Rage | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    94
امروز چشمم به جمال شاهکار استاد کارمک روشن شد فقط در یک کلام باید بگم گرافیکش استثنایی هست و یک شاهکار تو این نسله بیخود نبود اینقدر نمرات گرافیکش بالا بود واقعا زیباست حالا یه دو ساعت که ازش رفتم بهتون راجع به گیم پلی هم میگم

آقا امروز بیشتر بازی کردم ! ضرب آهنگ بازی هم سریعتر شده ! رسماً یه جاهایی کف میکنم و اصلاً به نظرم نمیاد که یه بازی 60 فریم هست ! یعنی احساس میکنم دارم یه بازی 30 فریم رو با بیشترین افکتها بازی میکنم و محیط خیلی زیبا بنظر میرسه ! ولی وقتی حرکت نمیکنید و به در و دیوار نگاه میکنید میفهمید بازی 60 فریم هست چون کیفیت بافتهاش بازی رو لو میده ! :دی

ولی در کل با این چیزی که من دیدم ریج در حال حرکت و در حین گیم پلی بسیار چشم نواز هست و همین خصوصیتش هم هست که بازی رو تک میکنه ! فریم 60 بازی باعث میشه محیط زنده باشه براتون و طراحی هنری فوقالعاده هم در کنارش باعث بالاتر رفتن سطح بصری بازی میشه ! گیم پلی هم خیلی شارپ و خوش دست هست ! واقعاً بازی خوبی هست

اقا من یجا گیر گردم اونجایی که پرفوسوره میفرستدت دنبال dead city vice hospital رفتم یه در الکتریکی بود تا باز شه کلی دشمن اومد کشتمشون بعد رفتم توی dead city central و به یه در دیگه خوردم از همون الکتریکیا ولی خاموش بود دنبال سیمش رفتم که برم جنراتورشو روشن کنم دیدم از یه پارگی تو یه نرده اهنی رد شده وقتی میشینمم نمیره تو اعصابمو خورد کرده هیچ جای دیگه ای هم نیست یجوری باید برم اونور نرده :(( یه مسلمونی پیدا میشه کمکمون کنه ؟! :d

Last edited by a moderator:
من دو تا دیسکه بازی گرفتم بازی co-op split screen نداشت اما من قبلا تو چند تا دمو دیده بودم مثل اینکه داشت شاید تو دیسکه سومش باشه دوستانی که دیسکه سوم گرفتند بگن بازی co-op افلاین داره یا فقط انلاینه؟

سلام
آقا میشه بگید تو dvd 3 چی هست؟؟؟
و اینکه میشه مثل l.a noire بازی کرد یعنی این دیسک تموم شد اون یکی رو بذاریم من هارد ندارم؟؟
تو دیسک سه مولتی پلیره البته هنوز با چشم خودم ندیدم اونطور که گفتن
اره میشه یکی یکی نصب کرد

گرافیک بازی خوبه ولی از نظر گیم پلی مثل مورفین میمونه :دی آدم خوابش میبره....
حالا شاید اول اینجوریه.
باهات شدیدا موافقم گرافیک بازی خوبه ولی گیم پلی بازی تا اینجا اصلا بهم نچسبید و زیاد حال نکردم ان شاالله جلوتر ضرب اهنگ سریعتر بشه

اقا این خیلی رو اعصابه توی شهرا که میری نقشه نداره هیچ کسم بهت جواب درست درمون نمیده )xجدا از تمام اینا حرکت دربینش رو اعصابه گیم پلش حال میده اما چشای ادم خسته میشه این دیر لود شدن تکسچراشم ادمو اذیت میکنه مثلا یه جارو لود کرده بعد سرتو میچرخونی یه طرف دیگه دوباره که اونجارو میبینی دوباره تکسچراش لود میشه از یه طرف ادم خراب بازی میشه از یه طرفم این مشکلاتش اعصاب ادمو خورد میکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or