(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
یک سوال:
اگر بازی ریجن 2 باشه و من اکانت پرمیوم بتل3 رو از استور US بخرم،می تونم با اکانت EU تقسیم کنم و بعد ازش استفاده کنم؟

نه ... امکان پذیر نیست .
نقشه ها و امکانات بازی هم همین طوره؟
بازی ریجن 2 اکانت ریجن 1 ... نه اون مپا و پلاکا هم ریجن ربط دارن ، نمی شه.

آخرین ویرایش:

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
سلام دوستان. من اکانتم برا UAE هست.
ریجن کنسول و بازی ها هم 2 هستند. همین امارات خوبه یا یه اکانت انگلیس یا آمریکا بسازم؟؟
سوال ديگه اين كه باازي كردن با اكانت امريكا يا اروپا رو پينگ تاثير داره؟

آخرین ویرایش:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
نه ... امکان پذیر نیست .

---------- نوشته در 10:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان. من اکانتم برا UAE هست.
ریجن کنسول و بازی ها هم 2 هستند. همین امارات خوبه یا یه اکانت انگلیس یا آمریکا بسازم؟؟
سوال ديگه اين كه باازي كردن با اكانت امريكا يا اروپا رو پينگ تاثير داره؟
اکانت آمریکا،چون واحد پولیش دلاره،به صرفه ترین اکانت برای خرید محتویات به حساب میاد.البته برای خرید DLC ها اکانت و ریجن باید یکی باشه.
سرعت بازی آنلاین،به سرور بازی بستگی داره.اکثر بازی های معروف چون سرور جهانی دارند،فرقی به حال پینگ نمی کنه که اکانت مال کجا باشه.

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین

---------- نوشته در 10:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 AM ارسال شده بود ----------

اکانت آمریکا،چون واحد پولیش دلاره،به صرفه ترین اکانت برای خرید محتویات به حساب میاد.البته برای خرید DLC ها اکانت و ریجن باید یکی باشه.
سرعت بازی آنلاین،به سرور بازی بستگی داره.اکثر بازی های معروف چون سرور جهانی دارند،فرقی به حال پینگ نمی کنه که اکانت مال کجا باشه.
بعد ريجن كنسول ٢ باشه و تمام بازيا و اكانت ريجن ١ باشه مشكلي به وجود مياد؟؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بعد ريجن كنسول ٢ باشه و تمام بازيا و اكانت ريجن ١ باشه مشكلي به وجود مياد؟؟
برای آنلاین بازی کردن،ریجن 1 و 2 در اکثر بازیای معروف معمولاً مشکلی بوجود نمیاره اما بازی هایی هم هستند که کدشون،مختص ریجنش است و بهتره اکانت و بازی،هم ریجن باشند.
ولی برای دانلود محتوای اضافه شونده،حتماً باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه.

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
برای آنلاین بازی کردن،ریجن 1 و 2 در اکثر بازیای معروف معمولاً مشکلی بوجود نمیاره اما بازی هایی هم هستند که کدشون،مختص ریجنش است و بهتره اکانت و بازی،هم ریجن باشند.
ولی برای دانلود محتوای اضافه شونده،حتماً باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه.
ممنون از جوابت. اما منظورم ريجن خود كنسوله؟؟ ريجن كنسول تو انلاين بازي كردن يا خريد dlc تاثير داره يا نه؟؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
ممنون از جوابت. اما منظورم ريجن خود كنسوله؟؟ ريجن كنسول تو انلاين بازي كردن يا خريد dlc تاثير داره يا نه؟؟

ریجن دستگاها مهم نیست؛منظورم ریجن بازی و اکانت است .
مدلای اسلیم،همه ی ریجن ها رو ساپورت می کنند و از این نظر مشکلی با بازی ندارند..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر