(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
واسه کنسول هایه سونی هست.همچنین امکان اتصال با ps4.الان هم رفتم تو استور و یه دمو دانلود کردم و بعد تو ps3 ثبت شد و شروع کرد به دانلود
دوست من من این رفتم ببینم چیه این برنامه برای موبایل هست و بدرد بخور نیست من فکر کردم برنامه ی هست که بشه باهاش توی کنسول وارد شد نه با موبایل من خودم میتوانم با موبایل وارد شم ولی با پلی3 نمیتوانم وارد شم و مشکلم هم همینه
مرسی

درست شد

نه هنوز درست نشده من همین الان چک کردم

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام.فعلا درست نشده دوست عزیز.

PSN - Sign in & Online Game که درست هست و من از صبح تست کردم تا الان مشکلی نداشته ( از اواخر دیشب در دسترس نبود،صبح حدود ساعت 11 من تست کردم و درست شده بود) اما استور هنوز از طریق کانکشن مستقیم اذیت می کنه و وارد نمی شه.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
PSN - Sign in & Online Game که درست هست و من از صبح تست کردم تا الان مشکلی نداشته ( از اواخر دیشب در دسترس نبود،صبح حدود ساعت 11 من تست کردم و درست شده بود) اما استور هنوز از طریق کانکشن مستقیم اذیت می کنه و وارد نمی شه.
والا واسه من که این ارور رومیده:
Cannot Connect To The Server

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
والا واسه من که این ارور رومیده:
Cannot Connect To The Server

عجیب.( شما با PS4 تست می کنید؟ درسته؟ سیستم کانکشن و تنظیماتش فرقی نداره؟)
امروز من خودم تست کردم از صبح مشکلی نداشته ( به جز استور ) و دوستام هم توی PSN اکثرا ساین شدن ولی دیشب Sign out of psn می داد و کلا بی خیالش شدم تا صبح!کلا مشخص نیست چه اتفاقی افتاده این مدت،اما در مشکل دار بودن اینترنت ها شکی نیست.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام دوستان من 2 تا اکانت دارم
یکی UK و یکی US
هیچ کدوم وارد استور نمیشند
راهی هست؟
نگفتند کی درست ميشه

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام دوستان من 2 تا اکانت دارم
یکی UK و یکی US
هیچ کدوم وارد استور نمیشند
راهی هست؟
نگفتند کی درست ميشه

اون طور که معلومه فقط میشه با VP-N واردش شد و یا از طریق خود سایت می تونید برید هرچی می خواید رو در لیست دانلود هاتون بگذارید و بعد از طریق PS3 دانلودش بکنید .

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بچه ها سلام مجدد
الان دنبال یه روش بودم برم استور و بازی GRIDE 2 رو بزنم دانلود که خود کنسول نمیزاشت برم
گوشی اندروید دارم ( Galaxy Note 3 ) که برنامه PlayStation روش نصبه که وقتی که Sign In میکنی وصل میشه به استور و اونجا دکمه خرید رو که بزنی میتونی توی PS3 قسمت دانلود دستگاهت ببینیش و راحت تونستم لینک رو گیر بیارم و بدم به PC تا دانلودش کنم
خیلی جالب هستش :)

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
دوستان چطوری میشه v p n رو به ps3 وصل کرد
با استفاده از برنامه PS3Pro*xy به PS3 وصل بشید و بعد VP_N رو روشن بکنید و وارد PSS بشید .
دوستان مثل اینکه امروز ساین این هم نمیشه
کس دیگه ای این مشکل رو داره از امروز؟

کلا پروتکول های org یا تمام فروم ها امروز برای من مشکل داشت ولی تَک و توک می تونی واردش بشی ولی 5 دقیقه دیگه دوباره قطع میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر