Rage | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    94
نه فقط و فقط شما 360 داری!! آها پس شما دستور میدی کی اینجا نظر بده کی نده؟! ضمنا من دلیلی نمیبینم وقتی نسخه برتر از لحاظ گرافیکی( PC ) وجود داره نسخه های کنسولی رو تجربه کنم . DF هم خلاصه حرفش اینه که این گرافیک با 60 فریم روی کنسول عالیه و کاری هست که سازنده های دیگه نتونستن تا حالا انجام بدن . البته دنبالش به بی کیفیت بودن تکسچرها و رزولِیشن پایین و مشکلات لود تکسچرهاش هم اشاره کرده که طبق معمول شما فقط اونجاهایی که دوست داشتی رو کات کردی گذاشتی . در رابطه با اون جمله دومت هم فقط میتونم بگم خجالت بکش خوبه من سالی یه دفعه هم تو تاپیک U3 پست نمیدم این حرف رو برو به طرفدارای پرو پا قرصش بزن نه به من . انتقاد در صورتی که منطقی و درست باشه قابل قبوله . فکر میکنم تفاوت اینها رو بتونی درک کنی .

DF نتیجه گیری نهاییش چی بوده ؟! هرجو خواستی برای خودت نمیتونی معنیش کنی ؟ کلمه یونیک یعنی چی ؟

In many ways, the company itself has sought to avoid these comparisons and strike out with its own unique product - and perhaps that's for the best. Mega Texture technology provides the basis for Rage's unique look and the ability to run so much detail at 60Hz - something no other developer has managed to produce on console

که اولش به صورت خلاصه گفته سازنده از بسیاری جهات نشون داده که منحصر به فرد عمل کردند و شاید بهترین و تکنولوژی مگا تکسچر باعث شده RAGE یک بازی unique (یونیک به معنی بی نظیر بودن بی همتا بودن منحصر به فرد بودن ) تبدیل بشه و در جزئیات بسیار زیاد در 60 فریم اجرا بشه !
که معنی درستش همینه و با معنی که تو کردی بسیار فرق میکنه ! چه از لحظ معنایی و چه از لحاظ مفهموی که میرسونه .

و البته در بالا گرافیک باز را به یک چشم انداز گرافیکی تشبیه داده ! و یک گرافیک بسیار قابل توجه تشبیه داده و به یک گرافیک نفس گیر در کنسولها تشبیه داده ! به یک دستاور تکنیکی قابل توجه تشبیه داده و..........
اینا که گفتم یعنی چی ؟!

حالا DF به کنار اون سایتها که برات گذاشتم چی ؟! مثلا :

Rage looks like a launch title for whatever system Xbox is planning for us next
معنیش میدونی دیگه یعنی چی ؟!

وقتی اینا را قبول نداری پس پسفردا اگه بازی مورد علاقتون اومد و سایتها یه همچین حرفهایی بهش زدند همه میتونند براش دبه در بیارن و ایراد بگیرن ! قبوله ؟!

فقط میتونم بگم خجالت بکش
تو نبودی تو تاپیک انچارتد که ما یه بار اومدیم انتقاد کردیم و شما به ما گفتی Blah Blah Blah Blah ؟!
دم از منطق هم نزن که تو بیای اینجا گرافیک این بازی را کلا به هیچ بگیری و بشی منطقی؟! ولی ما انتقاد کنیم ( که اصلا انتقاد نبود بلکه داشتم توضیح میدادم !) بشه Blah Blah Blah Blah ؟!

آقا واقعاً کارشون بی نظیر هست ! اول این رو در نظر بگیرید که بازی 60 فریم هست بعد 720P بودنش رو در نظر بگیرید ( هر چند زرلوشن متغییر هست ولی تو اکشن های نفسگیر خیلی متوجه نمیشید ! یعنی من که نشدم ! ) بعد به این فکر کنید که بافت تکراری تو بازی نیست و بعد به یاد بیارین که افت فریم ندارید اصلاً و آنگاه برید در داخل یکی از مراحل بازی کف و خون قاطی میکنید ! :دی

یسری از افکتهایی که بازیهای روز دارن ( مثل گیرز و کرایسیس ) رو نداره و افکت های نوریش در حد اونها نیست یعنی بعضی جاها نور های حجم دار استفاده کردن ( روی آتیش و خورشید و ... ) و بعضی جاها هم نور عادی و یا یسری حقه های قدیمی برای زیبا تر کردن بازی ! ولی وقتی کلی به قضایا نگاه کنیم کاری کردن شاهکار هست ! بخصوص طراحی هنری بازی که با انجین بخوبی تلفیق شده و ترکیب رویایی رو بوجود آورده ! شما اگر بافتهای عناوین FPSـی رو که تو 60 فریم اجرا میشن و رزلوشنشون هم بصورت نیتیو کمتر از 720P هست و افت فریم های وحشتناک هم دارن رو در نظر بگیرید متوجه میشید ID چه کار بزرگی رو با بافتهای بازی انجام داده ! واقعاً کف کردم دیگه نمیدونم چجوری باید بگم ! باید دوباره برم بازی کنم حالش رو ببرم ! :x

دوستان من هم کامل تست کردم مشکلی نداره و در حد همین سخت افزار موجود عالی هست !اما در بعضی جاها مشکل کم کیفیتی وجود داره و نمیشه گفت کلا مشکلی وجود نداره !در کل بازی در حد همین سخت افزار موجود خوب و عالی کار شده !

دوستانی که بازی رو رفتن راهنمایی کنن لطفا :

من تو اون قسمتی که برای اولین بار باید سوار ماشین بشی و بری به سمت دیگه بازی اونجا که سه 4 تا ماشین با تیر میزنن به ماشینت بعد از رسیدن به اون قسمت و صحبت با نگهبان و وارد شدن به اون قسمت اونجا گیر کردم در اون قسمت یه مسابقه ماشین سواری هم رفتم اما توفیقی حاصل نشد و چیزی یا در خاصی باز نکرد نقشه هم وجود نداره و اون قسمت !فقط روی دیوار یه قسمت که یه سری نوشت هست a رو زدم یه ماموریت جدید داد که بدون ماشین نمیشه از اونجا خارج بشی !بعد از خروج هم ماشین نبود که سوارش بشم یه زره هم که میرم جلو پیاده همون ماشینا با تیر میزنن و نمیشه از اونجا رد شد؟!!! نمی دونم داستان چیه و چرا ماشینم غیب شده عجیبه !!!!!! دوستان که اونجا رو رد کردن راهنمایی کنن ممنون میشم !

شما همون اول که وارد میشی سمت راستت رو نگاه کن یک دفتر هست باید بری اونجا، راهش معلومه.
اونجا که یک نفر روی یه ماشین نشسته دقیقا پشتش اون دفترس.

منم حدود یک ساعتی بازیرو تجربه کردم البته نسخه ی 360 رو و باید بگم از نظر گرافیکی بازی واقعا خیره کنندست. به هیچ وجه انتظار نداشتم بازی رو کنسول ها اونم با محدودیت هایی که 60 فریم بودن بازی به وجود میاره بتونه اینقدر زیبا باشه کیفیت تکسچر هاش فوق العادست نورپردازیشم عالیه محیطشم بزرگه و 60 فریم هم هست همه ی اینا جزو محاسن گرافیکشه اما خوب یه مشکل خیلی بزرگ داره که از اولین لحظه ی شروع بازی که اتفاقا دقیقا یاد آور FOLLOUT3 هست تو ذوقتون میزنه اونم لود شدن تکسچر هاشه مثلا کافیه سرتونو به یه سمتی برگردونید و پشتتونو نگاه کنید اون موقعست که یک یا دو ثانیه ای طول میکشه تا تکسچرای اون قسمت لود شه البته اینم باید بگم که بازی رو هارد دستگاهم نصبه یه مشکل دیگشم فیزیکشه بازی از این نظر به هیچ وجه قوی نیست و تقریبا چیزی به اسم فیزیک تو بازی وجود نداره همه چیز کاملا دست نخوردست و تو بعضی از لحظات احساس میکنید توی یه محیط اسکریپ شده قرار دارید که زیاد جالب نیست یعنی محیط بازی بیش از حد خشکه و شما خودتونو جزئی از بازی نمیدونید و در کل تعامل شما با محیط اصلا خوب نیست اما خوب از این دوتا مشکل که بگذریم بازی کاملا شایسته ی کسب عنوان بهترین گرافیک کنسول هاست و از گیرز 3 زیباتر به نظر میرسه البته جزئیات شخصیت هاش و نورپردازیش به هیچ وجه در حد گیرز 3 که نورپردازی داینامیکی داشت نیست هر چند نورپردازی فوق العاده ای داره اما این نورپردازی به هیچ وجه رو محیط بازی تاثیر گذار نیست . شما از نگاه کردن به محیط یکدست و زیبای بازی لذت میبرید. یعنی از اون بازیایی که فقط به خاطر گرافیکشم که شده میشه داستان آبدوغ خیاری و گیم پلی کسل کننده و تقریبا بی هدفشو تحمل کرد

سلام بازی رو خریدم و بازی کردم خیلی خوب بود ( نه عالی ) . من بازیهای 3 تومنی خیلی بهتر از این بازی کردم اما این واقعا ارزش 9 تومنو نداشت . ولی سرگرم کننده بود برای یکبار

نمره منم : 85 از 100

DF نتیجه گیری نهاییش چی بوده ؟! هرجو خواستی برای خودت نمیتونی معنیش کنی ؟ کلمه یونیک یعنی چی ؟ In many ways, the company itself has sought to avoid these comparisons and strike out with its own unique product - and perhaps that's for the best. Mega Texture technology provides the basis for Rage's unique look and the ability to run so much detail at 60Hz - something no other developer has managed to produce on console که اولش به صورت خلاصه گفته سازنده از بسیاری جهات نشون داده که منحصر به فرد عمل کردند و شاید بهترین و تکنولوژی مگا تکسچر باعث شده RAGE یک بازی unique (یونیک به معنی بی نظیر بودن بی همتا بودن منحصر به فرد بودن ) تبدیل بشه و در جزئیات بسیار زیاد در 60 فریم اجرا بشه ! که معنی درستش همینه و با معنی که تو کردی بسیار فرق میکنه ! چه از لحظ معنایی و چه از لحاظ مفهموی که میرسونه . و البته در بالا گرافیک باز را به یک چشم انداز گرافیکی تشبیه داده ! و یک گرافیک بسیار قابل توجه تشبیه داده و به یک گرافیک نفس گیر در کنسولها تشبیه داده ! به یک دستاور تکنیکی قابل توجه تشبیه داده و.......... اینا که گفتم یعنی چی ؟! حالا DF به کنار اون سایتها که برات گذاشتم چی ؟! مثلا : Rage looks like a launch title for whatever system Xbox is planning for us next معنیش میدونی دیگه یعنی چی ؟!
خب حالا با یه کلمه یونیک میخوای چی رو ثابت کنی؟ اینکه بازی مشکلات تکسچر نداره یا از افکت های قدیمی درش استفاده نشده یا رزولِیشن native زیر 720p نیست ؟ خیلی از سایتها همچین لغاتی رو در رابطه با خیلی از بازیها که به نظرشون زیبا بیاد به کار میبرن . شما مثکه بقیه رو احمق فرض کردی که برای هر چیزی نظر یه سری سایت موافق با خودت رو میاری علم میکنی! فروم برای این نیست که بقیه نظرات سایتها رو قرقره کنن هر کسی میتونه نظر خودش رو بگه هر چند این چیزایی که همه هم دارن بهش اشاره میکنن و فقط شمایی که انکارش میکنی جزو مشکلات اصلی این بازیه . تحمیل نظر جداً کار درستی نیست بس کن دیگه این مسخره بازیها رو ....
وقتی اینا را قبول نداری پس پسفردا اگه بازی مورد علاقتون اومد و سایتها یه همچین حرفهایی بهش زدند همه میتونند براش دبه در بیارن و ایراد بگیرن ! قبوله ؟!
بعد من متوجه نمیشم این حرفایی که اینجا داری میزنی چه ربطی به Rage داره؟
تو نبودی تو تاپیک انچارتد که ما یه بار اومدیم انتقاد کردیم و شما به ما گفتی Blah Blah Blah Blah ؟! دم از منطق هم نزن که تو بیای اینجا گرافیک این بازی را کلا به هیچ بگیری و بشی منطقی؟! ولی ما انتقاد کنیم ( که اصلا انتقاد نبود بلکه داشتم توضیح میدادم !) بشه Blah Blah Blah Blah ؟!
این Blah blah رو فکر میکردم متوجه میشی یعنی چی! توهین یا بی احترامی نیست این حرف . منظور حرفای تکراری هست که گوشمون ازش پره !

آخرین ویرایش:
من بازی رو هارد نصب کردم.... یکم مشکل بافت ها بهتر شد ولی هنوز وجود داره ...... راحت هم قابل تشخیصه و تو ذوق میزنه .....
واقعا حیف بازی به این خوبیه که همچین اشکالی داشته باشه .....

خب حالا با یه کلمه یونیک میخوای چی رو ثابت کنی؟ اینکه بازی مشکلات تکسچر نداره یا از افکت های قدیمی درش استفاده نشده یا رزولِیشن native زیر 720p ـه ؟ خیلی از سایتها همچین لغاتی رو در رابطه با خیلی از بازیها که به نظرشون زیبا بیاد به کار میبرن . شما مثکه بقیه رو احمق فرض کردی که برای هر چیزی نظر یه سری سایت موافق با خودت رو میاری علم میکنی! فروم برای این نیست که بقیه نظرات سایتها رو قرقره کنن هر کسی میتونه نظر خودش رو بگه هر چند این چیزایی که همه هم دارن بهش اشاره میکنن و فقط شمایی که انکارش میکنی جزو مشکلات اصلی این بازیه . تحمیل نظر جداً کار درستی نیست بس کن دیگه این مسخره بازیها رو .... بعد من متوجه نمیشم این حرفایی که اینجا داری میزنی چه ربطی به Rage داره؟ این Blah blah رو فکر میکردم متوجه میشی یعنی چی! توهین یا بی احترامی نیست این حرف . منظور حرفای تکراری هست که گوشمون ازش پره !
آقا من نمیخوام تو بحثتون دخالت کنم:) ولی این که شما گرافیک بازی برات جالب نبوده نظر شخصیه شما هست و محترمه و اینکه این بازی روی pc مشکل داشته هم نمیشه انکار کرد ولی اگه تخصصی بخوای نگاه کنی نظر سایت ها راجع به گرافیک بازی فوق العاده مثبت بوده و تقریبا تماما تحسینش کردن. دیگه اینو هیچجور نمیشه انکار کرد که در مجموع گرافیک بازی طوری بوده که df بهش گفته uniqe که مطمئنن معنیشو میدونید. چندتا از برترین سایت ها ( ign , game spot , digital foundry ) طوری از گرافیک و قابلیت های id tech 5 تعریف کردن که میشه به این موضوع استناد کرد که بازی نامزد برترین گرافیک سال هست. ولی در کل نظر شما هم محترمه به هر حال بازی هم سلیقه ای هست دیگه;).

منم بازی را گرفتم ،
بیشتر از پانزده بیست دقیقه بازی نکردم ولی حقیقتا زیاد با بازی حال نکردم ،از سیستم نشانه گیری اصلا خوشم نیومد و گرافیک بازی هم همون جوری که دوستان گفتند از نزدیک خیلی مشکل داره و تکسچر ها هم که خیلی تابلو دیر لود میشن .
از نماهای دور هم همچین خیلی گرافیک فوق العاده ایی نداشت . حالا شاید بیشتر بازی کنم اوضاع بهتر شه ولی فعلا که اینجوری بود .

منم بازیو گرفتم خداوکیلی آدم تو اون دنیا توی یه وجب جا میخوابه گرافیک بازی الحق برای یه بازی 60 فریم بی نظیره یعنی خداوکیلی تا حالا بازی ای نیومده روی 60 فریم اینطور وسیع و بزرگ باشه و کاراکتر مدلهای خوب و انیمیشن جالب داشته باشه بازی مشکلات لود تکسچر و ... داره البته من روی هارد 360 نصب کردم و مشکلات کمتر شد ولی کلا مقایسه این بازی با بازیای 30 فریم نا مردیه کلا از گرافیکش خیلی راضیم توی 360 مشکل پائین اومدن رزولوشن زیاد به چشم نمیاد یعنی خیلی کم پیش میاد آدم بفهمه رزولوشن بازی افت کرده.یک نکته دیگه من خونه دو تا HDTV دارم یکی ال ای دی هست یکی پلاسما این بازی مثل بقیه Fps ها مخصوصا cod black ops روی پلاسما گرافیکش یکی دو پرده بالاتر میره.

از گرافیکش که بگذریم ( بالاتر توضیحاتم رو ارائه دادم و نظرم رو ) خیلی بد طراحی شده روند بازی ! شده مثل این داستان نامه نگاری ادارات داخلی ! یا تصفیه گرفتن از دانشگاه یا پادگان ( هر کسی که تجربشون رو داره ) رسیدم یه جایی از بازی که مدام من رو بین بخش های مختلف پاس میدن کلافم کرد این قسمتش واقعاً ! :(( امیدوارم روند بازی و بمارزاتش سریعتر و بهتر بشه ! :|

دوستان یه سوال شدم اگه بازی رو رو هارد بریزیم برای xbox مشکلی به وجود نمیاد ؟؟؟؟!!! یکی از دوستان میگفت اگه بازیو بریزیم رو هارد لنز رو ضعیف میکنه ؟؟؟!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or