(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aalliirreezza

کاربر سایت
Feb 2, 2011
15
بله هم راحت تر کانکت باید بشید هم راحت بدونه لگ بازی کنید .

میشه روش نصل وی پی ان روی ps3 رو توضیح بدید
مرسی

---------- نوشته در 12:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 PM ارسال شده بود ----------

دوستان مشگلی واسه شبکه پیش اومده؟؟
چون sign in نمیشه در صورتی که همچین مشگلی تا الان نداشتم؟؟؟؟؟

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
دوستان یه سوال داشتم من اگه پلاس بگیرم بعد یه بازی که رایگان هست بگیرم و دانلود کنم بعد ار تمام شدن مدت پلاس بازم میتونم همون بازی رو که دانلود کردم بازی کنم یا نه ؟

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
دوستان یه سوال داشتم من اگه پلاس بگیرم بعد یه بازی که رایگان هست بگیرم و دانلود کنم بعد ار تمام شدن مدت پلاس بازم میتونم همون بازی رو که دانلود کردم بازی کنم یا نه ؟
نه , نمیتونی.

اصلا وقتی که میخوای دانلود کنی بهت پیغام میده که این فقط تا وقتی اعتبار داره که پلاس داشته باشی.

روی بازی هم که مثلث بزنی و بری توی Information تاریخ Expire بازی رو که همون تاریخ پایانه پلاسته میزنه.

پ.ن : من RDR میخوام! یه خدا اعصابم ... میشه اگه RDR واسه ریجن 1 نیاد!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دیروز زنگ زدم به پارس آنلاین کلی داد و بیداد کردم بالاخره جواب دادن !
میگه حداکثر مشکلات تا ۱۵ شهریوره :| داریم پروفایل ها رو عوض میکنیم یه همچین چیزی که توی ساعت های free مشکل کندی سرعت نباشه !!
آقا ما اصلن نمیخوایم رایگان باید کی رو ببینیم !

ارشيا بيا همه با هم بريم تو ديوار :d:((:|

والا من 5-6 روزي هست نتونستم با اكانت اصلي ايم بازي كنم !
با اكانت دومم ميرم كه فقط يه دوست دارم توش كه اونم اكانت اصلي خودمه !

حدودا 10-20 دقيقه هم هي ميزنم تا وصل بشه ! بايد هم زودتر توي بتل 3 رفته باشم و گرنه سر سينك كردن تروفي ها ميمونه :|

ارشيا بهش مي گفتي غلط كرديد !!! هر دفعه من زنگ زدم گفتم اينطوري ام گفتند شما DNS تون رو بايد DNS مارو بزنيد !

واي كه ARMORED KILL در راهه و نه نت دارم نه صادق هستش هم اسباب كشي دارم هم تو خونه جديد فعلا" نتي ندارم:((

3RR0r

کاربر سایت
Nov 14, 2010
60
جان مادرتون یکی به سوال منم جواب بده :(

من little big planet 2 رو از پلاس دانلود و نصب کردم هجمش 5.72gb بود واقعا هجمش اینجوریه؟ ؟

در ضمن ایکون بازی هم که اومده نوشته little big planet 2 digital version مال شما هم اینجوریه؟ من احساس میکنم این بازی کامل نیست.

درضمن من پورتابل ایدی رو تو امضا قرار میدم ولی درست نمیاد مشکلم کجاست؟
------------------------------------------------
من برای وصل شدن به psn هیچ مشکلی هم ندارم
تست پینگ من با لندن اینجور شد واسه انلاین بازی کردن چطوره

اخه من با pc انلاین میزنم باید پینگ زیر 150 باشه بیشتر لگ میشه

آخرین ویرایش:

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
ارشيا بيا همه با هم بريم تو ديوار :d:((:|

والا من 5-6 روزي هست نتونستم با اكانت اصلي ايم بازي كنم !
با اكانت دومم ميرم كه فقط يه دوست دارم توش كه اونم اكانت اصلي خودمه !

حدودا 10-20 دقيقه هم هي ميزنم تا وصل بشه ! بايد هم زودتر توي بتل 3 رفته باشم و گرنه سر سينك كردن تروفي ها ميمونه :|

ارشيا بهش مي گفتي غلط كرديد !!! هر دفعه من زنگ زدم گفتم اينطوري ام گفتند شما DNS تون رو بايد DNS مارو بزنيد !

واي كه ARMORED KILL در راهه و نه نت دارم نه صادق هستش هم اسباب كشي دارم هم تو خونه جديد فعلا" نتي ندارم:((

دیوار چیه بریم بپریم توی سد کرج !
به خدا زندگی برام زحر شده !
جای ما این مهرداد همش هست مثلا اونم پارس آنلاینه ! :d:|
مشکل هامون هم یکی ه یارو بعد امروز میگه مشکلی نداریم کسی از دوستاتون مشکل داشت بگو خودش زنگ بزنه !!!
پارس ان لاین :-&:|

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
دیوار چیه بریم بپریم توی سد کرج !
به خدا زندگی برام زحر شده !
جای ما این مهرداد همش هست مثلا اونم پارس آنلاینه ! :d:|
مشکل هامون هم یکی ه یارو بعد امروز میگه مشکلی نداریم کسی از دوستاتون مشکل داشت بگو خودش زنگ بزنه !!!
پارس ان لاین :-&:|
دوستان این پارس آنلاین دیگه شورش رو در آورده.فکر کنمک یه فایروالی چیزی نصب کرده که اینطوری شده.
اینجا رو ببینید. شما هم به ما بپیوندید تا با هم یه فکری بکنیم
پرسش پارس آنلاین ای هایی که مشکل قطعی PSN دارن بیان تو می - psbaz

3RR0r

کاربر سایت
Nov 14, 2010
60
جان مادرتون یکی به سوال منم جواب بده :(

من little big planet 2 رو از پلاس دانلود و نصب کردم هجمش 5.72gb بود واقعا هجمش اینجوریه؟ ؟

در ضمن ایکون بازی هم که اومده نوشته little big planet 2 digital version مال شما هم اینجوریه؟ من احساس میکنم این بازی کامل نیست.

درضمن من پورتابل ایدی رو تو امضا قرار میدم ولی درست نمیاد مشکلم کجاست؟
------------------------------------------------
من برای وصل شدن به psn هیچ مشکلی هم ندارم
تست پینگ من با لندن اینجور شد واسه انلاین بازی کردن چطوره

اخه من با pc انلاین میزنم باید پینگ زیر 150 باشه بیشتر لگ میشه

کسی جواب نمیده؟:(

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اين نسخه ديجيتال رو من هنوز خودم دانلود نكردم اما مهرداد بازيش كرده ميدونه !

ارشيا باو يه اكانت تازه بساز برو با اون فعلا" سر كن تا بعد :|
اره ديگه اين مهرداد بووووووووووووووووووووووووق هم خدا ميليون پول داره هم اينترنت اش خراب نميشه هم رفتم خرمشهر بهش گفتم يه دوتا بازي بده بهم بعد بهت پس ميدم گفت ماشين ندارم شرمنده نميتونم بيام بعد چند وقت بهش گفتم چطوري گفت اعصاب ندارم با ماشينم تصادف كردم :|
تازه محسن هم مشكل نداره ! دو سه تاي ديگه از بچه هاي پارس كه مال جاهاي ديگه هم هستن مشكلي ندارن بازي مي كنن !
اينها احتمال داره پورتش رو هيلتر كرده باشن ! سر جريان U3 هم همين بود كه چون وصل مي شد به يو تيوب خيلي به ندرت وصل ميشد و همش فريز ميكرد ! اون هم كجا زماني كه داشت به بخش مولتي U3 وصل ميشد ! اين هم همينه من خودم خيلي سعي مي كنم تا اخرش وصل بشه ولي بعدش ديگه مشكلي نداره ! البته به خود سرور هاي بتل3 هم كه وصل ميشم اون اوايل خيلي گير ميده وسط بازي قطع ميشه عكس پريز مياد يا بد وصل ميشه يا لگي ميشه اما بعد يه مدت درست ميشه !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
گويا پارس انلاين دوباره وعده سر خرمن داده كه سه شنبه درست ميشه
من الان isp چهارمه كه عوض كردم اومدم پارس انلاين فقط ميتونم بگم شاتل گرونترين isp هست كه اصلا بدرد گيم نميخوره
بنظرم پارس انلاين خوبه ايشالا مشكلش حل ميشه مخابرات هم خوبه البته بايد از همشهريهاي انلاين بازت بپرسي كدوم isp از همه واسه گيم بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر