(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فهمیدم خودم!
دوستانی که از روتور و همون مودم استفاده می کنن و مودمشون رو PC به وسیله یوزر پسورد به اینترنت وصل میشه باید PPPOE رو بردارن و یوزر پسوردشون رو وارد کنن و بقیه رو به صورت اتو ماتیک بزارن!همین!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من تازه کارم!یکی میشه یه توضیح در مورد آنلاین بازی کردن توی پلی 3 بده!
دیشب رفتم آنچارتد 2 بزنم کوئک مچ رو زدم بعد رفت یه 7-8 نفر رو پیدا کرد و بعد که رفت توی بازی 3 ثانیه بعد تصویر وایستاد و ارور داد!یه بار دیگه هم سعی کردم همین جوری شد!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
NAT ت چنده؟ 2 یا 1 یا 3؟ تو همون test internet connection که زیر Settings هست ببین NATت رو چند میزنه. اگه 2 یا 1 نباشه بدرد نمیخوره و احتمالا واسه همین وایساده. پینگت رو هم یه تستی بزن با این سایتای معروفش.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,852
نام
کیارش
NAT ت چنده؟ 2 یا 1 یا 3؟ تو همون test internet connection که زیر Settings هست ببین NATت رو چند میزنه. اگه 2 یا 1 نباشه بدرد نمیخوره و احتمالا واسه همین وایساده. پینگت رو هم یه تستی بزن با این سایتای معروفش.
آیدین جان برای من 3 هست، زیاد اذیت نمیشم. ولی 1و2 خیلی بهتره.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آیدین جان برای من 3 هست، زیاد اذیت نمیشم. ولی 1و2 خیلی بهتره.
کیا جان، چندین جای مختلف از بد بودن NAT 3 خوندم، وقتی NAT شما 3 هستش یعنی پشت Firewall هستی یا یه سری پورت هایی که "کونسول"ت میخواد Forward نشده.

برای این کار باید Port هایی که Ps3 میخواد رو Forward کنی براش و اگه میتونی IP کنسولت رو تو DMZ وارد کنی.

یکی از بدی های NAT 3 اینه که بعضی اوقات Voice کار نمیکنه تو بازیها.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تیپ 1 بود!
پینگ رو با چی تست کنم؟
فقط یه مشکل وجود داشت اونم upnp بود که زده بود موجود نیست!

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,106
نام
محمد امین
چرا مثله متال گیر4 بعداز یک مدتی بعد دموش هم امد حالا باید صبر کنی تا دموش بیاد حالا کی بیاد خدا داند:biggrin1:

وعده سر خرمن میدی..!؟ این PSN هم که دیشب اصلا وصل نمیشد میخواستم دمو TURK رو بگیرم..

پینگ من 320 هستش به نظر شما چطوریه ؟

متوسط روبه پایین..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر