Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
pulp fiction
میشه گفت تحت تاثیر هیچ کدوم از عناصر فیلم قرار نگرفتم !
شاید تنها دو قسمت از فیلم یکی اوردز زن والاس و یکی انتهای فیلم که بازگشتی به آغاز بود مجابم کرد که بیشتر از 6 بدم !
مطمئنا من مخاطب خوبی برای همچین فیلمی نیستم!
7

despicable me
تصوری که از یه انیمیشن خوب دارم دقیقا چیزی شبیه به من نفرت انگیزه !
واقعا خلاقیتی که توی این انیمیشن به کار رفته بود و خلق موجودات بی نظیری مثل مینیون ها شگفت زدم کرد ! بسیار بسیار از دیدنش لذت بردم! بعد از ts3 توی انیمیشن های 2010 بهترین بوده !
9

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
The King's Speech
5 از 10
فیلم این هفته ی امفی تئاتر دانشگاه بود که با چند تا ترال تر از خودم رفتیم نگاش کردیم. به غیر از فیلم برداری و موسیقی خیلی عالی و بازیهای خوب من چیز خاصی ندیدم. البته باید یه بار هم خودم بشینم ببینمش. چون احتمالا سانسور هم داشته.
یه جلسه ی نقد و بررسی هم داشت که بیخیال.

• Like
Reactions: Ayuna

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
از اونجایی که شناخت زیادی در مورد فیلمای ترسناک جدید ندارم از شماها میخوام چندتا فیلم تاپ ترسناک(هم روح هم زامبی) معرفی کنید

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
از اونجایی که شناخت زیادی در مورد فیلمای ترسناک جدید ندارم از شماها میخوام چندتا فیلم تاپ ترسناک(هم روح هم زامبی) معرفی کنید
این سه تا فیلم با روح و روان آدم بازی میکنن. (جدید نیستن البته)
Shutter : they are around us محصول تایوان
حلقه (نسخه ژاپنیش)
چشم (نسخه ی کره ایش)

فیلم های امروزی که هیچ کدوم البته ترسناک نیستن.
drag me to hell ولی میگن خوبه که من ندیدیمش.

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
فیلم The Rite رو دیدم فیلم بدی نبود ولی ازش انتظار بیشتری داشتم.
بازی Anthony Hopkinz مثل همیشه عالی نبود ولی باز هم قابل قبول بود.
صحنه های ترسناک فیلم آن طور که باید ترسناک نبودن ولی فیلم
بعضی موقع ها مو رو به تن آدم سیخ می کرد .داستان فیلم هم تا حدودی تکراری بود .
در کل بهش 7/10 می دم.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
New Kids Turbo 4/10

این توی هارد من چیکار میکرد ؟! :D نمیدونم هلندی بود کجایی بود ولی با اینکه آت آشغال بود بعضی جاهاش حال داد :D واس تنوع بد نبود

Sniper Reloaded 3/10

یه نکات مسخره ای داشت که حالمو به هم زد ! نمیدونم کی این دوربین بستن به جلوی اسلحه جوری که از چهره طرف فیلم گرفته بشه رو به اینا یاد داده ! تو swat fire fight هم از سکانسا بود آدم دلش میخواد همونجا فیلم رو قطع کنه و پاکش کنه! ولی بعضی سکانساش چسبید :D

The Untouchables 9/10

واقعا حیفه این شاهکار رو از دست بدید اگه ندیدینش... ولی نمیدونم کلا من چرا با شن کانری مشکل دارم! به نظرم یه جورایی بچه گانه بازی میکنه...

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
این سه تا فیلم با روح و روان آدم بازی میکنن. (جدید نیستن البته)
Shutter : they are around us محصول تایوان
حلقه (نسخه ژاپنیش)
چشم (نسخه ی کره ایش)

فیلم های امروزی که هیچ کدوم البته ترسناک نیستن.
drag me to hell ولی میگن خوبه که من ندیدیمش.
حلقه که قبلا کمیشو دیدم، شاتر و چشم رو نمیشناسم و سعی میکنم گیرشون بیارم، اون drag me to hell هم که DVDیش رو برادرم برام فرستاد، کلا یه فیلم آشغال چیپ چیپ بیشتر نبود، جلوه های ویژه در حد فیلمای کودکانه ایرانی، ترسش کجا بود بیشتر جک بود.............

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
اینا کارای تقریبا خوبین :
TRICK R TREAT
The Devil's Backbone
THE DESCENT
THE DEVIL’S REJECTS
HIGH TENSION
Ginger Snaps

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
London Boulvared

london-boulevard-poszter.jpg

آخر اين فيلما رو ميشه حدس زد هميشه من ياده The Departed انداخت
الان پوسترشو ديدم كه ظاهرا نويسنده The Departed بوده !
امتياز : 7 از 10*

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

waking life

حتما برا شما هم پیش اومده ، خواب هایی ببینید ، و از وسط خواب ، متوجه بشید که این یه رویاست و درواقع فقط دارین خواب می بینید.
بعد چیکار می کنید ؟ دوست دارید با خوابتون چیکار کنید ؟ به هرحال این فقط یه رویاس. رویای شما. هرکاری که دلتون بخواد می تونید باهاش بکنید.
می تونید با یه ادم معروف حرف بزنید ، یا پرواز کنید ، یا برید یه کشور دیگه یا هرکاره دیگه ای که دلتون می خواد...
داستان فیلم در این مورده. رویاهایی که همچین حالتی دارن و به اصطلاح بهشون میگن lucid dream .
اگه فیلم A Scanner Darkly رو دیده باشید ، این فیلم هم دقیقا با همون تکنیک روتوشاپ فیلمبرداری و ساخته شده و انگار فریم به فریم بعد از فیلمبرداری دوباره روشون رنگ خورده
شخصیت های فیلم تقریبا همشون در نقش خودشون هستن که با شخصیت اصلی فیلم گفتگوهای عجیب و غریبی برقرار می کنن.حرف ها و ایده هایی که تاحالا نشنیدیم. . در مورده رویاها....
در مورده اینکه چطور قراره اخرش همه چیز تموم بشه ....

نمیشه زیاد در موردش توضیح داد. این فیلم شبیه هیچ چیزه دیگه ای نیست.
9/10

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
Hobo with a shotgun
به به ، اغراق در حد مرگ! ، از لحظه اولی که فیلم شروع شد داشت چمنو نشون میداد چشمم از پررنگی سبز چمن کور شد ، اسم فیلمم میدونستم فهمیدم قراره چجوری باشه ، تو عمرم انقدر اغراق تو یه فیلم ندیده بودم! فاسد ترین شهری که آدم تصورشو می تونه بکنه ، اگه تو جهنم ، Detroit باشه ، تقریبا شبیه این شهری می شه که تو این فیلم نشون میده :D
خشونت بی نهایت ، ولی تا آخر فیلم خون برام عادی نشد! نمی دونم چرا
8/10

Forrest Gump
کلا هر حرفی بزنم راجع بهش فحشه
10/10

اخراجی ها 3
کلا به حنبه سیاسی فیلم کاری نداشته باشیم (که همونم اشتباه عمل کردن ، تقریبا برعکس عمل کردن! و 5 نمره منفی واسه فیلم میاره)
0/10

Fracture
آنتونی هاپکینز مقادیری حرص درآر بازی کرده بود ، از اول فیلم آخرش معلوم بود ، هیچ حسی بهم دست نداد
4/10

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Insidious

InsidiousPoster.jpg

شب دوست دارید با ترس بحوابید اینو ببینید ! من Dead Silence این مردک رو دیدم واقعا قشنگ بود و واسه همینم دانلودش کردم اینم عالی بود ! بنده به شخصه ترسیدم موقع دیدن این فیلم جوری نبود که آدم بهش شوک وارد بشه ترس از همون اول وارد بدن میشه آهسته آهسته تا ثانیه آخر و خارح شدنش به همون اندازه آهسته تست و بهویی نیست !

امتیاز 8 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر