Rage | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    94
دوستان یه سوال شدم اگه بازی رو رو هارد بریزیم برای xbox مشکلی به وجود نمیاد ؟؟؟؟!!! یکی از دوستان میگفت اگه بازیو بریزیم رو هارد لنز رو ضعیف میکنه ؟؟؟!!!!

نگران نباش هيچ مشكلي پيش نمياد تازه بهتر هم هست كه بريزي رو هارد

از گرافیکش که بگذریم ( بالاتر توضیحاتم رو ارائه دادم و نظرم رو ) خیلی بد طراحی شده روند بازی ! شده مثل این داستان نامه نگاری ادارات داخلی ! یا تصفیه گرفتن از دانشگاه یا پادگان ( هر کسی که تجربشون رو داره ) رسیدم یه جایی از بازی که مدام من رو بین بخش های مختلف پاس میدن کلافم کرد این قسمتش واقعاً ! :(( امیدوارم روند بازی و بمارزاتش سریعتر و بهتر بشه ! :|
اتفاقا یکی از ایراداش همینه :دی. GS هم اشاره کرده. کلا تو بخش گیم پلی خیلی سرکاریه.

مثلا اول میگه برو دفتر فلانی بعد میری، بعد یارو میگه برو سلاح بخر میری سلاح میخری میگه برگرد دفتر فلانی برمیگرده، میگه حالا برو گاراج میری گاراج میگه حالا برگرد دفتر فلانی بر میگردی میگه حالا برو پیش کلانتر میری پیش کلانتر میگه هی تو اینجا چیکار میکنی گمشو برو بیرون، بعد میگه برو فلانی رو ببین میری فلانی رو میبینی میگه بگرد فلانی رو ببین ...
کلا سیستم بازی از روی ادارات این مرز و بوم برداشت شده :دی.

دوستان یه سوال شدم اگه بازی رو رو هارد بریزیم برای xbox مشکلی به وجود نمیاد ؟؟؟؟!!! یکی از دوستان میگفت اگه بازیو بریزیم رو هارد لنز رو ضعیف میکنه ؟؟؟!!!!
اون دوست دقیقا عکس گفته .... اگه بریزی رو هارد از لنز کمتر کار میکشه عمر درایوت بیشتر میشه...

مثلا اول میگه برو دفتر فلانی بعد میری، بعد یارو میگه برو سلاح بخر میری سلاح میخری میگه برگرد دفتر فلانی برمیگرده، میگه حالا برو گاراج میری گاراج میگه حالا برگرد دفتر فلانی بر میگردی میگه حالا برو پیش کلانتر میری پیش کلانتر میگه هی تو اینجا چیکار میکنی گمشو برو بیرون، بعد میگه برو فلانی رو ببین میری فلانی رو میبینی میگه بگرد فلانی رو ببین ...
کلا سیستم بازی از روی ادارات این مرز و بوم برداشت شده :biggrin1:.
عجب .... :d .... یادش بخیر پارسال میخوستم تصفیه کنم با دانشگاه همین برنامه ها بود ... :d .... البته موسن جان هم ذکر کردن این نکته رو :d

1.دوستان از اون مغازه که گیم میخرم میگه 2dvd هستش چی کار کنم بخرم؟؟؟؟

2.من هارد ندارم میتونم مثل l.a noire بازی کنم

3.اونایی که بازی کردن بگن ارزش داره!!؟؟ خوبه(گرافیکش.گیم پلی....)؟؟

اتفاقا یکی از ایراداش همینه :دی. GS هم اشاره کرده. کلا تو بخش گیم پلی خیلی سرکاریه.

کلا سیستم بازی از روی ادارات این مرز و بوم برداشت شده :دی.

دیشب این تیکش رو رد کردم و پش بندش یسری مبارزات نفس گیر هم انجام دادم ! خدایی وقتی مبارزاتش شروع میشه بازی خیلی عالی هست ! :دی فقط قسمتهای اداریش رو کمتر کنن برای نسخه بعدی عالی میشه ! :|

با اين حرفهاي دوستان ، بد جور گير كردم كه بازي رو بخرم يا نه !!!!

آخه این سوال و بحثیه ؟
فقط یه لحظه پیش خودت فکر کن اگه RAGE رو نخری چی میخوای بخری ؟؟ و با کنسولت چی میخوای بازی کنی ؟؟ اگه RAGE رو قبول نداشته باشی یعنی 90 درصد بازیها رو نمیتونی بازی کنی !!

شرمنده اقا این بازی هم نیاز به اپدیت دستگاه داره؟ من دستگاهم رو وقتی dead island اومد اپدیت نکردم چون یارو گفت 25 تومان و منم دیدم خیلی گرونه برم pc رو بخرم بصرفه تره و منتظر بمونم تا battlefield بیاد بعد اپ کنم. حالا اینم اپدیت میخواد یا نه؟

شرمنده اقا این بازی هم نیاز به اپدیت دستگاه داره؟ من دستگاهم رو وقتی dead island اومد اپدیت نکردم چون یارو گفت 25 تومان و منم دیدم خیلی گرونه برم pc رو بخرم بصرفه تره و منتظر بمونم تا battlefield بیاد بعد اپ کنم. حالا اینم اپدیت میخواد یا نه؟

بله نیاز به آبدیت داره !LT +V2
2.حدود قیمت ریختن فرمور 15 تا 20 هست !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or