Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
37209883736573651766.jpg

Gravity : 9/10

فیلم عالی شروع میشه. روند سریع و هیجان انگیز فیلم، طوری که حس واقعی و احساس اون لحظه و مکان در بیننده ظاهر میشه.

صداگذاری، جورج کلونی و ساندرا بولاک فوق العاده بودند. دیالوگ ها بی نطیر. نقطه ی قوت فیلم تصویر برداری و جلوه ویژه های متفاوت ( به نسبت فیلم هایی که توی چند وقته دیدم ) و فوق العاده.

اصلا فکر نمی کردم این فیلم انقدر زیبا باشه. احتمالا بعد ها نسحه ی سه بعدی رو بگیرم :(
حیف ای کاش میشد رفت تو سینما و اونجا دید.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
X-Men

X-Men
7/10
فیلم خوبی بود در کل.

(X-Men (X2
7/10
قسمت دوم هم فیلم خوبی بود. من تفاوت خاصی خیلی میون این قسمت و قسمت قبلی حس نکردم.

X-Men The Last Stand
7/10
این قسمت هم به اندازه دو قسمت قبلی برای من جالب بود.

X-Men Origins Wolverine
7/10
خوب بود.
من علت این که دوستان این همه این قسمت رو میکوبونند, نمیفهم. یک فیلم کامل در مورد گذشته وولورین که به نظر من همه چیز رو کامل توضیح داد.
میشه یک نفر از دوستان آگاه و آشنا به این سری بیاد و برای من توضیح بده که چرا این قسمت نسبت به سایر فیلمای این سری ضعف داشت؟
ممنون میشم

X-Men First Class
7.5/10این قسمت به نظرم از بقیه فیلم قشنگتر بود. داستان جالبتری داشت و بازی خوب جیمز مک اووی و مایکل فسبندر هم بی تاثیر نبود.

The Wolverine
6.5/10
از این قسمت خیلی خوشم نیومد. اصلا داستان جالبی نداشت. وولورین هم جالب از آب درنمیومده بود.
فقط یه فیلم اکشن معمولی بود به نظرم.​

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
منم خیلی دوست دارم بدونم چرا انقدر ولورین اریجین نا امید کننده است؟
من خوشم اومد ( البته آشناییم با این شخصیت فقط در حد سری xmen هست)
چون برای من یکی یه جورایی بیس این سری محسوب میشد و با اصلی ترین شخصیتش آشنا شدم

و چرا این ولورین ۲۰۱۳ انقدر محبوبه؟
چون از لحاظ داستانی چیز زیادی از شخصیت ولورین مطرح نکرد
فقط میره ژاپن و فلزهای توی دستش رو از دست میده و دوباره استخوان از تو دستش در میاد
به اضافه اینکه یه سری رو نجات میده و یه سری ها رو نابود میکنه

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab

X-Men Origins Wolverine
7/10
خوب بود.
من علت این که دوستان این همه این قسمت رو میکوبونند, نمیفهم. یک فیلم کامل در مورد گذشته وولورین که به نظر من همه چیز رو کامل توضیح داد.
میشه یک نفر از دوستان آگاه و آشنا به این سری بیاد و برای من توضیح بده که چرا این قسمت نسبت به سایر فیلمای این سری ضعف داشت؟
ممنون میشم
خب البته هرکس نظری داره. منتها مشکلات اورینیجز رو میشه تو 7 جلد کتاب 200 صفحه ای عرضه کرد :D
داستان احمقانه
به گند کشیدن شخصیت هایی مثل ددپول و گمبیت
ناهماهنگی با تایم لاین تریلوژی اصلی
اکشن آبکی
بازی ها همه از دم بد و نهایت متوسط (انقدری داغون بود که هیو جکمن هم نچسب بود توی فیلم)
پروفسور اکس CGI
دیالوگ های فضاحت بار

و از همه مهم تر، به گند کشیدن شخصیت هایی مثل ددپول و گمبیت.

Origins شاید توی تاپ10 بدترین فیلم های من باشه :D اون بالامالاها هم هست.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
220px-Captain_America_The_Winter_Soldier.jpg

Captain America Tahe Winter Soldier
در یک کلام شاهکار
اکشن فوق العاده و نفس گیر و داستان خوب. یکی از بهترینهای مارول تا الان
امتیاز 9/10

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
Need for Speed از نظر واقع گرایانه بودن خیلی بهتر از سری FF بود ، مخصوصا دوتا شماره آخر FF شبیه کمیک تخیلی شده بود ...
شخصیت پردازیشون هم با توجه به اولین سری خوب از آب در اومد ، بعد از Hitman بهترین فیلمی بود که از روی بازی ساختن و من خوشم اومد
8/10

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خب البته هرکس نظری داره. منتها مشکلات اورینیجز رو میشه تو 7 جلد کتاب 200 صفحه ای عرضه کرد :D
داستان احمقانه
اکشن آبکی
بازی ها همه از دم بد و نهایت متوسط (انقدری داغون بود که هیو جکمن هم نچسب بود توی فیلم)
پروفسور اکس CGI
دیالوگ های فضاحت بار

همه حرفات درست ولی بازم بهتر از X-Men The Last Stand بود ! اوریجینز حداقل شخصیت Wolverine ـش کول بود ولی X-Men The Last Stand عملا هیچی نداشت ! به یه آدم Retarded میدادن فیلم بسازه از این قشنگ تر در میومد ! ضریب هوشی تمام شخصیت های فیلم در حد یه تیکه سنگ بود ، اون مبارزه آخر داشت انجام میشد میخواستم گریه کنم ! فیلم خوشگل Read به تمام عظمت شخصیت های X-Men مخصوصا Magneto و Phoenix !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
داستان احمقانه
اکشن آبکی
پروفسور اکس CGI
دیالوگ های فضاحت بار

بابا تو هم خیلی گندش کردی دیگه :D هنوز اسم Xmen Origins Wolverine میاد میای فحش و فحش کاری :D باو ول کن!

منم اونقد بدم نمیاد! گرچه این گند زدن تو شخصیتا رو موافقم! ولی در کل بنظرم اونقدرا بد نبود! اما نسبت به بقیه نسخه ها ضعیف تر بود!
نمره IMDB ـشم که پایین نیست زیاد! 6.7 خوبه! که مطمئنم الان میگی یک عده دختر بچه تینیجری اومدن رای دادن نمرش رفته بالا :-"

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
همه حرفات درست ولی بازم بهتر از X-Men The Last Stand بود ! اوریجینز حداقل شخصیت Wolverine ـش کول بود ولی X-Men The Last Stand عملا هیچی نداشت ! به یه آدم Retarded میدادن فیلم بسازه از این قشنگ تر در میومد ! ضریب هوشی تمام شخصیت های فیلم در حد یه تیکه سنگ بود ، اون مبارزه آخر داشت انجام میشد میخواستم گریه کنم ! فیلم خوشگل Read به تمام عظمت شخصیت های X-Men مخصوصا Magneto و Phoenix !

The Last Stand سگش میارزید به اوریجینز :D کلا این TLS بدجوری آندرریت شده در حالی که اونقدرا هم بد نیست. حداقلش فیلم سرگرم کننده ای هستش.

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
86308967985221398518.jpg

Taken : 8.25/10

یه اکشن تماشایی با بازی فوق العاده ی LiamNeeson، که ببیننده رو مجذوب هنرنمایی کارکتر هاش می کنه. خیلی وقت بود این فیلم رو گرفته بودم ولی وقت نگاه کردن نداشتم.
موضوع فیلم واقعا دردناک و تاسف آوره که متاسفانه با گذشت سالها و بهبودی و رفاه زندگی ها، ولی باز هم گوشه و کنار جهان از اینها می شنویم و خود من خیلی ناراحت میشم.
زمان فیلم هم حالا یا خیلی کم بود یا حالا خوب بود، ولی اصلا نفهمیدم چطوری گذشت از بس درگیر داستان و زیبایی های فیلم بودم.

پ.ن: نسخه ی دوم که گفته میشه نا امید کنندست:(.
پ.ن2: تا الان دو تا فیلم از لیام نیسون دیدم، توی هر دوتاش عاشق کارکتراش شدم، یکی راس الغول ( که منفی بود) و یکی هم برایان. :x

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نسخه ی دوم که گفته میشه نا امید کنندست:(

بصورت کلی فیلم بدی نیست :d ولی خو اخه کی میاد برای همچین فیلمی شماره دو میسازه ؟!؟ :d خیلی مسخره هست :d

بیشتر اینکه فیلم بدی باشه نسخه دوم یه فیلم کاملا کاملا کپی و بسیار رو اعصاب هست :d چون دم به دقیقه از خودت میپرسی واقعا لزوم ساختن این چی بوده جز پول ؟ :d

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
The Amazing Spider Man 2: 6/10
اصلا حال نکردم :|

Captain America The Winter Soldier 8.5/10
در یک کلام عالی :d اصلا فکر نمی کردم به این خوبی باشه :d جلوه های ویژه و اکشن فوق العاده ای داره

Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
73273698667636300069.jpg

The Amazing Spider Man 2 : 7.75/10

درود.
شروع فیلم خوبه. تاپ و پیچ های اسپایدی جزء لحظات زیبای فیلمه.. صداگذاری و ارتباط بین شخصیت ها نیز به خوبی جای داده شده اند. اما اگر بخوایم سختگیر باشیم. این فیلم از نظر بررسی جزئی و منتقدانه بسیار ضعیفه. برای مثال شخصیت منفی اصلی فیلم. انگیزه اش برای منفی شدن کشکی ـه. صحنه های مبارزش با مرد عنکبوتی هم جز لحظات زیبای فیلمه هر چند به اون هم میشه ایراد گرفت.
علت بهتر خونده شدن کارکتر ها، ارتباط برقرار کردن با اونها، خشک نبودن دیالوگ هاشون، حرکاتشون و و و و .
بنظرم موردی کمتر به چشم میاد، نبود صحنه های اکشن و درگیری های بیشتر اسپایدر من هست. فیلم بیشتر سعی داره دیالوگ ها رو برای روند داستان بگه.

اما همه ی اینا رو میذارم کنار، خود فیلم رو فقط نگاه می کنم، 2 ساعت و 20 دقیقه تحت تاثیری هم روابط، و هم صحنه های درگیری میشم.
و خیلی راحت از دیدن این فیلم لذت میبرم، همونطور که از فیلم های قبلی سری لذت بردم.
برای لذت بردن از فیلم سعی کنید با هیچ فیلم سوپر قهرمانانه یدیگه ای مقایسه نکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر