(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
من خودم رفتم داخل بازي :|
ولي مثل يه بازي ميشه كه فقط كمپين اش رو ميتوني بزني و كنسول ات هم ميشه يه كنسول افلاين :|
نمیدونم والا .... من که میگم اگه با اکانت های دیگه آنلاین بشی طوری نمیشه .
یکی اینو تست کنه ما رو راحت کنه :D

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
خوب محمد شما که بیشتر راه رو رفتید ، این 2 قدم آخر رو هم برید دیگه ...:d
جدا از شوخی این روش خوراک بازیهایی هست که فقط کمپین داره ... مثل Walking dead & Dishonored

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
من خودم رفتم داخل بازي :|
ولي مثل يه بازي ميشه كه فقط كمپين اش رو ميتوني بزني و كنسول ات هم ميشه يه كنسول افلاين :|
چرا مي شه ربطي نداره دوسته من امتحان كرد فقط قبل از اين كه بري تو بازي مورد نظر اكانت رو اكتيو كن ! همين

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چرا مي شه ربطي نداره دوسته من امتحان كرد فقط قبل از اين كه بري تو بازي مورد نظر اكانت رو اكتيو كن ! همين

خسته نباشي برادر :|
ما اصلا" بحثمون سر اينه كه ديگه اكانت رو اكتيو نكنيم چون خود اكانت روي دوتا سيستم ديگه اكتيو !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من که قسم خوردم دیگه پلاس نشم!نه میخواپ بدونم با50دلار چه بازیایی ارزش خرید داره?ویتا رو میگم

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
پلاس
چون الان دوباره يه بازي مجاني دادن
واسه ريجن 2 بازيهاي انچارتد و گراويتي راش مجاني هست با 3 4 تابازي اركيد ديگه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه چیزی امروز با 3رفتم استور قسمت ویتا دیدم تو قسمت دموی بازیای ویتا بازیهای پی اس پی هم دموشون هست!ولی این بخش تو پی اس ویتا نیست!جریان چیه?اونارو رو ps3دان کنم راحت میشه رو ویتا ریخت?

یه چیزی امروز با 3رفتم استور قسمت ویتا دیدم تو قسمت دموی بازیای ویتا بازیهای پی اس پی هم دموشون هست!ولی این بخش تو پی اس ویتا نیست!جریان چیه?اونارو رو ps3دان کنم راحت میشه رو ویتا ریخت?

علاوه بر اینکه اینو جواب میدین اینا رو هم بگید:
Demoقابل بازی lbp pspرو با ps3دانلود کردم
ولی وقتی با پی اس ویتا به 3 وصل میشم تو قسمت psp از content manager بازیو نشون نمیده!تازه یه add onبرای لیتل ویتام گرفتم ولی
وقتی از 3میام رو ویتا بریزم میگه برنامه ای که این فایلو اجرا کنه نداری درصورتی که خودlbp vitaرو دارم .
===================
نظرتون درمورد این بازیا با50دلار چیه:
Puddle vita-sine moa-lbpvita online pass
Doctor who - escape plan
چیه?جای هرکودومو خواستید عوض یا حذف کنید.یا یه چیز خیلی بهتر بگید!psallstarرو شاید اجاره کنپ اگه خوب بود بنظرتون

Last edited by a moderator:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام بچه اینSINGSTARکه اومد روی XMBجریانش چیه بچه ها بازی رایگان تو استور برای ریجن 2 چیزی پیدا میشه

اون جريانش اينه كه ميتوني دانلودش كني و بازيش كني ! البته بايد براش اهنگ بخري چون هيچي اهنگ نداره :d
البته يه 10 تا اهنگ دمو يه دقيقه اي داره كه فايده اي ندارن !

reza_kebari

کاربر سایت
Jan 12, 2012
62
نام
آق رضا
دوستان .. من پينگ اينترنتم 70 هست .. ولي تو بازي تقريبا يه 2 ثانيه اي تاخير دارم.. امكانش هست به خاطر نحوه اتصال من به نت باشه.. ؟؟ چون من موقع اتصال از easy استفاده كردم و همه تنظيمات رو روي اتوماتيك گذاشتم..

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
دوستان .. من پينگ اينترنتم 70 هست .. ولي تو بازي تقريبا يه 2 ثانيه اي تاخير دارم.. امكانش هست به خاطر نحوه اتصال من به نت باشه.. ؟؟ چون من موقع اتصال از easy استفاده كردم و همه تنظيمات رو روي اتوماتيك گذاشتم..

پینگت با کجا 70 ـه ؟؟

نه ربطی به Easy یا Manual بودن نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر