PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
یک چیزی که من خیلی برام عجیب و تا حدی غیر قابل درکه،این مورده که چجوریاست این رچت انقدر مورد توجه قرار گرفته،ولی رچت های قبلی نه! :D (برای مثال ItN ! :-" )
تقریبا غیر از سیستم Holo Cardـها،تمام موارد دیگه توی نسخه های PS3 بودن! :D (خیلی سیستم خوب و جالبی بود البته! دمشون هم گرم:D )

بقیه ی بچه هایی که نسخه های PS3 رو زدن هم بیان نظرشون رو در مورد سؤال من بگن،ببینیم چی به چیه اوضاع! :D
نکات مثبتی که دیدم بچه ها اینجا یا جاهای دیگه در مورد بازی میگن،دقیقا مواردیه که تو قبلی ها بوده و یه چیز روتین سری حساب میشه! :D و اینجا مثلا با همون مورد خیلی حال کردن! :D و دقیقا دوستانی هستن که نسخه های قبلی رو نزدن! :D برای همین نظر اونایی که قبلیا رو زدن رو میخوام بدونم:D
بدبختی اینه حالا بچه ها به هر دلیلی ممکنه نزده باشن و براشون جدیده! فاز منتقدها چی بوده؟ از رو کاور نقد کردن؟:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Red Ѵ

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
Cha-ching! رو چجوری بگیرم؟:D کسی تروفی های اینو گرفته کامل؟
دیروز صبح پلاتیدمش:D
اون رو اول از همه همیشه زورکان رو داشته باش،مورد بعدی اینه سریع رقص نور بنداز تو حلق دشمنو که کاری نتونند بکنند،به عنوان سلاح اصلی هم اون تیغه ها رو ول بده!(من اسم اسلحه ها رو حفظ نمیشم!خودت از رو توضیحات دریاب دیگه!:D )
از اون مین صورتی ها که برق میزنه اطرافش رو هم بنداز که اگر دشمن کوچیکی نزدیکت شد و حواست نبود،اون دخلشون رو بیاره:-"
در کل اینکه safe بازی کن!برا آخرای بازی هم نزار که سخت میشه:D هرچی زودتر بگیری به نفعته:D

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دیروز صبح پلاتیدمش:D
اون رو اول از همه همیشه زورکان رو داشته باش،مورد بعدی اینه سریع رقص نور بنداز تو حلق دشمنو که کاری نتونند بکنند،به عنوان سلاح اصلی هم اون تیغه ها رو ول بده!(من اسم اسلحه ها رو حفظ نمیشم!خودت از رو توضیحات دریاب دیگه!:D )
از اون مین صورتی ها که برق میزنه اطرافش رو هم بنداز که اگر دشمن کوچیکی نزدیکت شد و حواست نبود،اون دخلشون رو بیاره:-"
در کل اینکه safe بازی کن!برا آخرای بازی هم نزار که سخت میشه:D هرچی زودتر بگیری به نفعته:D

اصلا چی هست این تروفی؟ باید ضریب بولت گرفتن رو بکنی 20؟ چجوری بیست میشه؟:D

من الان قبل از مبارزه با نفاریوس تو چلنج مودم. فکر کنم دیگه به اف رفتم:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
اصلا چی هست این تروفی؟ باید ضریب بولت گرفتن رو بکنی 20؟ چجوری بیست میشه؟:D

من الان قبل از مبارزه با نفاریوس تو چلنج مودم. فکر کنم دیگه به اف رفتم:D
بلی!با کشتن دشمن و ... میره بالا!
میخوای یه کاری کن...برو همه سیاره ها بگرد،همون فسقلی هایی که ریسپاون شدن دوباره رو بکش تا ضریب بره بالا!:-"
یا هم بعد تموم کردن یه NG+ دیگه شروع کن و برو:-"

الان همه ی سلاح هات تا خرخره آپ شدن؟ :-" اگر نشدن که همون NG+ بعدی رو شروع کن بهتره:)) (NG+ = چلنج مود :-" )

• Like

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
چلنج مد تموم شد اما همه سلاح ها آپ نشده:D چون من فوق حرفه ای بازی میکنم زود میکشم میرم جلو وقت نمیشه آپ کنم:D البته آپگرید شدنا از دم. منتها باید دو سه تارو تا 10 ببرم. میشه بعد چلنج مد دوباره چلنج مد رو میشه شروع کرد؟

و اینکه این یارو با کشتن دشمنا میره بالا؟

بعد تریکی برای اول شدن تو مسابقات هست؟ سخته اول بشی:D

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
چلنج مد تموم شد اما همه سلاح ها آپ نشده:D چون من فوق حرفه ای بازی میکنم زود میکشم میرم جلو وقت نمیشه آپ کنم:D البته آپگرید شدنا از دم. منتها باید دو سه تارو تا 10 ببرم. میشه بعد چلنج مد دوباره چلنج مد رو میشه شروع کرد؟

و اینکه این یارو با کشتن دشمنا میره بالا؟

بعد تریکی برای اول شدن تو مسابقات هست؟ سخته اول بشی:D
آره ميشه بعد هر CM، باز يه CM ديگه از ادامه ى همون قبلى شروع كرد :D
اول شدن تو مسابقات كه راحته! :D تو Kalebo III كه يه ميانبر خيلى خفن داره كه قشنگ نصف ميكنه زمان هر Lap رو. اگر از هر دو ميانبر استفاده كنى، قشنگ با خيال راحت ركورد ميزنى و تروفى رو راحت ميگيرى :D
براى Rilgar يكم سختتره. بايد بى اشكال برى. اگه به جايى خوردى يا افتادى كه از مسابقه خارج شو و از اول برو چون محاله به زمان مورد نظرت برسى :D پيشنهاد من واسه Rilgar اينه كه هميشه از حلقه ها رد شو و هر موقعى پريدى حتما با R3 بازى كن و حركت بزن :D هميشه سرعتتو حفظ كن حتى جاهايى كه سخته رد شدن :D

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
علاوه بر پست بالا که کامل بود،اینم بگم که اصلا تو دو دور اول به فکر اول شدن نباش که امکان نداره!:D
جعبه ها و این چیزا رو نگه دار برا دور سوم که اونجا بترکونی:D

• Like

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
هاوربرد بلواقع خیلی ساده بود:D مشکل این بود که من رو هارد بازی میکردم:D گزاشتمش رو کژوآل گلابی شد:D خلاصه اینکه همه تروفی هاش رو گرفتم و بالاخره چشممون به جمال راینو عزیز هم روشن شد:D

البته الان باید یبار دیگه بازی رو تمون کنم تا سلاح ها هم کامل آپ بشن و تروفی گروویترون رو هم بگیرم. بعد داستان این کارت ها چیه؟ من 100٪ کردم اما تروفیش رو نمیده. تروفی ترید آپ چیه؟

++++

الان که دوبار بازی رو تموم کردم به نظرم R&C‌ بازی شاهکاری و تنها ایرادی که ازش میشه گرفت اینه که عملا ریپلای ولیوش صفره! یعنی کسی که انگیزه ای برای تروفی جمع کردن نداره دلیلی نمیبینه مجدد بازی کندش. اگه چندتا آرنا خوب میزاشتن، ماموریت جانبی، جه میدونم سیاره برای اکسپلور و .... دیگه واقعا یه شاهکار بی نقص میشد! الان حس میکنم بازی لو باجت ساخته شده و سعی کردن مختصر مفید جمش کنن بره. ضمن اینکه باز به نظرم اسلحه کم داره! اگه مثلا یه دوتا اسلحه فوق خفن عین پیکسلایزر داشت خیلی بهتر میشد.

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
هاوربرد بلواقع خیلی ساده بود:D مشکل این بود که من رو هارد بازی میکردم:D گزاشتمش رو کژوآل گلابی شد:D خلاصه اینکه همه تروفی هاش رو گرفتم و بالاخره چشممون به جمال راینو عزیز هم روشن شد:D

البته الان باید یبار دیگه بازی رو تمون کنم تا سلاح ها هم کامل آپ بشن و تروفی گروویترون رو هم بگیرم. بعد داستان این کارت ها چیه؟ من 100٪ کردم اما تروفیش رو نمیده. تروفی ترید آپ چیه؟

++++

الان که دوبار بازی رو تموم کردم به نظرم R&C‌ بازی شاهکاری و تنها ایرادی که ازش میشه گرفت اینه که عملا ریپلای ولیوش صفره! یعنی کسی که انگیزه ای برای تروفی جمع کردن نداره دلیلی نمیبینه مجدد بازی کندش. اگه چندتا آرنا خوب میزاشتن، ماموریت جانبی، جه میدونم سیاره برای اکسپلور و .... دیگه واقعا یه شاهکار بی نقص میشد! الان حس میکنم بازی لو باجت ساخته شده و سعی کردن مختصر مفید جمش کنن بره. ضمن اینکه باز به نظرم اسلحه کم داره! اگه مثلا یه دوتا اسلحه فوق خفن عین پیکسلایزر داشت خیلی بهتر میشد.
فقط سر گرفتن تروفى Death by disco مواظب باش هيچكيو جا نذارى چون بعضى از دشمنها فقط يكبار تو كل بازى سر و كلشون پيدا ميشه :D حتى خودى ها رو هم به رقص بيار :D البته اگه از اول بازى هر جنبنده اى رو به رقص آورده باشى ديگه كارت راحته، منم از همون اول همه رو رقصوندم :D در مورد تروفى Trade Up هم كه فكر كنم مجبور باشى از اول يه New Game بزنى. البته نگران نباش زياد زمان نميگيره. فقط بايد 5تا Duplicate Card يا همون كارت هاى تكرارى كه از نابود كردن دشمنها(:D) و غيره بدست ميارى رو با يك كارت جديد و به دلخواه خودت عوض كنى. هر وقت اين كار رو كردى تروفى رو ميده:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
این هک کردن در ها بعضی هاش واقعا سخته :|

نه اتفاقا خیلی راحته. از داخلی ترین دایره شروع کن و فقط مواضب باشه هر نوری که یه چراغ رو روشن میکنه مانع روشن شدن یه چراغ دیگه نباشه.

• Like
Reactions: Adidas95 and Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,483
نام
Nightwing
نه اتفاقا خیلی راحته. از داخلی ترین دایره شروع کن و فقط مواضب باشه هر نوری که یه چراغ رو روشن میکنه مانع روشن شدن یه چراغ دیگه نباشه.
من الان به نفاریوس رسیدم
این چلنج مود کجاست دقیقا؟
پ.ن: عجب باس سختیه خداییش:D این دیگه واقعا سخته:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر