Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
District9Poster265_000.jpg

فوف العاده بود . شاهكار.

يكي از بهترين فيلم هاي كه ديدم . جلوه هاي ويژه فوق العاده بود .

IMDB = 8.6
Bloody Disgusting = 4.5

خودم = 9 از 10

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
این چه سایت شوتیه که این نمره رو داده؟!

bloody-disgusting.comيه سايت پر محتوا و يه بانك اطلاعاتي فوق العاده horror movie هست

كه rateing هاش هم خيلي معتبر هست و نقل قول هاي زيادي هم از اين سايت رو poster

فيلم ها هست

امتيازش هم همون طور كه M1sChief گفت از 5 هست

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Rear Window

با اینکه الفرد هیچکاک از کارگردان های خیلی مورد علاقم نیست ولی دیدن فیلمهاش هر چند برای چندمین بار هم که باشه ارزش خودشو داره مخصوصا با دایرکت کردن صحنه های vs کرکتر ها و دیالوگ های بسیار دقیقشون به هم دیگه ! واقعا از تسلط استوارت به دیالوگ هاش لذت میبرم ! همیشه اعتقاد داشتم کسی نمیتونه نقش های استوارت رو بجز خودش به این جذابی بازی کنه . مخصوصا تو 20 دیقه ی ابتدایی دیالوگ بین جفریز و استلا خیلی دقیق کار شده ! شاید هیچکاک برا این جدل شفاهی بیشتر از اون صحنه های تعلیق تو فیلم انرژی خرج کرده باشه ! در ضمن گریس کلی هم خیلی خوب بازی کرده ! فیلم خیلی تایمینگ خوبی داره ! در اخر الفرد هیچکاک کجا ! کاروزو کجا ؟!!!
16 /20

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
Once (2006
فیلم خیلی ساده اما دوستداشتنی بود.فیلم به شدت تحسین شده ایه مخصوصا از لحاظ موسیقی و ترانه که اصل فیلم رو هم همینا تشکیل میدن.اگه انتظارتون از فیلم خیلی بالا نباشه و به خاطر همین چیزی که هست ببینید حتما خوشتون میاد.فقط تنها نکته منفیش قیافه دختره بود:biggrin1:برعکس صداش.
7.5/10

Terminator Salvation (2009​
لعنت به بیل و ورتینگتون بقیه بازیگرا برای شرکت تو ساخت این فیلم،لعنت به جیمز کامرون که حاضر نشد ادامه این سری رو بسازه، لعنت به وارنر که برای پول ول کن این سری نبود تا به این روز بیفته که البته خدارو شکر فروش خوبی هم نداشت،لعنت به مک جی کلا برای همه چیز!.... و در اخرم لعنت به این زندگی که این جوری گند میزنن تو اسم یکی از بهترین فیلمای عمرت:evil::biggrin1:.سریال ترمیناتور با همه مسخره بازیاش مثل ربات س ک س ی (!) خیلی ترمیناتورتر بود.
به عنوان یه فیلم جدا 6 اما به عنوان یه ترمیناتور 3

رئیس
واقعا هیچ جوره نمی تونم با خودم کنار بیام کسی که یه زمانی فیلمی مثل گوزن ها رو میساخت الان اشغالایی مثل حکم و رئیس بسازه.تو سینمای ایران کسایی که سینما رو به خوبیه کیمیایی بشناسن واقعا کمن.مشکل اصلی بر می گرده به موضوعاتی که برای فیلماش انتخاب میکنه.موضوعاتی که یه زمانی جذاب و جالب بودن ولی الان نه.
3/10

The Godfather Trilogy
عجب حالی داد.گادفادر خونم اومده بود پایین بدجور:biggrin1:.
10/10

Unforgiven (1992
فیلم فوق العاده محکم و استخون داری بود.تنها چیزی که منو یه خورده اذیت میکرد پایان فیلم بود که به نظرم میشد بهتر تمومش کرد.بازیها واقعا عالی بودن مخصوصا ایستوود . هکمن هم کارکتر فوق العاده ای داشت وبازیش هم خیلی خوب بود.یه چیز جالب فیلم هم با اینکه شخصیت های زن فیلم رو اکثرا هرزه و ضعیف تشکیل میدانن و کلا داستان فیلم هم بر همین مبنا شکل گرفته بود،ولی از اونور زنی تو داستان هست که با اینکه حضور فیزیکی نداره اما حضور بسیار پررنگ و قدرمندی داره که بزرگترین ادمکش و خلافکار رو تحت تاثیر قرار داده و ادمش کرده .به این میگن نگاه متعادل برعکس بعضیا:-":biggrin1:
10/8.5

21 (2008​
بد نبود برا یه بار دیدن.خوبیش این بود که از 21 خوشم اومد.هر موقع رفتم وگاس حتما بازی میکنم اینجا که کسی بلد نیست:biggrin1:
10/5.5

بسیار حال کردیم.این اندرسون فوق العادس.خیلی وقت بود یه کمدی رمانس با اینقدر نکات جدید و جالب ندیده بودم.نکات غیر عادی و غیر کلیشه ای واقعا زیاد بود تو فیلم.شروع فیلم واقعا معرکه بود.از بازیه سندلر خیلی حال کردم.علاقم بهش از قبلم بیشتر شد.خیلی دوست دارم از اندرسون بیشتر فیلم ببینم یعنی اینکه بیشتر فیلم بسازه ولی اون مئقع شاید فیلماش به این خوبی درنیان.البته هنوز خیلی جوونه و حتما چندتا شاهکار دیگه ازش می بینیم.
10/8.5

Marnie (1964
یه psychological thriller درجه یک دیگه از استاد.یکی از پیچیده ترین فیلمهای هیچکاکه که داستان و فیلمنامه محکمی داره که البته از رمان خوبی هم اقتباس شده.یکی از نکات تا حدودی منفی فیلم موسیقی هرمان که یه خورده رو اعصاب من بود.هیچ موقع از شون کانری خوشم نیومده تو این فیلمم به نظرم انتخابش کار درستی نبوده.ولی تیپی هدرن خیلی خوب بود.واقعا سلیقه هیچکاک تو انتخابای زنای خوش قیافه خوب بوده:biggrin1::اینگرید برگمن،گریس کلی،کیم نواک،جانت لی و....والبته انتخاب نکردن یه کسایی مثل کاترین هپبورن یا بت دیویس.
10/8

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
Roman Holiday
4/10
جز بازی پک نکته ی مثبت دیگه ای نداشت. اون نقش پرینسس رو خیلی بد بازی کرده بازیگرةـش(:D) نمیدونم چرا اسکار گرفته.

mahmoodrj13

کاربر سایت
Feb 27, 2008
221
امروز یه سری منو نشوندن با کتک departed دادن به خوردم:sick:
4/10

فیلم که تموم شد میخواستم هر کس دوروبرم بود رو تک تک .....بلهههههه.
منم با حال گرفته رفتم خونه یه بار دیگه dr strangelove رو دیدم. هر دفعه بیشتر بهم حال میده
10/10

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
شاید هیچکاک برا این جدل شفاهی بیشتر از اون صحنه های تعلیق تو فیلم انرژی خرج کرده باشه !
برادر اکثر فیلمای هیچکاک کیفیت بصریشون بیشتر از سمعی ـه،حالا چرا فقط به دیالوگاش دقت کردی خودمم وا موندم...احتمالا می تونه بخاطر محدودیت مکانی،زمانی فیلم باشه که ارتباطت رو هم محدود کرده باشه به دیالوگ...
.واقعا سلیقه هیچکاک تو انتخابای زنای خوش قیافه خوب بوده
به این میگن نگاه متعادل برعکس بعضیا
-دلیل داشته برادر من...:p هنوز متوجه این نشدی که بعضی از فیلماش حکم <شخصی> رو داره؟!
-لابد فک می کنی هر فیلمی دست زنا رو بگیرن توازن برقرار میشه...نمی خوام بحث قبلت با اردلان رو بکشم وسط،ولی همین هیچکاکی که دلش رو می بری نگاه های متفاوتی برخلاف انتظارت داشته.منتها،اونقدر موشکافانه راجب بطن متن پرداخت می کنه که مو لایه درزشم نمیره،یعنی داستان فیلم اشتباها به این سمت سوق میده مارو...(منظور من مطلقا دیدگاه نادرست کارگردان نیست)
هیچ موقع از شون کانری خوشم نیومده
اون نقش پرینسس رو خیلی بد بازی کرده بازیگرةـش
:( (آئودری هپبورن یکی از معدود زنای باحجاب سینما...)
خب وقتی محدودیت لوکیشن تو فیلم اعمال میشه یعنی نوع فیلمنامه اینو اجبار کرده ادم بیشتر توجهش به دیالوگ های رد و بدل شده میره تا درک موقعیت بصری و تغییر لوکیشن .
من خودم نظرم در مورد فیلمای دیگه ی هیچکاک همینه ولی Rear Window هم از لحاظ دیالوگ نویسی هم یه نمونه ی برجستست .
درسته،البته من ایرادی نگرفتم،بیشتر به عنوان یه نکته بود...واسه این گفتم بصریه بیشتره چون همونطور که تو پست بالا گفتم هیچکاک نمیاد فقط سر یه سوژه رمانتیک با بین استوارت و کلی مانوور بده+فقدان اشتهای جنسی استورات...تقریبا به نظرم میاد هنر خودش رو حتی با محدودیت به رخ می کشه،از چشم چرونی های استوارت بگیر (که خودش گرفتار کادر و کلوز آپ های فیلم شده...) تا روابط زوجای مشترک (که این مهم تره) بین همسایه های دیگش...

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
امروز یه سری منو نشوندن با کتک departed دادن به خوردم:sick:
4/10
بحث در مورد departed دیگه خیلی مزحک شده !
جدیدا هم که یکی از خوشساخت ترین فیلمهای قرن 21 این سمایل ":sick:" رو دریافت میکنه ! lol

============

برادر اکثر فیلمای هیچکاک کیفیت بصریشون بیشتر از سمعی ـه،حالا چرا فقط به دیالوگاش دقت کردی خودمم وا موندم...احتمالا می تونه بخاطر محدودیت مکانی،زمانی فیلم باشه که ارتباطت رو هم محدود کرده باشه به دیالوگ...
خب وقتی محدودیت لوکیشن تو فیلم اعمال میشه یعنی نوع فیلمنامه اینو اجبار کرده ادم بیشتر توجهش به دیالوگ های رد و بدل شده میره تا درک موقعیت بصری و تغییر لوکیشن .
من خودم نظرم در مورد فیلمای دیگه ی هیچکاک همینه ولی Rear Window هم از لحاظ دیالوگ نویسی هم یه نمونه ی برجستست .

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
Frequently Asked Questions About Time Travel..........................8.5

faq_about_time_travel.jpg

پيشنهاد ميکنم اين فيلمو. چون هم خنده دار بود، هم داستان خوبی داشت که معمولا زياد پيدا نميشه تو همچين سبکی.
داستان درباره 3 تا رفيقه که به طرز عجيبی در زمان سفر ميکنند که باعث ميشه زندگيشون برای يه مدتی عوض بشه.
گرچه بيشتر فيلمو واسه Chris O'Dowd ديدم - که تو The IT Crowd خفنه، اما بازی ها کلاً بد نبود.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اون نقش پرینسس رو خیلی بد بازی کرده بازیگرةـش
ممد خیلی دلم میخواست قوانینی رو که همیشه برام مهم بوده و بهشون احترام گذاشتم رو زیر پا بذارم و یه چیزی بهت بگم ، ولی بازم جلو خودم رو گرفتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر