(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

• Thread starter Thread starter Nima
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
نمیخواد که حتماً تافل داشته باشی تا جواب بدی ...
من یه سری یکی از رفقا پرسید این Most Wanted که بازی میکنی کدومشونه که داره وضعیتت رو نشون میده توی بازی ؟ منم گفتم نسخه جدیدشه.
یکی دیگه هم در مورد یه بازی JRPG که داشتم انجام میدادم ازم پرسید و گفت تا حالا اسمش هم نشنیده منم قشنگ براش شرح دادم چجور بازی ای است.
شما انگلیسیت خوبه باز یک سریاشون یک چیزای میگن تو دیگشنری ها هم نیست هر چی میگردم:))

دوستان شاید سوال خیلی خیلی ساده ای بپرسم ولی من و خیلی های دیگه که انگلیسیمون خوب نیست یک وقت یک خارجی تو psn ازم انگلیسی سوال میکنه یا یه چیزای میگه یا ازم یک چیزی میخواد چیکار کنم.تا حالا چند نفر چیزی گفتن محلشون ندادم خوب نمیدونم چی میگن:d؟؟؟
شما ها که انگلیسیتون مثل منه چی کار میکنید؟
و خدا ديكشنري موبايل رو افريد;;)

بله بغضی از بازی های جدید باید کد بخری
اونم اینه که باید یهایدی توی psn درست کنی بعد ایدی که درست میکنی با بازیت یکی باشه خیلی ساده است شما اول ایدی رو درست کن بعد بیات پله پله بهت توصیح میدیم;)

psn ID درست کردم
kv_k1
ببخشین ولی متوجه نشدم که باید چیکار کنم
ممنون بابت اینکه با شکیبایی پاسخ میدین :x

چند وقت پيش يه اپديت اومد براي استور ! بايد دانلودش كني !

اقا چند صفحه پيش بود يكي از بچه ها در مورد اون راه استفاده كرده از اكانت روي بيشتر از 2 دستگاه گفت !؟

سالم ((سلام)):d
یه سوال فنی :biggrin1:
میگم هر بازی رو میشه روی 2 تا دستگاه دانلود کرد و اجرا کرد درسته ؟ خب حالا سوال من اینه که من یه بازی رو میخرم و دانلود میکنم . بعد رفیقم هم با اکانت من تو دستگاهش آنلاین میشه و بازی رو دانلود میکنه و اجرا میکنه . این میشه 2 بار .... حالا یه قابلیتی هست که تو سایت خود سونی میشه تمام دستگاه هایی که اکتیو هست رو دی اکتیو کرد . اگه بعد از اینکه دوتامون دانلود کردیم دیگه با اکانت آنلاین نشیم تو دستگاهمون . بعد بریم تو سایت سونی و دستگاه ها رو دی اکتیو کنیم بعد اکانت رو نفر سوم و چهارمی باهاش آنلاین بشن میتونن بازی هایی که خریدیم رو دانلود کنن و بازی کنن ؟
منظورم رو اگه نگرفتین بگید بیشتر توضیح بدم .

ديشب من همين طوري تونستم امتحانش كنم و درست بود و كار داد !يعني اگر انلاين نشيد ميشه روي دوتا دستگاه ديگه هم بازي هارو نگه داشت !

آخرین ویرایش:
خب به سلامتی برید حالش رو ببرید . یک راه جدید پیدا کردیم که 4 نفره میشه حال کرد . یعنی بر فرض 200 هزار تومن رو تقسیم بر 4 کنیم میشه نفری 50 تومن :دی واسه روز های سخت آینده و روز مبادا چیزه خوبیه :دی

اره دوستان ميشه :d
خوب بيايد هزينه ازمايشات بنده رو هم پرداخت كنيد :d

ولي دقت كنيد ديگه اون دوتا دستگاهي كه از طريق PC دي اكتيو شون كرديد ديگه هيچ وقت خدا نبايد به اينترنت وصل بشن و گرنه بازي پَر :d:|

اره دوستان ميشه :d
خوب بيايد هزينه ازمايشات بنده رو هم پرداخت كنيد :d

ولي دقت كنيد ديگه اون دوتا دستگاهي كه از طريق PC دي اكتيو شون كرديد ديگه هيچ وقت خدا نبايد به اينترنت وصل بشن و گرنه بازي پَر :d:|
بازي ها مي مونن نمي شه استفاده كرد تا زماني كه اكتيو شه بازي ها پر نميشه:d

بازي ها مي مونن نمي شه استفاده كرد تا زماني كه اكتيو شه بازي ها پر نميشه:d

من خودم رفتم داخل بازي :|
ولي مثل يه بازي ميشه كه فقط كمپين اش رو ميتوني بزني و كنسول ات هم ميشه يه كنسول افلاين :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or