(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کلا" با این وضعیت هر جا رو به جز ایران انتخاب کنی بهتره...:-"
کشوری با نام ایران ، از دید اونها وجود خارجی نداره !
فرقی نمیکنه زیاد ، دموهای بیشتری براش میاد ، سرویس هایی مثل Qore داره که EU نداره .

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوستان امروز باز اینترنت محدود شد اکثر پورت ها بسته شده دسترسی به ایمیل باکس ها و مسنجرها مختل شده

الان هم تست کردم دیدم به PSN هم وصل نمیشه.

با وی پی اس هم چک کردم کانکت میشدم به PSN ولی فقط خودم تو لیست آنلاین بودم خبری از دوستان نبود.

اینا فکر نمی کنن مردم میخوان آنلاین بازی کنند :cheesygri

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ربطی به لج و PSN و Live نداره ، تورج توضیح داد .
اینا ارتباط پورت 443 یا همون HTTPs رو قطع می کنند که برنامه هایی مثل Yahoo Messenger و PSN از این سیستم استفاده می کنند

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
دوستان چجوری اسم اکانت psn رو تغییر بدم
متاسفانه هیچ راهی وجود نداره ! خیلیام تقاضا کردن ولی ...
منم یه مشکل دیگه دارم کشورم زدم ترکیه حالا بدبخت شدم ! کاش یه فکری سونی به حاله ما بکنه !

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان یه سئوال دارم :
من فیفا10 ریجن پال رو گرفتم الانم میخوام برای خرید بعضی چیزها که تو بازی هست پی اس ان کارت بگیرم ریجن دستگاه من پاله چه کارتی باید بگیرم اصولا بین این کارتها تفاوتی هست؟
ممنون

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
دوستان یه سئوال دارم :
من فیفا10 ریجن پال رو گرفتم الانم میخوام برای خرید بعضی چیزها که تو بازی هست پی اس ان کارت بگیرم ریجن دستگاه من پاله چه کارتی باید بگیرم اصولا بین این کارتها تفاوتی هست؟
ممنون
اینجا ریجن دستگاه اهمیتی نداره . محل Download اون DLC و بازی شما باید یکسان باشه . اگر بازی PAL پس باید از PSN خرید کنید .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اینجا ریجن دستگاه اهمیتی نداره . محل Download اون DLC و بازی شما باید یکسان باشه . اگر بازی PAL پس باید از PSN خرید کنید .
محل Download اون DLC و بازی شما باید یکسان باشه
میشه راجع به این جمله یه مقدار بیشتر توضیح بدید؟چون درمورد بازی فیفا یه سری امکاناتی تو بازی هست که مستقیما از گزینه فیفا استور که وارد میشین میتونید خرید کنید ودانلود کنید اینکه شما میگید محل اونDLC بابازی باید یکسان باشه رو من متوجه نشدم ببخشید
یعنی وقتی وارد فیفا استور شدم بدون مشکل باید دان بشه دیگه؟چون من ریجن بازیم پاله
یه سئوال دیگه اونم این که این پی اس ان کارتها محدودیت زمانی دارن یانه؟ منظورم اینه که 20$ رو باید درمدت محدودی خرج کرد یا اینکه بدونه محدودیته؟
ممنونم ازت بابت راهنمایی وکمکی که کردی:love:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
یعنی وقتی وارد فیفا استور شدم بدون مشکل باید دان بشه دیگه؟چون من ریجن بازیم پاله
یه سئوال دیگه اونم این که این پی اس ان کارتها محدودیت زمانی دارن یانه؟ منظورم اینه که 20$ رو باید درمدت محدودی خرج کرد یا اینکه بدونه محدودیته؟
ممنونم ازت بابت راهنمایی وکمکی که کردی:love:
باید بدون مشکل بشه بله . البته من با شیوه کار Fifa Store آشنایی ندارم که اصلا چیزی به اسم ریجن داره یا نه .
PSN Card ها هم هیچ محدودیت زمانی برای استفاده نداره .

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
SCEE اعلام کرد فردا 10 نوامبر شبکه PSN از ساعت 8 تا 11 صبح ( 30 : 11 تا 30 : 14 ) به وقت ایران به دلیل مسائل فنی بسته خواهد بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر