(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
یک مشکل دارم(البته مشکل که نیست ولی خوب :d )
وقتی می خوام کسی رو از FRIEND LIST پاک کنم خیلی طول میکشه تا پاک کنه طرف رو!شاید حدود 5 دقیقه و یا بیشتر!
می خواستم بدونم برای همه اینجوریه یا نه؟؟؟و مشکل از چیه؟
باید صبر کنی تا Friend List ات کامل Load بشه ؛ منظور از کامل اینه که آواتار همه لود بشه و لیست تمام و کمال Load بشه ، اونوقت اگر بخوای کسی رو پاک کنی سریع انجام میشه .

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
salam.man ye chand roozi hast ke nemitoonam be psn vasl sham.internet browseram kar mikone,faghat vase psn moshkel daram ,mikhastam bebinam kase digei ham in moshkelo dare?
این مشکل به علت اغتشاشات اخیر و مسائل سیاسی است. پس مشکل از شما نیست.
از شما خواهش میکنم که فارسی بنویسید.

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
کسی میدونه مصرف PSN چقدر هست؟
مثلا برای Load کردن Addlist که 30 نفر باشن چند MB از اینترنت استفاده میکنه؟
و برای بازی آنلاین مثلا LBP برای 1 ساعت چقدر مصرف داره؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان من هاردم رو فرمت کردم تا Ubuntu رو روش نصب کنم منتها قبلش یک Backup ازش گرفتم. حالا که Restore Backuo کردم همه چی اومد بجز Trophy ـها ! بعد Sign in شدم تا Trophy ـها رو دوباره Load کنه ولی MW2 و U2 درصدشون شده صفر. درحالی که LBP همون درصد قبلیه. کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟ راهی برای برگشت Trophyـها هست؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دوستان من هاردم رو فرمت کردم تا Ubuntu رو روش نصب کنم منتها قبلش یک Backup ازش گرفتم. حالا که Restore Backuo کردم همه چی اومد بجز Trophy ـها ! بعد Sign in شدم تا Trophy ـها رو دوباره Load کنه ولی MW2 و U2 درصدشون شده صفر. درحالی که LBP همون درصد قبلیه. کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟ راهی برای برگشت Trophyـها هست؟
Trophy ها چیزی نیستند که بخواد بپره یا برگرده و Restore بشه ، با اون درصد ها هم کاری نداشته باش ، مهم اینه که آیا قبل از فرمت کردن Trophy ها رو با سرور سینک کردی با نه .
الان وصل شو به PSN و روی ID خودت کلیک کن و صبر کن Trophy هات بیاد ببین مثل قبل ِ یا کم شده .

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
بله . 100% میشه تا به 5 نفر دیگر هم بازیو بدی .
5 تا دستگاه میتونن دانلود کنن، که خودت دانلود میکنی و میشه 4تا، فکر کنم بینهایت میشه دانلود کرد ولی فقط 5 دستگاه میتونن دانلود کنن. یکی میگفت جدیدا تغییر کرده و فقط 3 بار میشه. دقیق نمیدونم.

nav!d

کاربر سایت
Dec 2, 2009
31
نام
نوید
سلام بچه ها من یه سوال داشتم !
من برای دانلود فیلما و بازیا و خیلی چیزا ولی بیشر فیلما ، وقتی می خوام دانلود کنم بهم ارور میده میگه نمیشه با این اکانت دانلود کرد ارور میده میشه بهم کمک کنید ؟ :((

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
سلام بچه ها من یه سوال داشتم !
من برای دانلود فیلما و بازیا و خیلی چیزا ولی بیشر فیلما ، وقتی می خوام دانلود کنم بهم ارور میده میگه نمیشه با این اکانت دانلود کرد ارور میده میشه بهم کمک کنید ؟ :((

چه اروری میده ؟

اکانت ت مال کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر