Quest of Persia يك بازي كاملا ايراني

leon122

کاربر سایت
Jul 12, 2006
7
نمی خوام ازشون دفاع کنم، ولی تمام چیزهایی که شما گفتی هم وحید تو Making of QoP گفته، هم تو سایتشون تو بخش Press هست... بقیه هم کمابیش همین ایرادها رو گرفتن... شاید هم حتی بیشتر... من خودم با انیمیتهاشون مشکل دارم، خیلی خشک حرکت می کردند.

کلا آرتشون یه جاهایش خیلی سرهم بندی بود. ولی به وحید و کارش ایمان دارم.

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
ای بابا هرکی میاد بازی بسازه فقط میگه ما اولین سازندهام پس انتظاری از ما نداشته باشین.
حالا میخوام بدونم که دیگه چه بحونهای دارن

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
خب راست میگن دیگه. وقتی اولین بارشونه چی بگن؟ بگن صد ساله داریم بازی می سازیم؟ هر کسی بخواد برای اولین بار یه کاری رو بکنه ایراد زیاد داره تو کارش ( چیزی که در پایان معصومیت کم دیده شد ). ولی اینا با دفعه ی اول تونستن یه بازیی رو بسازن که تقریبا در سطح بازیهای جهانیه. گرافیکش که خوب بود. فقط توی همون دموها و یه ذره گیم پلی ایراد داشت. همین. ولی برای اولین خیلی خیلی عالی بود. ( نه غلام؟ )

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
گرافیکش که خوب بود. فقط توی همون دموها و یه ذره گیم پلی ایراد داشت. همین. ولی برای اولین خیلی خیلی عالی بود. ( نه غلام؟ )
کی رو گول می زنی ؟

leon122

کاربر سایت
Jul 12, 2006
7
چرا همیشه فکر می کنیم، ما همه چیز رو می دونیم و هیچکس دیگه هیچی نمی فهمه.

من مطمئن هستم که همه کسایی که اینجان خودشون همه صاحب نظرند.

اینجا برای اینه که هر کسی نظرش بده، نه اینکه نظرش رو به دیگران بچپونه!

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
اینجا برای اینه که هر کسی نظرش بده، نه اینکه نظرش رو به دیگران بچپونه!
اگر يكي بياد بگه به نظر من ماست سياهه و نفر دوم بگه اينطور نيست ، يعني داره نظرش رو ميچپونه ؟! :)

در مورد بديهيات نظر خواهي وجود نداره !

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
من نمیدونم اینا برای چی هی بازی میسازند به جای اینکه بیان از بازی هایی که قبلا ساخته شده عبرت بگیرند و پیشرفتی کنند هی دارن پسرف می کنند پس بازی نسازند به نظر من خیلی بهتره.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
چه چیزی تونسته تو کشور ما حمایت بشه که از بازیسازان حمایت بشه؟هنوز خیلی وقت نیاز هست تا ما در اون سطح پیشرفت کنیم.احتمالا نوه های من بیان و بگن تا حدودی از ساخت فلان بازی در ایران راضی هستن.به نظر من مشکل از سازنده ها نیست!!
فرصت لازم هست...

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
البته من تو این نمایشگاه که دیدم بازی سازا با خرج خودشون بازی های ایرانی ساخته بودن خیلی خوب از آب در امده نسبت به خرجی کرده بودن فقط گله مند بودن حمایت نمیشن

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
ولی به نظر من تا حالا این بازیایی که ساختن خوب بوده. من فعلاً این بازیها رو با بازیهای خارجی مقایسه نمی کنم. با همین امکانات صفری که توی ایرانه مقایسه می کنم. به نظر من حتی همون رانندگی در تهران که بد ترین بازی ساخته شده بود هم، به نوعی خوب بود. فقط بزرگترین اشکالش این بود که مرحله برای بازی نساخته بودن.
ولی توی همین نمایشگاه همه چیز معلوم شد. یه نیگاه به اون بازی مسابقات خیابانی بندازید. طراحی ماشینها خیلی طبیعی بود. درواقع میشه گفت با واقعیت مو نمی زد. گرافیک بازی هم خوب بود. یا اون بازی سر زمین گم شده. تا اونجا که از اون نسخه ی آزمایشی فهمیدم، تنها ایرادش این بود که یارو تا کمر می رفت توی پل و میز و... ولی از نظر گرافیکی خیلی خوب بود. حتی اون بازی حسنی و لوبیای سحر آمیز هم با اینکه گرافیک چندانی نداشت، ولی برای تجربه ی اوّل اون شرکت، کار نسبتاً خوبی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر