Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,258
نام
نـــــــویـــــــــد
Hitcher 2
7/10

معمولی بود ولی کلا موضوع جالب و رو مخی داره :d همون شماره ی قبل بود فقط بازیگراش عوض شده بودن

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,141
نام
طائل
یه مدت اینجا همه رو جو گرفته بود به Departed زیر 5 میدادند :D از این شکلک سبز ها هم کنارش میزدند :D ولی درسته،واسه کارگردان گاو خشمگین نبود این فیلم.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
به نظرم وقتی اسکورسیزی با Departed اومد مو به مو فیلم هنگ کنگی Infernal Affairs رو بازسازی کرد نباید اینقدر مورد توجه بیش از حد قرار میگرفت فیلمش.
ولی با این حال: فیلم فوق العاده ای بود ( بهتره بگیم یک فیلم عینا بازسازی شده ی فوق العاده بود!)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
Lovely Bones
3 از 10
به نظرم پیتر جکسون از ساخت این فیلم همون هدفی رو داشت که اسپیلبرگ از ساخت War of the Worlds داشت. اینکه نشون بدن با هزینه و خرج زیاد، جلوه های فوق خفن و کلا امکانات بالا هم میشه فیلم بد، خسته کننده و خمیازه آور ساخت. من کتابش رو نخوندم، اما طبق این فیلم، ایده ی داستان هم بسیار چرته.

به نظر من فیلم واقعا بی خاصیت و خسته کننده ای نیست. بدترین نکته اش اینه که اسکار برد. یعنی اینش بده که از بین فیلمای اسکورسیزی این اسکار برد و الکی یه عده فکر میکنن بهترین کارشه. وگرنه فیلم خوبیه.
تو این پست نصفشو باهات مواقفم نصفشو مخالف.در مورد نصفه ی اول کاملا موافقم.از جکسون بعید بود که به اسم استخوان های دوست داشتنی لطمه ای به این بزرگی بزنه.البته من کتابش را خوندم و بهت پیشنهاد می کنم به هیچ وجه از ایده ی داستان ایراد نگیر,آخه اصولا داستان کتاب چیزی که فیلم نشون داد را نمی خواست نشون بده.داستان کتاب بیشتر به اتفاقاتی که بعد از مرگ یک فرد برای دوستان و آشنایانش می گذره می پرداخت و اینکه فرد مرده چه فکری می کنه.
اما نصفه ی دوم,البته من هم قبول دارم که departed بهترین کار اسکورسیزی نبود(البته من با وجود اینکه دار و دسته های نیویرکی را خیلی دوست داشم,ولی به نظرم اون سال حقش نبود ببره.و به نوعی به همون دلیل departed اسکار برد)اما departed را فیلمم بدی نمی دونم.اتفاقا از فیلم های خوب هم می دونم.ولی همونطور که گفتم,اسکار بردنش به این خاطر بود که ممکن بود بعد ها نشه به اسکور سیزی اسکار داد و اسکار ندادن به اسکورسیزی هم که جرمه!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
فیلم زیاد میبینم ولی کمتر پیش میاد ارزش اینو داشته باشه بیام اینجا در موردشون بنویسم، ولی این یه شاهکاره:

Mammoth

فیلم در مورد داستان یه خانواده و کارگرشونه و مراحلی که هر کدوم تو زندگی طی میکنن ... بیشتر توضیح نمیدم. به شدت با فیلم حال کردم و با اکثر شخصیت ها، حتی شخصیت مادر فیلم هم تونستم همذات پنداری کنم (به دلایلی)، دیدنش رو به همه پیشنهاد میکنم ولی بعید میدونم برای مثلا زیر 24 سال زیاد قابل درک باشه.
ضمنا فیلم با موسیقی بسیار خوبی هم همراهی میشه.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
WTF!شما یه edge فیلم برای خودت بزن!چه قدر سخت گیری؟
فکرمیکنم بخاطر جدایی نادر از سیمین اینو گفتی
فیلمو دیروز دیدم باید گفت برای سینمای عقب مونده ی ایران(چه هنری چه تجاری) فیلم بزرگیه اما بازم کاری نیست که تا اینحد براش سروصدا درست شد... حالا چرا برلینیا جو گیر شدن ملوم نی !

بقیه فیلمها هم که تکلیفشون مشخصه! 3 برای Cruel Intentions زیادم هست !!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
WTF!شما یه edge فیلم برای خودت بزن!چه قدر سخت گیری؟
حالا من کاری به امتیازای ایشون ندارم ولی کلا خوبه زیادی بالا امتیاز ندیم.
بارها پیش اومده که یکی اومده نوشته مثلا "فیلم A شاهکار تاریخ، باید حتما دید. امتیاز 10 از 10" . بعدش بلافاصله هم نوشته که "فیلم B ، اصلا باهاش حال نکردم، نگاهش نکنید. امتیاز 8 از 10" ! یعنی بین یه فیلم خوب و بد اختلاتف کمی قائل میشن.
در کل باید ارزش نمره ها رو نگه داریم به نظر من.
اسکار بردنش به این خاطر بود که ممکن بود بعد ها نشه به اسکور سیزی اسکار داد و اسکار ندادن به اسکورسیزی هم که جرمه!
خاک بر سر هر جایی که رو این حساب به یکی جایزه (اسکار) میده. کسی مخالفه؟
در ضمن هیچکاک هم اسکار نگرفت. کوبریک هم اسکار نگرفت.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
در ضمن هیچکاک هم اسکار نگرفت. کوبریک هم اسکار نگرفت.
اخه کوبریک جزو اون دسته کارگردانهاییه که تازه الان همه دارن میفهمن چی میگفت:d
منظورم اینه کوبریک از زمان خودش جلوتر بود واسه همین زمان خودش ارزشهاشو خیلی متوجه نشدن.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اخه کوبریک جزو اون دسته کارگردانهاییه که تازه الان همه دارن میفهمن چی میگفت:d
منظورم اینه کوبریک از زمان خودش جلوتر بود واسه همین زمان خودش ارزشهاشو خیلی متوجه نشدن.
کارای کوبریک خیلی با ارزش تر از اون اسکاره! حداقل برا من.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
کارای کوبریک خیلی با ارزش تر از اون اسکاره! حداقل برا من.
خب منم دارم همینو میگم دیگه. میگم کارهای کوبریک انقدر با ارزش و جلوتر از زمان خودش بود که تازه ملت دارن به ارزشهاش پی میبرن.وگرنه حتما تو زمان خودش اسکار هم میگرفت.گرچه همونطوری که شما گفتی ارزش کارهای کوبیک به اسکار گرفتن یا نگرفتنش نیست.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من حتی یک تار موی Eyes Wide Shut رو که خیلیا واسش جبهه گرفته بودن رو با خیلی از فیلم هایی که این روزا از طرف منتقدها پرستیده میشن عوض نمیکنم. فقط کوبریک رو عشقه. (و نولان :d)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
حالا من کاری به امتیازای ایشون ندارم ولی کلا خوبه زیادی بالا امتیاز ندیم.
بارها پیش اومده که یکی اومده نوشته مثلا "فیلم A شاهکار تاریخ، باید حتما دید. امتیاز 10 از 10" . بعدش بلافاصله هم نوشته که "فیلم B ، اصلا باهاش حال نکردم، نگاهش نکنید. امتیاز 8 از 10" ! یعنی بین یه فیلم خوب و بد اختلاتف کمی قائل میشن.
در کل باید ارزش نمره ها رو نگه داریم به نظر من.
مثل اینکه دوستان ماهیت این تاپیک و امتیازاتش رو بد متوجه شدن .
این برای نظرات شخصی شماست . نه ارزش واقعی فیلم .
شاید من از crash خیلی خوشم اومده باشه و بهش 10 از 10 بدم ، ولی با memento حال نکرده باشم و بهش بدم 3 از 10 .
اینا کاملاً نظر شخصی هستن .
این به خودتون بستگی داره که بعد از یه مدتی چجوری از افرادی که معمولاً اینجا به فیلمها امتیاز میدن شناخت پیدا کنین و بدونین رو امتیاز کی باید حساب کنین و پست کی رو بی خیالی رد کنین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر