Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
The Banshees of Inisherin
8/10

Puss in Boots The Last Whish
9/10
کارکتر wolf فوق العاده بود...

The Menu
6/10
طبق معمول این مدل فیلم‌ها، اولش خیلی خوبه ولی هر چی جلوتر میرفت افت میکنه و در نهایت پایان‌بندی ضعیفی داره.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
M3gan 2022

در مورد پیشرفت تکنولوژی و جایگاه هوش مصنوعی در زندگی روزمره انسان ها و به حاشیه رانده شدن نقش والدین در تربیت فرزندان بواسطه مداخله هوش مصنوعی در قالب رباتی هست .

سکانس های دلهره آور و ترسناک زیاد نداشت . بیشتر حالت مقدمه بود برای شماره بعدی . فروش فیلم خیلی خوب بوده و در حدود ۱۳۰ ميليون دلار فروخته . فیلم قبلی این کارگردان یعنی Malignant هم خیلی عالی بود . من فیلم چاکی عروسک شیطانی شماره اولش بیشتر دوست داشتم و واقعا زمان خودش ترسناک بود .

تهیه کنندگی این فیلم بر عهده جیمز وان معروف کارگردان اره و کانجیورینگ و ... هست .

نمره من : ۶.۵ از ۱۰

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
All Quiet on the western Front 2022

در جبهه غرب خبری نیست محصول آلمان فیلمی درباره چند جوان آلمانی در سال ۱۹۱۷ در خلال جنگ جهانی اول هست که به دنبال نام و افتخار پا به جبهه می گذارند اما با واقعیت سیاه و خشن جنگ رو به رو می شوند .

فیلمی زیبا از نگاه آلمانی ها به جنگ با نماها و شات های واقع گرایانه و سکانس های خشن جنگی . درام و موسیقی همه و همه عالی هستند . قشنگ اون حس خشونت افسار گسیخته و نفرت و تباهی جنگ رو نمایش می دهد . پایان فیلم هم زیبا و تامل برانگیز هست .

نمره من : ۸ از ۱۰

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
Puss in Boots: The Last Wish

به نظرم یه آش شلم شوربایی بود که ده تا کاراکتر ریخته بودن وسط، نوع و ریتم انیمیشن ها عوض میشد ولی رنگ بندی جذابی داشت. حقیقت این عادت از بچگی با من مونده که انیمیشن رو باید دوبله فارسی ببینم چون قشنگ ترِ و مقایسه نسخه دوبله و زبان اصلی دو تا نسخه باز هم اینو بهم ثابت کرد. زیاد باهاش حال نکردم و دوست داشتم زودتر تموم بشه. فقط از بابت اینکه گربه شرک بود ازش خوشم میومد.

4/10

چهارگانه Hunger Games

عجیبه که بعضی فیلم ها و سریال ها رو در زمان خودش یا حداقل وقتی که تب اون ها وجود داره، نمی تونم بببینم و این چهارگانه هم از این قاعده برام مستثنی نیست. 10 سال پیش دانلود کردم قسمت اول رو ولی نتونستم بیشتر از 20 دقیقه نگاهش کنم. با اتفاقات افتاده توی این چند ماه اخیر و ربط موضوع کلی این کالکشن به قضیه رئیس جمهور و مردم و کشورداری و ... مجاب شدم ببینمش و خیلی هم خوشم اومد! البته سریال افت هم داشت ولی از اونجایی که همه شون به هم پیوسته بودن و نیازمند تماشا، نمی شد یه قسمت رو ندید یا سریال رو به پایان نرسوند. انصافا که ایده جالبی هم داشتن که دوستش داشتم.

به ترتیب از نسخه اول

7/10
8/10
6/10
5.5/10

The Swordsman

اکشن بی نظیری داشت، شمشیر بازی خوبی هم داشت ولی داستان درست و درمونی نداشت اصلا یه جاهایی فلش بک میزد متوجه نمی شدم تایم لاین مال چه سالیه! دوبار نگاش کردم بازم یه سری چیزا رو نفهمیدم و ترجیح دادم از اکشنش لذت ببرم.

6/10

The Menu

فیلم متفاوتی بود که انتظار اتفاقات درونش رو نداشتم. البته داستان کلی فیلم و سبک انتقام جویانه ش رو میشد از همون اوایل حدس زد. چندتا سکانس خاص هم داشت که قشنگ تر کرده بودن فیلم رو. ولی تلاش برای فلسفی کردن قضیه زیاد جالب پیش نرفت و باید ساده تر به همه چی نگاه میکردن.

5/10

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,602
juice_1992_sae.jpg

Juice 1992

5/10

the_informers_2008_bav6.jpg

The Informers 2008

0/10

وقتی چیزی برای ارائه نداری و فقط تمایل داری از نودیسم مخاطب رو نگهداری
مواد لازم : امبر هرد - خیانت - نود - بازم نود - و بازم نود
برام سواله یعنی این فیلم از یک رمان اقتباس کرده بود؟
اگه منفی میشد داد همونو میدادم

la_segretaria_privata_di_mio_padre_1976_h0ao.jpg

La Segretaria Privata Di Mio Padre 1976

6/10

از اونجای که من علاقه وافری به ایتالیای 40-50 سال پیش دارم از دیدن فیلم های کمدی قدیمی ایتالیای لذت میبرم. خصوصا فیلم های که alvaro vitali بازی میکنه.
با سینمای ایتالیا اشناییت ندارم ولی وقتی آلوارو ویتالی و نقش های که بازی میکنه رو میبینم یاد اکبر عبدی خودمون میفتم. البته ته ویتالی چهره شبیه همسایمونه.
نمیدونم بگم سبک فیلم کمدی اروتیکه یا کلا ایتالیای ها اینقدر بی پروا بودند . به صورتی که اکثر فیلم های کمدی که از ایتالیا دیدم اکثرا نشون دهنده چشم چرونی و هول بودن مردای ایتالیای بوده به صورتی که مثله این که با یک مشت عین الله باقر زاده طرف هستی
در کل رفتار و شخصیت ایتالیای ها چقدر شبیه ایرانیاست ، انگار ایتالیای نسخه ایرانی اروپاست
سطح طنز فیلم در حد همون سال هاست شاید برای مخاطب جدید خنده دار نباشه.
چقدر ایتالیا اون زمان زیبا بوده ، چقدر لوکیشن فیلم که طی تحقیقاتی که کردم سمت دریاچه ای به اسمه کومو بوده زیبا بود. (افسیوس از این جبر جغرافیا - اونم تو این دوره ای که هستیم)
vlcsnap-2023-01-27-15h19m21s551_lzu.png

از همه عجیب تر نسخه دوبله بدون حذفیات داره

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
A077VsMIBBXNvlI5mohGnSiIrfI.jpg
6/10​
قبل از اینکه شلنگ بگیرم به عوامل فیلم اینو بگم که عاشق مگان شدم، از معدود کارکترهای این ژانره که منو شیفته خودش کرد، اگه دست اهلش میوفتاد نفس همه رو بند میاورد. یعنی خاک بر سرشون که از پتانسیل این کارکتر نتونستن به شکل درست استفاده کنن، حس تعلیق فیلم در حد پشمک بود و حتی سکانسهای محدود هم انقدر بد کارگردانی شدن و تدوین ناشیانه دارن که حس دلهره هم ایجاد نمی کنه. بازیگرا در حد مقوا نقش بازی کردن، پایان فیلم هم طبق رسوم همیشگی هالیوود! عملا هندی شد و گاف هم کم نداشت، خاک!

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
یه زمانی سایتی به اسم‌ تاینی موویز بود که کامل ترین ارشیو رو داشت و خیلی از فیلم ها تو لیست دوبله اش بودن بعد سایت هایی مثل فیلیمو و.... میخاستن بیان‌تو بورس پول دادن‌بستنش حیف
زمین گرده 😉
IMG_20230129_113119_711.jpg

Eternal_Sunshine_of_the_Spotless_Mind.png
این فیلم عحیب ترسناک بود گفتن واقعیت ها سخته و اینکه ادم ها با دروغ و فراموشی میتونن کنار هم باشن
9/10

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,602
Opera Snapshot_2023-01-30_195723_www.imdb.com.png

INTO THE NIGHT 1985

9.5/10

این فیلم وحشتناک من رو سوپرایز کرد ، نه به خاطر این که فیلم خوبی باشه ، بهترین نمره برای این فیلم با ارفاق 7.5
اما چرا من این نمره رو دادم ؟
ابتدا چون من جزو عاشقان سینه چاک SCARFACE دیپالما هستم و علاقه شدیدی به آل پاچینو و بانو میشل فایفر دارم و این دو شخص کنار هم برای من یادآور یک سری وقایع و اتفاقات دوران خوش من هست ( حتما در آینده فیلم FRANKIE & JOHNNY 1991 باید ببینم )
اما انتخاب این فیلم به صورت تصادفی بود ، زمانی که فیلم FLY اثر کرانبرگ رو دیدم دنبال نقش اول فیلم گشتم که تصادفی با کاور این فیلم برخورد کردم و اسم میشل فایفر توجه من رو جلب کرد ، رفتم دانلود کنم دیدم ای دل غافل زیرنویس نداره
کلا منصرف شدم
و قسمت شد الان این فیلم رو ببینم.
این فیلم برای من جذاب بود برای این که ابتدای فیلم من به هرچی فکر میکردم جز اون سوپرایزی که اتفاق افتاد ، سوپرایزی که نمیشه بیانش کرد
ولی همین سوپرایز تنها دلیل جذاب بودن فیلم برای من بود
آخر فیلم خیلی احمقانه پیش رفت و ای کاش شکل دیگه ی تموم میشد
حضور کوتاه دیوید بویی هم در فیلم جذاب بود
در کل فکر کنم من کلا تا حالا به 3 تا فیلم

BODY DOUBLE 1984
INTO THE NIGHT 1985
BETTY BLUE 1986

بی دلیل نمره بالا دادم . چون خارج از ساختارش ، ضعف ها و کیفیت ساخت و.... از دیدن اون فیلم لذت بردم.

xl_96256_14e3c807.jpg

THEY LIVE 1988

2/10

به نظرم ایده فیلم خیلی خوب بود ولی به احمقانه ترین شکل ممکن اجراش کردن از بازیگر فیلم ردی پایپر که کشتی کج کار (من نمیشناسمش) با اون سیس و استایل مسخره و مصنوعی که میگرفت اونم به عنوان یک شخص بدبخت بی خانمان به صورتی که انگار در فیلم در نقش بازیگری ایفای نقش میکنه که جلوی دوربینه و حالت مصنوعی داشت تا ضعف های داستانی اعم از گذشته کاراکتر و اکت های مصنوعی بازیگران دیگر و رفتارهای احمقانه و کودکانه
و از همه مهمتر اواخر فیلم ، یعنی 70% ابتدای فیلم شاید 5 مناسب فیلم باشه ولی هرچقدر به آخر فیلم میرسیدیم نمره آب میرفت تا 5 دقیقه آخر فیلم میخواستم 3 بدم ، با اتفاقات تو فیلم شد 2
10 دقیقه دیگه فیلم ادامه داشت به 1 میرسیدم
به نظرم عنوان ویدیو گیم فیلم خیلی جذاب تر از فیلمش به حساب میاد.

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
The Visit 2015

درباره دو نوه که برای اولین بار به زادگان مادر خود و دیدن پدر بزرگ و مادر بزرگ خود رهسپار می شوند اما همه چیز آنگونه که پیش بینی می شود نخواهد شد .

فیلمی زیبا به سبک پارانورمال اکتیویتی به کارگردانی ام نایت شیامالان هست که روایت ساده و خوبی دارد با سکانس های هیجان انگیز اما بدون دخیل کردن ماورا . ارزش تماشا را دارد . بار درام فیلم هم خوبه

نمره مت: ۸ از ۱۰

-------------------------------------

Contractor

درباره سربازی زبده که بعد از جراحت سنگین از ناحیه زانو مجبور به ترک ارتش شده و حال برای بدست آوردن پول برای خانواده خود پا به ماجرایی مشکوک می گذارد .

با بازی کریس پاین و بن فاستر . فیلم اکشن هیجانی با درون‌مایه سیاسی هست که مشگلات کهنه سربازهایی که مجبور به ترک ارتش سده اند را به نمایش می گذارد و طعنه هایی به سیستم امنیت ملی آمریکا و سیستم های حمایتی برای این قبیل سربازان می زند . ریتم فیلم خوبه ولی زیاد سکانس های اکشن ندارد . جمع و جور و کم بودجه بوده . پایان بندی قابل قبول دارد .

نمره من : ۶.۵ از ۱۰

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
خیلی به ندرت فیلم میبینم ولی این هفته سه تا فیلم دیدم.

Interstellar 2014
6/10
در حدی که این همه سال ازش تعریف میکردن نبود ، انتظارم ازش بالا بود ، به نظرم خیلی معمولی بود ، شاید همون اوایل که اومده بود میدیدمش بیشتر حال میکردم باهاش.
(مشکلی که فیلم های نولان داره اینه که انقدر یه سریا از فیلم هاش تعریف میکنن که قبل دیدن تو ذهنت خیلی فیلم رو برا خودت گنده میکنی ولی بعدش میبینی خیلی معمولی بود)

Memories of Murder 2003
7/10
اینم مثل بالایی :D ، فکر میکردم یه فیلم ده از دهی هست ولی نبود در اون حد ، البته که فیلم خوبی بود.
من پارازایت بیشتر دوست داشتم که برا همین کارگردان هست.

Babylon 2022
10/10
اینو همین الان دیدم ، خیلی باهاش حال کردم ، بقیه فیلم های این کارگردان رو ندیدم همرو گذاشتم برا دانلود :|:D

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
Black Panther: Wakanda Forever

7/10

فیلم برام از قسمت اول بهتر بود. چه از نظر داستانی، چه از نظر جلوه های ویژه و ... (شایدم من نسبت به فیلم قبلی گارد گرفته بودم). در هر صورت، فیلم ترکیبی هست از پلنگ سیاه، آواتار و آکوامن. دنیای زیر آب و دشمن جدید قوی ظاهر شده بود. هر چند داستان توی قسمت دوم فمنیستی شده بود اما بازیگرا تو نقش خودشون خوب بازی کرده بودن. باگ های داستانی داشت مثل هر فیلم دیگه ای و مدت زمانش هم خیلی طولانی بود، 2 ساعت و 40 دقیقه! میشد راحت بیست دقیقه ازش حذف کرد. همچنان بازی شوری، ملکه و اوکویه از بقیه بازیگرا سرتر بود و جلوه های ویژه هم به اوج خودشون رسیده بودن در نمایش تکنولوژی واکاندا و وایبرنیوم. تیکه بعد از تیتراژ هم آینده سری رو مشخص کرد که به کجا میبره.

قبل فیلم خیلی یاد بازیگرایی بودم که بر اثر سرطان جونشون رو از دست دادن، مخصوصا چادویک بوزمن و Annie Wersching و فیلم برام کلا بار احساسی زیادی داشت. R.I.P

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
Interstellar

یکی دیگر از شاهکارهای نولان که برای بار 4 ام دیدم . موسیقی بی نظیر . دیالوگ ها و شات ها عالی . بار درام و رابطه پدر دختری عالی . فیلم واقعا پرفکتی هست . بی نظیره

نمره : 10 از 10

--------------------------------------

Adrift

در مورد یک زوج دریانورد که گرفتار طوفان در اقیانوس می شوند .

بر اساس داستان واقعی هست . مناظر و تعلیق و بار احساسی فیلم همه خیلی خوب پیاده سازی شده اند . بودجه خوبی هم داشته . در کل فیلم غم انگیز و انگیزشی هست که قدر زندگی و لحظات رو بدانیم .

نمره من : 8 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر