(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
Auto تست کردی ؟!
کلا اتومات تست میکنم.....از برج 10 هست که این مشگل رو دارم...قبل اون(که برم آموزشی):D همه چیو اتومات میزدم دوسوت کانکت میشدم...

---------- نوشته در 01:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:00 PM ارسال شده بود ----------

ايراد از isp هست برو كانكشن تست ببين كجا اررور ميده
کلا همون اولی رو optain ip رو failedداد:D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کلا اتومات تست میکنم.....از برج 10 هست که این مشگل رو دارم...قبل اون(که برم آموزشی):D همه چیو اتومات میزدم دوسوت کانکت میشدم...

---------- نوشته در 01:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:00 PM ارسال شده بود ----------

کلا همون اولی رو optain ip رو failedداد:D

آقا فرهاد با سیم وصلش کن، ببین با کابل لن وصل میشه یا نه؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
آقا فرهاد با سیم وصلش کن، ببین با کابل لن وصل میشه یا نه؟
آقا حامد ..هزار بار این کارو کردم...آی پی و اینا رو هم دستی وارد کردم بازم نشد همون ارور رو داد....
WEP KEYرو تو قسمت وایرلس چی باید بزنم؟:D

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آقا حامد ..هزار بار این کارو کردم...آی پی و اینا رو هم دستی وارد کردم بازم نشد همون ارور رو داد....

wep key باید رمز وایرلست رو بزنی که تو تنظیمات گذاشتی ... !

Wap بهتره البته !

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

کابلو وصل کردی تنظیماتو رو easy گزاشتی؟
مودمت پشت دیوار نیست؟ مثلا بین مودم و کنسول دیوار بتنی نیستش؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
کابلو وصل کردی تنظیماتو رو easy گزاشتی؟
مودمت پشت دیوار نیست؟ مثلا بین مودم و کنسول دیوار بتنی نیستش؟
بله تظیمات رو easy...و ای پی و اینارو هم دستی وارد کردم.....
مودمم پشت دیوار هست کلا 5متر فاصله ست:D دیوار هم گچی هست:D....باووو مودم وps3 سره جاشونن..اون موقع هم که مییومدم پی اس ان جاشون همونی بود که الان هست:D

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اقا همه به اقا baris کمک کنین خیلی باهاله لعنتی برو xbox بگیر بیا live با هم حال کنیم راستی دوستان تو psn بتلفیلد 3 رو بخوایم بازی کنیم همون اول بایستی چقدر اپدیت کنیم؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بله تظیمات رو easy...و ای پی و اینارو هم دستی وارد کردم.....
مودمم پشت دیوار هست کلا 5متر فاصله ست:D دیوار هم گچی هست:D....باووو مودم وps3 سره جاشونن..اون موقع هم که مییومدم پی اس ان جاشون همونی بود که الان هست:D

فرهاد رو easy میزاری آی پی دستی نمیخواد وارد کنی که تو بدون آی پی وارد کن ببین اصلا کانکت میشه یا نه
با سیم تست کن کابل لن منظورمه!

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
فرهاد رو easy میزاری آی پی دستی نمیخواد وارد کنی که تو بدون آی پی وارد کن ببین اصلا کانکت میشه یا نه
با سیم تست کن کابل لن منظورمه!
همه ی این کارا رو کردم به خدا......................فقط بره اینکه ببینم وصل میشه یا نه یه لحظه با کابل امتحان کردم....وگرنه همیشه وایرلس میرم یعنی میرفتم:D....باوو وصل نمیشه من برم دانگرید کنم:D..

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
همه ی این کارا رو کردم به خدا......................فقط بره اینکه ببینم وصل میشه یا نه یه لحظه با کابل امتحان کردم....وگرنه همیشه وایرلس میرم یعنی میرفتم:D....باوو وصل نمیشه من برم دانگرید کنم:D..
تو خونه کسی هست تنظیمات مودمو انجام بده؟ میخوام بهت یاد بدم ریستش کنی فقط باید وصلش کنی به کامپیوتر و یوزرنیم و پسورد اینترنتتو بهش بدی
کسی هست تو خونه انجامش بده؟ یعنی بلد باشه همچین کاریو؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
تو خونه کسی هست تنظیمات مودمو انجام بده؟ میخوام بهت یاد بدم ریستش کنی فقط باید وصلش کنی به کامپیوتر و یوزرنیم و پسورد اینترنتتو بهش بدی
کسی هست تو خونه انجامش بده؟ یعنی بلد باشه همچین کاریو؟
یه بار ازپشت خود مودم با سوزن ریست کردم:D بازم درست نشد:D
ممنون میشم یاد بدی که چجوری از طرییق پی سی ریستش کنم

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
فوری دوستان

یه سایت خرید کد دیجیتالی ( ایمیل کنه ) می خواستم خارجی ! دلار باشه معتبر هم باشه !

با مستر کارت بشه ازش خرید کرد !

دستــه شما درد نکنه !

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
فوری دوستان

یه سایت خرید کد دیجیتالی ( ایمیل کنه ) می خواستم خارجی ! دلار باشه معتبر هم باشه !

با مستر کارت بشه ازش خرید کرد !

دستــه شما درد نکنه !
اگر برای خرید کارت سونی می خوای به سایت سونی آمریکا برو بعد بزن خرید کارت psn یه سری سایت معتبر واست میاره که کد کارت رو به صورت دیجیتالی میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر