(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام وقت بخیر. من یه سوال داشتم. میخواستم بدونم هنوز هم آنلاین بازی کردن توی پلی 3 رایگانه یا مثل پلی 4 پولی شده؟
ممنون میشم جواب بدین
بله،هنوز هم مولتی پلیر در کنسول PS3 رایگان هستش.!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

smhz

کاربر سایت
Feb 17, 2018
16
ممن
بله،هنوز هم مولتی پلیر در کنسول PS3 رایگان هستنش.!

ممنون داداش. فقط یه سوال دیگه داشتم. من دستگاهم کپی خوره. میتونم دیسک اورجینال بگیرم و اصلا وارد مولتی من نشم و آنلاین بازی کنم؟ دستگاهم بن نمیشه؟

• Like

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
ممن

ممنون داداش. فقط یه سوال دیگه داشتم. من دستگاهم کپی خوره. میتونم دیسک اورجینال بگیرم و اصلا وارد مولتی من نشم و آنلاین بازی کنم؟ دستگاهم بن نمیشه؟
این سوال رو توی بخش JailBreak بپرس.

• Like

REZATAHEREE

کاربر سایت
Jun 5, 2018
1
:)]سلام
من در PSN اکانت جدید میسازم و هر بار میخام دوباره رمز و آیدی اکانت رو بزنم میگه اشتباه است تا الان بیش از ۵ اکانت جدید ساختم و باز هم این ارور رو میده ک رمز من اشتباهه
وقتی بت کامبیوتر هم میرم توی سایت سونی و رمز وایدی رو میزنم درست در می آد ولی تو PS3 نه
ب نظر شما مشکلی در ثبت نام کردن من وجود داره ک اونو درست کنم /:)
با تشکر از مدیر سایت:x:x:cool:

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بعد دو سه ماه دوبار رفتم سراغ ps3 ولی هر کاری کردم با کابل بی کابل هر کاری کردم وصل نشد به نت و این ارور رو میداد

error 80710736

کسی میدونه چی کار باید بکنم؟!

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
:)]سلام
من در PSN اکانت جدید میسازم و هر بار میخام دوباره رمز و آیدی اکانت رو بزنم میگه اشتباه است تا الان بیش از ۵ اکانت جدید ساختم و باز هم این ارور رو میده ک رمز من اشتباهه
وقتی بت کامبیوتر هم میرم توی سایت سونی و رمز وایدی رو میزنم درست در می آد ولی تو PS3 نه
ب نظر شما مشکلی در ثبت نام کردن من وجود داره ک اونو درست کنم /:)
با تشکر از مدیر سایت:x:x:cool:
سلام
با هیلترشکن امتحان کردی ببینی کار می کنه توی پلی 3 چون من بدون مشکل میرم داخل و مشکلی ندارم

بعد دو سه ماه دوبار رفتم سراغ ps3 ولی هر کاری کردم با کابل بی کابل هر کاری کردم وصل نشد به نت و این ارور رو میداد

error 80710736

کسی میدونه چی کار باید بکنم؟!
ببین یه برنامه هست که میخواد باهاش بیاد بالا و بخاطر همین کار نمیکنه و اون برنامه هیلتر هست برو ببین کدام برنامه بدردت نمیخوره پاک کن بره و دوباره امتحان کن ببین وصل میشه یا نه

• Like
Reactions: R@OUF

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
سلام رفقا
امروز خواستم ساین این کنم ولی همش تایم اوت داد مشکل چیه به نظرتون؟؟
(با پی اس فور همچین مشکلی ندارم و سریع داخل میشه)
برا من sign in میشه بعد 30 ثانیه دوباره میپره بیرون.نمیدونم مشکلش چیه..

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
مشکل ساین این نشدن رو منم چند روز پیش داشتم اما دیشب مشکلی نداشت و تونستم بتلفیلد بدون مشکل بازی کنم.
میتونید مودم رو ریستارت کنید و دوباره امتحان کنید یا میتونید مودم رو حدود 10 دقیقه خاموش بزارید و دوباره امتحان کنید.
متاسفانه معلوم نیست دارن چیکار میکنن با نت که داستانش رو ما باید بکشیم.احتمالا زدن یه چیز رو شیلتر کردن که به psn مربوطه.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
من مدیا سنتر هم disable کردم بازم نشد. sign in که میشم بعد چند ثانیه میپره بیرون sign out میشه یا میرم تو بازی اینجوری میشه..خواهشا دوستانی که راه حلی دارن بیان بگن ممنون میشم.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
من مدیا سنتر هم disable کردم بازم نشد. sign in که میشم بعد چند ثانیه میپره بیرون sign out میشه یا میرم تو بازی اینجوری میشه..خواهشا دوستانی که راه حلی دارن بیان بگن ممنون میشم.
برای منم چند روز پیش دقیقا همینطوری شده بود.دیشب اوکی بود ولی امروز اصلا ساین این نمیشه.با شیلتر شکن هم تست کردم اما جواب نداد.حتی تو ps message هم نمیتونم وصل شم.
بنظرم فعلا بهتره سرمون رو با بازیای آفلاین گرم کنیم چون مشکل از نت من و شما نیست و کل کشور همینه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر