(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
الان یه پچ برای استور اومده بود که دانلود کردم و اون پیام رد شد ولی هنوز تو لودینگش گیر میکنه

برای بار دوم یا سوم امتخان کنید درست می شه. استور اصولا بار اول بعد از دانلود آپدیت ها و یا پچ ها یکم لودینگش نسبت به حالت عادی زمان می بره. یه جورایی می ره توی حالت تبادل و Sync همون اطلاعات که دانلود کرده. اگر نشد و بار اول صفحه بعد لودینگ موند، خارج شی و دوباره تست کنی احتمال خیلی زیاد رد می کنه، یکم صبر باید کنی.

- - -ویرایش - - -

این Patch که آقا مرتضی گفته رو دانلود کنید و نصب، مشکل مربوط به اون پیغام حل می شه.( مرسی از آقا مرتضی که گفت، یه جورایی patch بی سرو صدایی بود)

برای دانلودش هم ممکن هست به صورت مستقیم پیغامش رو نبینید و یا وارد استور بشید دوباره همون مشکل باشه و اصلا هشداری برای دانلود پچ نده ( شایدم هم برای بعضی ها مستقیم دانلود کنه، مشخص نیست کلا)

اگر به صورت مستقیم دانلود نکرد، برای کسایی که plus دارن راهش خیلی سادس و کافی Automatice update رو فعال کنید و گزینه مربوط دانلود پچ رو انتخاب کنید و بعدش هم ریست می شه سیستم و بعد از خاموش و روشن این پچ وارد قسمت دانلود می شه ( 67 مگ) و بعدش هم نصب و .... ( کاملا جواب می ده، روشی که تست کردم)
برای اعضای معمولی هم مثل اینکه این اتو آپدیت راه دیگه هم داره، کسی از دوستان اگر می دونه بگه لطفا.

اما راه دیگش هم اینه که طبق معمول استور رو پاک کنید و دوباره دانلود کنید و بعدش انگار بعد از دانلود، این پچ رو هم در ادامش جدا دانلود می کنه و بعدش...( اینو مطمعن نیستم، کلا هیچ چیز این استور مشخص نیست، خیلی گیج می زنه:-/)
( اپدیت آخری 1.09 بوده و این پچ هم 1.10 می شه انگار)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
اما راه دیگش هم اینه که طبق معمول استور رو پاک کنید و دوباره دانلود کنید و بعدش انگار بعد از دانلود، این پچ رو هم در ادامش جدا دانلود می کنه و بعدش...( اینو مطمعن نیستم، کلا هیچ چیز این استور مشخص نیست، خیلی گیج می زنه:-/)
این راه جواب نمیده تستش کردم دوباره فقط خود استور رو دانلود میکنه خبری از پچ نیست.

من بصورت خیلی اتفاقی پچ را با همون اتو اپدیت پلاس دانلود کردم یعنی یجورایی شکار کردم:d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
این راه جواب نمیده تستش کردم دوباره فقط خود استور رو دانلود میکنه خبری از پچ نیست.

من بصورت خیلی اتفاقی پچ را با همون اتو اپدیت پلاس دانلود کردم یعنی یجورایی شکار کردم:d

شکار رو خوب اومدی واقعا:d
چون حقیقتا خیلی patch مخفی هست! من بعد از اینکه گفتی patch اومده رفتم حالت معمول تست کردم دیدم خبری نیست، بعد دیگه رفت سراغ اتو آپدیت و گرفتمش و نصب کردم و برای بار دوم استور رو لود کردم و درست شد... ( توی فروم و سایت هم اطلاع رسانی فکر نکنم شده باشه)

حالت پاک کردن استور من تست نکردم دیگه. این جوری که می گی فعلا فقط تنها راه همین اتو آپدیت هست و یا اینکه مستقیم این هشدار رو استور بده که اونم 50 50 هست فک کنم. مشخص نیست کلا چیکار می کنند با این استور، واقعا عجیب غریبه ارورهایی که می ده، در عین حال که صحیح و سالم هست یک دفعه کلا می ریزه بهم و ...

kingwow

کاربر سایت
Oct 16, 2012
70
من امروز دستگاه رو در آوردم اصلا login نمیشه که بخوام برم استور
داره آپدیت بازی رو دانلود میکنه
تموم شه ببینم اگه آپدیت کنم استور را درست میشه !!!!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من همین یه ساعت پیش رفتم داخله استور و حتی خرید هم کردم برای من همین امروز درست شد
کلا میگم بعضی از روزها این طوری میشه و فقط با صبر درست میشه حلا شماها باید بگید پچ داده و درست میشه
این بود نظر من

آخرین ویرایش:

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
ببخشید دوستان من دستگام هک هست ولی آنلاینم میشم.الان خواستم برم استور میگه آپدیت کن.خواستم ببینم مشکلی نیست؟؟؟
میترسم بن بشم

The Skilful

کاربر سایت
Dec 3, 2013
292
نام
مهدی
ببخشید دوستان من دستگام هک هست ولی آنلاینم میشم.الان خواستم برم استور میگه آپدیت کن.خواستم ببینم مشکلی نیست؟؟؟
میترسم بن بشم

خیر مشکلی پیش نمیاد ... ولی برای اطمینان از SEN Enabler استفاده کنید و کاستوم فیرمور رو قبل از آپدیت غیرفعال کنید.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
درود
نمی دونم کسی اصن اینجا میاد یا نه ولی من یه بازی خریدم که ریجن ALL هست ، حالا می خواستم ببینم برای خرید DLC های بازی چیکار باید کرد ؟ ریجن 2 باید خرید یا ریجن 1 یا فرقی نداره ؟ :D چون من یه DLC ریجن 2 براش خریدم فکر کنم کار نمی کنه (مطمئن نیستم)
رده بندی سنی روی بازی هم ESRB خورده :D

Saeed Game Baz

کاربر سایت
Dec 4, 2013
2
سلام.بچه ها تو رو خدا کمکم کنید.من نزدیک 40تا بازی اورژینال دارم میخوام آنلانین بازی کنم. ولی نمیش.ارور میده موقع وصل شدن به psn.
an error has occured you have been siged out of psn. شماره ارور8002A224

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر