(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Yashar King

کاربر سایت
May 28, 2014
65
نام
Yashar
من ابدیت 4.۶۰ دانلود کردم نصبم کردم ساین این میشه ولی برنامه هایی که میخوام بازی رو اجرا کنم باز نمیشه مثل sing star و sen enblaer اینا که از sing star نمیشه multimano اجرا کرد بازی کرد مثل خر مودنم تو گل چیکار کنم صبر کنم یا دانگرید کنم چه کنم یکی کمک کنه :|
باید بری دانگرید کنی

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
آقا یه سوال. البته میدونم جوابش چی میشه ولی میخوام مطمئن بشم :d

من با یه اکانت uk پلاس بگیرم و یه بازی دانلود کنم میتونم اون رو روی اکانت us خودم بازی کنم؟

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
دوستان نیاز اکانت رو PS3 دی اکتیو کرد بعد رفت تو PS4 فعال کرد ؟
یا همینطوری بدون دی اکتیو رفت؟

آقا یه سوال. البته میدونم جوابش چی میشه ولی میخوام مطمئن بشم :d

من با یه اکانت uk پلاس بگیرم و یه بازی دانلود کنم میتونم اون رو روی اکانت us خودم بازی کنم؟
بله می شه ، چون بازی رو دستگاه نصب شده.

Last edited by a moderator:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان نیاز اکانت رو PS3 دی اکتیو کرد بعد رفت تو PS4 فعال کرد ؟
یا همینطوری بدون دی اکتیو رفت؟

بله یه دقیقه دی اکتیوش کن بعد برو اونجا توی پلی4 اکتیو کن بعد دوباره بیا توی پلی3 اکتیو بزن همین
من روی یکی از کنسول های دوستم اینکار رو کردم

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
من نمی دونم دوستانی که کپی دارن چرا به این فریمور آپدیت میکنند

آپدیت به فریمور جدید کپی خور شما رو میپرونه عزیزان
میخواستم انلاین بازی کنم cod رو بعد ساین این نمیکرد میگفت ابدیت جدید اومده صبر کردم صبر کردم دیگه خسته شدم زدم ابدیت کردم که الان این شد :|

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
اقا این افت سرعت روی کنسول رو من هم گرفتم عملا سرعت 5 کیلوبایت بعد با pc درست 300 تا همون لحظه با همون لینک میگیرم
آپدیت بازی هارو انگار مشکلی نداره و آپدیت خود سونی رو الان با همون سرعت میگیره !! dns رو تغییر دادم اتفاق خاصی پیش نیومد مشکل اینجاست من دست به هیچ چیزی نزدم و تا چند وقت پیش درست بود و االان یه هو اینجوری شده
کسی فهمید مشکل چیه دریغ نکنه خواهشن

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
دوستان یه سوال...آقا بازی آنلاین زدن روی ps3 حجم زیادی رو مصرف میکنه؟ مثلا چقدر برای 2 ساعت
بستگی به بازیش داره ، بازی های شوتر حجم بیشتری مصرف میکنن نسبت به آنلاین هایی مثل سری Ac و ... اما در کل اگه هاست نباشی تو 2 ساعت شاید 60-70 مگ کم بشه. اگه هاست باشی که بیشتر ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر