(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

• Thread starter Thread starter Nima
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
پس ميتونه به چي ربط داشته باشه؟؟ واسخودمم عجيبه كه با پينگ 70 تو مودر وارفر 3 چند ثانيه تاخير دارم.
منظورت شركتيه كه ازش نت گرفتم؟؟
جواب منم بدید
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
پینگ اکثر رو 200-300هست مال شما عالیه:دی

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

پس ميتونه به چي ربط داشته باشه؟؟ واسخودمم عجيبه كه با پينگ 70 تو مودر وارفر 3 چند ثانيه تاخير دارم.
منظورت شركتيه كه ازش نت گرفتم؟؟

پینگتون با چه کشوری یا IP روی 70 هست ؟

کلا به نوع اتصال هم ربط دار ولی در کل برای یه بازی عالی سرعت دان/آپ و پینگ و نوع نت و اتصال همه مهمه
که بهترین حالت برای بازی کردن NAT Type 1 هست که باید مودم روی Bridge mode و با لن به PS3 وصل باشه .

درود بر دوستان

یک سوال خیلی مهم دارم ، در حال حاضر شرایط Share کردن بازی ها چجوریه ؟! یعنی الآن من یک اکانت بسازم و یک PSN کارد رو توش وارد کنم و با اون بازی رو بخرم ، چند تا دستگاه میتونه از اون اکانت بازی رو بگیره و بازی کنه ؟!

ممنون .

درود بر دوستان

یک سوال خیلی مهم دارم ، در حال حاضر شرایط Share کردن بازی ها چجوریه ؟! یعنی الآن من یک اکانت بسازم و یک PSN کارد رو توش وارد کنم و با اون بازی رو بخرم ، چند تا دستگاه میتونه از اون اکانت بازی رو بگیره و بازی کنه ؟!

ممنون .

امیر حسین به غیر از خودت تنها 1 نفر .

بله خیلی زیاد ! دیگه بازی مُفت ارزش سوال نداره که ! :d

اتفاقا داره، دانلود ٩ گيگ تو ايران مشقتش كمتر از خريد بلورى بازى نيست (تازه اونم با پى سى)! خيلى بازيا رو بعد از دانلود،از وقتى كه واسه دانلودش گذاشتى پشيمون ميشى چه برسه به اينكه وقت بزارى بازى هم بكنى.در هر صورت كسى مى دونه Bioshok2 چه سبكى داره و صرف نظر از امتياز بازى چقدر ارزش بازى كردن + دانلود داره؟

دوستان کسی این Super Street Fighter IV مجانی پلاس ریجن یک رو گرفته ؟

من 24 گیگ از هارد کنسولم رو خالی کردم ولی موقعی که روی دانلود میزنم ارور میده که Not Enough System Storage ! در حالی که 18 گیگ بیشتر نمیخواد.

من 24 گیگ از هارد کنسولم رو خالی کردم ولی موقعی که روی دانلود میزنم ارور میده که Not Enough System Storage ! در حالی که 18 گیگ بیشتر نمیخواد.

حامد اين سوال رو مهرداد بهت جواب بده گمونم بهتر باشه
اما خودم فكر مي كنم كه اون 18 گيگ فضاي نصب بازي باشه ولي توي ميخواي اول دانلودش كني بعد نصب !!!
پس احتمالا" بايد فضاي بيشتري بخواي ! شايد اينجوري باشه

حامد اين سوال رو مهرداد بهت جواب بده گمونم بهتر باشه
اما خودم فكر مي كنم كه اون 18 گيگ فضاي نصب بازي باشه ولي توي ميخواي اول دانلودش كني بعد نصب !!!
پس احتمالا" بايد فضاي بيشتري بخواي ! شايد اينجوري باشه

دقیقا برای هر بازی باید دو برابر سایزش جا داشته باشی چون شما 18 گیگ دانلود می کنی هنگام نصب باز نیاز هست 18 گیگ بیشتر خالی داشته باشی تا نصب شه و بعد فایل اولیه بعد از نصب، اتومانیک پاک می شه.
یعنی الان بیشتر از 36 گیگ فضای خالی نیاز داری .

دوستان این کارت vista یا اون یکی برای خرید انترنتی تو ایران هم میشه گیر آورد چون من میخوام وقتی مثلا تم یا dlc یا ...... با چی خرید کنم چون من هم اکانت us و هم uk ساختم یکی راهنمایی کنه بیزحمت

دوستان این کارت vista یا اون یکی برای خرید انترنتی تو ایران هم میشه گیر آورد چون من میخوام وقتی مثلا تم یا dlc یا ...... با چی خرید کنم چون من هم اکانت us و هم uk ساختم یکی راهنمایی کنه بیزحمت
برای خرید dlc و ... باید psn card بخرید که توی ایران هم راحت گیر میاد . یه سرچ ساده توی گوگل بکنید سایت های زیادی در زمینه فروش این کارت ها هستن !

سخت گير اومدنش به كنار قيمتش از قيمت psn card هم بيشتر در مياد !!!
من خودم ديدم يكي دوتا سايتي كه اين ويزا كارتها يا مشابه هاشون رو ميفروشن اما قيمت شون بالاست !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or