(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
دوستان یه سوال داشتم من یک بازی جهاد 3 ریجن1 داشتم بعدش از کدش استفاده کردم واسه انلاین
بعد الان میتونم مثلا" هممین بازی رو با ریجن دیگری مثلا" ریجن 2 باشه انلاین بزنم ؟ یا باید بازم کد این بازی ریجن 2 رو بزنم تا بتونم ؟
ممنون

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوستان یه سوال داشتم من یک بازی جهاد 3 ریجن1 داشتم بعدش از کدش استفاده کردم واسه انلاین
بعد الان میتونم مثلا" هممین بازی رو با ریجن دیگری مثلا" ریجن 2 باشه انلاین بزنم ؟ یا باید بازم کد این بازی ریجن 2 رو بزنم تا بتونم ؟
ممنون

قربونه آواتار

آره میشه ! مشکلی نیست !

بیا جهاد بزنیم !

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
شما چقدر بی تحملید؟
من با اینکه 16 سالمه انقدر قر قر نکردم
بعد از افطار(تازه سر حال میام)با هزار امید میرم وصل بشم وصل نمیشه هیچی نمیگم خم به ابروم نمیارم حالا دوباره تا افطار بعدی هم حال بازی کردن ندارم ولی هیچی نمیگم!
اگه واقعا مشکل پیش امده که شما باید جواب بدید اون دنیا که انقدر فحش میدید
ولی اگه خودشون قطع میکنن که حق با شماست ولی بازم حرس نخورید ارزششو نداره

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
sing in نمیشم اعصابم داغون شد چراغ مودم روشن هسته ولی اینگار میگه که به اینترنت وصل نیسته یا Time out چه میدوم یک کمک کنید میخوام برم بازی خسته شدم بد بچه ها با troph ها چیکارمیشه کرد

GtA_250

کاربر سایت
Sep 14, 2011
20
منم همین مشکل رو دارم نه ساین میشه نه مرورگرم میاد یعنی اصلا انگار نه اتگار که ps3 ام به اینترنت وصله

هفته پیش رفتم 120 تومن پول بازی دادم الان 3 روزه نمیتونم انلاین بازی کنم)x

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
ما که بی مشکل میریم تو همه رو می بندیم به تیر بر می گردیم !
چشم نزن یه دفعه میبینی توام به حال ما می افتی حالا برو کیفتو بکن

---------- نوشته در 08:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:42 PM ارسال شده بود ----------

اینترنت ایران چند روز است که بخاطر مشکلات زیر ساخت شبکه ای و پاره ای اعمال ، مشکل پیدا کرده است.

ترجیح میدم که بزنید کنسولتون رو درب و داغون کنید تا اینکه با این اعصابتون بخواهید با دیگران توی سرورها بازی کنید. ;)
فکر خوبی بود همین کارو میکنم

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
خیلی ها این مشکل رو متاسفانه دارن. باید صبر کرد و دید چه میشه. سرعت اینترنت فرقی نکرده اینجا, فقط با PSN مشکل دارم.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درود بر شما
همون جور که خیلی از دوستان گفتن مشکلات نام برده فقط از سوی ISP هست و دیگر هیچ .پس بهتر جایی دیگه دنبال مشکل نگردیم کلا وقتی در زمینه بازی، بازی کردن و اتصالات در PSN &LIVE مشکل ایجاد بشه 1 درصدش مربوط به شبکه های گفته شده و 99 درصدش مربوط به چراغ نفتی های ما ! اون یک درصد اطلاع رسانی می شه همه می قهمیم می مونه 99 درصد که کلا نیاز به اطلاع رسانی نداره چون به صورت پویا همیشه مشکلاتش وجود داره .برمی گردیم می یایم PC مشخصات نت چک می کنیم می بینیم همه چی آروم و پینگ داریم سرعتی می یاد و میره ولی بازم اصله کاری خرابه! کلا بازی با اعداد و ارقام هم در ISP های ما شده مسخره بازی حقیقتش خیلی هاش واقعی نیستن دلمون خوشه پینگ با 4 2 2 4 می گیریم زیر 200 ولی کیفیت کلی کار خیلی فرق داره وقتی وارد یک محیط فوق العاده سنگینی مثل بازی های انلاین می شیم.
به ISP می گیم مشکلی هست؟ می گه نه همه چی روبه راهی آخه ... یکی باید بهش بگه من این نت نگرفتم باهاش برم داخل گوگل دنبال شال و روسری با طرح عشق بگردم که ، این نت گرفتم باهاش بازی کنم بازی آنلاین می فهمی؟ آنلاین بازی کردن همانا استفاده از تمام بار و ظرفیت و مشخصات شبکه همانا! کافی کوچترین اختلال و ایرادی ایجاد بشه تا اون یکم بازی زهر مار بشه .نمونش TIME OUT ها که بلای خانمان سوز هستند و هر چی بازی کوفت ما می کنند .قطعی های بی مورد و عدم اتصال به سرور و FIND نکردن ها همه همه رو تحت تاثیر قرار می ده اونوقت بعدش گند می زنه به اعصاب ما .سرورهای BF3 که برای نعشگی خوبه و واقها سرورهای روون و کم دردسر داره بر خلاف خیلی از بازی ها که نیازمند نت های قدرتمندتر هست .مثل این MW3 که پدر ما رو در آورد و این فیفا 12 که گاهی از لگ چشمام درد می گیره !!
کیفیت این ISP از پایه خراب است و بس .وقتی می ری بر فرض مثال یک ADSL بگیری یک تیکه کاغذ اخرش می دن دستت بری یوزر و پس بزنی و وصل بشی ولی در کل هم شما می دونید هم بقیه، اصل کار و تنظیمات کلی دست خودشون هست که با کوچکترین دستکاری اعصاب ما دستکاری می شه .نمونش MTU و DNS که انقدر در شبکه مهم هستند همه پایه ای توسط خودشون تنظیم می شه به خصوص مورد اول . اونوقت که یک جای می خونی هر چی MTU بتونی بیشتر و نزدیک حد آستانش تنظیم کنی خیلی در کیفیت کلی شبکت تاثیر داره ولی خب می یای اینجا تنظیم کنی می بینی بدتر شد و باید اصولا بین 63 تا 100 تنظیم کنی چون کلا از اصلش دامنه بالای 100 برات تعریف نشده اینا همش یک مثال بود مثلا!
حیف کنسول ها و دسته هاش نیست بزنیم درو دیوار بی خیالش ما که در صبر کردن و منتظر موندن شدیم حضرت یعقوب اینم روش .قطعی های زیاد داشتیم تحمل کردیم کلا از دسترس خارج شدیم در PSN، صبر کردیم بازم صبر می کنیم حس می کنم چاره ای نیست هان؟ پس بی خیالش ایشاله درست بشه .حدقلش همون گندی هست ثابت بمونه این قطعی های مزخرف ایجاد نشه چی بدتر از اینکه برای یک GAMER کسی که بازی کردن یکی از بهترین تفریحاتش هست اونم بعد افطار که بازی کردن صفایی دیگر دارد بره PS3 روشن کنه و ساین بشه کنار دوستاش یک بازی توپ بزنه روحیش عوض بشه اونوقت انگار که یک سطل اب یخ ریختن روش مورد لطف قرار بگیره و نتونه حتی کاکت بشه .....فعلا خدافظ

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
چی بدتر از اینکه برای یک GAMER کسی که بازی کردن یکی از بهترین تفریحاتش هست اونم بعد افطار که بازی کردن صفایی دیگر دارد بره PS3 روشن کنه و ساین بشه کنار دوستاش یک بازی توپ بزنه روحیش عوض بشه اونوقت انگار که یک سطل اب یخ ریختن روش مورد لطف قرار بگیره و نتونه حتی کاکت بشه .....فعلا خدافظ
اخ گفتی بعد افطار خیلی ادم دوستداره انلاین بزنه خیلی
:(
من هنوز نتونستم کسیو هد شات کنم به خاطر نت:(

---------- نوشته 23-07-2012 در 01:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 22-07-2012 در 11:58 PM ارسال شده بود ----------

سلام
میشه بدونه زدن کد در ps3 فهمید بازی کد داره یا نه!

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
تا چند روز باید صبرکرد من که دارم میمرم جراغهای مودم روشن ولی نه تو سایت میره نهpsnوصل میشه برای من اینترنت مخابرات هسته

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من با همین مخابرات کلی امروز آنچارتد زدم
مشکل از ISP هستش
البته یه مشکلی هم بعضی مواقع پیش میاد که من با روش ابتکاری خودم حلش میکنم:d
اونم به این شکله
1 مودمو خاموش میکنم
2 کامپیوتر رو خاموش میکنم
3 کامپیوتر رو روشن میکنم
4 مودمو روشن میکنم
5 صبر میکنم مودم کانکت بشه بعد میرم وصل میشم به psn
تو اکثر مواقع این روش برای من جواب میده شما هم یه تستی بزنید بد نیست

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام
اکانت گرفتم برای دانلود کد! چطوری کدو دانلود کنم؟

بعد اگه بازی یک رجین باشه ولی کد برای یک رجین دیگه چی ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر