Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
Arsenic and The Old Lace
بچه ها صدقه بدین...بخدا 7 این یعنی 10 ما،بابا دیگه مو در آورد این کف دست...(هر نمره ای داد شما + 3 کن)
ممد خدایی خوشحال شدم از این فیلم خوشت اومد،چون وقعا کمدی کلاسیک نابیه،به طرز شگرفی می پرستمش :biggrin1:
روحیه دادی اساسی که برم دوباره سراغش،حاجی نمردیمُ فاز مثبت تو رم دیدیم.

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
ولی از اونور زنی تو داستان هست که با اینکه حضور فیزیکی نداره اما حضور بسیار پررنگ و قدرمندی داره که بزرگترین ادمکش و خلافکار رو تحت تاثیر قرار داده و ادمش کرده .به این میگن نگاه متعادل برعکس بعضیا
اگه باز به بحث قبلی اشاره می کنی که من خسته شدم...و تعریفت هم از نگاه متعادل نمی دونم چیه چون مثلا هیچکاک نگاه متعادلی به زن نداره در حالی که زن نقش پر رنگی در داستان داره(چیزی که قبول نداری و در مقالاتی هم بصورت مفصل دربارش توضیح داده شده) و فیلمهای کوبریک هم معمولا شخصیتهای زن در حاشیه ان...حالا اینکه تو Aryan Papers نقش اول زن بوده و و حضور پر رنگ و قدرتمندی در داستان داشته پس نگاه متعادل؟...
ادم بیشتر توجهش به دیالوگ های رد و بدل شده میره تا درک موقعیت بصری و تغییر لوکیشن
تو Rear Window و Dial M for Murder اتفاقا بنظرم تکنیکهای بصری نقش کلیدی تری در کیفیت فیلم داشته بعد چیزای دیگه.
ممد خیلی دلم میخواست قوانینی رو که همیشه برام مهم بوده و بهشون احترام گذاشتم رو زیر پا بذارم و یه چیزی بهت بگم ، ولی بازم جلو خودم رو گرفتم
منم خواستم بگم ولی احتمال دادم دلیل محکمی پشتش نباشه و بحث بی نتیجه شه.
هر نمره ای داد شما + 3 کن
واقعا اینطور نیست...من قبلا همین فکرو می کردم:biggrin1:
اون سه نمره باید معجزه ای در فیلمسازی یا یه چیزی شبیه بهش باشه:biggrin1:

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Ten Inch Hero

Ten_Inch_Hero.jpg

اول جا داره از کسرا به حاطر معرفی این فیلم تشکر کنم ! واقعا فیملی زیبایی بود ! خیلی خوشم اومد مخصوصا اینکه Jensen Ackles هم توش بود :love:

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
زیاد کلاسیک نیست بلکه بیشتر به کمدیهای امروزه شبیهه.
بلــــــــه؟!:wow:
مگه کم و زیادم داره...فیلمش ماله دهه 40 ه ها...
احتمالا ذهنت رفته به سمته کمدین کلاسیکایی مثه هارولد لوید-لورل هاردی...(اسلپ استیک).
برادر اذیتمون نکن.

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
تعریفت هم از نگاه متعادل نمی دونم چیه چون مثلا هیچکاک نگاه متعادلی به زن نداره در حالی که زن نقش پر رنگی در داستان داره(چیزی که قبول نداری و در مقالاتی هم بصورت مفصل دربارش توضیح داده شده) و فیلمهای کوبریک هم معمولا شخصیتهای زن در حاشیه ان...حالا اینکه تو Aryan Papers نقش اول زن بوده و و حضور پر رنگ و قدرتمندی در داستان داشته پس نگاه متعادل؟...
این چیزی که تو این فیلم نشون به نظرم نگاه خوب و جالبی بود،همین.در مورد فیلمای دیگه هم باید هر کدوم جدا نظر داده بشه و به نقش اول بودنو اینا نداره.اون برعکس بعضیا هم که تو پستم قبلیم نوشتم بیشتر جنبه شوخی داشت.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Juno / 2007

MV5BMTgxMjgyMTcyNF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDg1MTU1MQ@@._V1._SX90_SY140_.jpg

یه فیلم کمدی/تینیجری با داستان عالی با بازی خیلی خوب Ellen page. راجع به باردار شدن ناخواسته ی یک دختر 16 ساله و مشکلاتش بعد اونه. 8/10
واقعا الان تو آمریکا پر از این جور اتفاقاس ولی این فیلم یه پرداخت جالبی داره.یکی میخواد از دست یه بچه خلاص بشه در حالی که یه زن و شوهر دیگه تنها آرزوشون اینه که پدر مادر بشن.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
ّFactory Girl:
فیلم در مورد حواشی زندگی Andy Warhol یه هنرمند پست مدرن تویه دهه 60 می گذره و همین طور در مورد Edie Sedgwick که منبع الهام اندی بود و محبوب شدن و سقوط ادی رو به تصویر مکشه.
فیلم یه کار معمولیه و گای پیرسم اصلا باور پذیز نیست ولی بازی Sienna Miller در نقش ادی فوق العادست
6 از 10

Management:
یه کمدی رومانتیک با بازی جنیفر انیستون و استیو زان که نه کمدیش باحاله و نه درامش.ولی در عوض جنیفر داره:biggrin1:
5.5 از 10

August:
باب بازی خوب جاش هارتنت که در مورد موفقیت ها و شکست های یه مدیر شرکت اینترنتی و زندگی پیرامونش تویه مدت یک ماهه.
5 از 10

The Hangover:
یک فیلم کمدی فوق العاده.توصیه میشه بشدت.
8.5 از 10

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
Pulp Fiction
دیروز برای چندمین بار (امارش از دستم در رفته) شاهکار برادر عزیز Tarentino رو دیدم باز هم برام تازگی داشت واقعا عالیه
10/10

He's Just Not that Into You
یه فیلم خوب چند شخصیتی که ادم رو یاد کارای وودی الن میندازه و از یه رمان به همین اسم ساخته شده و کلی هم بازیگر معروف از جمله: Scarlet Johanosn - Bradly Cooper - Ben Affleck - Jenifer aniston - Jenifer Connely _ Drew Barrymore درش بازی کردن. یه فیلم قابل قبول که در مورد روابط پسر با دختر و روشهای مختلف و ازدواج و طلاق و...
به نظر من که ارزش یه بار دیدن رو داره و به خصوص که اینجور فیلمها به خاطر تعداد کارکترهای زیاد اخرش مخاطب رو راضی میکنه و هم Happy ending و هم Bad Ending داریم
6 / 10

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
bridge to terabithia
یه فیلم خیلی جالب و با حال در مورد اینکه ذهن یه انسان چقدر میتونه باز باشه و تخیل داشته باشه
خیلی فیلم جالبی بود و اخرش هم دراماتیک تموم شد حتما پیشنهاد میکنم ببینین چون دو ساعتی منو برد به یه عالم دیگه و ادم تازه میفهمه چقدر تو گیر و دار مادیات و چیزای دنیوی رفته در حالی که خیلی چیزای دیگه هم وجود داره
9/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر