(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
من 512 شاتل محدود دارم. عالیه. سریع برو تغییر تعرفه بده ! سه ماهه 6 گیگ بگیر 43 تومن میشه.
حتما من خودم خیلی وقت هست انلاین بازی نکردم خیلی دلم به انلاین تنگ شده همین الان پا میشم برم تغییر تعرفه بدم.

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
:((:((

---------- نوشته در 05:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

اقا به psnوصل نمیشم الان یک هفته این طوری خدایا کمک کن من رو دارم میمرم میخوام انلین بازی کنم سونی 3 قبلا خیلی راحت وصل میشدم الان این طوری شد ایا همه این مشکل رو دارن اگر داشتن این مشکل رو ما هم یک راهنمایی کنید من تازه میخوام b t f 3بگیرم انلین بازی کنم
چه میشه کرد چاره چیه منم که تلاشم رو کردم.. باید منتظر موند که شنبه چی جواب میدن:( ولا من که دیگه راهی به فکرم نمیرسه... ما هم میدونم قبلا راحت signمیشدی ولی تو هم عین من نمیتونی signشی ولا من موندم تو چرا نمیری از شرکت های دیگه بگیری اینترنت رو مثل پارس یا مبین نت... اینا مشگل ندارن.. حقیقتش من جایی زندگی میکنم که مجبورم از این مخابرات خراب شده:d بگیرم چاره دیگه ندارم شرکت های خصوصی پشتیبانی نمکنند طرف مارو فقو فقط محابرات

---------- نوشته در 05:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:20 PM ارسال شده بود ----------

اقا به psnوصل نمیشم الان یک هفته این طوری خدایا کمک کن من رو دارم میمرم میخوام انلین بازی کنم سونی 3 قبلا خیلی راحت وصل میشدم الان این طوری شد ایا همه این مشکل رو دارن اگر داشتن این مشکل رو ما هم یک راهنمایی کنید من تازه میخوام b t f 3بگیرم انلین بازی کنم
چه میشه کرد چاره چیه منم که تلاشم رو کردم.. باید منتظر موند که شنبه چی جواب میدن:( ولا من که دیگه راهی به فکرم نمیرسه... ما هم میدونم قبلا راحت signمیشدی ولی تو هم عین من نمیتونی signشی ولا من موندم تو چرا نمیری از شرکت های دیگه بگیری اینترنت رو مثل پارس یا مبین نت... اینا مشگل ندارن.. حقیقتش من جایی زندگی میکنم که مجبورم از این مخابرات خراب شده:d بگیرم چاره دیگه ندارم شرکت های خصوصی پشتیبانی نمکنند طرف مارو فقو فقط محابرات

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
اقا من تو پی اس 3 که به اینترنت وصل میشم میزنم که تست بشه کانکشنم سرعت دانلود اپلود رو نمی اره میدونید برای چی؟
نتت فک کنم مثل نت ما 256 باشه..:D اینقدر سرعت آپ و دان تو ایران پایینیه اصلا چیزی بره نمایش نیست که بذاره:D طبیعیه:D

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
نتت فک کنم مثل نت ما 256 باشه..:D اینقدر سرعت آپ و دان تو ایران پایینیه اصلا چیزی بره نمایش نیست که بذاره:D طبیعیه:D
نه 512 هست سرعت دانلودم تو کامپیوتر از یه سایتی که تست کردم حدود دوونیم مگ بود یکی هم اولا نشون میداد

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
اقا الان من میرم به psn وصل شم نمیشه ارور میده تا حالا این ارور هم ندیدم مشکل از کجاست؟

اینم ارور : sony entertimentnetwork is currently undergoing maintenance

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
PSN بدجوری داغون شده
امروز خواستم با یکی از بچه ها بازی کنم 2 تا بازی تست کردیم هر 2 بازی سرور هاش Unable بودن !
معلوم نیست چه وضعیتی درست کرده سونی

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
خوب بالاخره PSN بعد 6 روز وصل شد
هیچ دستکاری توی مودم و دستگاه نکردم و کاری هم انجام ندادم جاتون خالی یه دل سیر بدکمپانی 2 زدیم

دوستان ما میخواستیم ps3رو روشن بذاریم تا صبح که Gt5رو آپدیت کنم:biggrin1:..الان که وصل نمیشه به psnبیخیال بشم دیگه

اسیاب به نوبت دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر