Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
ملک سلیمان
4.5 از 10
این همه هزینه واسه جلوه های ویژه و لوکیشن و موسیقی و چه میدونم این چیزا کردن، ولی یه فیلمنامه درست و حسابی ننوشتن برای کار. وسط یه همچین فیلمی ممکنه خوابتون بگیره!! البته احتمالا تعمدی بوده که کمترین دست کاری و تحریفی نسبت به منبع که قصه ی سلیمان نبی توی قرآن باشه، صورت نگیره. ولی این ظرف سینماست و به یه سری ویژگی های پایه احتیاج داره. شاید یه سناریوی خوب و با ریتم، مهمترینش باشه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Rosencrantz & Guildenstern Are Dead

رز : متأسفم‌

گيل‌ : من‌ هم‌ همينطور.

رز : من‌ متأسفم‌ كه‌ امروز روز شانس‌ تو نيست‌.

گيل‌ : من‌ متأسفم‌ كه‌ امروز روز شانس‌ من‌ نیست‌.
=====

Rosencrantz & Guildenstern Are Dead عنوان نمایشنامه ی هوشمندان و عجیبی اثره تام‌ استوپارد ــه که به نوعی از روی یکی از نمایشنامه های معروف شکسپیر یعنی هملت اقتباس شده. توی نمایش نامه ی هملت ، شخصیت های رزنكرانتز و گيلدنسترن دو تا کاراکتر کاملا جانبی بودن که نقش اونچنان پررنگی توی داستان ندارن و بعد از چند صفحه می رن پی کارشون...
ولی توی این فیلم ( اقتباس از همون نمایشنامه ) ، این دو شخصیت ، کاراکتر های اصلی فیلم هستند. اون ها توی نمایشنامه ی هملت پرسه می زنن و به دنبال راهی هستند تا انقد کوتاه و مسخره از داستان خارج نشن. دچار یاس فلسفی شدن. می خوان پررنگ تر باشن. نمی خوان به همین راحتی حذف بشن... مدام در تلاشن تا از این سرنوشت شومی که در انتظارشون هست فرار کنن.... ولی خب از یه طرف هم کاره خاصی برا انجام دادن ندارن. یعنی شکسپیر براشون کم نوشته. همش بیکارن. .خب پس چیکار می تونن بکنن ؟ شروع به ولگردی تو داستان می کنن. با بقیه ی کاراکتر ها به بحث و مجادله می پردازن.سعی می کنن از این پوچی و تباهی که اسیرش شدن فرار کنن.
نقش این دو تا رو هم تیم راث و گری اولدمن بازی کردن. و فوق العاده هم بازی کردن.
این فیلم رو از دست ندید.

8/10

The Man

کاربر سایت
Dec 22, 2010
18
نام
سپهر
Koyaanisqatsi: Life Out of Balance

Koyaanisqatsi: Life Out of Balance

koyaanisqatsi-imagen2.jpg

فوق العاده!! بینظیر!!
تصاویر فوق دیدنی به همراه موسیقی عالی Philip Glass. یه شاهکار به تمام معنا!

10/10

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,268
نام
امیرحسین
Battle: Los Angeles
MV5BMjA2MjQ2MzMwMV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjIwODgzNA@@._V1._SY317_.jpg

فیلم خوش ساخت و درگیر کننده ای بود ولی اصلا خاص نبود !

توی کل فیلم مدام District 9 و Terminator Salvation و Resistance (game برای من تداعی میشدند:D

7/10

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Gattaca

گاتاکا یکی از فیلمای علمی تخیلی ــه دهه ی نود هست که به شدت خوش ساخت و دیدنی بود. داستان فیلم تو دورانی رخ میده که ویژگی های ژنتیکی برتر ، کلید پیشرفت و ترقی در جامعه محصوب میشه. افرادی که قبل از تولد از لحاظ ژنتیکی اصلاح و مهندسی شدن رو Valid یا معتبر و بقیه ی افراد رو Invalid و نامعتبر می دونند. پیشرفت برای غیر معتبر ها محدود هست و از یه جایی بیشتر دیگه نمی تونند جلو برن و باید به کار های سطح پایین قناعت کنن.
اما کاراکتر ایتن هاوک که یه نامعتبر هست ، در ارزوی سفر به فضا ست. ولی اون جزو کسایی ــه که اصلاح ژنتیکی نشده و به خاطر مشکل قلبیش عملا ارزوش ، بیش تر از یه رویا نمی تونه باشه، ولی به هرحال اون نمی تونه تسلیم بشه....

فیلم خوبیه.مخصوصا نیمه ی ابتدایی فیلم که حس تعلیق فوق العاده ای داره.اما یه جاهایی Uma Thurman یه اُور اکت های خیلی اعصاب خوردکنی می کنه. کلا من زیاد از این Uma Thurman خوشم نمیاد نمی دونم چرا.
ولی درکل چه دوست داره فیلم های علمی تخیلی باشید ، چه نباشید ، نباید این فیلم رو از دست بدید.
8/10

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PXG

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar

Gattaca

گاتاکا یکی از فیلمای علمی تخیلی ــه دهه ی نود هست که به شدت خوش ساخت و دیدنی بود. داستان فیلم تو دورانی رخ میده که ویژگی های ژنتیکی برتر ، کلید پیشرفت و ترقی در جامعه محصوب میشه. افرادی که قبل از تولد از لحاظ ژنتیکی اصلاح و مهندسی شدن رو Valid یا معتبر و بقیه ی افراد رو Invalid و نامعتبر می دونند. پیشرفت برای غیر معتبر ها محدود هست و از یه جایی بیشتر دیگه نمی تونند جلو برن و باید به کار های سطح پایین قناعت کنن.
اما کاراکتر اتان هاوک که یه نامعتبر هست ، در ارزوی سفر به فضا ست. ولی اون جزو کسایی ــه که اصلاح ژنتیکی نشده و به خاطر مشکل قلبیش عملا ارزوش ، بیش تر از یه رویا نمی تونه باشه، ولی به هرحال اون نمی تونه تسلیم بشه....

فیلم خوبیه.مخصوصا نیمه ی ابتدایی فیلم که حس تعلیق فوق العاده ای داره.اما یه جاهایی Uma Thurman یه اُور اکت های خیلی اعصاب خوردکنی می کنه. کلا من زیاد از این Uma Thurman خوشم نمیاد نمی دونم چرا.
ولی درکل چه دوست داره فیلم های علمی تخیلی باشید ، چه نباشید ، نباید این فیلم رو از دست بدید.
8/10
دقیقا!
این فیلمو به همه توصیه میکنم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,273
نام
نـــــــویـــــــــد
Paranormal Activity
8/10

بالاخره بعد از مدت ها دیدم این فیلمو و بعد از مدت ها تنها فیلمی که واقعا استرس وارد کرد همین بود مخصوصا اون اواخر فیلم :d کلا چسبید
حالا واقعا واقعی بوده ؟:d

Mechanic
7/10

کلا چیر خاصی نداشت و معمولی بود به نظر من !

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
جدایی نادر از سیمین.

به نظر من فیلم خوبی بود، همین، دیگه بقیه حواشیش و اینا دیگه خیلی over hype ـش کرده بود و انتظار منو بالابرد و طبعا هم راضیم نکرد اونقد که انتظار داشتم ولی اگه بدون این حرف و حدیث ها میدیدم، شاید خیلی خوشم میومد، مثله فیلمه هشت دقیقه به پاییز که میخکوبم کرد.

در قیاس با سینمای ایران 8/10
----
Zatoichi

توضیحی نمیدم، این فیلم رو حتما ببینید.

9/10
---
Love and other drugs

مثلا اومده بگه شرکت های دارو ساز چقدر کثیف هستن، فیلمه از اونم کثیف تره، تا نصفه بیشتر نتونستم دووم بیارم.

3/10
---
The.Lives.of.Others

اینم خوب بود، ولی همون قضیه نادر و سیمین شد که خیلی راضی نشدم ولی فیلم خوبی بود.

7/10.
---
Somewhere

عالی بود، عاشق ریتم کندش شدم. از کارای سوفیا کاپولاس فک کنم. در مورد یه هنرپیشه/راک استار هستش که زندگی پوچی داره و به این پوچی کم کم میرسه ...

8/10.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,826
نام
امیر
فیلم زیاد میبینم , ولی حسش نیست بیام نمره بدم ... :D ... آخرین بار که نمره دادم نادر و سیمین اینا بود ...

ولی پریشب یه فیلم دیدم که حال عجیبی بهم داد ... اصلا کاری به اینکه چیزایی که میگه حقیقته یا نه , ندارم ولی به من که خیلی حال داد ... واسه همین گفتم اینجا معرفی کنم تا اگه کسی ندیده , حتما بره ببینه ...

Hereafter

کارگردان : کلینت ایستوود علیه السلام ...

نمره من 9/10 ....

• Like
Reactions: Mojtaba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر