Quest of Persia يك بازي كاملا ايراني

mosi

کاربر سایت
Oct 16, 2005
104
نام
مصطفي
سلام بچه ها تو بازيكده نوشته بود يه بازي كاملا ايراني وارد بازار شده اسم سايتش هم questofpersiaهستش يه سر بزنيد ولي سايت انگليسي بازي 2 cd هستش با قيمت 2500 تومان وبا اسم پايان

معصوميت

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

من هم این بازی رو حدود یه هفته پیش خریدم . داستانش هم در مورد یه مرده که توی یه کارخونه پتروشیمی کار میکنه و عراقی ها به اونجا حمله میکنن و رفیق طرف رو با موشک میکشن . پسره هم فرار میکنه . مرحله دومش هم مضخرف ترین مرحله ای یه که تو عمرم دیم .یه ماشین رو باید برونی که کنترلش مثل دوچرخه س .
این هم لینک سایت بازی : http://questofpersia.com

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط MGS:
يه خرده در مورد اين بازي توضيح بديد ديروز من ديدم ولي دلم نيومد 2500 پاي اين بازي بدم
اگه نظر من رو میخاهی همون بهتر که نخریدی حیف 2500 نیست که بدی به این جور بازیها

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
یه نکته جالب

توی مرحله اول این بازی چند تا آتش نشان توی مجمع هی سروصدا راه میندازن که بی شباهت به تیم ملی بانوان تو تایپیک عکس های جالبن.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ایرانی هم راه افتادن مثل اینکه.
بابا شما چرا اینقدر ایراد میگیرد.بعد از قرنی اومدن یه بازی ساختن حالا هی بگید بی خوده.خوب معلومه که کلا ایرانی ها تو این کار حرفی برای گفتن ندارن.حتما می خواستین با بهترین بازی های جهان برابری کنه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من که میخوام پول برای f.e.a.r بدم این بازی های سوسولی چیه دیگه
39.gif

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
موقع اجرای این بازی!!میدونییین..؟کلا جو تو ذات ایرانی جماعته!یکی میاد میگه چرا ایرانیا بازی نمیسازن؟همه میان نطرات کارشناسی میدن(که اولیش خودمم)که نمیدونم حمایت نمیشه و اینا.یه سری دیگه به تبع میان هی میگن:موافقم.....اینم درسته......حرف ایشون درسته.دو روز بعدش یه سری ایرانی میان یه بازی با هزار صرب و زور و اینا و میسازن.یکی میاد میگه خیلی چرته (که اونم منم)و دوباره همون قصه قبلی و ولی برعکس.گویا یه آدمی قراره از پشت کوه با اسب سفید بیاد حمایت کنه یا شایدم قراره یکی از بدو تولد مث کارمک و مولینکس و اینا بیاد بازی بسازه،تا حضرات خوششون بیاد.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
موقع اجرای این بازی!!میدونییین..؟کلا جو تو ذات ایرانی جماعته!یکی میاد میگه چرا ایرانیا بازی نمیسازن؟همه میان نطرات کارشناسی میدن(که اولیش خودمم)که نمیدونم حمایت نمیشه و اینا.یه سری دیگه به تبع میان هی میگن:موافقم.....اینم درسته......حرف ایشون درسته.دو روز بعدش یه سری ایرانی میان یه بازی با هزار صرب و زور و اینا و میسازن.یکی میاد میگه خیلی چرته (که اونم منم)و دوباره همون قصه قبلی و ولی برعکس.گویا یه آدمی قراره از پشت کوه با اسب سفید بیاد حمایت کنه یا شایدم قراره یکی از بدو تولد مث کارمک و مولینکس و اینا بیاد بازی بسازه،تا حضرات خوششون بیاد.
مجبورشون نکردن که بازی بسازن حد اقل به 1 ماه کار کردن رو بازی ها 3 سال کار کنن یه چیز ابرومندانه بسازن
من دلم نمیاد پول واسه فییر بدم چه برسه به این بازی...
تو دیگه اخرشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر