Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

دوستان اینقدر 8،9،10 پشت سر هم ردیف میکنن آدم میره تو فکر که واقعا اینهمه فیلم عالی و شاهکار هرسال میاد و ما خبر نداریم :D

Suicide Squad : 4/10
چیزی نزدیک به فاجعه ، اتفاقات پشت سر هم ردیف میشن بدون هیچ منطق روایی خاصی فیلمنامه که رسما تو دیواره چیزی به اسم شخصیت پردازی وجود خارجی نداره کلی کاراکتر بدون پشتوانه ول دادن تو یه فیلم آخرشم هیچی به هیچی از جوکرم چیزی نگم بهتره حضورش تو فیلم بیشتر استفاده تبلیغاتی بود صرفا موزیک فیلم و بازی دو کاراکتر اصلی خوب بود باقی موارد :-q

Always 7.5/10
یه عاشقانه از سینمای کره محصول سال 2011 با بازی بازیگرم محبوب کره ایم سو جی ساب :D فضای خسته فیلم ، بازی خیلی خوب بازیگرا که کمتر اغراق داشت برخلاف روال همیشگی سینمای شرق ، فیلمنامه نسبتا خوب و قلقلک دادن احساسات نقاط قوت فیلمن اگر فیلم رو ندیدید پیشنهاد میکنم یه ناخونک بهش بزنید چیز خوبیه .

The Wailing 7.8/10
غافلگیر شدم توقع نداشتم فیلم تا این حد پدر مادر دار و خوب باشه اون حس تعلیق که واقعا خوب درآورده بود کارگردان هسته اصلی فیلمه نیاز به توضیح بیشترم نداره :D

Sausage Party 3/10
:-w چی بود این آخه چجوری اسم اینو میشه گذاشت فیلم

Miss Peregrines Home for Peculiar Children 6.5/10
نسبت به چندتا فاجعه اخیر کارگردان فانتزی باز ما خوب بود و یه نیمچه بازگشتی به دوران اوج کارگردان داشت اما فقط یه نیمچه نه چیزی بیشتر نه کمتر

jason bourne 6.5/10
تکرار تکرار تکرار

Finding Dory 7.2/10
اون حس ناب و تازه قسمت اول رو نداشت اما بازم لذت بخشه دیدن فیلم حداقل برای یکبار

Independence Day: Resurgence 3//10
اصلش فیلم معمولی بود اینکه وضعش مشخصه

The Legend of Tarzan 5/10
کلیشه ای و زیر متوسط

شدیدا منتظر فیلم های اسکاری هستم امسال از اون سال هاست که چندین فیلم خیلی خوب باهم رقایت میکنن :x

دوستان اینقدر 8،9،10 پشت سر هم ردیف میکنن آدم میره تو فکر که واقعا اینهمه فیلم عالی و شاهکار هرسال میاد و ما خبر نداریم

شما الان بیا به من بگو منطقت برای اعشاری دادن نمرات چیه؟ چجوری و چرا اعشاری نمره میدی؟

هیچکدوم از افراد اینجا منجمله خودم نه منتقد هستیم، نه نقد بلدیم و نه چیزی از این پروسه سرمون میشه. نقد فیلم انقدر تخصصی و سنگین هست که 70 الی 80 درصد سایتای عضو متا هم درست نقد نمیکنن چه توقعی از جماعت بیننده مثل ما میره؟ حالا تو این مورد نمرات ما برای چی هستن؟ جوابش خیلی خیلی سادست بنظرم، نمره ما، نمره لذتی هست که از فیلم بردیم و میزان خوشایندی از دیدن فیلمه نه میزان کیفیت فیلم.

بخاطر همینم اکثر نمرات یا بین 3 تا 5 هست یا 7 تا 9.

دوستانی که The Wailing و دیدن.
اینجا تقریبا کامل توضیح داده جریان از چه قراره. البته ویدیوهای دیگه هم هستش و تو بعضی چیزا اختلاف وجود داره. کلا خیلی فیلم عجیبیه و بعضی جاهاش با عقل جور در نمیاد !

Hell or High water
یک فیلم بسیار خوب. فیلمنامه ی بسیار جالب و البته بازی عالیه کریس پین.
داستان دو برادر دزد در تگزاس وحشیه. فیلم رو حتما ببنید،با اینکه حرف جدیدی برای گفتن نداره اما سوژه اش جالبه و در اخر شما رو به فکر وامیداره که این خوبه الاخصوص اگه از حالو هوای تگزاسی خوشتون میاد منکه بیشتر از تم فیلم خوشم اومد.این وسط کریس پین هم دمش گرم باید نقش های اینطوری بیشتر بازی کنه تا اینکه همه جا پسر خوشتیپه باشه.
8 از 10

• Like
Reactions: Alkazar
The Wailing

5/10

من suspense قضیه رو متوجه شدم ولی حقیقتش رو بخواید عمق مطلب رو نفهمیدم و آخرش هم خیلی برام گنگ بود. برای همین بهش 5 دادم اما به طور کلی فضای فیلم آدم رو یادِ fatal frame مینداخت و اون قسمتی که همش منتظر بودی که اتفاقی بیفته هم به هیجان قضیه اضافه می کرد. ولی پایان داستان رو من حتی با خوندن نقدهاش هم متوجه نشدم.

اصل ماجرا رو که همه مطمئنا فهمیدیم اما منم کمی توی پایان فیلم جا خوردم و انتظار نداشتم بعد از دو و نیم ساعت توی این نقطه تموم بشه. توی کل فیلم هم بنظرم یسری ابهامات وجود داشت مثلا اون سکانسی که جن‌گیر به بودا التماس میکنه یا اون صحنه‌ای که پیرمرد ژاپنی با ترس زیادی از اهالی روستا فرار میکنه و بعد یهو از اسمون میوفته رو ماشینشون و ...! تو حین فیلم دیدن من چندتا نکته رو توجه کردم مثلا اونجایی که اون جن‌گیر لباسشو عوض میکنه یاده مرده ژاپنیه افتادم ولی زیاد بهش توجه نکردم.
کلا فیلم ادمو تو موقعیت عجیبی میزاره و دقیقا مثل پروتاگونیست خودتم نمیدونی باید چیکار کنی. :D مثلا من از اول فیلم از غریبه خیلی بدم میومد و موقعی که داشت فرار میکرد دلم براش سوخت از اونورم جن‌گیره اصلا به قیافش نمیخورد که این بابا این کاره باشه! :D بعدم که گفت اصله ماجرا تقصیره دخترس ما هم گفتیم از تیپش معلوم بود که خوده پدر سوختشه (:D) بعدش اومد اون حرفا رو زد و ..... که کلا قاطی پاطی شد تا سکانس اخر که کله ماجرا رو فهمیدیم. به نظرم ساختن یک دنباله میتونه خیلی خوب باشه تا بالاخره بفهمیم چه بلایی سره مردم روستا و شخصیتای اصلی میاد.

آخرین ویرایش:
Cannibal Holocaust

4 از 10

یکی از مضخرف ترین و بدترین فیلم ترسناکایی که تا حالا دیده بودم, که برخلاف گفته ها اتفاقا خشونتشم ( از لحاظ تعداد صحنه ها ) خیلی کم بود و نصف فیلم داشتن حرف میزدن

در کل این فیلم حتی در ژانر خودش ( اسلشر ) هم موفق نبود و از نظرم به درد همون عصر حجری میخوره که توش ساخته بودنش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: THE BEST BOY
Suicide Squad 2016
عجب فیلم مزخرفی بود، فیلم اکشن خیلی ساده ایی داست اصلا جوری نبود که آدم بشینه پاش، مثلا کلا کشدن برادر صاحره خیلی ساده مسخره بود، منظورم نمیدونم متوجه شدین یا نه در کل اکشیناش ساده طراحی شده بود. داستان فیلم هم که خیلی آبکی بود.
اما مهم تر از همه این شخصیت پردازی های فیلم بود، اصن چی بود از کجا اومده بود!:| مخصوصا نقش جوکر! چقدر مزخرف بود کل فیلم دنبال دوست د.خترش بود آخرشم معلوم نشد اصن چطوری زنده مونده بود.
اونجوری که قبل از انتشار آدم انتظار داشت نبود خیلی سطحی تربود، اگه ویل اسمیت و مارگارت رابی تو فیلم نبودن که دیگه کلا بیخیال!
نمره 4 از 10 این 4 نمره بخاطر موسیقیش و دوتا شخصیت بالا بود.

اصل ماجرا رو که همه مطمئنا فهمیدیم اما منم کمی توی پایان فیلم جا خوردم و انتظار نداشتم بعد از دو و نیم ساعت توی این نقطه تموم بشه. توی کل فیلم هم بنظرم یسری ابهامات وجود داشت مثلا اون سکانسی که جن‌گیر به بودا التماس میکنه یا اون صحنه‌ای که پیرمرد ژاپنی با ترس زیادی از اهالی روستا فرار میکنه و بعد یهو از اسمون میوفته رو ماشینشون و ...! تو حین فیلم دیدن من چندتا نکته رو توجه کردم مثلا اونجایی که اون جن‌گیر لباسشو عوض میکنه یاده مرده ژاپنیه افتادم ولی زیاد بهش توجه نکردم.
کلا فیلم ادمو تو موقعیت عجیبی میزاره و دقیقا مثل پروتاگونیست خودتم نمیدونی باید چیکار کنی. :D مثلا من از اول فیلم از غریبه خیلی بدم میومد و موقعی که داشت فرار میکرد دلم براش سوخت از اونورم جن‌گیره اصلا به قیافش نمیخورد که این بابا این کاره باشه! :D بعدم که گفت اصله ماجرا تقصیره دخترس ما هم گفتیم از تیپش معلوم بود که خوده پدر سوختشه (:D) بعدش اومد اون حرفا رو زد و ..... که کلا قاطی پاطی شد تا سکانس اخر که کله ماجرا رو فهمیدیم. به نظرم ساختن یک دنباله میتونه خیلی خوب باشه تا بالاخره بفهمیم چه بلایی سره مردم روستا و شخصیتای اصلی میاد.
اگر زبانتون خوبه حتما اون فیلمی که دوستمون چند پست قبل تر داده رو نگاه کنید.بیشتر سوالاتتون رو جواب میده و نتیجه گیری هم که کرده کاملا قابل قبوله.درک کامل فیلم بخاطر این برای ما سخته که با افسانه ها و فولکلورهای شرق اسیا اشنا نیستیم و فیلم خیلی به این المان ها ارجاع میده.

• Like
Reactions: RED_BEARD39
خیلی ازتون ناراحتم که میاید نمرات الکی بالا به فیلمای متوسط رو به بالا میدین! اخه میاین به wailing 9 و 9.5 از 10 میدین ما هم فکر میکنیم با یه شاهکار طرفیم و یه گیگ دو گیگ دانلود میکنیم،فقط یکمی سورپرایز میشیم اونم در ازای تحمل یک ساعت و نیم سکانس های حوصله سر بر 10 دیقه سورپرایز میشیم:/
یکمی احساس مسئولیت کنید در قبال نمراتی که میدید.خصوصا اعضای قدیمی تر و شناخته شده تر تاپیک.

the wailing فیلمنامه 8 خود فیلم 6

خیلی ازتون ناراحتم که میاید نمرات الکی بالا به فیلمای متوسط رو به بالا میدین! اخه میاین به wailing 9 و 9.5 از 10 میدین ما هم فکر میکنیم با یه شاهکار طرفیم و یه گیگ دو گیگ دانلود میکنیم،فقط یکمی سورپرایز میشیم اونم در ازای تحمل یک ساعت و نیم سکانس های حوصله سر بر 10 دیقه سورپرایز میشیم:/
یکمی احساس مسئولیت کنید در قبال نمراتی که میدید.خصوصا اعضای قدیمی تر و شناخته شده تر تاپیک.

the wailing فیلمنامه 8 خود فیلم 6
دوست عزیز اینایی که میان نمره می دن بیمار نیستن که اگه از فیلم خوششون نیومده باشه 9 بدن. هر کسی یه برداشتی داره از فیلم و طبق اون برداشت و میزان خشنودی (خودش) از فیلم نمره میده.

Train to Busan 2016
از کره ایی ها بعید بود از این فیلما بسازن،:D با اینکه اینم زامبی اینا بود ولی قشنگ از آب در اورده بود.
نکته مهم فیلم خیلی آخرش آدم تحت تاثیر قرار میده.
بیشتر شخصیت های اصلی فیلم زامبی میشن، مثل یه سری فیلم های دیگه نیست که به اندازه 2 جین ادم آخر فیلم زنده بمونن.
اگه از این زامبی ایی ها دوست دارید اینم فیلم خوبیه، قشنگ تر از World War Z در آوردن.
امتیاز 7 از 10 امتیاز فیلم به نسبت هم سبک های خودش داده شده، پس کسایی که این سبک دوست ندارن نبینن چون اونجوری خیلی مالی نیست منم خودم بیشتر فیلم میزدم بره جلو.

Brokeback Mountain
8/10
بالاخره این فیلمو دیدم و باید بگم آنچنان خوشم نیومد شاید هم چون واقعن تراژدی بود به طرزی که شاید اونو کمی غیر واقعی می کرد.
من متوجه نمیشم که چرا توی اینجور فیلمها ( کارول هم یه مثال دیگه ش هست) اینقدر کاراکترها زود بهم وابسته میشن. یعنی خب تو واقعیت اینطوری نیست. خیلی زمان می خواد و من متوجه م که دو ساعت بیشتر نمی تونه فیلم باشه ولی این سرعت ایجاد شدن رابطه رو من نمی تونم درکش کنم.

خیلی غم انگیز بود فیلم از اون دسته بود که چنان قلبمو به درد آورد که دیگه نمی تونم برای بار دوم ببینمش.
کی میشه یه فیلم هومو بسازن که آخرش بهم برسن آخه؟ :(
البته همون بهتر که بهم نرسیدن همینجوریش زندگیشون نابود شد
در کل من این فیلم رو دیدم بدون اینکه مقدمه ای ازش بدونم دقیقه 30بود که کلا شکه شدم خواستم بزارمش کنار!به دوستان پیشنهاد میکنم نبینید!

البته همون بهتر که بهم نرسیدن همینجوریش زندگیشون نابود شد
در کل من این فیلم رو دیدم بدون اینکه مقدمه ای ازش بدونم دقیقه 30بود که کلا شکه شدم خواستم بزارمش کنار!به دوستان پیشنهاد میکنم نبینید!

به خاطر تفکر اشتباه و متعصب زمانه باعث شد که حتی خودشون هم باور نداشته باشن که می تونن قوی بایستن و بگن این چیزیه که می خوایم چون اون موقع توی امریکا می کشن هوموها رو متأسفانه :(

به نظر من عشق به هر نوعیش زیباست و گاهی وقتها عشق بین دو جنس مخالف تکراری میشه من پیشنهاد می کنم Brokeback Mountain رو ببینید تا چشماتون عادت کنه و فوبیا نداشته باشید چون یکی از فیلمهای قشنگ توی این ژانر هم هست البته Carol هم یکی دیگه شه

ابد و یک روز
بازی پیمان معادی خیلی خوب بود ،نوید محمد زاده هم به خوبی نقش معتاد رو بازی کرده بود
من نمره ۸ رو میدم به نظرم بین فیلم های آبکی این روزها ارزش دیدن داره.و به همه دیدنش رو توصیه میکنم

• Like
Reactions: bayern_vahid

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or