Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
نظر شماست و قابل احترامه
نمی دونستم که شما احترام هم می ذاری به نظرات.
گفتم کلید اصلی فیلم بردای مثلثات هست. یک شخص مثل من که از همه ی این چیزهایی که گفتید فقط اسم و توضیح میدونه میتونه با چندتا سنجش زاویه ای در صورت داشتن یک دوربین هرچند غیرحرفه ای یک فیلم بردای خوب انجام بده.
کلید فیلمبرداری آگاهی از علم سینماتوگرافیه نه این چیزیکه اسمشو مثلثات می ذاری و اصلا بنظرم حالت جالبی نداره درباره ی هر چیزی که اطلاع نداری می خوای اظهار نظر کنی...با این حال فکر نمی کنم این حرفها بتونه دلیل بر این بشه که درستی یا نادرستی زوایا دوربین رو بدون اینکه اطلاعی داشته باشی مشخص کنی...
فکر نمیکردم شما تعصبی که روی کوبریک دارید رو روی برگمن داشته باشید.
من تعصبی رو هیچکس ندارم...فقط نمی تونم arrogant و pompous بودن رو تحمل کنم...ای کاش به جای اینکه بگی من تعصب دارم یکم تو حرفهای خودت تجدید نظر کنی چون چیزی که گفتم ارتباطی با برگمن نداشت.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من تعصبی رو هیچکس ندارم...فقط نمی تونم arrogant و pompous بودن رو تحمل کنم...ای کاش به جای اینکه بگی من تعصب دارم یکم تو حرفهای خودت تجدید نظر کنی چون چیزی که گفتم ارتباطی با برگمن نداشت.
ارتباط با حرفی که من زدم داشت و حرفی که من زدم در مورد برگمن بود.
جدا، شاید احمقانه باشه اما من خودم رو یک ده هزارم درصد محق میدونم و علتش لحن semi-offensive شما هست. من خودم تجربه کردم که علم مثلثات به کار فیلمبرداری میاد و نگفتم که یکی با تصادم مثلثات و فیلمبرداری میتونه یک فیلمبردار حرفه ای شه بلکه میتونه یک فیلم قابل قبول برداره.
جدا عوض خوندن من به اسم pompous بهتره روی بحث بیشتر دقیق شید.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آها، مثلثات؟:D بیخیال:D پس اینهمه Dutch angle که تو فیلما هست، همه غیر اصولیه دیگه؟:D میشه در مورد چیزی که نمیدونی حرف نزنی. تو اگه به عنوان بیکاریت فیلم میبینی، دلیل نمیشه به خیلیا که با علاقه در مورد سینما تحقیق میکنن حرفای صد من یه غاز تحویل بدی.
من یه آدم بیکارم که مهمترین کارم سینماس، فکرم نمیکنم به کسی ربط داشته باشه.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آها، مثلثات؟:D بیخیال:D پس اینهمه Dutch angle که تو فیلما هست، همه غیر اصولیه دیگه؟:D میشه در مورد چیزی که نمیدونی حرف نزنی. تو اگه به عنوان بیکاریت فیلم میبینی، دلیل نمیشه به خیلیا که با علاقه در مورد سینما تحقیق میکنن حرفای صد من یه غاز تحویل بدی.
من یه آدم بیکارم که مهمترین کارم سینماس، فکرم نمیکنم به کسی ربط داشته باشه.
شما هم پست من رو درست نخوندید. نمیگم یک نفر تنها با علم مثلثات میتونه به یک فیلمبرداری حرفه ای دست پیدا کنه بلکه میگم یکنفر با استفاده ازین علم بدون شاخ و برگهای اضافی میتونه یک فیلم درست و حسابی بسازه. فرمولی هم نداره تجربی هست. همین چیز ساده رو میخواستم بگم که شما و اردلان عزیز طبق معمول از زمانی که عضو شدم اشتباه دریافتم کردید.

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
ارتباط با حرفی که من زدم داشت و حرفی که من زدم در مورد برگمن بود.
من حرفم رو بصورت کلی گفتم و اسمی از برگمان نبردم...این چیزی که گفتم شاید فقط به فیلم دیدن هم خلاصه نشه...
جدا، شاید احمقانه باشه اما من خودم رو یک ده هزارم درصد محق میدونم
شما همیشه یه چیزی می گی ولی وارد جزئیات نمی شی همینطوریم روش تاکید می کنی بدون اینکه اطلاع کافی داشته باشی...این فقط مربوط به الان نیست...جدا برای اینکار القاب دیگه ای به ذهنم نمی رسه...
جدا عوض خوندن من به اسم pompous بهتره روی بحث بیشتر دقیق شید
البته بستگی داره بحث درباره چی باشه و چقدر فرد هم تمایل به بحث داشته باشه...من که تا اینجا دیدم شما به پاک کردنش بیشتر علاقه مندی تا خود بحث.
شما هم پست من رو درست نخوندید. نمیگم یک نفر تنها با علم مثلثات میتونه به یک فیلمبرداری حرفه ای دست پیدا کنه بلکه میگم یکنفر با استفاده ازین علم بدون شاخ و برگهای اضافی میتونه یک فیلم درست و حسابی بسازه. فرمولی هم نداره تجربی هست.
چیزی به اسم علم مثلثات برای یادگیری فیلمبرداری وجود نداره و باید آگاه به علم سینماتوگرافی باشی...حداقل یکم اول تحقیق کن بجای اینکه از خودت حرف دربیاری...باور کن اگه درباره ی چیزی نمی دونی نظر ندی چیزی ازت کم نمی شه.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
ول کنین بابا . چقدر تو سر و کول هم میزنین ؟ :D
اینقدر گیر ندین به این ممد آئورلیتو . کشتینش بنده خدا رو .
البته اونم داره ما رو میکشه :D

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
آقایون جداً اینجا جای بحث دوطرفه نیست . بهتر نیست فقط نتیجه بحثو کاملاً محترمانه در تاپیک قرار بدید و اینجور جرو بحثارو که نمیدونم چرا معمولاً با بی احترامی و نا مهربانی همراهه ، عمومی نکنید ؟!

خیلی راحت میشه بحثو طوری پیش برد که همه استفاده کنند . جداً از اساتیدی مثل شما انتظاراتی هست ، خواهشاً بزرگ منشی و کرامت نفس خودتونو در بحث ها و پست هاتون نمایش بدید تا بقیه هم الگو بگیرن .

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
شما هم پست من رو درست نخوندید. نمیگم یک نفر تنها با علم مثلثات میتونه به یک فیلمبرداری حرفه ای دست پیدا کنه بلکه میگم یکنفر با استفاده ازین علم بدون شاخ و برگهای اضافی میتونه یک فیلم درست و حسابی بسازه. فرمولی هم نداره تجربی هست. همین چیز ساده رو میخواستم بگم که شما و اردلان عزیز طبق معمول از زمانی که عضو شدم اشتباه دریافتم کردید.

مرد حسابی تو حرف خودت رو هم قبول نداری

فیلمبرداری صحیح فقط دانشی سطحی از علم مثلثات میخواد. دیگه نمیدونم چرا اینقدر ریخت و پاش میکنن.

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
. بهتر نیست فقط نتیجه بحثو کاملاً محترمانه در تاپیک قرار بدید و اینجور جرو بحثارو که نمیدونم چرا معمولاً با بی احترامی و نا مهربانی همراهه ، عمومی نکنید
شاید دلیل اصلی این موضوع عدم احترامی باشه که قبلا دیده شد همچنین موضوع بحث. و البته با وجود اینکه متنم تند شاید باشه سعی کردم احترام فرد رو نگه دارم. البته قبول دارم شکل جالبی نداره هر چند وقت یه دفعه با آئورلیتو باید سر اینجور مسائل بحث کرد.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خیلی فیلمهای درست حسابی اصلا فیلمبرداری ایستایی ندارن، خیلی فیلمهای که تصویرشون ایستاس، اصلا فیلم درست حسابی نیستن. فیلمبرداری ایستا که تنها چیزیه تو سینماتوگرافی که میشه به مثلثات ربطش داد، یک نوع فیلمبرداریه، تازه اونم فکر کنم میشه به مثلثات ربطش داد، شایدم نشه اصلا:D

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
District-9

District9Poster265_000.jpg

یعنی تنها فیلمی...که من...توش از انسان ها به شدت بدم اومد و همین طور بهترین فیلم sci-fi که تا حالا دیدم (بعد از ماتریکس و بلید رانر ریدلی اسکات و E.T اسپیلبرگ)

آخرای فیلم که کمی اکشن میشد عالی بود.تمام بخش ها عالی بود و در واقع D-9 یک صحنه ی نامربوط به فیلم نداره.از اونجایی که شخصیت اول فیلم infected میشه و جبهش تغییر میکنه ورق برمیگرده و نظرش نسبت به انسان ها و Alien ها هم عوض میشه.(و ما همچنین)

تو عمرم چنین فیلمی ندیدم...واقعا شاهکاره.دیدنیه 9.3
در ضمن الان با 54000 vote تو IMDB نمره ی 8.6 داره.

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Children Of Men

6a00c2251d9609604a011015ffc951860b-500pi

عالی بود ! واقعا صحنه ها رو خیلی زیبا و طبیغی به تصویر کشیدن ! فیلمبرداریش هم جالب بود مثل فیلم های دیگه خسته کننده نبود من از اینجور قیلمبرداریایی خیلی خوشم میاد داستانش هم جالب بود واقعا آدم رو تو فکر فرو میبره که واقعا چند سال دیگه مونده بشر یه یه همچین مصیبتی گفتار بشه ! ولی آخرش چرت تموم شد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر