(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام دوستان
من از امروز نمیتونم به PSN وصل شم
تا Sign In میشم ارور میده :
you have been signed out of PSN. (80028E01)
خواهشا کمک کنید
همه چیمم درسته تست کانکشن هم گرفتم همشو موفقیت آمیز میزنه
دیشب تا ساعت 2 بازی میکردم مشکلی نبود

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
کنسول رو خاموش روشن کن ببین درست نمیشه! اگه نشد مودم هم خاموش روشن این ارورر بیشتر اوقات با خاموش روشن کردن کنسول حل میشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بخش فيلم و موزيك playstation store هيتلر هست و نياز به هيتلر كش داره! حالا اگر دوست بنده از اكانت آمريكا يك فيلم بخره، بنده بدون استفاده از هيتلر كش، مي تونم از دانلود ليست اكانت، فيلم رو دانلود كنم؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام دوستان
من از امروز نمیتونم به PSN وصل شم
تا Sign In میشم ارور میده :
you have been signed out of PSN. (80028E01)
خواهشا کمک کنید
همه چیمم درسته تست کانکشن هم گرفتم همشو موفقیت آمیز میزنه
دیشب تا ساعت 2 بازی میکردم مشکلی نبود
خوب این مشکل برای منم به وجود اومده متاسفانه و دو روزه که تا می خوام وارد استور بشم خود به خود ساین اوت می شم ! مثل اینکه بازی جدید استور از این به بعد این خواهد بود !!

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
کنسول رو خاموش روشن کن ببین درست نمیشه! اگه نشد مودم هم خاموش روشن این ارورر بیشتر اوقات با خاموش روشن کردن کنسول حل میشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk
خاموش روشن کردم هم دستگاهو هم مودمو ولی الان تا وصل میشم میپره بیرون 1 ثانیه هم نمیشه با یه شماره اررور جدید ولی همون singed out رو میگه

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
ps3 من هاردش ps3 250 بود ارتقاع دادم 500 GB . بعد sync زدم تا تروفیا بیاد تو کنسول . بعد رفتم تو بازی GT5 تمام تروفی هارو یه جا بهم داد با تاریخ یکسان . حالا یه سوال داشتم من GT5 رو سه سال پیش پلات کردم این تاریخی که داده مشکلی نداره ؟ یعنی اگه دوباره sync کنم تاریخی که قیلا گرفتم برمیگرده یا این تاریخ جدیدی که داده این تو انلاین save میشه ؟ دوستان اگه کسی میدونه راهنمائی کنه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ps3 من هاردش ps3 250 بود ارتقاع دادم 500 GB . بعد sync زدم تا تروفیا بیاد تو کنسول . بعد رفتم تو بازی GT5 تمام تروفی هارو یه جا بهم داد با تاریخ یکسان . حالا یه سوال داشتم من GT5 رو سه سال پیش پلات کردم این تاریخی که داده مشکلی نداره ؟ یعنی اگه دوباره sync کنم تاریخی که قیلا گرفتم برمیگرده یا این تاریخ جدیدی که داده این تو انلاین save میشه ؟ دوستان اگه کسی میدونه راهنمائی کنه

تاریخی که قبلا تروفی ها رو گرفتی بهت میده تاریخشون ماله اون موقعه است

Best of Gamer

کاربر سایت
Aug 24, 2013
46
نام
شاهین
سلام دوستان.من یه مشکل خیلی عجیب پیدا کردم.من جدیدا isp ام رو عوض کردم.وقتی که sighn in میشم و میخوام gta v رو اجرا کنم داخل loading میمونه حتی 45 دقیقه هم منتظر موندم نشد.ولی وقتی کنسول افلاین هست وارد بازی میشه از داخل بازی که sighn in میکنم تا انلاین میشه کنسول فریز می کنه.خواهشا راهنماییم کنید.ممنون

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
آخرین فریمور همچنان همون 4.53 میباشد؟ برنامه ای برای فریمور جدید ندارن؟ :( PS3ـم داره بال بال میزنه،منم بدتر PS3ـم :((
---
@ Best of Gamer
فقط سر GTA این مشکل هست یا بازی های دیگه هم همین مشکل رو داره؟ توی XMB گیر نمیکنه؟

Best of Gamer

کاربر سایت
Aug 24, 2013
46
نام
شاهین
آخرین فریمور همچنان همون 4.53 میباشد؟ برنامه ای برای فریمور جدید ندارن؟ :( PS3ـم داره بال بال میزنه،منم بدتر PS3ـم :((
---
@ Best of Gamer
فقط سر GTA این مشکل هست یا بازی های دیگه هم همین مشکل رو داره؟ توی XMB گیر نمیکنه؟
سلام.فقط داخل gta اینجوری میشه.چند بار بازیرو پاک کردم دوباره نصب کردم نشد.ممکنه از isp من باشه؟چون با مبین نت درست بود.ممکنه پورتی رو بسته باشن؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام.فقط داخل gta اینجوری میشه.چند بار بازیرو پاک کردم دوباره نصب کردم نشد.ممکنه از isp من باشه؟چون با مبین نت درست بود.ممکنه پورتی رو بسته باشن؟

سلام
رفیق از اونجایی که حدس میزنم کنسول شما کپی باشه،این مشکل به خاطر آپ آنلاین آخری هست که راکستار داده بیرون.چون بازی رو بدون دیسک اجرا میشه بازی در حالت آنلاین فریز میکنه .2 راه داره که هر دوش رو باید انجام بدین :بازی رو با اریس منیجر اجرا کنید و 2 ،تمام آپ آنلاین های بازی رو به ترتیب از اولین آپ تا آخرین آپ نصب کنی(قبل از اینکه گیم دیتا رو پاک کن مجددا نصب کن )

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان
به امید خدا میخوام یه اکانت Plus بگیرم
اول از همه تا اونجا که اطلاع دارم ریجن مهم هستش که ریجن اکانت و بازی ها و کنسول من همش 2 هست
دوم هم فکر کنم کشوری که تو اکانتم انتخاب کردم مهم که اونم فکر کنم UK باشه ولی مطمئن نیستم‌! کجا دقیقا مینویسه که کدوم کشور رو انتخاب کردم ؟

همین ۲ تا یکی باشه اوکی دیگه ؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان
به امید خدا میخوام یه اکانت Plus بگیرم
اول از همه تا اونجا که اطلاع دارم ریجن مهم هستش که ریجن اکانت و بازی ها و کنسول من همش 2 هست
دوم هم فکر کنم کشوری که تو اکانتم انتخاب کردم مهم که اونم فکر کنم UK باشه ولی مطمئن نیستم‌! کجا دقیقا مینویسه که کدوم کشور رو انتخاب کردم ؟

همین ۲ تا یکی باشه اوکی دیگه ؟

مهم نیست که ریجن بازیو کنسولو اکانت همش یکی باشه چون با هر ریجن اکانتی میتونی هر بازی با هر ریجنی رو رویه هر کنسول با هر ریجنی بازی کنی.تنها فرق ریجن اکانت تویه محتویات استور هستش.اونجوری که از دوستانم شنیدم پلاس ریجن آمریکا خیلی بهتره چون بازی های بهتری رو واسه پلاس میزاره.
وقتی ریجن اکانتت 2 باشه یعنی اینکه کشور رو uk زدی

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
مهم نیست که ریجن بازیو کنسولو اکانت همش یکی باشه چون با هر ریجن اکانتی میتونی هر بازی با هر ریجنی رو رویه هر کنسول با هر ریجنی بازی کنی.تنها فرق ریجن اکانت تویه محتویات استور هستش.اونجوری که از دوستانم شنیدم پلاس ریجن آمریکا خیلی بهتره چون بازی های بهتری رو واسه پلاس میزاره.
وقتی ریجن اکانتت 2 باشه یعنی اینکه کشور رو uk زدی

آقا من که اکانتم ریجن ۲ هست که دیگه نمیتونم به استور آمریکا فکر کنم :| اونو ولش کن
ولی من شنیدم چند نوع PS Plus واسه ریجن ۲ داریم ! همه ریجن ۲ ها که کشورشون UK نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر