(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

nomad08

کاربر سایت
Dec 14, 2008
113
نام
علي
دوستان یکی میتونه کامل توضیح بده که مثلا میشه با پلی 3 کپی خور هم انلاین بازی کرد اون هم به صورت رایگان ؟
الان دستگاه من rebug 4.46 هست چه کارایی برای انلاین بازی کردن باید انجام بدم ؟
ساختن اکانت تو psn و بازی کردن انلاین به صورت کاملا رایگان هست ؟
مثلا gran turismo 6 میخوام انلاین بزنم باید دیسک ارجینال داشته باشم ؟
در کل 1 ادم وارد 1 توضیح کامل بده ممنون میشم راستش نخواستم تاپیک جدا باز کنم برای سوالاتم.پیشاپیش تشکر

من همین سوال رو دارم برای من rogero 4.50 هستش و می خوام NFS Rivals رو آنلاین بزنم قبلا که اورجینال بازی می کردم آنلاین هم می زدم اما این دو سه سال که کپی خور کردم دیگه وصل نشدم ، می خواستم بدونم با کپی خور چطوریه؟ این قضیه بن کردن ها چی بود؟ ما هم بن میشیم؟ اکنت قفل میشه یا دستگاه بن میشه اصلا هنوز همین نگرانی هارو داره یا دیگه تموم شده داستاناش؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان یکی میتونه کامل توضیح بده که مثلا میشه با پلی 3 کپی خور هم انلاین بازی کرد اون هم به صورت رایگان ؟
الان دستگاه من rebug 4.46 هست چه کارایی برای انلاین بازی کردن باید انجام بدم ؟
ساختن اکانت تو psn و بازی کردن انلاین به صورت کاملا رایگان هست ؟
مثلا gran turismo 6 میخوام انلاین بزنم باید دیسک ارجینال داشته باشم ؟
در کل 1 ادم وارد 1 توضیح کامل بده ممنون میشم راستش نخواستم تاپیک جدا باز کنم برای سوالاتم.پیشاپیش تشکر
دوست من پستت رو تویه این تاپیک هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور* کپی کن خودم جوابتو میدم

- - -ویرایش - - -

من همین سوال رو دارم برای من rogero 4.50 هستش و می خوام NFS Rivals رو آنلاین بزنم قبلا که اورجینال بازی می کردم آنلاین هم می زدم اما این دو سه سال که کپی خور کردم دیگه وصل نشدم ، می خواستم بدونم با کپی خور چطوریه؟ این قضیه بن کردن ها چی بود؟ ما هم بن میشیم؟ اکنت قفل میشه یا دستگاه بن میشه اصلا هنوز همین نگرانی هارو داره یا دیگه تموم شده داستاناش؟

شما هم همین طور پستت رو تویه تاپیکی که دادم کپی کن اونجا جواب میدم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
قضیه اینترنت چیه من نمیدونم.هر چی کانکشن تست مزنیم فقط آی پی آدرسو قبول میکنه به اینترنت که میرسه فایلد میده.
قبلا هم اینجوری میشد ولی با روشن و خاموش کردن مودمو یه تست کانکشن دوباره حل میشد الان یک روزه که اینجوریه :-/

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
قضیه اینترنت چیه من نمیدونم.هر چی کانکشن تست مزنیم فقط آی پی آدرسو قبول میکنه به اینترنت که میرسه فایلد میده.
قبلا هم اینجوری میشد ولی با روشن و خاموش کردن مودمو یه تست کانکشن دوباره حل میشد الان یک روزه که اینجوریه :-/

واسه من هم قبلا این طوری مشد , دلیلش هم سرعت کم اینترنت در این بازه زمانی ـه .
پ.ن : کاربر فعالیت مبارک :d

mamad50

کاربر سایت
Dec 31, 2010
13
نام
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็یه گیمر خلاف
سلام.
دوستان از دیروز تا حالا هرچی میزنم به شبکه psn وصل بشه پیام dsn میده
از این روش که گفته شده استفاده کردم
کسی راهی دیگه ای میدونه دوستان plz:(

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
دوستان منم همین درد رو دارم
دومی رو بزنم 4.2.2.3 یا 4.2.2.4 ؟
شاتل واسه من پینگ 35
تو کانکشن تست سرعت دانلود و آپلود منو میزنه failed ، چرا ؟

آخرین ویرایش:

KORP

کاربر سایت
Oct 6, 2013
178
منم همین مشکل dns رو داشتم بعد یکم گشتم یه کلیپ پیدا کردم که گفته بود dns های زیر رو بدین مشکل حل میشه واسه من حل شد گفتم شاید به کار شما هم بیاد
Primary DNS:129.250.35.250
Secondary DNS: 129.250.35.251

آخرین ویرایش:

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
منم همین مشکل dns رو داشتم بعد یکم گشتم یه کلیپ پیدا کردم که گفته بود dns های زیر رو بدین مشکل حل میشه واسه من حل شد گفتم شاید به کار شما هم بیاد
با اینا زدم NAT TYPE رو گفت FAILED:|
دمت گرم هیچ وقت به این بدی نشده بود (به دل نگیریا):d

=======

یکی بیاد مارو نجات بده دیگه:d
مردی از درون خویش بیرون آید و کاری کند

آخرین ویرایش:

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
درسته کار میکنه
کار نکرد برای من
جالبه من بعضی اوقات وصل میشم راحت بازی میکنم یعنی احتمالش 1% هست ، مثلا صبح یه بار وصل شدم بازی هم کردم ولی میخواستم ببینم تصادفیه یا نه که دیدم بله شانسی بوده

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
کار نکرد برای من
جالبه من بعضی اوقات وصل میشم راحت بازی میکنم یعنی احتمالش 1% هست ، مثلا صبح یه بار وصل شدم بازی هم کردم ولی میخواستم ببینم تصادفیه یا نه که دیدم بله شانسی بوده

شانسی نیست آرین جان.ممکنه یه چند باری ارور بده ولی جواب میده مودمو آفو آن کن دوباره تست کانکشن بزن ببین همه رو قبول میکنه یا نه اگه ارور داد ببیمن رویه کدوم گزینه ارور میده(2 دقیقه پیش آنلاین بودی که:d)

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
شانسی نیست آرین جان.ممکنه یه چند باری ارور بده ولی جواب میده مودمو آفو آن کن دوباره تست کانکشن بزن ببین همه رو قبول میکنه یا نه اگه ارور داد ببیمن رویه کدوم گزینه ارور میده(2 دقیقه پیش آنلاین بودی که:d)
به PSN راحت وصل میشم به EA روزی یک بار وصل میشم
حرفتو ترجمه کن واسم:d

یه بار میگه unable to conecct...
یه بار میگه EA SERVERS ARE UNAVAILBLE....

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
واسه من هم قبلا این طوری مشد , دلیلش هم سرعت کم اینترنت در این بازه زمانی ـه .
پ.ن : کاربر فعالیت مبارک :d

آقا هر چی میکشیم از این dns. الان هر کی مشکل dns داره اینو وارد کنه :
آقا شایعه است باور نکن:d
وظیفه است :bighug:
ممنونم:">

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر