(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
این 2موردی که گفتی، با انجامشون چیزایی که توی هارد هستن میپرن؟
بازی هایی که دانلود کردم و یوزرها و ...! چون یکی از یوزرها که پسوردش رو یادم نیست و لازمش دارم:-" بازی ها هم که ... :|

نه بازی و چیزی پاک نمیشه فقط یوزر و پسورد اون اکانتت پاک میشه که گفتم برای راحتی کارت از یه پروفایل آفلاین استفاده کن(یه پروفایل جدید بساز بعد ری استارت دیفالت ستینگ روبزن.اون یکی هم که اصلا کاری با هیچ یوزری نداره.

- - -ویرایش - - -

مگه استور هم میشه پاک شد؟! یا منظورت با پتچ های استوره؟!
بعد از پاک شدنش چطور دانلودش کنم؟!

آره پاک میشه .بعد دوباره روش بزنی شروع میکنه به دانلود

- - -ویرایش - - -

بله میشه پاک کرد . وقتی پاک کردی دوباره که وارد Store بشی , خودش اپدیت می کنه ولی دیگه نمی دونم باز بشه یا نه .

من تست کردم نشد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مشكل از سمت ماست !
وقتي كنسول ميخواد وصل شه به استور درخواست ميفرسته اما چون جواب درستي از سرور هاي سوني نمي گيره و اين جواب براش درست تعريف نشده فكر مي كنه سرور ها در دست تعمير اند

پورت هاي PSN

• TCP Ports: 80, 443, 465, 983, 5223, and 10070 - 10080
  • UDP Ports: 3478, 3479, 3658, and 10070
حالا دوستان شبكه بلد ببينن اوضاع چه جوريه ؟! گر چند اگر زير ساخت اين پورت ها رو بلايي سرشون اورده باشه نمي شه كاري كرد

lida_g

کاربر سایت
Jun 27, 2011
30
امروز گوگل بیشترین ده کلمه سرچ شده رو در سال ۲۰۱۳ رو اعلام کرد که نلسون ماندلا اول و پلی استیشن ۴ نهم شد
حدس بزنید ایکس وان چندم شده :)))))

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
مشكل از سمت ماست !
وقتي كنسول ميخواد وصل شه به استور درخواست ميفرسته اما چون جواب درستي از سرور هاي سوني نمي گيره و اين جواب براش درست تعريف نشده فكر مي كنه سرور ها در دست تعمير اند

پورت هاي PSN

• TCP Ports: 80, 443, 465, 983, 5223, and 10070 - 10080
  • UDP Ports: 3478, 3479, 3658, and 10070
حالا دوستان شبكه بلد ببينن اوضاع چه جوريه ؟! گر چند اگر زير ساخت اين پورت ها رو بلايي سرشون اورده باشه نمي شه كاري كرد

حالا این پورت ها رو چطوری بزنیم ؟ من یک برنامه به اسم PFconfing دارم . جای پورت هم داره , باید این and ها رو هم تایپ کنیم یا با یک کپی پست درست میشه ؟!
می تونی خودت یک توضیحی بدی در موردش .

lida_g

کاربر سایت
Jun 27, 2011
30
قطعا ما کاری نمیتونیم بکنیم
یا ایران یه کاری شبیه ***** کرده که بعیده چون گاها وارد استور میشه ساین این هم میشه کرد
یا یه چیزی شبیه کاری که اپل بعضی وقتها میکنه و چیزی از او استور دانلود نمیشه
بعضی وقتها ب ارور بعضی وقتها هم بی ارور
تنها کار ممکن صبره که خیلی هم سخته

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
حالا این پورت ها رو چطوری بزنیم ؟ من یک برنامه به اسم PFconfing دارم . جای پورت هم داره , باید این and ها رو هم تایپ کنیم یا با یک کپی پست درست میشه ؟!
يعني به خاطر اين پورت ها بوده از روز اولي كه همه مشكل داشتين من وارد ميشدم؟:d
چون من خيلي وقت بوده اينارو زدم
4JTO5.jpg

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

والا من خودم نميدونم ! طبق چيزي كه بچه ها مي گفتن مشكل از پورت هاست من رفتم توي لينكي كه يكي از بچه ها گذاشته پورت هارو ديدم گذاشتم اينجا !!!

الان صادق بايد بياد كامل توضيح بده ببينيم چي كار كرده :|

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
میشه از طریق کامپیوتر وارد استور شد.خرید کرد؟ بعد از خرید داخل لیست دانلود ها میشه بازی خریداری شده ؟ بعد ریسوم کرد؟ مشابه کاری که یک مدت تو ایکس باکس لایو میشد انجام داد.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,242
نام
فراز
يعني به خاطر اين پورت ها بوده از روز اولي كه همه مشكل داشتين من وارد ميشدم؟:d
چون من خيلي وقت بوده اينارو زدم
4JTO5.jpg
عزیز یه توضیح میدی الان شما میتونی وصلشی؟خب ما باید چه کنیم تا درست بشه؟

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
به جاport forwardingبریدDMZست کنید هم راحت تره هم بهینه تر :D

الان من روشن شدم كامل :-b
بابا با مهندس كامپيوتر كه صحبت نمي كنيد من رشته ام چيز ديگه است از اين مدل چيزها هم در حد اسم و كاربرد بيشتر بلد نيستم در حد تغيير و درست كردن بايد يه توضيحي بدين ادم بفهمه چيه و از كجا بايد درستش كرد :|

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
الان من روشن شدم كامل :-b
بابا با مهندس كامپيوتر كه صحبت نمي كنيد من رشته ام چيز ديگه است از اين مدل چيزها هم در حد اسم و كاربرد بيشتر بلد نيستم در حد تغيير و درست كردن بايد يه توضيحي بدين ادم بفهمه چيه و از كجا بايد درستش كرد :|
DMZ زده توي مودم، يه IP توي تنظيمات DMZ ميزني و بعدش توي كنسول همون IP رو وارد ميكني.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر