Rage | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    94
Gartall @ Blah Blah Blah Blah Blah Blah .... @ بقیه!:دی IGN که کلا قبل از عرضه بازی هفته ای یه preview به همراه تعریفات بسیار از کلیت بازی منتشر میکرد اگه به گرافیک 10 نمیداد جای تعجب داشت! one of the best looking games ever made by distance بگیم مناسب تره . همین که تکسچرها از نزدیک افتضاح به نظر میان و مشکل دیر لود شدنشون حتی تو ورژن pc هم وجود داره کافیه . نورپردازیها هم که کاملا استاتیکه . Lord Elrond منو شبیه U3 میبینی شما؟:دی به من چه ربطی داره آخه:دی
یه کلمه بگو خودت را خلاص کن سایتها را قبول داری یا نه ؟! وگرنه بیش از این وقتمون را روی تو تلف نکنیم . چون این چیزهایی که میگی روی بازی محبوبتون هم تاثیر داره !
دومین مورد طرز حرف زدنت را درست کن !

یه کلمه بگو خودت را خلاص کن سایتها را قبول داری یا نه ؟! وگرنه بیش از این وقتمون را روی تو تلف نکنیم . چون این چیزهایی که میگی روی بازی محبوبتون هم تاثیر داره ! دومین مورد طرز حرف زدنت را درست کن !
شما بهتره طرز حرف زدنتو درست کنی . کلا حرف حرف خودته مرغتم یه پا داره خوشحال میشم باهات بحثی نداشته باشم . وقت اضافه هم برای اینکار ندارم خوشبختانه ...

---------- نوشته در 09:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:49 PM ارسال شده بود ----------

ضمنا من نگفتم حرف منتقد IGN رو قبول ندارم ولی به هر حال نظرات متفاوته شما برو نقد Gamespot رو بخون که به همه مشکلات بازی اشاره کرده .

وقت نکردم تاپیک رو دنبال کنم. اما Gartall، امید درست می گه. من نسخه ی PS3 رو بازی کردم و فکر می کردم که مشکل دیر لود شدن Texture ها فقط توی نسخه های کنسولی باشه اما گویا این مشکل توی نسخه ی PC هم هست. بعضی اوغات باید بیشتر از 20-30 ثانیه( و حتی بیشتر) صبر کنی که Texture ها لود بشن. البته ممکنه Open World بودن و مسافت های زیاد ـش یکی از عامل های این مشکل باشه ولی برای عنوانی که این همه ادعای غول بودن از نظر گرافیکی داشت و حتی بازی های خوب ـه کنسول ها رو هم از نظر گرافیکی زیر ـه سوال برده بود واقعاً باعثه سرخوردگیه.

آخرین ویرایش:
وقت نکردم تاپیک رو دنبال کنم. اما Gartall، امید درست می گه. من نسخه ی PS3 رو بازی کردم و فکر می کردم که مشکل دیر لود شدن Texture ها فقط توی نسخه های کنسولی باشه اما گویا این مشکل توی نسخه ی PC هم هست. بعضی اوغات باید بیشتر از 20-30 ثانیه( و حتی بیشتر) صبر کنی که Texture ها لود بشن. البته ممکنه Open World بودن و مسافت های زیاد ـش یکی از عامل های این مشکل باشه ولی برای عنوانی که این همه ادعای غول بودن از نظر گرافیکی داشت و حتی بازی های خوب ـه کنسول ها رو هم از نظر گرافیکی زیر ـه سوال برده بود واقعاً باعثه سرخوردگیه.
من نسخه های PS3 و PC رو نمیدونم، اما الان اینی که بازی میکنم حتی به 1 ثانیه هم نمیرسه لود شدن تکستچرهاش، یعنی اصلا متوجه نمیشم انقدر سریع لود میشن.
البته همون اول رو هارد ریختم، از رو دیسک شاید یه کم بیشتر باشه. کلا خیلی عالیه و مشکل خاصی هم نداره. از خیلی بازیهای UE 3.0 هم سریعتر لود میشه.

فرخ اگه گرافیکش هیولا هم باشه ولی با این مشکل دیر لود شدن بعیده آخر سال سایتها نظر مثبتی برای بهترین گرافیک داشته باشن.
زور نزن.u3 جایزه رو میبره:d

شما بهتره طرز حرف زدنتو درست کنی . کلا حرف حرف خودته مرغتم یه پا داره خوشحال میشم باهات بحثی نداشته باشم . وقت اضافه هم برای اینکار ندارم خوشبختانه ...

---------- نوشته در 09:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:49 PM ارسال شده بود ----------

ضمنا من نگفتم حرف منتقد IGN رو قبول ندارم ولی به هر حال نظرات متفاوته شما برو نقد Gamespot رو بخون که به همه مشکلات بازی اشاره کرده .

من کاری با ign ندارم میگم سایتها ! چندتا سایت میخوای برات ردیف کنم؟ گیم اسپات هر ایرادی هم بگیره که از همه بازیها میتونه بگیره ولی در نهایت 3 تا مدال را داده و نکات مثبتش هم قشنگ اشاره کرده که از لحظ گرافیکی بسیار قابل توجه هست !
و مورد دیگه اشاره کرده از لحظ تکنیکلی :
Rage proclaims its technical and artistic master
معنیه کلمه اخر را که میدونی ؟!
حالا گیم اسپات هم بی خیال میخوای چنداش را هم ردیف کنم که از این خیلی بزرگترهاش را گفتند و گرافیک بازی را شبیه به لانچ تایتل های نسل بعد دونستند ؟!

فرخ اگه گرافیکش هیولا هم باشه ولی با این مشکل دیر لود شدن بعیده آخر سال سایتها نظر مثبتی برای بهترین گرافیک داشته باشن.
زور نزن.u3 جایزه رو میبره
yahoo_4.gif
شما نسخه 360 را بازی کن ببین چقدر مشکل لود داره ؟!
من با همین الان را کار دارم با اینده که کدوم بازی میاد و بهتر میشه فقط چیزی هست که باید متظرش باشی !

من نسخه های PS3 و PC رو نمیدونم، اما الان اینی که بازی میکنم حتی به 1 ثانیه هم نمیرسه لود شدن تکستچرهاش، یعنی اصلا متوجه نمیشم انقدر سریع لود میشن.
البته همون اول رو هارد ریختم، از رو دیسک شاید یه کم بیشتر باشه. کلا خیلی عالیه و مشکل خاصی هم نداره. از خیلی بازیهای UE 3.0 هم سریعتر لود میشه.
اگه اصلا متوجه نمیشی، چه طور که متوجه میشی به یک ثانیه نمیکشه لود شدن تکستچر ها؟
پارادوکس داره قشنگ حرفت دیگه :دی.
متوجه نمیشی ولی متوجه شدی که زیر یک ثانیه لود میشن؟ :|.

@Dreadlord
شاید نسخه ی Xbox با نصب روی هارد این مشکل ـش تا حدی رفع بشه. اما همینطور که میدونین نسخه ی PS3 باید بالاجبار 8 گیگ فضا موجود باشه برای نصب روی کنسول. اگه به نصب کردن باشه پس چرا مشکل رفع نمی شه؟!
البته فراموش نشه همه ی Location ها دیر لود شدن Texture هاشون از لحاظ زمانی یکسان نیست.

@Dreadlord
شاید نسخه ی Xbox با نصب روی هارد این مشکل ـش تا حدی رفع بشه. اما همینطور که میدونین نسخه ی PS3 باید بالاجبار 8 گیگ فضا موجود باشه برای نصب روی کنسول. اگه به نصب کردن باشه پس چرا مشکل رفع نمی شه؟!
البته فراموش نشه همه ی Location ها دیر لود شدن Texture هاشون از لحاظ زمانی یکسان نیست.
گفتم که، من از نسخه PS3 خبر ندارم. در اون مورد هم برید تو بخش خودش صحبت کنید، ولی نسخه 360 که من گرفتم و رو هارد ریختم مشکل خاصی نداره.

این گرافیک این افکت ها این نور پردازی همه و همه روی 60 فریم ؟ really?really?really?really?چیزی که توی این بازی دیدم رو توی هیچ بازی دیگه ای ندیدم.شب همگی خوش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or