Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

فیلم یه کار استخدامی برای راسل بوده. مولف اصلی فیلم والبرگه.

منظورتونو نمی فهمم! ولی می گم این بازی رو هر کارگردانی نمیتونست از بازیگراش بکشه!
و شاید میگین علت اصلی والبرگ بوده که این بازیگرا هر کدوم توی جای مناسب خودشون قرار دارن...
به هر حال ایده ی هر کدوم که باشه و هر کسی که بازیگرا رو واسه نقشاشون مهیا کرده رو ستایش میکنم!

سلام
Robin Hood 2010
زیاد خوشم نیومد از فیلم . معلوم بود که زحمت زیادی براش کشیده شده و صحنه های بزرگی داشت . ولی خود فیلم پتانسیل اینکه یه فیلم بزرگ بشه رو نداشت . یه جوری بود .
6.5/10

زد به سرم یه صبح تا شب رفتم تو کاره انیمیشن.. :)
Despicable.Me
9/10 به طور خیییییییییییلی غیر منتظره عاااااااالی بود! بعضی تیکه هاش ته خندست!!! :d

fantastic mr fox
7/10
خیلی خاص و نو بود برای من... باهاش حال کردم......

toy store3
10/10
یه شاهکاره دیگه از دیزنی و پیکسار.... حتما ببینید.... gypsy kings هم که ترکوندن :x

shrek forever after
6/10
هر بار داره پسرفت می کنه به نظره من

how to train your dragon
9/10
خیلی دوست داشتم این انیمیشنو...... >:d<

night and day
9/10
یه انیمیشن کوتاه از Pixar .....
ایدش واقعا نابه.....

Black Swan

http://thehorrorgeek.com/wp-content/uploads/2010/12/black-swan-poster.jpg
black-swan-poster.jpg

کلا انتظار فیلم بهتری از ارنوفسکی داشتم البته بیشتر از نظر داستان و روایتش ، یعنی کل فیلم برام نامانوس بود ، نمیدونم چجوری بگم ولی پیچیدگی تقابل خیر و شر خیلی تصنعی بود ، شاید هم چون تم فیلم از اون حالت هایی بود که من دوست نداشتم ولی از لحاظ تکنیکی یه فیلم فوق العادس ، بازی ناتالی پورتمن واقعا ادم رو تحت تاثیر قرار میده ، پایان فیلم هم واقعا عالی بود ! ولی کلا این خیلی جالب نیست که کل فیلم هیچ تعلیقی نداره ، بجز چند دقیقه ی پایانی فیلم که کل فیلم رو معنادار میکنه . به نظرم فیلم میتونست خیلی جذاب تر و پر تعلیق تر از اینی که هست باشه .

7.5 / 10

harry_potter_and_the_deathly_hallows_part_one_poster5-300x444.jpg

نسبت به بقیه ی فیلم های این سری فیلم خوبی بود .فکر کنم اکثر طرفدارای کتاب رو راضی نگه داره .اما واقعا اما و دنیل و روبرت افتضاح بازی می کنن.بازیشون خیلی بی روح و مصنوعی بود.
منتظر پارت دومشم ببینم چطور تمومش می کنن.
8.5\10

harry_potter_and_the_deathly_hallows_part_one_poster5-300x444.jpg

نسبت به بقیه ی فیلم های این سری فیلم خوبی بود .فکر کنم اکثر طرفدارای کتاب رو راضی نگه داره .اما واقعا اما و دنیل و روبرت افتضاح بازی می کنن.بازیشون خیلی بی روح و مصنوعی بود.
منتظر پارت دومشم ببینم چطور تمومش می کنن.
8.5\10

کلا بریتانیایی جماعت مثل جنازه میمونه

فیلمی از وال کیلمر دیدم به نام تراولر که فوق العاده بود
ادم یاده سایلنت هیل میوفته

The Lovely Bones

بعد از تحمل کردن یه سری آشغال که اسمشون فیلم هست، بلاخره یه "فیلم" دیدم. امتیازش Perfect.

Tangled

Tangled

10 / 10

من چند روز پیش Tangled رو دیدم. احساس خاصی به این انیمیشن دارم، نه به این خاطر که داستان رپنزل، قهرمان محبوبم رو به تصویر میکشه بلکه بیشتر به این دلیل که بعد از مدت ها باعث شد واقعا از یه انیمیشن لذت ببرم!

به عنوان یک عاشق CG و انیمیشن مدت ها بود که هرچی میدیدم یا از ان دسته از کارهایی بود که سعی دارن کلی حرف برای گفتن داشته باشن و ادا در بیارن (مثل Megamind که در نهایت یه کار پر افت و خیز بود که منو از خودش به شدت فراری داد!) و یا کارهای سخیف(:دی) به سبک Legend of Guardians زک اسنیدر که فقط تکنیک بالا هستن. درست تو شرایطی که از همه این کارها خسته شده بودم Tangled رو دیدم که منو به داستان های پریان دوران کودکیم برد. یه انیمیشن جذاب و خوش ساخت که با شخصیت های دوست داشتنیش بدون ارایه دادن جلوه های ویژه خیلی خفن و یا حرف های بزرگ سالانه واقعا منو شاد و سرگرم کرد. من که خیلی از Tangled لذت بردم و واقعا بهم چسبید.

امتیازی که من بهش میدم 10 هست. البته میدونم احساسی هست و واقعا به لحاظ ساختاری و ... بیشتر از 8 نیست اما باز هم روی 10 اصرار میکنم چون لذت زیادی ازش بردم که شاید برای هیچ کس قابل درک نباشه. منو برد به سال های فراموش شده و دور کودکیم...

اگه شما هم مثل من تکنولوژی زده و اینیمشن فلسفی گریز(:دی) شدید Tangled بهترین گزینه هست.

بچه ها یه فیلم هست تو سبک war اسمشم کله خمره ای تلویزیونم یه بار در موردش صحبت کرده خیلی دنبالشم کسی میدونه انگلیسیش چی میشه؟ یا اگه لینکشو دارین بهم بدین

Back