالاتی رو که فیلم میپرسید رو سعی میکردم جواب بدم ولی به جواب مشخصی نمیرسیدم. بازی ها در فیلم خوبن و فیلم از نظر جلو های ویژه هم با توجه به زمانش واقعا خوبه. در کل از جمله فیلمای خوبه اسپیلبرگ میشه دونستش.
8.5

Alien
یکی از فیلمایی که خیلی وقت بود میخواستم ببینمش. فیلم واقعا با کیفیته و از یه طرف هم شگفت انگیزه. اینکه چطور میشه در سال 79 همچین چیزی ساخت؟! :D فیلم روند بسیار هوشمندانه ای رو در پیش میگیره و به نوعی ترس رو در بیننده پایه ریزی میکنه. کاری که بعد ها فیلمی مثل Signs هم انجامش داد و به موفق هم بود. در کل فیلم جذاب و خوش ساختی بود.
8.5

Men In Black
اینم مثل Alien خیلی وقت بود که میخواستم ببینمش. البته اینو چندین بار نصفه و نیمه دیده بودمش ولی خیلی وقت پیش بود و لازم بود یبار عین آدم بشینم ببینمش. :D در کل فیلم سرگرم کننده ای بود و لحظات جالبی داشت که البته از نقش ویل اسمیت در این صحنه ها نمیشه گذشت. :D
7.5

The Bucket List
فیلم در مورد دوتا پیرمرده که به دلیل بیماریشون با هم آشنا میشن و تصمیم میگیرن مدت زمان باقی مونده از عمرشونو با تفریح و کارهایی که همیشه آرزوی انجامشونو داشتن سپری کنن. فیلم سرگرم کننده و خوبی بود و با روحیات من سازگار بود. :D فقط از دیدن نیکولسن پیر ناراحت میشدم که خب به فیلم ربطی نداشت. :D
7.0

American History X
فیلمی قدرتمند و خوب در مورد مشکلاتی که جامعه آمریکا به خاطر نژادپرستی ازش رنج میبره. چرخه ای که ادامه داره و به نظر نمیاد که حالا حالا ها متوقف بشه. بازی جفت ادوارد های فیلم عالی بودن و در روایت داستان ساده ولی با حرف فیلم نقش اساسی داشتن. فیلم نامه و روایت فیلم هم با سبک منحصربفرد خود جزو نکات مثبت بود.
8.5

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
The Amazing Spider-Man 2

همون چیزی رو دیدم که انتظار داشتم ، یک داستان کاملا معمولی با انبوهی از شخصیت هایی که فیلم بهشون نمی پردازه ! در کنارش فیلم یک روند بسیار روون داره + جلوه های ویژه زیبا و تصویر لذت بخش !
چیزی که غیر منتظره بود پرداخت قابل قبول فیلم در مورد خود Peter Parker بود ، این مورد بهتر از انتظارم بود ، موسیقی فیلم هم بسیار عجیب غریبه ! :D سکانس آخر وحشتناک Lame ـه ! :D

کلا میخواید فیلم رو ببینید فقط به عنوان یک Eye Candy برید سراغش و ببینیدش !

6/10

-----------------

Captain America The Winter Soldier

فیلمِ خیلی خیلی Smooth ـی هستش ! :D واقعا از لحاظ Pace بین سکانس های اکشن و غیر اکشن کارگردان ها عالی عمل کردن ، از لحاظ داستانی اونقدر چیز خاصی ندیدم ( اونجور که دوستان عنوان کردن ) ولی کلا داستان برای یک Blockbuster بهتر از رقیب هاش بود ، بقیه موارد مثل بازیگر ها و موسیقی و فیلم برداری و ... هم عالی بودن .

7.5/10

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
7.2 : (اصغر فرهادی) Le Passé
صدا پیشه‌های خارجی‌ خیلی‌ باحال فارسی حرف زدند رو این فیلم :d
7.8 : (اصغر فرهادی) A Separation

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
پ.ن: نسخه ی دوم که گفته میشه نا امید کنندست:(.
پ.ن2: تا الان دو تا فیلم از لیام نیسون دیدم، توی هر دوتاش عاشق کارکتراش شدم، یکی راس الغول ( که منفی بود) و یکی هم برایان. :x
زیاد هم بد نیست. به هر حال شماره 1ش خیلی فوق العاده تر بود. نسخه دومش هم ایده ی جالبی داشت (همون که خودش گیر میافته و دخترش با راهنمایی های پدرش نجاتش میده ) دوست داشتم.
به نظرم Gray و Non-Stop را هم ببین. بیشتر خوشت میاد ازش ;)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
زیاد هم بد نیست. به هر حال شماره 1ش خیلی فوق العاده تر بود. نسخه دومش هم ایده ی جالبی داشت (همون که خودش گیر میافته و دخترش با راهنمایی های پدرش نجاتش میده ) دوست داشتم.
به نظرم Gray و Non-Stop را هم ببین. بیشتر خوشت میاد ازش ;)

پس باز موضوعش جالبه. میتونه سرگرم کننده باشه. مرسی.

Non-Stop رو تا نصفه گرفتم، خیلی وقتم هست که توی IDmـم میخواد دانلود بشه ولی هر دفعه یه چی میاد وسط اون بنده خدا میمونه :d ولی Grey رو نه حتی توی بوکمارک هام هم نبود. بازم مرسی :d :x.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
Need for Speed
اگر با دید منفی بخواید فیلمو ببینید و دنبال ایراد گرفتن ازش باشید از دیدنش لذت نخواهید برد.
اما اگه فقط برای پر کردن 2 ساعت از وقتتون و لذت بردن از این فیلم بشینید پاش حتما با فیلمش حال میکنید. بنظرم ارزش یکبار دیدن رو داره.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
godzilla

کلا امسال از نظر بازسازی واقعا وضع خراب بود . اون از اولدبوی(ساخت 2013 بود وقتی در سال 2014 قابل دسترس بود ) که به احمقانه ترین شکل اومدن ایده ی به اون توپی رو نشون دادن. اون از اسپایدرمن که بازسازی عجولانه و بی ظرافت از یک فیلم عجولانه و کم ظرافت بود و اون از گل سر سبد روبوکاپ که فاجعه بود . با همین دید و این که گودزیلای قبلی با وجود نوستالژی کودکی ام مثل بقیه فیلم های کارگردانش یک اثر پر زرق و برق ولی تو خالی با طنز بی خود و کاراکتر های بلاهت آمیز بود نشستم سر این گودزیلا ولی در عوض با فیلمی نسبتا قابل دفاع روبرو شدم . این گودزیلا در چند تا نکات موفق بود اولیش این که در حد توان و بیش از ظرفیت استفاده شده در این آثار به کاراکتر های انسانی اش پرداخته بود . درسته که کاراکتر های فرعی مثل همسر کاراکتر و دانشمند زمان حال قصه خیلی نپرداخته بود ولی لااقل کاراکتر اصلی انگیزه ی به جا برای دخالت داشت و فیلم ها دلیل نسبتا قابل قبولی ارائه داده بود که میان این همه آدم چرا باید این کاراکتر انتخاب شه . دومیش این که نیومدن باز گودزیلا رو بکنن کاراکتر منفی و مثل ادامه های گودزیلا قهرمان قصه بود که بهتر از دیدن مردنش بود . سوم این که اون ترس از عواقب استفاده از سلاح اتمی رو این جا شاهد بودیم . جلوه های ویژه عالی بود و گودزیلا و دشمنش خوب تصویر شده بودن . بازی ها هم در حد خوب بودن . کرنستون مثل همیشه عالی بود و جانسون هم خوب تو نقشش (که در آثار دیگه مثل اکثر فیلم های امریک یا ترنزفورمرز فقط یک عده اسباب بازی بودن که جلو پای هیولا فرار می کنند ) جا افتاده بود . در کل واقعا این گودزیلا تونست در این سال ها که انواع و اقسام فاجعه هارو تو فیلم ها دیدیم حق مطلب و دینشو به فیلم کلاسیک ادا کنه و دیدنش پیشنهاد میشه

امتیاز 9 از 10

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
سلام
The next 3 Days
من نمیدونم این گوجه بر چه اساس نمره میده به فیلما ؟! از یه طرف فیلم بوداپست رو کم مونده بهش 100 بده ، از این طرف اومده به این فیلم واقعا خوب 50 اینا داده :| اقای راسل کرو بازم یه نقش متفاوت دیگه رو بازی میکنه ، فیلم یکی از بهترین لاو استوری هاییه که دیدم ، با این فرق که اصلا قصدش لاو استوری در اوردن نبوده ، و هیچ بعید نیست کارگردان دستش خورده باشه :d نسبت به خیلی فیلم های مشابه ، وقایع و اتفاقات خیلی Reasonable تر بود .
7/10

The shooter
یعنی این فیلم کر کره خنده بود=))imdb بهش 7 داده ، من نمیدونم اینا تو چه دنیایی سیر میکنن اخه ؟! :| تناقض که هیچ اصلا فیلمنامه ای در کار نبود که تناقضی داشته باشه ، من تا عنوان بندیه اخر فیلم فکر میکردم بازیگرا نوبتی کارگردانی رو به عهده گرفتن :| نکته مثبته فیلم اینه که همینجوری شخصیت جدید پرت میکنه تو صورتت :| اونم بدون اینکه هیچ توضیحی بده که از کجا اومدن :| اینقدر به مسخرگیه این فیلم میخندین که احتمال میدین نکنه از عمد واسه مسخره بازی ساختنش ؟! در یکی از تاپ ترین صجنه های تاریخ سینما این اتفاق میفته :
یه دفعه به قول خارجیا out of nowhere ، به صورته کاملا ناگهانی بازیگر نقش اصلی پا میشه میره خونه یه پیرمردی که متخصص در جنگ و اینهاس، دارن حرف میزنن که یهو یه پیرزن میاد بهشون چایی میده ، بعد میره میشینه دمه در تاب میخوره رو صندلیش =)) این وسط همش هم چشمش به دوربینه :| یحتمل از اقوام و اشنایانه کارگردان بوده :|
در صحنه ای دیگه شاهد این هستیم که زندانیه محکوم به تروره رییسه کشور ، میاد داخله دادگاه و تیر در تفنگه اسنایپر میذاره بدون هیچ گونه مداخله و مزاحمتی از سمت نیروهای امنیتی :|
خلاصه این که اگر این 7.1 بگیره پس معلومه اعتباره اون سایت در چه حده .
0/10

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
سلام

The shooter
یعنی این فیلم کر کره خنده بود=))imdb بهش 7 داده ، من نمیدونم اینا تو چه دنیایی سیر میکنن اخه ؟! :| تناقض که هیچ اصلا فیلمنامه ای در کار نبود که تناقضی داشته باشه ، من تا عنوان بندیه اخر فیلم فکر میکردم بازیگرا نوبتی کارگردانی رو به عهده گرفتن :| نکته مثبته فیلم اینه که همینجوری شخصیت جدید پرت میکنه تو صورتت :| اونم بدون اینکه هیچ توضیحی بده که از کجا اومدن :| اینقدر به مسخرگیه این فیلم میخندین که احتمال میدین نکنه از عمد واسه مسخره بازی ساختنش ؟! در یکی از تاپ ترین صجنه های تاریخ سینما این اتفاق میفته :
یه دفعه به قول خارجیا out of nowhere ، به صورته کاملا ناگهانی بازیگر نقش اصلی پا میشه میره خونه یه پیرمردی که متخصص در جنگ و اینهاس، دارن حرف میزنن که یهو یه پیرزن میاد بهشون چایی میده ، بعد میره میشینه دمه در تاب میخوره رو صندلیش =)) این وسط همش هم چشمش به دوربینه :| یحتمل از اقوام و اشنایانه کارگردان بوده :|
در صحنه ای دیگه شاهد این هستیم که زندانیه محکوم به تروره رییسه کشور ، میاد داخله دادگاه و تیر در تفنگه اسنایپر میذاره بدون هیچ گونه مداخله و مزاحمتی از سمت نیروهای امنیتی :|
0/10

شما همونی نیستی که دوستان به شوخی به شما میگفتن فراستی؟/:)
عزیزم این فیلم از نظر منتقدین یه فیلم متوسط هستش و متاش 53 هستش ، اون نمره ای هم IMDbـه از اعتبار ساقط شده بش داد میانگین نمراتی هستش که کاربرای اون سایت بش دادن ، در اصل IMDb اصلا چیزی نیست که بخوای معتبرش کنی یا از اعتبار ساقطش کنی :)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
0/10
سروش باز سر و کلت پیدا شد؟ :D

یعنی خیلی خوشحال میشم بدونم فازت چیه :D

Meta و RottenTomato و کلا منتقدا رو که اصلا قبول نداری و میگی دستشون توی یک کاسس و ...
IMDB هم که میگی ملت معلوم نیست تو چه دنیایی سیر میکنن و کلا بی اعتباره!
Oscar و Golden Globe و ... هم که میگی سیــاسی و ... عمل میکنن و بدرد نمیخورن!

آقا همه اینا قبول دقیقا چی توی این دنیا از نظر تو معتبره؟ :D
فقط مونده بشینی GTA بازی کنی بگی اون شونصد هزار تا Goty که گرفته نا معتبره :p
یعنی کل کسایی که این فیلمو دیدن باید با تو هم نظر باشن؟ حتی اون منتقدایی که به فیلم نمره دادن؟

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
سروش باز سر و کلت پیدا شد؟ :D

یعنی خیلی خوشحال میشم بدونم فازت چیه :D

Meta و RottenTomato و کلا منتقدا رو که اصلا قبول نداری و میگی دستشون توی یک کاسس و ...
IMDB هم که میگی ملت معلوم نیست تو چه دنیایی سیر میکنن و کلا بی اعتباره!
Oscar و Golden Globe و ... هم که میگی سیــاسی و ... عمل میکنن و بدرد نمیخورن!

آقا همه اینا قبول دقیقا چی توی این دنیا از نظر تو معتبره؟ :D
فقط مونده بشینی GTA بازی کنی بگی اون شونصد هزار تا Goty که گرفته نا معتبره :p
یعنی کل کسایی که این فیلمو دیدن باید با تو هم نظر باشن؟ حتی اون منتقدایی که به فیلم نمره دادن؟
لطفا الکی حرفه بیخود نزن :d همه میدونن که من اسکار رو قبول دارم . گلدن گلوب که با جایزه دادن به امریکن هاسل خودشو مسخره کرد و قبل از اینم فکر کنم به اصغر فرهادیم جایزه نداد به خاطر اون فیلمش ،اعتبارش مشخصه . اما پارسال من که اون همه فحشه بردگی میدادم ، بعد از اسکار قبول کردم که بهترین فیلم سال بوده !اسکار تنها معیاره صحیحه . اصلا علت این همه بحث که رو نمره های من میشه رو نمیفهمم؟! اقا جان فیلمه بد نمره ی بد میگیره ، فیلم خوب نمره ی خوب . 21 جامپ استریت خوب بود و نمره خوب دادم ، grand budapest hotel فیلم بد و افتضاح(نسبت به هایپش ) بود و نمره بد میدم ! مشکلی نداره که :d
نه به هیچ وجه اینجور نیست. همه میتونن نظر بدن.اما نظر یکی غلطه و نظر یکی درسته :d
off topic نشه :
21 jump street :
6.5/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اصلا علت این همه بحث که رو نمره های من میشه رو نمیفهمم؟! اقا جان فیلمه بد نمره ی بد میگیره ، فیلم خوب نمره ی خوب . 21 جامپ استریت خوب بود و نمره خوب دادم ، grand budapest hotel فیلم بد و افتضاح(نسبت به هایپش ) بود و نمره بد میدم ! مشکلی نداره که :d
یعنی واقعا علتشو نمیدونی؟ :D
علتش اینه:
یعنی این فیلم کر کره خنده بود
=))
imdb بهش 7 داده ، من نمیدونم اینا تو چه دنیایی سیر میکنن اخه ؟!

یک فیلمو میبینی میای نمره میدی بعد یک فکت شیک و خوشکل صادر میکنی :D
الان این فیلم 200000 نفر توی IMDB بهش رای دادن بعد تو گفتی اینا توی چه دنیایی سیر میکنن یعنی گیر دادی به نظر ملت دیگه :D غیر از اینه؟ مگه اینکه باز الان بیای بگی نخیر IMDB دست به یکی کرده و ... :D
فقطم IMDB نیست! منتقدا هم بهش نمره متوسط دادن! Meta ـش 53 ـه RottenTomato ـش 48! حالا باز میگی منتقدا هم معلوم نیست تو چه دنیایی سیر میکنن :D

یکم در پستای خودت جستجو کن ببین چرا یکی که از یک فیلم نمره بالا که بیشترا هم عاشقش بودن خوشش نمیاد نمره خیلی پایین میده هیچ کس کاری به کارش نداره (و در مواردی دیده شده با اینکه خیلی فیلم پرطرفداری رو بهش نمره پایین داده چون دلایل منطقی آورده شونصد تا لایک هم خورده :D ) اما تو میای یک پست میدی دویست نفر میان نقل قول میکنن :D واقعا دلیلش رو نمیدونی؟ :D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
Pacific Rim
یه مقدار از اون چیزی که انتظار داشتم پایین تر بود، یه سری جاها هم به نظرم همچین منطقی نمی اومد ولی خب راستش تو فیلمهای این مدلی خیلی هم نباید دنبال منطق بگردیم :D فیلم به صورت کلی سرگرم کننده هست و با اینکه جدیدا عادت ندارم فیلمهای بالای 2 ساعت رو یه تیکه نگاه کنم، ولی اینو به دلایل جذابیتش تا آخر بدون وقفه نگاه کردم. جلوه های ویژه خیلی خوب بودن، بازی ها یه کم مشکل داشتن ولی در کل قابل قبول بودن. مفهوم کلی فیلم به نظرم جالب بود و در کل ارزش نگاه کردن رو داشت. 7.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر