(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
خوب من شنیده بودم که شاتل برا بازی کردن خوبه به خاطر پینگ کم و ساپورت برا گیمرها ولی شما میگی که خوب نیستش من رفیق دارم که با وای مکس مبین نت دارن بازی میکنن به گفته خودشون خوب نیستش. در کل برای بازی آنلاین با سیم Lan پیشنهاد میشه الان من خودم دوتا مودم دارم برای PS3 یک مودم جدا گذاشتم

من خودم با پشتیبانی فنی شاتل حرف زدم میگه دستگاه های بازی ساپورت نمیشه من میخواستم مبین نت بگیرم یعنی نگیرم؟:((ما خود شما چیه؟راضی هستید؟:-/

---------- نوشته در 11:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 PM ارسال شده بود ----------

وصل نمیشه!!!! نمیدونم چه مرگشه!! من از ایرانسل سرویس دارم. دوستانی که برای اون ها وصل نمیشه از کدوم شرکت سرویس دارن؟؟
(یه سوال با این PS3 میشه چیز پی ان ست کرد؟)
مال من یکی دو روز هستش نه ساین میشه نه وصل میشه تا یه هفته پیش هم نمیتونستم درست حسابی بازی کنم

---------- نوشته در 11:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:19 PM ارسال شده بود ----------

اینترنت ایرانه دیگه زیاد انتظار نداشته باشید

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
این ارور های این بالا نشون دهنده اینه که خداحافظ psn :((

---------- نوشته در 02:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:10 AM ارسال شده بود ----------

عزیز دل خودمو نو داریم خسته میکنیم اینجا... دنبال راه حل هم نباشید که یه ترفندی بزنید درست شه... باید کاری کنید زنگ بزنید به سرویس دهنده اینترنت تون بگید مشگل رو
اونا باید حل کنن مشگل زیر ساخت های اوناست مودم ps3ما ها مشگل نداره هیچ دست کاری یا مودم ریست نکنید باید زنگ بزنید بگید این مشگل رو نمیتونید زیر آبی برید ترفندی هم نداره باید زنگ بزنید یا حضوری برید بگید که پیگیری کنند تمام.

دوست عزیز من منم خودم گفتم اصلا ربطی به ریست نداره ولی یکی از دوستان گفت من ریست کردم حل شد منم درجا تعجب کردم گفتم اصلا ربطی به مودم نداره ولی خوب چه میشه کرد

ببین من الان برم شرکت باید براشون کلی در مورد ps3 حرف بزنم و بگم اینجوری هست این شکلی شده و الان همچین مشکلی هست
من همون اولا سر انلاین ps3 مشکل داشتم اینترنت رو قبول نمیکردم کلی با شرکت حرف زدم اخرش هعیچی به هیچی خودم دست به کار شدم
واقعا سخت هست چون ببینید توی قرارداد اومده برای کامپیوتر بری به یارو بگی ps3 یارو میگه پسر بچسب به درست و زندگیت این ها چیه
بنده از صبانت میگیرم
از 5 شنبه هم قطع قطع هست شانس ما وصل نیمشه

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
دوست عزیز من منم خودم گفتم اصلا ربطی به ریست نداره ولی یکی از دوستان گفت من ریست کردم حل شد منم درجا تعجب کردم گفتم اصلا ربطی به مودم نداره ولی خوب چه میشه کرد
کاملا درست میگی ربطی به تنظیمات مودم نداره.....ولا چی بگم
ببین من الان برم شرکت باید براشون کلی در مورد ps3 حرف بزنم و بگم اینجوری هست این شکلی شده و الان همچین مشکلی هست
من همون اولا سر انلاین ps3 مشکل داشتم اینترنت رو قبول نمیکردم کلی با شرکت حرف زدم اخرش هعیچی به هیچی خودم دست به کار شدم
واقعا سخت هست چون ببینید توی قرارداد اومده برای کامپیوتر بری به یارو بگی ps3 یارو میگه پسر بچسب به درست و زندگیت این ها چیه
بنده از صبانت میگیرم
از 5 شنبه هم قطع قطع هست شانس ما وصل نیمشه
ببین به کسی ربطی نداره که چی استفاده میکنه اونا (شرکت صبا نت) وظیفه شونه که اینترنت درست بدن نه بیان ایراد های بنی اسرایلی بگیرن
من که رفتم گفتم مشگلمو خیلی عادی گفت سریع یه نامه بنویس یا تایپ کن نامه بزنیم به مرکز استان مشگل رو بگیم بچه های سایت رفعش کنن چون من از مخابرات میگیرم 2 از کارمنداش گیمر هستند و مسول بخش اینترنت هستن و میدونن مشگل لگ وtime out رو..ولی اونا فقط با pcبازی میکنن.. با ps3بازی نمیکنن من اینقده رفتم اونجا همشون منو میشناسن>:) خوب واسه منم که از مخابرات میگیرم از روز 5شنبه مشگل دار شدم و نمیتونم signبشم ....ارور هم میدونی چیه دیگه8071023 یا 80710b23 یا...
ولی دیروز یک بار signشدم شانسی ایدی خودمو به زور آورد...بعد قطع شد..
امروز هم یک بار دیگهsign شد باز قطع شدهمون موقه که کارمند مخابرات اومده بود شانسی sign شد جلو چشمش باز قطع شد..
حالا من تا شنبه صبر میکنم که چی جواب میدن خدا کنه درست بشه مردیم به خدا:-s :((

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
ببین خودت داری میگی که اینترنت درست بدن یارو از من میپرسه با pc هم همچین مشکلی داری من میگم نه بعدش یارو میگه پس اشکال از اون ps3 هستش و یا وقتی بگم که اره با pc همچین مشکلی دارم طبق همیشه میگند وردار کیس رو با مودم بیار اینجا و منم مثل زن حامله باید یه کیس رو اینور اونور ببرم و مسخره بشم
اینجا خیلی پشتیبانی خوبی داره اما فقط در مورد pc و وقتی ببینند نمیتونند حل کنند میگند pc رو بیار
به عنوان مثال من چند روز اینترنت وصل نمیشد زنگ زدم گفتم بهشون اونا گفتند اینترنت درست هست وقتی کیس رو میبردم اونجا اینترنت درست بود و وقتی میاوردم خونه خراب و حتی اومد خط خونه رو چک کرد و سرویس شدیم تا شانسی درست شد

اینجا واقعا قبول کنید من بخوام بگم که ps3 وصل نمیشه یارو میخنده میگه ps3 چیه بعدش مثل pc کانکشن داره برو تو فلان قسمت
ولی شانس شما کارمنداش گیمر بودند چه خوب

Alexandra

کاربر سایت
Jul 23, 2012
25
نام
یه بنده خدا
ببین خودت داری میگی که اینترنت درست بدن یارو از من میپرسه با pc هم همچین مشکلی داری من میگم نه بعدش یارو میگه پس اشکال از اون ps3 هستش و یا وقتی بگم که اره با pc همچین مشکلی دارم طبق همیشه میگند وردار کیس رو با مودم بیار اینجا و منم مثل زن حامله باید یه کیس رو اینور اونور ببرم و مسخره بشم
اینجا خیلی پشتیبانی خوبی داره اما فقط در مورد pc و وقتی ببینند نمیتونند حل کنند میگند pc رو بیار
به عنوان مثال من چند روز اینترنت وصل نمیشد زنگ زدم گفتم بهشون اونا گفتند اینترنت درست هست وقتی کیس رو میبردم اونجا اینترنت درست بود و وقتی میاوردم خونه خراب و حتی اومد خط خونه رو چک کرد و سرویس شدیم تا شانسی درست شد

اینجا واقعا قبول کنید من بخوام بگم که ps3 وصل نمیشه یارو میخنده میگه ps3 چیه بعدش مثل pc کانکشن داره برو تو فلان قسمت
ولی شانس شما کارمنداش گیمر بودند چه خوب
خیلی خیلی خیلی ببخشیدا من معزت میخوام که این حرف رو میزنم اونا خیلی چوپان تشریف دارن که این حرف رو میزنن شبکه psn یا senخیلی بزرگه و خیلی قوی
این سرویس دهنده های ما هستند که با خندیدنشون سطح سوادشون و بی فرهنگی رو نشون میدن من واقعا متاسفم واسه این سرویس دهنده ها...چی بگم ولا...
ولا عزیز دل من که مغزم پوکیده یکی میگه شبکه زیر ساخت مشگل پیدا کرده یکی میگه پروتکل هارو دستکاری کردن واسه امنیت سایت های ایرانی یکی دیگه میگه...... چی بگم
واسه من که شنبه مشخص میشه... جواب درست حسابی هم ندن خودم میرم مخابرات استان.... دیگه چاره ای ندارمچون من کلی پول خرج اکنتم کردم به راحتی انلاینم رو ول نمیکنم
چون دوستان خوش زوق دیگمون دارن بازی میکنن....:-s

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
از طریق بچه های بالا(:d)پیگیری کردم،کلاً سیم و..مشکلی نداره،هر چی هست مال تعداد معدودی از سرویس دهنده هاست.
مال من که درست شده،آبادان خاک یا شرجی که میشه،سرعت اینترنت یا دو برابر میشه یا کلاً قطع!:d
الان خداروشکر سرعتم فوق العادست؛ایشالا که مشکل بقیه هم حل بشه.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
با سلام دوستانمن اینترنتم از شاتل می گیرم 128 نامحدود الانم تست کردم ساین این میشدامیدوارم اینترنت شما هم درست بشود

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
والا نمیدونم دوستان توی کدوم ایران زندگی می کنند ولی من که توی اهواز - ایران هستم هیچ مشکلی ندارم و همه چی آرومه ! :D

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
الان 1 هفتس برای من وصل نمیشه. تهران هستم از ایرانسل هم سرویس 2 مگ دارم.
جدی نمیدونم چه مرگشه!!!! به پشتیبانی ایرانسل هم زنگ بزنم بعید میدونم چیزی حالیشون باشه!!!!:-s

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
با سلام دوستانمن اینترنتم از شاتل می گیرم 128 نامحدود الانم تست کردم ساین این میشدامیدوارم اینترنت شما هم درست بشود

منم از شاتل هست سرویسم خودشم 128 نامحدود با لن که وصل میشم ساین این میشه و وارد بازی که میشه زود کانکشن لاست میگه بهشون گفتم گفتن که اگه بکنی 512 محدود درست میشه

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
منم از شاتل هست سرویسم خودشم 128 نامحدود با لن که وصل میشم ساین این میشه و وارد بازی که میشه زود کانکشن لاست میگه بهشون گفتم گفتن که اگه بکنی 512 محدود درست میشه

من 512 شاتل محدود دارم. عالیه. سریع برو تغییر تعرفه بده ! سه ماهه 6 گیگ بگیر 43 تومن میشه.

freddy krueger

کاربر سایت
Oct 13, 2011
101
نام
امید
دوستان من 4.20 هست فریمورم وقتی میخوام وصل بشم میگه آپدیت کن میرم از اینترنت آپدیت کنم میگه the data is corrupt چکار کنم؟
لازمه به 4.21 آپ بشه

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
اقا به psnوصل نمیشم الان یک هفته این طوری خدایا کمک کن من رو دارم میمرم میخوام انلین بازی کنم سونی 3 قبلا خیلی راحت وصل میشدم الان این طوری شد ایا همه این مشکل رو دارن اگر داشتن این مشکل رو ما هم یک راهنمایی کنید من تازه میخوام b t f 3بگیرم انلین بازی کنم:()x=((:((

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
دوستانی که مثل من مشکل داشتن و وصل نمیشد یکبار restore default setting انجام بدن.
من که این کار رو انجام دادم و بعد از اون بدون مشکل وصل شد. :d

امیدوارم مشکل بقیه دوستان هم حل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر