(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

• Thread starter Thread starter Nima
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
شما هم همین مشکلو دارید آیا؟
freddy krueger
دوست عزیز خودتو ناراحت نکن همونطور که دوست عزیزمون گفت برمیگرده به نت خودمون که در ایران یه ولوشویه از مرداد ماه...افتضاح بود قبلا.. ولی از مرداد ماه کلا خراب شده
واسه من ارور 80710723 میده باید صبر کنی منم از اول ماه رمضان واسه من قطع شد 17 روز بعد درست شد و بعد از 7 روز بعددوباره اینجوری شده...به تنظیمات مودم اینا دست نزنید دوستان..
اینو درشت مینویسم که دوستان اشتباه نکنن: دوستان من PSN مشگل نداره به هیچ عنوان
این نت مضخرف ما ایرانی هاست که هر روز یه هیلتر میزارن هر روز دستکاری میکنن...

سلام دوستان

آقا خواهشا یکی اینو با اطمینان جواب بده.

RDR ـی که قرار شد برای Plus بیاد , فقط برای Store اروپاست؟

منی که پلاس US دارم چی؟ برای ما هم میاد؟

چجوریه قضیش. آخه من متوجه نشدم دقیق.

ممنون میشم یکی توضیح بده

دیشب پارس آفلاین درست شد اما از امروز صبح دوباره Sign نمیشه ! یعنی رسماً میخوام کله ـمو بکوبم به دیوار :| واقعاً افتضـــــــــــــــــــــاح شده و نمیشه تحمل کرد

احمد من که وضعم خوبه الانم راحت کانکتم
yahoo_4.gif

تو که همیشه کانکتی
yahoo_4.gif
هیچوقت نشده از اینترنت ـت گله کنی
yahoo_22.gif

آخرین ویرایش:
سلام دوستان

آقا خواهشا یکی اینو با اطمینان جواب بده.

RDR ـی که قرار شد برای Plus بیاد , فقط برای Store اروپاست؟

منی که پلاس US دارم چی؟ برای ما هم میاد؟

چجوریه قضیش. آخه من متوجه نشدم دقیق.

ممنون میشم یکی توضیح بده
دیشب قرار شد 25% یه تعداد از بازی ها تخفیف بخورن برای پلاس اروپا و RED DEAD هم بازی رایگان برای ماهه بعد پلاس باشه اشاره ای به آمریکا نشد ولی حتما برای اروپا می یاد .
دیشب پارس آفلاین درست شد اما از امروز صبح دوباره Sign نمیشه ! یعنی رسماً میخوام کله ـمو بکوبم به دیوار :| واقعاً افتضـــــــــــــــــــــاح شده و نمیشه تحمل کرد

احمد من که وضعم خوبه الانم راحت کانکتم :d .

لعنت خدا بر دل سياه شيطون )x

چند وقت نبوديم برگشتيم بازي كنيم اين پارس هي بامبول در اورده ! 723 رو هم بنده همش مي گيرم
بديش به اينه كه اگر يه 10-20 بار بزنيد وصل ميشه اما در عرض كمتر از 1 دقيقه باز شوت مي شيد :|:d

جالبيش هم اينه كه يهو درست ميشه باز خراب ميشه :)):(()x
يه بار من ساعت12-1 شب امتحان كردم 723 داد ! بعد ساعت4-5 صبح امتحان كردم مثل برق وصل شد =)):(()x

حتي نميتونم به اكانت US ام وصل بشم بازي هارو بگيرم اين چند وقته حال كنيم :|:d

لعنت خدا بر دل سياه شيطون )x

چند وقت نبوديم برگشتيم بازي كنيم اين پارس هي بامبول در اورده ! 723 رو هم بنده همش مي گيرم
بديش به اينه كه اگر يه 10-20 بار بزنيد وصل ميشه اما در عرض كمتر از 1 دقيقه باز شوت مي شيد :|:d

جالبيش هم اينه كه يهو درست ميشه باز خراب ميشه :)):(()x
يه بار من ساعت12-1 شب امتحان كردم 723 داد ! بعد ساعت4-5 صبح امتحان كردم مثل برق وصل شد =)):(()x

حتي نميتونم به اكانت US ام وصل بشم بازي هارو بگيرم اين چند وقته حال كنيم :|:d
من خودم از یه نفر این اطلاع رو گرفتم که خیلی هم اطلاع صحیحی بود اونم اینه که از ساعت 4 تا 8 صبح بدون لگ و بدون هیچ مشکلی میتونی هر بازیی رو که دلت خواست انلاین بزنی امتحانم کردم اونجور بود>:d

دیشب قرار شد 25% یه تعداد از بازی ها تخفیف بخورن برای پلاس اروپا و RED DEAD هم بازی رایگان برای ماهه بعد پلاس باشه اشاره ای به آمریکا نشد ولی حتما برای اروپا می یاد .
من بازم متوجه نشدم , بالاخره برای US هم میاد یا نه؟!

بزن اون دست قشنگه رو كه توي اين بِلبِشو اپديت جديد هم اومد كه يه پچ ه نهايتا" چند ده مگيه اما بايد حتما" 192 مگ رو با كامپيوتر دانلود كنيم بلكه فرجي شد :|:((

ديشب اينقدر امتحان كردم كه از رو رفت !!!
نزديك نيم ساعت زدم تا رفت داخل ! مستقيم هم رفتم سراغ گرفتن دوتا بازي پلاس

اون ساعت 4 تا 8 هم نه رفيق من ديشب ازمودم نشد پريشب هم امتحان كردم باز نشد

اگر اكانتي داريد كه توي دوست هاي كمي داريد با چند ده بار SIGN (ساين ) زدن ميتونيد بهش وارد بشيد و داخلش بمونيد و شوت نشيد
وقتي تعداد دوست هاتون زياد باشه دوباره ارتباط با PSN قطع ميشه !

بوي جوي موليان ايد همي
بوي اينترنت ملي ايد همي
( شهريور ايجاد فاز اولش بود من خيلي ميترسم :-s چون حتي نمي تونم ديگه به SAMSUNG APP STORE يا فروشگاه هاي اندرويد هم وارد بشم همشون توي ساين اين كردن ميمونن )

بزن اون دست قشنگه رو كه توي اين بِلبِشو اپديت جديد هم اومد كه يه پچ ه نهايتا" چند ده مگيه اما بايد حتما" 192 مگ رو با كامپيوتر دانلود كنيم بلكه فرجي شد :|:((

ديشب اينقدر امتحان كردم كه از رو رفت !!!
نزديك نيم ساعت زدم تا رفت داخل ! مستقيم هم رفتم سراغ گرفتن دوتا بازي پلاس

اون ساعت 4 تا 8 هم نه رفيق من ديشب ازمودم نشد پريشب هم امتحان كردم باز نشد

اگر اكانتي داريد كه توي دوست هاي كمي داريد با چند ده بار SIGN (ساين ) زدن ميتونيد بهش وارد بشيد و داخلش بمونيد و شوت نشيد
وقتي تعداد دوست هاتون زياد باشه دوباره ارتباط با PSN قطع ميشه !

بوي جوي موليان ايد همي
بوي اينترنت ملي ايد همي
( شهريور ايجاد فاز اولش بود من خيلي ميترسم :-s چون حتي نمي تونم ديگه به SAMSUNG APP STORE يا فروشگاه هاي اندرويد هم وارد بشم همشون توي ساين اين كردن ميمونن )
من فعلا خدارو شکر راحت ساین این میشم و انلاین میزنم چشم نزنم:-b

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or