Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
فیلم زیاد میبینم , ولی حسش نیست بیام نمره بدم ... :D ... آخرین بار که نمره دادم نادر و سیمین اینا بود ...

ولی پریشب یه فیلم دیدم که حال عجیبی بهم داد ... اصلا کاری به اینکه چیزایی که میگه حقیقته یا نه , ندارم ولی به من که خیلی حال داد ... واسه همین گفتم اینجا معرفی کنم تا اگه کسی ندیده , حتما بره ببینه ...

Hereafter

کارگردان : کلینت ایستوود علیه السلام ...

نمره من 9/10 ....
این پیرِمرد با چه انرژی ای فیلم میسازه. یکی نیست بهش بگه پدربزرگ به قدر کافی به سینما رسیدی، برو به هاوایی رو به قبله دراز بکش.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
این پیرِمرد با چه انرژی ای فیلم میسازه. یکی نیست بهش بگه پدربزرگ به قدر کافی به سینما رسیدی، برو به هاوایی رو به قبله دراز بکش.

دادا دلت میاد با یکی از اسطوره های سینما اینجوری صحبت کنی؟؟
من که از فیلماش خیلی لذت میبرم..
دوبله شده دوبله نشده ......چه در مقام کارگردانی چه درمقام بازیگری...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من اين چند وقته فيلم زياد ديديم حال حوصله نمره دادن نداشتم الانم فقط امتياز هاشون رو ميگم
The Eagle ..... 7
I Am Number Four ..... 6
Last Night ..... 6
Just Go With It..... 7.5
No String Attached ..... 5.5
Green Zone ..... 8

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بالاخره بعد از مدت ها تونستم و بشینم یه فیلم سر صبر نگاه کنم

Million Dollar Baby

کارگردان: کلینت ایستوود
سال 2004
محصول آمریکا
امتیاز 87.5/100

دوست داشتم و جو گرفتم برم بکس اونم از نوع جنس مونثش ... :D
ولی هر چی این فیلم را دیدم مخصوصا اواخر فیلم یاد فیلم Scary Movie 4 (اون صحنه ای که داره خاطره مبارزش در Women Championship را تعریف میکنه ) میفتادم و کاملا باور میکردم که 4گانه S.M بی نظیره

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
The Departed
by Martin Scorsese
7/10
مورد پسند واقع نشد:| 7 هم همینجوری دادیم ملت نریزن رو سرمون:D
خونت رسما حلال شد:d
واقعا 7؟ چرا آخه؟ فیلم به این ماهی.
من که تو یه فروم به فیلم 5 دادم تا سه ماه ما رو ول نکردن:d
فیلم واقعا بی خاصیت و خسته کننده ایه
از اسکورسیزی همچین چیزی بعید بود
خون شما هم حلال شد:D

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
The Departed
by Martin Scorsese
7/10
مورد پسند واقع نشد:| 7 هم همینجوری دادیم ملت نریزن رو سرمون:D

من که تو یه فروم به فیلم 5 دادم تا سه ماه ما رو ول نکردن:d
از اسکورسیزی همچین چیزی بعید بود

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
IN A BETTER WORLD

سلام علیکم...

بهشت

اسکار هر چقد که بد و مضخرف باشه ولی به هیچ وجه نمیشه این قسمت فیلمای خارجی زبونشو از دست داد...

امسال هم فیلم در دنیای بهتر سوزان بیر دانمارکی انتخاب شد...خیلی مشتاق دیدن این فیلم بودم...هم به خاطر اینکه فیلم ایناریتو رو زمین زد و هم به خاطر اسمش...اسم اصلی فیلم به زبان دانمارکی اینه : بهشت...

از اون دسته فیلمایی که جای بحث زیادی داره...
درباره یه خانواده سوئدی الاصلی که به دانمارک مهاجرت کردن که پدر و مادر این خانواده از هم جدا زندگی میکنن و هر دو پزشکن...شوهره ماموریتی میره آفریقا و یه سری داستان هم اونجا داریم...
یه خانواده دیگه هم هست، پدر و پسری که از انگلیس اومدن پیش مادربزرگ پسره...مادر این پسره هم سرطان داشته و مرده...

من شخصا یکی با سینمای کره حال میکنم، یکی هم سینمای اسکاندیناوی به خصوص سوئد...

بازی ها خوبن...کارگردانیش قابل توجهه...ولی فیلمنامه و داستان در حد کارگردانی نیست...یعنی میشه ازش ایراد گرفت...

بازی اون پسره که از لندن اومده یه چیزی تو مایه های بچه گیهای ژوکره ...چقد خوب بازی کرده،تمام بازیگرای حرفه ایی که تو این فیلم بودن رو گذاشته جیب بغلش !!!
اون پسر کوچیکه هم خیلی خوب بود...

کارگردان خیلی خوب از فضاهای که داشته استفاده کرده...لوکیشن ها خیلی عالی بودن...مخصوصا اون خونه تابستونی که پدره اونجا زندگی میکرد با اون دشت کنار دریاچه اش یه حس غریبی داشت...

تم و داستان اصلی فیلم هم این بود که چرا ما آدما اینقد با هم درگیریم...یه تعادل و ارتباط خوب و جالبی هم کارگردان ایجاد کرده بود، بین جنگ ها و خشونت هایی که تو کشور آفریقایی که پدره کار میکرد با دعوا و چاقو کشی بچه اش تو مدرسه تو دانمارک...

اگه بخوام فیلم رو تفسیر کنم خیلی باید مطلب بنویسم...فقط یه دیالوگ میزارم خودتون تا ته اش برین !

پدر(بعد از چاقو کشی پسرش تو مدرسه) : چرا اونو کتک زدی؟؟
پسر : چون اونم منو زد...
پدر : همه جای دنیا اینجوریه ، یکی، یکی رو میزنه، اونم تلافی میکنه بعد جنگ ها شروع میشن...
پسر : تو نمیدونی...اگه یه بار بزنیشون دیگه باهات کاری ندارن...همه مدرسه ها اینجوریه...

یه سری نکات منفی هم داره...
سرطان زن رو مثلا میخواد تصویری نشون بده:مرد عکسای خانوادگی رو یکی یکی نگاه میکنه تا میرسه به عکس زنش که کچل شده و شیمی درمانی کرده...خوب نبود اگه با گفتار میگفت بهتر از این صحنه درمیومد...یا اونجا که دلیل جدایی زن و مرد رو با یه تماس تلفنی میفهمیم، و اون دلیل مسخره که مرد رو با یه زن دیگه دیده بود، خوب در نیومده...و یا پایان خوش الکیش که دوباره زن و مرده با هم زندگی کردن...
و از همه بدتر ،تصویر کلیشه ایی و دور از واقعیتی که از مردم آفریقا و فرهنگش نشون داد...
با اینکه هیچ اسمی از اون کشور آفریقایی تو فیلم برده نمیشه ولی زبان این مردم عربی و اسمها همه اسلامی اند....

با این حال، جو و اتمسفر و حال و هوای فیلم و قابهای که از دشت و دمن دانمارک گرفته بود و اون رنگ غالب زرد مایل به قهوه ایی که همه جای فیلم بود ،منو خیلی گرفت...

نمره : :thumbup: :thumbup:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Lovely Bones
3 از 10
به نظرم پیتر جکسون از ساخت این فیلم همون هدفی رو داشت که اسپیلبرگ از ساخت War of the Worlds داشت. اینکه نشون بدن با هزینه و خرج زیاد، جلوه های فوق خفن و کلا امکانات بالا هم میشه فیلم بد، خسته کننده و خمیازه آور ساخت. من کتابش رو نخوندم، اما طبق این فیلم، ایده ی داستان هم بسیار چرته.

به نظر من فیلم واقعا بی خاصیت و خسته کننده ای نیست. بدترین نکته اش اینه که اسکار برد. یعنی اینش بده که از بین فیلمای اسکورسیزی این اسکار برد و الکی یه عده فکر میکنن بهترین کارشه. وگرنه فیلم خوبیه.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
6304490100.01.LZZZZZZZ.jpg

Reservoir Dogs
خوب بعد از مدت ها فرصت کردم این فیلم تارنتینوی بزرگ(!) رو ببینم و میتونم بگم از پایان فیلم اصلا خوشم نیومد:

چرا اقای سفید از نارنجی اونجوری دفاع کرد که خودشو به کشتن بده؟یعنی یه ادم بی اهمیت براش اینقدر مهم بود که به رئیسش خیانت کرد و اونو کشت؟

در کل این فیلم یه جورایی اون زمان یه تحول تو تدوین حساب میشده و ارزش دیدن رو داره.این فیلم سینمای پست مدرن رو گسترش داده.

8.5/10

آخرین ویرایش:

The Man

کاربر سایت
Dec 22, 2010
18
نام
سپهر
به نظرم پیتر جکسون از ساخت این فیلم همون هدفی رو داشت که اسپیلبرگ از ساخت War of the Worlds داشت. اینکه نشون بدن با هزینه و خرج زیاد، جلوه های فوق خفن و کلا امکانات بالا هم میشه فیلم بد، خسته کننده و خمیازه آور ساخت. من کتابش رو نخوندم، اما طبق این فیلم، ایده ی داستان هم بسیار چرته.

در کسل کنندگی فیلم جکسون شکی نیست. ولی جنگ دنیاها اسپیلبرگ توی گیشه خیلی موفق نبود ولی خودش فیلمه خوبی بود بیچاره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر